0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
моята приятелка Петя, 2 непознати момичета от Център "София" и не на последно място на моите любими Д-р Владимиров и Д-р Тачева за подарените инжекций за лечението на моята ендометриоза. Не мога да изразя това, което чувствам към вас и огромната благодарност към вас. Всички сте прекрасни хора и се моля да ви се случват само прекрасни неща, защото го заслужавате. Благодарение на вас лечението ми беше безплатно, а за мен това е много голяма помощ и подкрепа.
Обичам ви и много ви благодаря!!!

Към Стефи, Джамито и докторите имам втора благодарност за "подаръците", които сте ми приготвили и за които най-сърдечно ви благодаря. Щастлива съм, че познавам благородни и добри хора като вас. Това наистина е голямо богатство. Незнам как ще ви се реванширам за всичко?! Прегръщам ви всички!

 :balk_7:

*
Специални благодарности на StefiZ, Jam, Daniela,
« Отговор #1 -: Май 02, 2006, 14:29:04 pm »
Дай боже повече такива постинги! Браво на всички тези чудесни хора:balk_47:
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
Специални благодарности на StefiZ, Jam, Daniela,
« Отговор #2 -: Май 02, 2006, 14:39:01 pm »
Думите явно не стигат, за да се окачестви подобна постъпка.  Това са истинските хора, дай Боже, да ги има повече. Благородството, добротата, съпричасността, готовността да помогнеш на човека в нужда - това са качества, които винаги са будили дълбоко уважение и преклонение у мен.  
Пожелавам на теб огънче и на всички вас момичета и лекари, които сте способни на подобни добри дела, всичко най-хубаво и дано вашият пример достигне  до и вдъхнови всички ни:)
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
Специални благодарности на StefiZ, Jam, Daniela,
« Отговор #3 -: Май 02, 2006, 15:50:38 pm »
Браво, сладурки!

Огинка, стискам палци скоро да се похвалиш с коремче  :balk_21:
Здравей!
« Отговор #4 -: Май 02, 2006, 20:10:24 pm »
Радвам се,че си попаднала на добри хора!Пожелавам ти от сърце здраво и щастливо бебче!

Любовта на човек към човека-това е може би най-трудното,което ни е дадено,крайността,последното изпитание и доказателство...
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Специални благодарности на StefiZ, Jam, Daniela,
« Отговор #5 -: Май 02, 2006, 21:16:33 pm »
Хубаво е да има добри душички!! :balk_105:
*
Специални благодарности на StefiZ, Jam, Daniela,
« Отговор #6 -: Май 03, 2006, 09:15:19 am »
:bighug:
*

    Danidan

  • *****
  • 1209
  • творец- щурец с малко щурче
Специални благодарности на StefiZ, Jam, Daniela,
« Отговор #7 -: Май 03, 2006, 15:12:38 pm »
Е-е, страхотно!!!Браво!!!
Успех! :lol:
Специални благодарности на StefiZ, Jam, Daniela,
« Отговор #8 -: Май 10, 2006, 11:35:48 am »
Цитат на: fanta_21
Мисля че в този фолум е пълно с добри хора...  :lol:  :o
:good_post:
*
Специални благодарности на StefiZ, Jam, Daniela,
« Отговор #9 -: Май 10, 2006, 13:48:15 pm »
Браво Оги! Много се радвам за теб! Успех по-нататък и тия твоите твърдоглави яйцеклетки по-послушни да са тоя път! :D
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Специални благодарности на StefiZ, Jam, Daniela,
« Отговор #10 -: Май 10, 2006, 15:47:35 pm »
Цитат на: Grazia
Браво Оги! Много се радвам за теб! Успех по-нататък и тия твоите твърдоглави яйцеклетки по-послушни да са тоя път! :D

Ооо мацка, къде си ти? Радвам се да те "видя"? Ко става с теб?

*
Специални благодарности на StefiZ, Jam, Daniela,
« Отговор #11 -: Май 12, 2006, 11:48:40 am »
Момичета, аз искам да благодаря на моите работодатели, които абсолютно безвъзмездно ми осигуриха 6-те инж. Золадекс. Сигурна съм, че добрите хора съществуват! Вие също сте такива, за което ви благодаря!