0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4000 -: Юни 07, 2007, 07:46:59 am »
Здравей,Дидима!Аз мисля,че овулацията ти е била на 14-ти ден,т.е.-на 04.05.(не съм мерила вгинално,но предполагам,че дава по-ниски ст-сти от аналното)
Късмет! :crossfingers:
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4001 -: Юни 07, 2007, 07:49:57 am »
Здравейте момичета!! от този месец и аз започвам- меря вагинално, с дигитален т-р, между 6ч-6:45ч,два дни съм пропуснала  :oops: дано не е фатално  :wink:
ако може да кажете какво мислите за О., защото аз нещо не можах да се ориентирам.
благодаря  :D
Ама твоята графика е от май,а сега е юни :ask:
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4002 -: Юни 07, 2007, 08:47:27 am »
Денис, здравей и от мен.Бях на лекар днес и няма развитие на фоликулите т.е той не може да каже дали изобщо е имало ОВУ, защото започна да ме гледа на 14-ти ден.Според него скоро трябва да ми дойде.Имам един въпрос???Две години се лекувам , защото бях с много тънка лигавица.Това беше моят проблем.През това време не е ставало изобщо въпрос за ОВУ.Даже декември месец забременях спонтанно, защото успяхме да уголемим лигавицата.За съжаление след един месец направих спонтанен аборт и на 27.04 ми беше първият изтински цикъл след аборта, който продължи 20 дена.По принцип съм д редовен цикъл 27-29 дена, но никога не съм се интересувала от ОВУ.Мисля, че този месец съм имала ОВУ , но около 12-13 ден.Но не съм сигурна.Прегледа ми беше на 14-ден и може би предишния ден се е спукал фоликул.На 14-тия ден освен БТ ми се увеличи и ТТ/до 14-ти ден - 36.4 , след това до сега 37.1/Освен това съм на 40 години и имам много повод да се шашкам.Моля те погледни ми пак графиката.Е ли е възможно все пак да е имало ОВУ, според теб и кога????Извинявай за дългата тирада, но днес много се разтроих, зашото на мойта възраст нямам никакво време и всеки месец се надявам.МНОГО ти благодаря за търпението.

Здравей, Колийн.
Изглеждаш много притеснена. Разбирам, че времето те притиска, но това няма да допринесе за по-доброто ти състояние. Успокой се и имай вяра, че ще се случи.  Стискам ти палци!
Графиката ти изглежда съвсем нормално, двуфазност има. Според мен Ову си имала или на 14.06, може да е било непосредствено преди прегледа, или пък някъде около 8.06...
Денис е много веща, да се надяваме, че скоро ще ти отговори.  :balk_50:
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4003 -: Юни 07, 2007, 08:59:11 am »
Вазарели, благодаря ти за подкрепата.Наистина съм претеснена, но ще се опитам да се стегна и да чакам следващия месецПретеснява ме най много ЕГН-то , дали имам още време.
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4004 -: Юни 07, 2007, 09:09:48 am »
Бъди спокойна, имаш. :)
Колежка от старата ми работа преди 15 години, на 41г. възраст е родила първото си и единствено дете, което в момента е прекрасна тинейджърка. Сега медицината е доста напред, така че шансовете ти са далече по-големи.
Желая ти и успех, и по-малко притеснения.  :balk_16:
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4005 -: Юни 07, 2007, 09:34:38 am »
ами Le,последният ми М. беше на 22.05, днес ми е...чакай да погледна, 17-ти ден от цикъла, да не би да има някакъв проблем с графиката и да се отваря тази за миналия месец  :ask: ама аз пък миналия месец не съм мерила БТ... 8O и ако О. е била на 14 ден, значи ние на 15-ия нищо не сме направили.. :( явно ще трябва да чакаме следващия месец. а за по-ниските стойности си права, може би ще е по-добре след М. да меря ректално.
« Последна редакция: Юни 07, 2007, 09:37:34 am от didima »
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4006 -: Юни 07, 2007, 09:58:13 am »
 :oops: :oops: :oops:
Дидка,Аз съм нещо...ужасно оглупяла...верно,че е така...
Нали на 5-ти юни сте действали?Значи има шанс!
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4007 -: Юни 07, 2007, 10:08:12 am »
хихихи, Ле, не си оглупяла, просто си бременна  :P :P ще видиме какво ще излезе с тая моя графика. най-интересното е, аз попринцип имам лека слуз и след О., чак до идването на М., а след опита ни на 5.06 нещо хич я няма. ще чакам :)
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4008 -: Юни 07, 2007, 10:10:35 am »
Денис погелдни пак и моята графика. почна пак да ми прави номера БТ и тъкмо си мислех че ще се задръжи пак няколко дена към 36 и 7 тя падна рязко надолу към 36 и 5. какво според теб може да е това, рано е още за О+си мисля, нямам признаци...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4009 -: Юни 07, 2007, 10:17:04 am »
Защо да се задържи, не трябва ли да падне непосредствено преди Ову-то?  :ask:
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4010 -: Юни 07, 2007, 10:22:16 am »
kolean, ще успеем! Трябва само много силно да го желаем, което абсолютно е на лице  :), да вярваме в успеха и да сме силни в борбата с трудностите. Писах ти повече на лични... :)

fanta, според мен графиката ти до тук е като по учебник  :) и няма основания да се притесняваш. Мисля, че О. ще е някъде до 2-3 дни, според мен е време да си направиш тест за О. ... Успех!
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4011 -: Юни 07, 2007, 11:37:40 am »
Didima,възможно е  да се е "хванало" и от предния п.акт.А тя слузта е важна преди ову,за да се запазят повече бойци до овулацията.Истината е ,че щеше да е по-голям шанса,ако бяхте действали в деня на овуто,или предния ден,ама нищо пак не се знае.А другия месец ще се постараете повечко! newsm41
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4012 -: Юни 07, 2007, 14:04:02 pm »
така е, нищо не се знае. а и както се казва - то си е Божа работа :D ще пиша как вървят нещата, а на теб ти пожелавам всичко да е наред и леко  preggo
и успех на всички момичета!!
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4013 -: Юни 07, 2007, 14:24:59 pm »
Мерси,мила,и аз ти желая успех,както и на другите девойки!!! :bighug:
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4014 -: Юни 07, 2007, 16:30:27 pm »
Здравейте,моми4ета.Аз пак съм на линия,но както гледам как се движи температурата ми,
ни6то не е станало и този месец,
Денис за6то из4езна така,сигурно сме я побъркали с на6ите графики.
Денис,пи6и,моля те,нали вси4о с теб е ОК? :balk_122:
Ако някой иска да хвърли 1 око на графиката ми,няма да му се разсърдя :sinking:
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4015 -: Юни 07, 2007, 20:09:46 pm »
Пепи, мила, аз ти погледнах графиката, но понеже не съм мн. спец в тия неща (от скоро и аз си меря БТ) и не разбирам как така по тестове овулацията ти е минала, а пък нямаш разлика (повече от 2 десети) между ФФ и ЛФ :? Също ме интересува къде мериш температурата понеже през ЛФ ти е под 37 градуса (както и моята :) )
А що се отнася до Денис, съм сигурна, че ще се появи скоро защото знае, че разчитаме на нея :lol: Ида, дано всичко с нея е наред и скоро да я "видим" тук  :D

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4016 -: Юни 08, 2007, 06:29:23 am »
Здравейте,моми4ета.Аз пак съм на линия,но както гледам как се движи температурата ми,
ни6то не е станало и този месец,
Денис за6то из4езна така,сигурно сме я побъркали с на6ите графики.
Денис,пи6и,моля те,нали вси4о с теб е ОК? :balk_122:
Ако някой иска да хвърли 1 око на графиката ми,няма да му се разсърдя :sinking:
Тук съм, не съм изчезнала  :D
Според мен е имало О на 14 ден от МЦ.
Провери си термометъра, ако е дигитален дръж го 3-4 мин след сигнала.
/Живачен 10 мин./
БТ трябва още малко да се повиши, но има време за това.
Дано да е станало. :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4017 -: Юни 08, 2007, 06:39:33 am »
 
Денис, здравей и от мен.Бях на лекар днес................
По графика само - бих ти казала че е имало О. Според мен на 14 ден.
Но след като лекар те е гледал на УЗ- вярваме на него.
Съжалявам за това , което си преживяла.
Моят съвет е - посети клиника по стерилитет.
Ако няма О - трябва да се разбере защо и да се направи нещо.
Ще съм искрена с теб. Нямаш време да чакаш месец след месец какво става.
Дори отиди още този месец, за да може от началото на следващият да се предприеме нещо.
Не мисля, че е редно да те успокоявам,че всичко е наред и че годините не са пречка. Вземай бързи мерки и докато не стане не спирай да ходиш всеки месец при специалисти.
« Последна редакция: Юни 08, 2007, 06:42:58 am от denis »

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4018 -: Юни 08, 2007, 06:45:46 am »
Здравейте момичета!! от този месец и аз започвам- меря вагинално, с дигитален т-р, между 6ч-6:45ч,два дни съм пропуснала  :oops: дано не е фатално  :wink:
ако може да кажете какво мислите за О., защото аз нещо не можах да се ориентирам.
благодаря  :D
Графиката ти не показва да е имало О.
Но тя може и да е минала вече, защото когато БТ се покачи трайно тогава може да твърдим със сигурност, че О е минала.
Дръж термометъра 3-4 мин след сигнала.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4019 -: Юни 08, 2007, 06:50:57 am »
Денис погелдни пак и моята графика. почна пак да ми прави номера БТ и тъкмо си мислех че ще се задръжи пак няколко дена към 36 и 7 тя падна рязко надолу към 36 и 5. какво според теб може да е това, рано е още за О+си мисля, нямам признаци...
Графиката ти е супер.
БТ пада от покачването на естрогените.
След пика на естрогените е пика на ЛХ, и едва след това е О.
Има време за О / след 3-4 дена/
Направи тестове за /О/ по-точно засичане.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум