0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ще погледнете ли и моята графика
« Отговор #60 -: Август 02, 2008, 06:53:22 am »
Денис,надявам се да влезеш скоро и да си кажеш мнението,че съм доста притеснена!Благодаря и целувки!
*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: Ще погледнете ли и моята графика
« Отговор #61 -: Август 03, 2008, 14:16:49 pm »
Миличка как си не можемвече да се засечем, забравихме се. Гледам и бт е някакво странна този месец, ма дано след ов да стане добре и да бъде висока и постоянна пу-пу-пу-пу.


Re: Ще погледнете ли и моята графика
« Отговор #62 -: Август 06, 2008, 06:54:01 am »
Здравей,Денис!Ще се радвам ако погледнеш графиката ми и кажеш своето мнение на по-горния ми въпрос,както и мнението си за това дали графиката ми този месец се движи нормално,защото не се е покачила достатъчно БТ,но теста за О беше категорично положителен.Благодаря ти!!!
Re: Ще погледнете ли и моята графика
« Отговор #63 -: Август 07, 2008, 06:46:33 am »
Здравей,Денис!Ще се радвам ако погледнеш графиката ми и кажеш своето мнение на по-горния ми въпрос,както и мнението си за това дали графиката ми този месец се движи нормално,защото не се е покачила достатъчно БТ,но теста за О беше категорично положителен.Благодаря ти!!!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Ще погледнете ли и моята графика
« Отговор #64 -: Август 07, 2008, 07:17:34 am »
Здравей,.............
Провери си терм-ра.
Графиката ти не показва да е имало О.
Добре е да те види лекар.
Може да има повече от 1 фоликул.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Ще погледнете ли и моята графика
« Отговор #65 -: Август 08, 2008, 07:33:31 am »
Здравейте,ще се радвам на всякакви коментари относно графиката ми!Искам да попитам при положение,че теста за О беше категорично положителен,а БТ не показва да е имало О какво да мисля-имало ли е или е не О и кое е вярното-теста или БТ?Защо няма съвпадение между двете неща?Моля ви кажете си мнението?!
*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: Ще погледнете ли и моята графика
« Отговор #66 -: Август 16, 2008, 14:41:43 pm »
Ей мило това вече е хубава БТдано да се задържи текева пу-пу-пу и това дее подарак за рождения ти ден.


Re: Ще погледнете ли и моята графика
« Отговор #67 -: Август 16, 2008, 18:57:27 pm »
само още два дни и ще ни направиш едно тестче, нали ?  :D
стискам палци да е станало!!!


*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Ще погледнете ли и моята графика
« Отговор #68 -: Август 16, 2008, 19:08:43 pm »
Миличка моя, няма толкова значение - вече е минало - важното е да не ти дойде, нали? :wink: :crossfingers: :hug2: :crossfingers: :bfp:
Както казва Рали - още 2 дни и ще ни зарадваш! От сърце ти го желая - с тази прекрасна графика.
А относно графиката ти - тя според мен напълно показва, че е имало ову - и теста, и БТ го показва. Защото след ову си имаш покачване и това, което мисля, че те притеснява е, че на 23-ти и 25-ти ден имаш спадове и така не е стабилна. Но точно в тези дни си мерила в 5 ч., а това не е достоверна БТ. От Денис знам, че ако измериш в 5 и след това в 6.30 има разлика в температурата - в полза на 6.30, но вярна е температурата в 6.30ч. - тази, която е в твоя час и най-близко до нея. Поне съм си правила такива експерименти и наистина е така. Така че графиката ти е напълно нормална - не се притеснявай - тези ниски температури са заради това, че си мерила час и половина по-рано.
Никакви притеснения, чу ли? Защото ако е станало чудото ще си навредиш.
Така се надявам, миличка! Прегръщам те и стискам палци БТ да не пада още дълго време и след два дни да ни зарадваш с най-прекрасната новина. :blowingdust: :bfp1:
Целувки!
:balk_21: :balk_21: :balk_21:


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
Re: Ще погледнете ли и моята графика
« Отговор #69 -: Август 17, 2008, 07:23:56 am »
Момичета страхотни сте!Обичам ви много,много,много ...... :bighug: :balk_21:
И аз много се надявам и вярвам ама и си чакам МЦ ,че то си свикнах да ми идва въпреки добра БТ и тестове + за О.
Но както казва Вени искрено вярвам,че ще получа най-прекрасния подарък за рождения си ден!!!Колкото за теста,ако не ми дойде до 21-ви ще си направя тогава ,че наистина да е точна на рождения ми ден хубавата новина!!!
Благодаря,че вярвате в мен и ме подкрепяте! :youwoman:
*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: Ще погледнете ли и моята графика
« Отговор #70 -: Август 18, 2008, 13:44:55 pm »
ПУ-ПУ-ПУ :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :goodluck: :bfp:


Re: Ще погледнете ли и моята графика
« Отговор #71 -: Август 18, 2008, 14:04:33 pm »
Ей мацко тука ли си?Вени и аз съм се обнадеждила много ама така е още по-страшно,че ако ми доиде и тоя месец с тая хубава графика вече не знам.Целувам те!
*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: Ще погледнете ли и моята графика
« Отговор #72 -: Август 18, 2008, 14:18:40 pm »
Не се насърчавай толкова че да не съжаляваш после, ако ОВ е била когато я хвана точно значи днес ти е 14 ден след ОВ дано БТ не падне че то се знае какво следва и дано на рождения ти ден да видиш най прекрасните две чертички.
Ще чакам да бочерпиш како Сашке


Re: Ще погледнете ли и моята графика
« Отговор #73 -: Август 18, 2008, 14:20:29 pm »
Ох, и аз чакам да минат по-барзо тези дни и да го направя тоя тест и БТ да не пада и да е положителен,ама един Господ знае какво ме чака
*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: Ще погледнете ли и моята графика
« Отговор #74 -: Август 18, 2008, 14:29:21 pm »
Ти как се чустваш имаш ли нещо по различно.


Re: Ще погледнете ли и моята графика
« Отговор #75 -: Август 19, 2008, 10:13:57 am »
Шушенце имаш толкова хубава графика, пожелавам ти да се задържи БТ доста дни!!! Стискам силно палци всичко да е ОК!!! :goodluck: :goodluck: :goodluck: :bfp:
Re: Ще погледнете ли и моята графика
« Отговор #76 -: Август 19, 2008, 10:15:48 am »
Благодаря ти Снуки! :youwoman:
Дано и при теб БТ се покачи още и това да е твоя месец!
Re: Ще погледнете ли и моята графика
« Отговор #77 -: Август 19, 2008, 10:21:56 am »
Благодаря ти мила!!! Даноооооо...  :hug2: :crossfingers:
Re: Ще погледнете ли и моята графика
« Отговор #78 -: Август 21, 2008, 09:43:00 am »
Мило Шушенце тихичко честито!!! Пожелавам ти много лека и безпроблемна бременност и поне едно много прекрасно и пухкаво бебенце на финала!!!  :bighug: :bighug: :bighug: :stroller: :sucky:
*
Re: Ще погледнете ли и моята графика
« Отговор #79 -: Август 21, 2008, 09:54:50 am »
Честито и тук и безпроблемна бременност!