0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #940 -: Януари 09, 2013, 18:25:17 pm »
ЗДравейте момичета!
Аз днес не издържах и сутринта на работа направих тест - Шуър чек. Понеже бях на работа нямах възможност да погледна резултата освенда го проследя докато мииех ръце в тоалетната, когато се появяваше контролната, го проверих преди 5 минути вкъщи.
Каква е вероятността една много, ама наистина много бледа втора черта да се е появила след 5-тата или 10-тата минута и резултата да е невалиден?
за съжаление нямам друг тест в къщи,наблизо нямам аптека, не искам да казвам на мъжа ми, а съм адски любопитна
Между другото от днес гърдите ме болят още повече, имам усещането, че ще се пръснат.
Ще съм ви благодарна за коментари за теста.
П.С. утре ми е датата на цикъла
Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #941 -: Януари 09, 2013, 18:36:42 pm »
Зузе, благодаря. Другия месец ще съм по-сериозна, взех си пак витамините и мисля да меря и БТ.
Снежанка, няма как да гадаем в случая. На-добре друг тест. Чертата розова ли е или прозрачна?
*

    lusiq

  • *
  • 41
  • Ако Господ не ме иска, Дявола дава рушвет за мен!
Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #942 -: Януари 09, 2013, 18:59:24 pm »
snejinka_82 на мойте две теста излязоха 2-те контролни ленти като едната по бледичка. Правих ги вчера и оня ден. Е сега ги гледам и са си все същите само дето не са червени на цвят, а са лилавки. Това е моя опит. Не знам за твоя тест, но на твое място ще си купя още 1 тест аз :)) голяма съм любопитка :) дори и сега като зимам 2 положителни уринни и кръвен пуснах и утре сигурно пак ще направя един уринен :) голям страх ме гони... Ама ти стискам яко палци да ти се случи това, за което мечтаеш
Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #943 -: Януари 09, 2013, 19:13:32 pm »
Благодаря ви много както за бързите отговори, така и за подкрепата! Страхотни сте!
Прозрачна ми изглежда чертичката, но наистина е мноооого бледа. Ами утре ще е другият тест, защотама макар и аз да съм любопитка и много да ми се иска една хубава, дебела втора черта, не се знае
Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #944 -: Януари 09, 2013, 19:15:05 pm »
snejinka_82 тъй като не си погледнала теста в указаното време има голяма вероятност втората черта да бъде и изпарителна. Може да бъде и положителен тест. Реално вариантите са два:)
Най-добре си направи още един тест утре, тъкмо и ти ще си наясно. Ние само може да гадаем.
Дано да е това, което желаеш най-силно.
  
Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #945 -: Януари 09, 2013, 19:40:11 pm »
lusiq, резултата ти е много добър. Плоден сак се вижда при ЧХГ 1000. Такаче по мои изчисления след 13ти януари спокойно можеш да отидеш на лекар. Успех!
snejinka_82, много често се получава изпарителна черта след указаното време на теста. Утре сутринта си направи нов тест и го гледай до указоното време. След това няма смисъл. Успех, дано тази бледа чертичка се превърне в пухкаво бебе след 9 месеца!
ex_triim, на кой ден от цикыла е правен отрицателния кръвен тест? По принцип той е по- надежден от уринния. Но ако е правен много рано е възможно да е отрицателен. Има вероятност и за лабораторна грешка. Повтори го пак! Успех и на теб!



Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #946 -: Януари 09, 2013, 20:04:46 pm »
linapoli,testa go napravih na 07.01(onzi den),a imah kravote4enie ot 29.12 do 03.01.4udq se dali pri cvetna bremennost,kravniq test e to4en,za6toto ako vse o6te sam tq e cvetna.Mnogo vi blagodarq
Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #947 -: Януари 09, 2013, 21:17:59 pm »
Кръвния тест е точен при цветна бременност. Направи втори тест утре. А незнам как лекаря ти е видял бременност като тя се вижда при стойност на кръвния тест над 1000. Ако твоят резултат е орицателен не е възможно да е видял наличие на ембрион в матката.
« Последна редакция: Януари 09, 2013, 21:21:49 pm от linapoli »



Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #948 -: Януари 09, 2013, 21:34:36 pm »
snejinka, ако е прозрачна, е изпарителна-аз съм имала такава. Най-добре повтори теста и този път си го провери навреме,не може да нямаш секунда да надникнеш в чантата си или джоба,все едно си търсиш телефона или червилото, или най-малкото го направи с първа урина,както и трябва преди работа.
ex_triim, кръвният тест е 100%, не може да е напълно нулев, ако си бременна, независимо цветна, извънматочна или нормална е, направи пак такъв, ако имаш възможност в сруга лаборатория, може и там да са сбъркали.
Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #949 -: Януари 10, 2013, 14:47:33 pm »
Момичета на кръвния тест имам резултат 73.Това добре ли е за 4та седмица и 1 ден?
Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #950 -: Януари 10, 2013, 15:13:38 pm »
По-важно е как расте. Пусни пак след 48 часа.
« Последна редакция: Януари 10, 2013, 15:46:06 pm от magi_st »
*

    lusiq

  • *
  • 41
  • Ако Господ не ме иска, Дявола дава рушвет за мен!
Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #951 -: Януари 10, 2013, 18:04:33 pm »
момичета, ще умра от притеснения. От снощи яко ме болят яйчниците особено в дясно. Днес звъннах на мойта АГ и тя ми обясни, че било нормално и да ида чааааак на 18.01. Аз до тогава ще откача. Да взема ли да си купя но шпа или дуфастон и аз незнам какво да пия, ама ме болят и това мн ме притеснява :(((
Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #952 -: Януари 10, 2013, 18:17:00 pm »
момичета, ще умра от притеснения. От снощи яко ме болят яйчниците особено в дясно. Днес звъннах на мойта АГ и тя ми обясни, че било нормално и да ида чааааак на 18.01. Аз до тогава ще откача. Да взема ли да си купя но шпа или дуфастон и аз незнам какво да пия, ама ме болят и това мн ме притеснява :(((
И на мен ме болеше корема в началото - долу ниско. Но-шпа може да пиеш. Аз го пиех 3х2. Но все пак аз не съм лекар и е хубаво да се чуеш с док по телефона поне за това какви лекарства да приемаш.
  
Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #953 -: Януари 10, 2013, 20:49:12 pm »
Момичета, аз на 16 декември си направих тест обикновен, и беше положителен с по-бледа втора черта, но на 22 декември ми дойде цикъл. Обаче забелязах че имам неразположения киселини, гадене, изведнъж ме заболя ниско долу, също и гърдите едни болки от време на време режещи, и си направих на 7 януари пак тест и беше положителен.Какво става не разбирам, би трябвало да съм в овулация на 5-6 януари, какво означава този положителен тест кога съм забременяла?
Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #954 -: Януари 10, 2013, 21:12:55 pm »
Здравейте от мен! За жалост моята лелка си дойде точно на време и то с пълна сила. Явно втората черта от вчера е била изпарителна. Продължаваме с опитите и следващият месец.
Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #955 -: Януари 10, 2013, 22:12:01 pm »
Момичета, аз на 16 декември си направих тест обикновен, и беше положителен с по-бледа втора черта, но на 22 декември ми дойде цикъл. Обаче забелязах че имам неразположения киселини, гадене, изведнъж ме заболя ниско долу, също и гърдите едни болки от време на време режещи, и си направих на 7 януари пак тест и беше положителен.Какво става не разбирам, би трябвало да съм в овулация на 5-6 януари, какво означава този положителен тест кога съм забременяла?
Според мен трябва да посетиш лекар при първа възможност. Въпреки кръвотечението, което си имала на 22-ри, бременността може да се е запазила. Има много варианти за това кръвотечение, но не бих искала да те стресирам излишно.
Пусни си кръвен тест за бременност, за да провериш и нивата на ЧХГ.

Снежинка съжалявам. Дано следващия месец да бъде твоя :)
  
Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #956 -: Януари 11, 2013, 07:49:49 am »
През декември бях при лекар на профилактичен преглед, пълен включително цитонамазка, гледа ме и с ултразвук, всичко беше добре, каза ми да правим опити за бебе.това беше преди първият тест на 16,12, някъде в началото на декември.
Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #957 -: Януари 11, 2013, 10:04:44 am »
Здравейте, момичета! Отдавна си чета тук, но за първи пиша. Ето го и моят проблем... От както се помня цикълът ми е много нередовен бил е и 25 дни, и 45 дни... с две думи никога не знам кога ще ми дойде. Започнахме опитите за бебе от 3 месеца, но са неуспешни, тъй като не мога да си предвидя О. Докторите ми казват, че всичко иначе си е ок, пусках и хормони, но нищо. От скоро започнах да меря БТ, но май се оказа, че си ми е доста висока или просто така си мисля... Моля ви погледнете ми графика от последния цикъл и изкажете мнение.  :?
*

    lusiq

  • *
  • 41
  • Ако Господ не ме иска, Дявола дава рушвет за мен!
Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #959 -: Януари 11, 2013, 10:43:46 am »
sissy_ графиката ти е добре. Нормално е след О да е по - висока. Попрочети как се мери БТ из форумите и библиотеката и всичко ще ти стане ясно :) Само не се притеснявай. Почни от новия цикъл всичко наново и ще се опиентираш