0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Anika85

  • ***
  • 195
  • Много се обичаме
Кръвоизлив в 7г.с.
« -: Юни 09, 2016, 15:48:50 pm »
Здравейте,бихте ли ми казали има ли задържали бременносттс си след огромен кръвоизлив . Днес докато бях на работа изкървих . Приеха ме в болницата за задържане. Видя се пл. сак и се чу сърцето. Но имам отлепване,даже неразбрах на какво точно. Толкова плаках,че не чувах почти нищо. Има ли надежда според вас?


*
Re: Кръвоизлив в 7г.с.
« Отговор #1 -: Юни 09, 2016, 16:10:02 pm »
Много е относително понятието "огромен" .  Аз изкървих приблизително по същото време.  Тогава по телефона доктора   попита мога ли да опредля като обем изцапано - повече или по малко от длан, но не като напоено а първоначалното рязко изкървявяне. Ох извинявам се че съм така ... нагледна но предавам точно.
И да,  има надежда!
Силно стискам палци!
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
Re: Кръвоизлив в 7г.с.
« Отговор #2 -: Юни 09, 2016, 17:18:57 pm »
Сега е най-важно да си спокойна и оптимистично настроена :) изкървях в 5 г.с. толкова,че чакайки Персенска да слезе от операционна бе локва под стола ми и ме питаха как съм всъщност...много ме бе страх,плаках и т.н. отлепването бе голямо,приеха ме веднага,лежах 13 дни там,после два месеца у дома,зацапвах до 12 г.с. е,едното ембрионче не оцеля,но другия ме върти сега на малкия си пръст :lol: та надежда има :D стискам ти палци за щастлив финал :)
*

    Anika85

  • ***
  • 195
  • Много се обичаме
Re: Кръвоизлив в 7г.с.
« Отговор #3 -: Юни 09, 2016, 18:10:05 pm »
Ами да и аз бях с локвата под мен докато чаках да ме приемат . А като започна със ставането от стола бях до коленете почти... За сега намаля,надявам се да ми ппмогнат,въпреки че съм в Бургас. Недай си боже ако неуспеят и се задържи ще ходя в Надежда.


*
Re: Кръвоизлив в 7г.с.
« Отговор #4 -: Юни 10, 2016, 10:13:36 am »
Аз бях с обилни кръвоизливи до 12 седмица почти. После спряха и имах чудесна бременност. Лежах си вкъщи обаче. В начална бременност няма какво да се направи в болница.
И аз загубих eдиния ембрион, но другият е почти на 9 години :)

Преди това, обаче, имам да спонтанни аборта. Единият със зацапване в 11 седмица. Вторият с обилни кръвоизливи и лежане три седмици в Майчин дом завърши в началото на 8 седмица.

Когато започнаха кръвоизливите, точно тук, във форума момичета, преминали през същото, ме посъветваха да си лежа вкъщи. На това мнение беше и лекарката ми. Така че последния път си лежах вкъщи.
« Последна редакция: Юни 10, 2016, 10:26:03 am от sia »
Re: Кръвоизлив в 7г.с.
« Отговор #5 -: Юни 10, 2016, 11:11:28 am »
Имаш надежда , само се опитай да бъдеш максимално спокойна , колкото и да ти е трудно !
Бях с доста обилно  кървене точно в началото и след два дни трябваше да ходя да чуем сърчицето .Не изчаках до датата на прегледа си  , а още на следващият ден търчах към клиниката , в която правих опита си , но тя и ми е на 15 мин от нас . Та тогава се чуха тоновете и се оказа ,че имам три плодни сака . Е ,едното го редуцираха , другото спря да се развива , но третото .... е в подписа ми и ме прави най-обичаната и щастлива майка .

Успех ти пожелавам от цялото си сърце и не губи надежда !
Прегръщам те !
*

    Anika85

  • ***
  • 195
  • Много се обичаме
Re: Кръвоизлив в 7г.с.
« Отговор #6 -: Юни 15, 2016, 08:25:11 am »
Благодаря :)