0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Седмица Валентинка - 08.02-14.02.2010
« -: Февруари 08, 2010, 07:32:30 am »
Добро утро, деца и майки!
От снощи Малък Сечко напомни за себе си!
Снежна и здрава седмица от нашата компания!
Нека сме усмихнати, влюбени и щастливи!


Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Седмица Валентинка - 08.02-14.02.2010
« Отговор #1 -: Февруари 08, 2010, 08:05:41 am »
Добро утро!Весела и здрава седмица и от нас.
Митко вече е сравнително по добре и на душата ми олекна малко. :)
Хубав ден на всички!

Re: Седмица Валентинка - 08.02-14.02.2010
« Отговор #2 -: Февруари 08, 2010, 08:40:34 am »
Добро утро и от нас от снежния и затрупан град Русе!

Не знам за вас, но на мен ми писна вече този сняг!
В къща сме, а мъжът ми напоследък работи като "снегорин", т.е. или рине пред къщи, или рине пред работа!

В края на седмицата ни предстои пътуване до София и се моля, да стигнем и да се върнем благополучно, за разлика от последното пътуване преди два месеца.

Пожелавам ви да сте здрави, както вие, така и дечицата! :D
« Последна редакция: Февруари 08, 2010, 10:12:18 am от синьо кокиче »

Бъдете добри и не губете кураж! :)
Re: Седмица Валентинка - 08.02-14.02.2010
« Отговор #3 -: Февруари 08, 2010, 09:38:04 am »
Хайде и от нас здрава и усмихната седмица !Яхвайте ските,шейните и метлите и най-вече греблата  :D голям сняг пак ни затрупа и взема да пи писва много  :?
Кокиче да ти кажа че вкъщи положението е подобно само че сме на смени с греблата  :lol:
*
Re: Седмица Валентинка - 08.02-14.02.2010
« Отговор #4 -: Февруари 08, 2010, 10:06:50 am »
Добро утро и от нас! Дари вече е доста по-добре, почти няма хрема и вършее из къщи, но за сметка на това пък аз нщо се разкиснах и тази сутрин се събудих с гърлобол и малко хремичка :?
Мдам, наистина е много снежно навън, а бях замислила да изненадам мъжа ми с романтичен уикенд някъде, но май ще е по-добре да го поотложим за по-безснежни времена :D
Хубава седмица от нас!!!!
Re: Седмица Валентинка - 08.02-14.02.2010
« Отговор #5 -: Февруари 08, 2010, 10:15:52 am »
Весела и здрава седмица и от нас!
*
Re: Седмица Валентинка - 08.02-14.02.2010
« Отговор #6 -: Февруари 08, 2010, 10:25:13 am »
Ама като цял януари беше топло и слънчево не се оплаквахте ;)

Добро утро! Извън шегата - от другата седмица го дават безснежно ;)
Болните да оздравяват, здравите  да повлекат крак след себе си ! :)

Нека ви е здрава, влюбена и изпълнена с топлина новата валентинска седмичка! Ние с децата не сме за романтични вечери, но не пречи да приготвя нещо по-специално. Вече се изчерпах откъм рецепти, че напоследък съм на кулинарна вълна и бълвам по 2-3 неща за ядене на ден.

*
Re: Седмица Валентинка - 08.02-14.02.2010
« Отговор #7 -: Февруари 08, 2010, 10:39:40 am »
Брей Ани,откъде намираш това време с тия мушмороци :D.Браво на теб :)

*
Re: Седмица Валентинка - 08.02-14.02.2010
« Отговор #8 -: Февруари 08, 2010, 11:12:48 am »
E, parsi, то основното е само 1 ;), другото са десерти: кексове, тирамису, тиквеник, баници и т.н...според настроението :)
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Седмица Валентинка - 08.02-14.02.2010
« Отговор #9 -: Февруари 08, 2010, 11:26:57 am »
Еййй голямо оплакване покрай снега...
Вярно голям блокаж е, но какви зими и снегове помня, и аз кат старите баби! :lol:
Нали студа гони вирусите, а снега носи житото и хляба-
(кой има пекарна да му мирише къщата на пресен хляб, нека му е) :lol:!


E, parsi, то основното е само 1 ;), другото са десерти: кексове, тирамису, тиквеник, баници и т.н...според настроението :)

Поне да ти се лепи пък на теб  :kiss:

 
 
« Последна редакция: Февруари 08, 2010, 11:31:39 am от mishanta »
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    _Elfita_

  • ****
  • 673
  • Няма невъзможни неща!
Re: Седмица Валентинка - 08.02-14.02.2010
« Отговор #10 -: Февруари 08, 2010, 12:35:49 pm »
Ето ни и нас, още имаме хрема.От петък не може да се храни добре, заради нея и има намален апетит.Аз също имам гърлобол днес, пък да видим какво ще е.Навън е приказно, но както mishanta спомена какви зими имаше едно време.Тук при нас обикновено снега бързо се топи да видим този път.
Аз пък тези дни съм се запалила да творя мартеници-малко ширити с мъниста, малко макраме.Лошото е , че трябва да ида за конци и не знам как ще е в този сняг.Всяка година давам много парички, понеже връзвам много и сега реших да мина по-тънко така да се каже, пък и ми е тръпка  :wink:
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Седмица Валентинка - 08.02-14.02.2010
« Отговор #11 -: Февруари 08, 2010, 12:46:23 pm »
Весела и здрава седмица от нас!

Жорето днес си е у дома,че нещо сутринта му потече носа и подкашля.Сега обаче почти няма сополи,да видим ще се разболее ли или ще иде на градина .

Като стана дума за мартеници,се чудех дали от Роман пак ще има ,че миналата година бяха много хубави.Аз имам да пращам на приятелки в чужбина и вече се замислям .
<br />
*
Re: Седмица Валентинка - 08.02-14.02.2010
« Отговор #12 -: Февруари 08, 2010, 12:54:56 pm »
Здрава седмичка от нас.

Андрея е добре само търчи напред назад из къщи, добре че има доста пространство.
Аз цял януари се опитвам да се разболея, но не успях, та от днес ми тече носа и ме боли гърло. То при мен това си ми е проблем от дете, само нещо леко студено да изям или изпия през зимата и съм с гърлобол и често правя ангини. Добре че не вдигам температура :-)

Весела седмица от нас и по бързо да се стопи снега, че ми писна в къщи.


*
Re: Седмица Валентинка - 08.02-14.02.2010
« Отговор #13 -: Февруари 08, 2010, 13:07:53 pm »
Привет и от нас и бързо оздравяване на болните!

Ели след двуседмична упорита кашлица, днес е на ясла, лошото е че сутринта като стана пак се прокашля, но пък докато я заведа и я съблека там, не е кашляла - ще видим какво ще ми докладват днес и дали няма пак да си стои в къщи. За сметка на това в коридорчето в яслата имаше дете, дето не само кашля ами и носът му течеше, та се надявам поне хрема да не хване... И аз да се оплача от снега  :wink: :lol:, че хич не знам как ще я прибера - нали не иска да ходи по сняг, ще трябва да я нося най-малкото до трамвая, то поне да отслабвах от тая дейност ама не...

Мартеници, аз взех от Хит-а - 10, за 1.50, повече няма да ми трябват, само на роднините раздавам, колегите ги виждам 2 - 3 пъти в годината...

Иначе утре идва свеки, че пак ще съм работна от сряда до петък и ще трябва да ходя до офиса. Дано я изтърпя този път. Като си говорим по телефона я обичам, ама като ми дойде тук и едвам я изтрайвам...  :oops: Но пък мама се пенсионира в началото на март и вече ще си викам нея  8).


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Re: Седмица Валентинка - 08.02-14.02.2010
« Отговор #14 -: Февруари 08, 2010, 13:47:22 pm »
 Хей, мамчета хубава седмица и от нас!!! Аз не съм писала досега, но редовно следя темичката!!! :D Споделете опит и ми кажете това http://www.kasidabg.com/product_info_products_id-13006.html заслужава ли си инвестицията и някоя има ли такова чудо!!! :D


*
Re: Седмица Валентинка - 08.02-14.02.2010
« Отговор #15 -: Февруари 08, 2010, 15:04:00 pm »
Киара, ако ви трябва като проходилка, давам ви нашата. :D Иначе може и да му хареса на Рошко като кола и да си я бута. Яни ползваше такава кола като уокър. :D


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Re: Седмица Валентинка - 08.02-14.02.2010
« Отговор #16 -: Февруари 08, 2010, 16:54:02 pm »
Привет и от нас и бързо оздравяване на болните!
 И аз да се оплача от снега  :wink: :lol:, че хич не знам как ще я прибера - нали не иска да ходи по сняг, ще трябва да я нося най-малкото до трамвая, то поне да отслабвах от тая дейност ама не...
Хехе, Гери, накъде повече бе? А като стана въпрос за свекървите - много болна тема ми е... :(Та аз и по телефона едва я издържам моята с нейните глупости. А напоследък нещо са решили да ми се обаждат кажи-речи всеки ден, уж да чуят детето...ама хич не се усещат колко са досадни. Дайте идея как да ги отбия по-тактично?! :x

[/quote]

Като стана дума за мартеници,се чудех дали от Роман пак ще има ,че миналата година бяха много хубави.Аз имам да пращам на приятелки в чужбина и вече се замислям .

И аз това се чудех :D
Киара, това чудо изглежда много функционално, ама ми се вижда прекалено скъпо :oops: Наистина ако има откъде да вземеш проходилка и да си купиш примерно само уолкър ще бъде чудесно!
Бързо да оздравяват болните дечица!
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Седмица Валентинка - 08.02-14.02.2010
« Отговор #17 -: Февруари 08, 2010, 17:59:06 pm »
Гери, и аз като теб чакам мама да се пенсионира юни и ще ми помага по-често, че зор :oops:
Киара, ние имахме такова на чико, не ти го препоръчвам - не е направено стабилно, Алекс се пльосна с него още със слагането вътре. Освен това дръжката, с която трябва да го буташ или да го дърпаш, не е много здрава и при по-голямо усилие има вероятност да я счупиш. За мен това са най-зле похарчените ми 50 евро :? Сега стои на балкона и събира прах. А Алекс така и не се научи да го кара. Той вече го подбутва, но ако са по-малки - не е удобно изобщо. Аз не бих си купила такова нещо.
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Седмица Валентинка - 08.02-14.02.2010
« Отговор #18 -: Февруари 08, 2010, 18:19:07 pm »
Брей,това бебе ще ме довърши.Само като види лекарството и прави позиви за повръщане 8O.Днес повърна 3 пъти след сиропите.Направо вече незнам как да го лъжа.С баткото не съм имала такива изживявания-на него и досега му дай хапчета да пие :D

*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Седмица Валентинка - 08.02-14.02.2010
« Отговор #19 -: Февруари 08, 2010, 21:19:02 pm »
Киара, или проходилка или уокър си вземете. Но имай предвид, че за уокъра детето трябва да ходи що годе добре, защото тежестта му пада напред и стават падания. Поне ние не проходихме с проходилки, по други причини.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!