0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
резултати микробиология
« -: Юни 23, 2006, 19:32:14 pm »
Здравейте,

бих искала да ви попитам за вашето мнение относно резултатите от микробиологията ми-макар че те толкова ясно показват че има прблем.
Копирам ви точно какжо пише:

ВЛАГАЛИЩЕН СЕКРЕТ И ТРИХОМОНИ: Липсва аеробен бактериален растеж. Не се изолира Candida spp. Trichomonas vaginalis (+) положителен резултат ( в голямо количество ) . Има повече неподвижни и малко подвижни форми. Микроскопски препарат за влагалищна чистота: В изобилие лактобацили, много епителни клетки, много левкоцити.

Въпросът ми е: Има ли шанс да нямам хламидия щом не фигурира тук или просто не са гледали за това.Четох в една тема че на едно момиче в резулататите от микробиологията пише че е имала хламидия.Моля споделете вашето мнение. Благодаря Ви предварително!
резултати микробиология
« Отговор #1 -: Юни 23, 2006, 19:44:32 pm »
С микробиология не може да се открие хламидия. Пусни си отделно изследване за това.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
резултати микробиология
« Отговор #2 -: Юни 23, 2006, 19:45:56 pm »
Цитат на: ironic_
С микробиология не може да се открие хламидия. Пусни си отделно изследване за това.

Подкрепям мнението на Рони :wink:

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
резултати микробиология
« Отговор #3 -: Юни 23, 2006, 19:54:02 pm »
Благодаря Ви!
*
резултати микробиология
« Отговор #4 -: Юни 24, 2006, 09:22:47 am »
Здравейте,

Сутринта си направих изследване за хламидия-сега да видим какво ще покаже. Знаете ли резултатите за колко време излизат? Дали ще са готови в рамките на деня или повече време отнемат?
Благодаря Ви!
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
резултати микробиология
« Отговор #5 -: Юни 24, 2006, 09:43:37 am »
Ами не ти ликазаха? Зависи къде си ги правила, кога ще ги обработят.
И лекувай трихомоните.
Между другото трихомоните са полово преносима болест. Помисли откъде са дошли.
*
резултати микробиология
« Отговор #6 -: Юни 24, 2006, 09:53:37 am »
Благодаря ти Lali за бързия отговор

Да- започвам да ги лекувам-лошото е че не знам от кога ги имам-защото това са първите изследвния които правя до сега, защото до сега ходих при една лекарка-която без никакви изследвания каза че нищо ми нямало и само да работим по въпроса за бебе и като и казах че имам течение-тя ми каза че това било съвсем нормално-а сега разбрах че и аборта които имах миналата година-е възмогно да е предизвикан от тези бактерии и това течение.Просто съм възмутена от факта че има такива лекари и се радвам че я смених.
резултати микробиология
« Отговор #7 -: Юни 24, 2006, 10:54:17 am »
Да, напълно е възможно трихомоните да са предизвикали аборта. Съжалявам, изключително неприятно е това, което ти се е случило. Аз също съм преживяла аборт и знам колко боли в сърцето.

Резултатите за хламидия излизат различно, някои лаборатории ги пускат само в определени дни. Попитай там, където са направени твоите. Късмет, дано поне те да са хубави!
*
резултати микробиология
« Отговор #8 -: Юни 24, 2006, 19:16:02 pm »
Благодаря ти ironic_ за подкрепата, днес ми излязоха резултатите и са отрицателни-поне нямам хламидия.Остана да видим сега да излекуваме бактериите и да направя хормонални изследвания.
резултати микробиология
« Отговор #9 -: Юни 25, 2006, 00:20:49 am »
Непременно ги лекувайте едновременно и двамата,а не само ти.