0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Отговарят ли ви по имейл
« -: Април 29, 2010, 10:57:46 am »
Здравейте момичета, исках да Ви попитам дали като изпратите запитване по имейл до РДСП получавате отговор. Ние сме вписани в регистъра от началото на Март месец и 2 седмици по-късно получихме 5 писма. За съжаление от тогава не сме получили нито едно писмо, а сме писали всички РДСП. Въпросът ми е дали сте използвали имейли като комуникация и дали съответно са ви отговаряли по имейл? Благодаря.
*

    Vivid

  • *
  • 44
  • Шоооошиии yo-yo
Re: Отговарят ли ви по имейл
« Отговор #1 -: Април 29, 2010, 12:11:28 pm »
Да, аз псиах имейли до всички РДСП-та, за да ги ръчкам учтиво :lol:, някои си ги тормозих и по телефона де, та 2/3ти от тях ми върнаха много любезни отговори, а някои дори по страница обяснения и официални писма по пощата.
Re: Отговарят ли ви по имейл
« Отговор #2 -: Май 05, 2010, 18:21:29 pm »
Ние сме вписани в регистрите от 15 април,имаме 6 писма.Социалния ни каза да не ги притесняваме,било въпрос на бюрокрация.
Re: Отговарят ли ви по имейл
« Отговор #3 -: Май 05, 2010, 19:42:32 pm »
Странно аз говорих с една дама от РДСП Перник и тя ми каза да не очаквам писмо от тях, защото те пращали само на хората от техния регион.
*

    Vivid

  • *
  • 44
  • Шоооошиии yo-yo
Re: Отговарят ли ви по имейл
« Отговор #4 -: Май 11, 2010, 09:43:12 am »
Странно, когато ние получавахме писмата, получихме от абсолютно всички дирекции без 3, на които се обадих и ги помолих по телефона да ми продиктуват номера, под който сме вписани при тях.
Момичета, не им се шашкайте толкова на тези социални - служители като всички останали. Какво значи да не ги притеснявате - те си имат наредба, трябва да уведомят кандидат-осиновителите. А когато не сте били уведомени, не виждам какво притеснително има да им се обадите и да ги питате, имате си абсолютно право. Ръчкайте, наистина... :wink:
Re: Отговарят ли ви по имейл
« Отговор #5 -: Май 11, 2010, 13:11:16 pm »
Мерси много за съвета  :D Продължавам да проверявам дали са ни вписали навсякъде из страната.