0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Отново въпрос за Цветна снимка
« -: Февруари 26, 2005, 12:49:59 pm »
Някой правил ли е цветна снимка във Втора градска?
Предстои ми светна снимка през март.
След операцията ми от извънматочна останах с много добри впечатления от тази болница и целия екип, та затова се спрях на нея.
Интересувам се също каква е разликата от ренгеновата цветна снимка и  ултразвук.
Няма да питам дали боли, защото каквото прочетох до момемета показва, че боли :)
Re: Отново въпрос за Цветна снимка
« Отговор #1 -: Февруари 26, 2005, 15:35:27 pm »
С рентген е по-точно. С ултразвук - не чак толкова.
Коя е Втора градска, на "Ботев" ли?
Знаеш ли, че съвсем скоро моя позната ми препоръча гинеколог там. Ама не му знам името  :oops:
Успех! Дано е добър резултата!
Отново въпрос за Цветна снимка
« Отговор #2 -: Февруари 26, 2005, 15:48:31 pm »
Там май почти всички са добри, моя гинеколог е Атанас Станев.
Много се притеснявам, зашото нали само 1 тръба ми е останала..
Благодаря ти за пожеланието :)
Отново въпрос за Цветна снимка
« Отговор #3 -: Март 22, 2005, 11:53:51 am »
Знаете ли дали д-р Табакова прави цветни снимки?
*
Отново въпрос за Цветна снимка
« Отговор #4 -: Март 22, 2005, 11:58:04 am »
Да, тя прави цветни  снимки. Не в кабинета си, предполагам в някоя от АГ болниците - или 1 АГ "Св. София" или Шейново - не съм сигурна.
*
Отново въпрос за Цветна снимка
« Отговор #5 -: Март 22, 2005, 17:44:29 pm »
Диде, споко, ако при операцията са ти казали, че тръбата е наред, значи е, не се притеснявай, и на снимката ще видиш, че всичко ще е наред :D  И аз се шашках от резултата, но няма смисъл, нали се сещаш, че средно положение няма или е читава или не, но съм сигурна, че при теб всичко ще е наред.
Стискам палци.
Успех
*
Отново въпрос за Цветна снимка
« Отговор #6 -: Март 23, 2005, 09:01:18 am »
Съжалявам, че толкова късно видях темата! :oops:
Аз съм правила цветна снимка във Втора Градска при д-р Маринова! Няма нищо страшно и самата процедура при мен не продължи повече от 15 мин. Преди самата маниполация лекарката ми сложи една болкоуспокояваща инжекция, но не си спомням каква беше! :oops:
А за болката при всеки е индивидуално.При мен нямаше болка, но ме беше страх от неизвестното- имам впредвид резултатите,но за щастие се оказа, че всико е наред с тръбите, макар да са нагънати повече от колкото трябва!
Успех! :)
*

    lilia_black

Цветна снимка
« Отговор #7 -: Март 23, 2005, 15:25:12 pm »
Съжалявам, че чак се га отговарям, но съм пропуснала тази тема. АЗ също като Мило съм правила цветна снимка във Втора градска при д-р Маринова. Няма страшно. Не е толкова болезнена. Разбира се зависи какво ще е състоянието на тръбите. При мен едната беше абсолютно запушена, а другата пропускаше леко, но въпреки това болката се търпи а и всичко свършва бързо. Намен д-р Маринова ми слага някаква мисля обезболяваща инжекция и някаква друга за за отпускане на мускулатурата за по-добро проникване на контрасното вещество. Дано информацията ми да ти е била полезна.
Отново въпрос за Цветна снимка
« Отговор #8 -: Март 25, 2005, 20:18:22 pm »
Много благодаря на всички за отговорите и подкрепата.
Реших да я отложа за средата на април, че от работа сега няма никакво време..
 :)
*
Миличка...
« Отговор #9 -: Март 26, 2005, 11:39:40 am »
... стискам ти палци! Може и да не ти се наложи да правиш цветна снимка.  :P При мен така стана, планирах лапаро и хоп положителен тест  :D , голяма радост беше, но уви точно за 3 дни! :balk_146:
Отново въпрос за Цветна снимка
« Отговор #10 -: Март 28, 2005, 12:09:17 pm »
Колко струва цветната снимка?
az prawih cwetna snimka na 9 mart
« Отговор #11 -: Април 01, 2005, 17:39:49 pm »
Не се страхувай . Аз правих , малко боли , но си струва. Така се вижда какъв точно е проблема. Ако искаш може да ти опиша точно какво усещаш и как се прави.Аз я направих след спонтанен аборт , оказа се че имам срастване получено след кюртажа.Сега ми предстой лапароскопия , някъде през май месец.От февруари лекуващ лекар ми е д-р Новачков от бившата градска болница а сега Св. Анна , той е завеждащ отделение стерилитет. Самото иследване в клиника " Малинов " струва 170 лв.
Може да загубиш битката , но важното е да спечелиш войната.
Отново въпрос за Цветна снимка
« Отговор #12 -: Април 02, 2005, 15:42:45 pm »
Анушка, искам! :)
Отново въпрос за Цветна снимка
« Отговор #13 -: Април 04, 2005, 14:31:45 pm »
Ами тогава направи я и няма да съжаляваш. Желая ти да не открият нищо нередно в теб :D
Може да загубиш битката , но важното е да спечелиш войната.
Отново въпрос за Цветна снимка
« Отговор #14 -: Април 04, 2005, 15:41:08 pm »
Аааааа Дидето! Искай нещо болкоуспокояващо и то силно, за всеки случай! Аз мислих, че малко ще боли и затова и не поисках! Обаче, щях да счупя масата на рентгена от стискане! Белеше ме и то много! Не искам да те плаша, както виждаш жива съм, щом пиша! Но за всеки случай, питай доктора за нещо за болки преди това!
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*

    Anonymous

Отново въпрос за Цветна снимка
« Отговор #15 -: Април 23, 2005, 09:28:56 am »
Предстои ми цветна снимка идващата седмица при д-р Табакова в Света София. Можете ли да ми кажете как се стига до тази болница от автогарата, за колко време и долу горе къде се намира, понеже не съм от София. А също така за колко време става снимката и кога мога да си я взема. Благодаря Ви предварително.
*
Цветна снимка
« Отговор #16 -: Април 23, 2005, 09:47:48 am »
Цитат на: Anonymous
Предстои ми цветна снимка идващата седмица при д-р Табакова в Света София. Можете ли да ми кажете как се стига до тази болница от автогарата, за колко време и долу горе къде се намира, понеже не съм от София. А също така за колко време става снимката и кога мога да си я взема. Благодаря Ви предварително.

Д-р Павлета Табакова не е ли в Шейново?
*

    Anonymous

Отново въпрос за Цветна снимка
« Отговор #17 -: Април 23, 2005, 17:12:05 pm »
Не, в Света София ще ми правят снимката!
Отново въпрос за Цветна снимка
« Отговор #18 -: Април 23, 2005, 22:44:26 pm »
Имаше някакви трамваи, които вървят от гарата по бул. "Стамболийски", ама не им помня номерата. Утре, обещавам да разгледам картата :)
Откакто съм се родила, честно, поне три пъти са сменяли номерата на трамваите, които вървят до там  :oops:

А някой да си спомня трамвай №13??? Едно време го имаше, ама вече няма такъв. Е, с него мен са ме взели от родилния дом :)
*
Отново въпрос за Цветна снимка
« Отговор #19 -: Април 24, 2005, 08:14:18 am »
Айде аз да отговоря, че явно няма софиянки тук или още ги болят главите от снощи  8)

От Ж.П. гара нагоре по "Мария Луиза" - после се свива по "Стамболийски" и оттам само по "Стамболийски". Малко преди спирката "Вагона" се завива наляво и там питате за АГ болницата.
Само, че не знам с какъв градски транспорт се ходи - все сме ходили с колата до там...  :oops:
Късмет!
Отново въпрос за Цветна снимка
« Отговор #20 -: Април 24, 2005, 11:38:56 am »
Трамвая е №10.
*
Отново въпрос за цветна снимка
« Отговор #21 -: Април 24, 2005, 11:49:45 am »
Цитат на: adriana77
Знаете ли дали д-р Табакова прави цветни снимки?

На мен ми прави в Шейново.
*

    Anonymous

Отново въпрос за Цветна снимка
« Отговор #22 -: Април 24, 2005, 15:30:07 pm »
Рут, бих искала да те попитам, след като д-р Табакова ти е правила цветна снимка, как се държа докато ти я правеше?. Даде ли ти болкоуспокояващо, след снимката разясни ли ти всичко. Колко време след това си взе самата снимка. Просто, ако можеш разкажи повече, защото и на мен ми предстои същото при същия лекар, а бих искала да знам предварително какво ме чака. Благодаря ти.
*
Отново въпрос за цветна снимка
« Отговор #23 -: Април 25, 2005, 09:38:29 am »
Цитат на: Anonymous
Рут, бих искала да те попитам, след като д-р Табакова ти е правила цветна снимка, как се държа докато ти я правеше?. Даде ли ти болкоуспокояващо, след снимката разясни ли ти всичко. Колко време след това си взе самата снимка. Просто, ако можеш разкажи повече, защото и на мен ми предстои същото при същия лекар, а бих искала да знам предварително какво ме чака. Благодаря ти.

Като специалист е страхотна.Болкоуспокояващо май не дават.Процедурата е малко болезнена ,но се търпи.Казва има ли проходимост или не,когато снимката е готова. Самата снимка е придружена с обяснение, писмено. Изисква дисциплина.Записвай си.
Дава много информация за кратко време.Казва ти направо нещата такива  каквито са.Много е точна,но и взискателна. Безкомпромисна е.Точно за това там има най-голяма  успеваемост.Успех!
Не се страхувай да питаш ако нещо не разбираш.Наистина д-р Табакова внушава страхотен респект.Не се плаши и тя е човек.Успех
   
                             :shop:
*
Отново въпрос за Цветна снимка
« Отговор #24 -: Април 25, 2005, 17:07:12 pm »
Също искам да споделя своето мнение за нея. Наистина внушава респект и на моменти изглежда студена и безкомпромисна. На мен ми направи впечатление на много принципна, и същевременно  емоционална жена - и в двете посоки. Държи на момичетата си и на двойките, които се лекуват при нея. Чудя се откъде намира толкова много енергия. Много добър специалист, с много опит зад гърба си, аз лично й имам голямо доверие! Не съм от хората, които очакват да ми направят кафе и да ми говорят мили думички - за мен е достатъчна ангажираност с проблема ми и професионализъм.
*

    Anonymous

Отново въпрос за Цветна снимка
« Отговор #25 -: Април 25, 2005, 18:14:07 pm »
Проблемът е, че аз не съм от София и затова се интересувам, дали снимката става готова бързо, за да може Табакова да ми я разясни и да не ми се налага да ходя пак, само за разяснение до София. Ако може кажете ми кога става самата снимка.
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Отново въпрос за Цветна снимка
« Отговор #26 -: Април 25, 2005, 19:10:43 pm »
Здравейте!
Аз си правих цветна снимка в Майчин дом. Останах разочарована от отношението на рентгенолога но иначе разбрах веднага какво е състоянието на тръбата ми а снимката стана готова след 15 мин. След това с нея ходих при лекаря си за да я погледне и да ми разясни каквото има. Така че самата снимка става бързо стига да не се налага чакане пред кабинетите
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*

    Anonymous

Отново въпрос за Цветна снимка
« Отговор #27 -: Април 29, 2005, 20:04:44 pm »
Eто ме и мен. Мина и тази процедура. Имах такива очаквания, а се оказа по- безболезнено и от преглед. Точно  от 5 до 7 минути отминаха от лягането ми на рентгеновата маса до привършването с процедурата, нищо не усетих, само дето ме беше много страх от това, какъв ще бъде резултата. Преди това ми сложиха обезболяваща инжекция. Диагнозата, която ми е записана е: двете тръби са с разширена ампуларна част и пропускат к.м. в ограничени пространства. Някоя от Вас имала ли е такава диагноза и какво означава тя, защото след снимката, бързах за автобус и нямах време да отида при лекарката за анализ на резултата. Някой ден като имам път към София, ще отида разбира се, но ще е по-нататък. Но мога да успокоя всички, на които им предстои, само страхът е голям, процедурата е никаква.
*
Отново въпрос за Цветна снимка
« Отговор #28 -: Април 29, 2005, 20:11:08 pm »
Нали прави при д-р Табакова снимката? Защо не й се обадиш по мобилния да я попиташ? Аз не бих издържала да чакам до "по-нататък".
Късмет!
*

    Anonymous

Отново въпрос за Цветна снимка
« Отговор #29 -: Април 29, 2005, 20:28:50 pm »
Някакси ми се вижда неловко по телефона да я питам за да ми разяснява такива работи, трябваше да я изчакам, но с автобусите по празниците е ужас. Нищо, всичко  е при мен, като отида ще я питам, а и  тя ще трябва да гледа снимката сигурно, а тя също е при мен.
Отново въпрос за Цветна снимка
« Отговор #30 -: Май 04, 2005, 14:02:26 pm »
Искам да ви попитам, понеже и аз наскоро си направих цветна снимка, но усещам от време на време някакви тъпи болки отляво и отдясно, дали вие също сте усещали нещо подобно, възможно ли е да е от резорбирането на контрастното вещество? След процедурата получих кървене, което ми спря до следващия ден, но продължавам да усещам придръпвания от ляво и отдясно.
*

    Anonymous

Отново въпрос за Цветна снимка
« Отговор #31 -: Май 04, 2005, 15:51:13 pm »
Аз имах едни такива много странни тъпи болки около 1-2 дена след процедурата. Лекарят ми каза ако продължат повече от 2 дена да му се обадя вкъщи защото идваше уикенд след това. За щастие мина в рамките на това време, но той каза че ако продължи по-дълго може да е притеснително и дори ми беше дал някакво направление за лабораторни изследвания да си имам за всеки случай, заради уикенда.

Или с 1 дума: аз бих се консултирала с лекар. Може да е нищо, а може и да е лошо. Преди колко време си направила снимката?
Отново въпрос за Цветна снимка
« Отговор #32 -: Май 04, 2005, 16:46:43 pm »
Направих я преди 5 дена. Но на моменти усещам такива болки. То в момента може и да съм в овулация защото ми е 13-14 ден, но факт е, че съвпадат нещата със снимката.
*

    Anonymous

Отново въпрос за Цветна снимка
« Отговор #33 -: Май 04, 2005, 17:00:54 pm »
След 5 дена аз вече нямах и спомен от снимката. консултирай се с лекар. Дано причината наистина да е в овулацията. Но това лесно може да се установи.
*

    Anonymous

Отново въпрос за Цветна снимка
« Отговор #34 -: Май 04, 2005, 20:08:53 pm »
Аз съм Адриана. Може би наистина ще трябва да отида, макар че ми изписаха след снимката да пия един доста силен антибиотик за всеки случай - таваник. За това съм сравнително спокойна но все пак ще отида.
*

    Anonymous

Отново въпрос за Цветна снимка
« Отговор #35 -: Май 07, 2005, 10:01:34 am »
Здравейте пак съм аз Адриана. Искам да споделя това, на което бях свидетел, тъй като имах възможност да сравня Търновски лекар и Софийски такъв, а и в някои от форумите се беше разразил лек спор по повод на качествата на лекарите от Търново. Всъщност отидох в София преди 2 месеца  и започнах изследвания, като за инвитро при д-р Табакова, действително има доста пациенти и много се чака, много е директна и изобщо не дава надежди и т.н, както и да е, общо за изследванията, които ми правиха, прегледите и цветната снимка дадох 500 лева, но всички те потвърдиха, това което ми беше казал и Търновския гинеколог при назначаването на съответните изследвания, които показаха същите данни като Софийските на много по-ниска цена. Но не съжалявам, че дадох толкова пари. Всъщност радвам се даже, защото вече наистина знам кой е моят лекар и, че няма нужда, освен, ако някой ден не ми се наложи да си правя инвитро да ходя в София. Всъщност от всички изследвания, които ми направиха, разбрах, че няма проблем да забременея по нормален път, стига да намеря мъж, който да има добра семенна течност. За съжаление това не си личи от пръв поглед :D . Така, че късмет момичета, вярвайте на Вашите лекари, дори и в провинцията има добри такива. :roll:
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Отново въпрос за Цветна снимка
« Отговор #36 -: Май 07, 2005, 10:12:22 am »
Радвам се за теб, Адриана. :lol:
*

    ввв

Отново въпрос за Цветна снимка
« Отговор #37 -: Май 07, 2005, 11:40:29 am »
Аз нали ти казах изцяло да се довериш на д-р Ангелов. Жалко само, че някои "столичанки" си мислят че при нас в "провинцията" нищо не е както трябва.....Дали не трябва те да ходят в провинцията на лекар, защото в Сф "светила" много, но специалисти и сърдечни хора - МАЛКО.....
Отново въпрос за Цветна снимка
« Отговор #38 -: Май 07, 2005, 12:39:49 pm »
Цитат на: ввв
Аз нали ти казах изцяло да се довериш на д-р Ангелов. Жалко само, че някои "столичанки" си мислят че при нас в "провинцията" нищо не е както трябва.....Дали не трябва те да ходят в провинцията на лекар, защото в Сф "светила" много, но специалисти и сърдечни хора - МАЛКО.....


е големи глупости говориш!
що са тия обиди??
или просто има хора дето ако не дрънкат глупости не могат да живеят?
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Отново въпрос за Цветна снимка
« Отговор #39 -: Май 07, 2005, 12:49:48 pm »
Адриана, спорът по отношение на лекаря от Велико Търново, ако добре помня, беше във връзка с познанията му в "мъжкия сектор" и как точно прави инсеминацията - със или без обработка на еякулата. Така че нека разграничим нещата - може да е отличен гинеколог, но да не се обработва еякулата правилно е варварство, както казва Малкия Заек. :)

И хайде да не отваряме такъв глупав спор - столица - провинция, нелепо е.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    Anonymous

Отново въпрос за Цветна снимка
« Отговор #40 -: Май 07, 2005, 16:41:27 pm »
Пак съм аз Адриана. Понеже не влизам от моят компютър и затова все излизам като гост. Всъщност не зная как по принцип протича правилната обработка на материала, но е факт, че след процедурата всичко ми беше наред, ако не беше обработен добре не трябваше ли да имам някакви възпаления, нещо да ми стане. Месец след инсеминацията отидох в София на пълни изследвания от посявка, през хормони и всички възможни болести, които бяха написали на една бланка, кръвна картина , цветна снимка и т.н, в случай че действително материалът не е бил обработен добре предполагам, че щях да имам поне някакви бактерии, знам ли и аз какво, а пък чак ми се стори, че изненадах лаборантките с чистата си посявка и останалите изследвания. Затова си мисля, че всичко е било направено, ако не според стандартите в големите градове, то съобразно липсата на вреда в провинцията, а и наистина специално към този лекар се обръщат всички Търновки с проблеми със забременяването, аз специално имам 3 приятелки, на които е помогнал. Не искам да разпалвам спорове, просто споделям радостта си от това, че за в бъдеще - да чукна на дърво , няма да ми се налага да ходя до София, а просто ще се обърна към този лекар. Аз специално работя в съдебната система и трябва да ви кажа, че съм се сблъсквала с доста случаи на лекарска немарливост, обичам да доказвам нещата и с друга гледна точка или както направих с повторните си изследвания в София, и в случай, че имаше и най-малка вероятност да бях получила нещо от онази инсеминация, нямаше да оставя нещата така, за да страдат други.
   Мели, препоръчала съм вашата клиника на предишния си приятел, за да си направи там спермограма, но за съжаление вече колко време не може да се накани да отиде. Тези мъже пристъпват към тази крачка чак когато някой ги хване за носа и ги заведе. А предполагам, че е добре да си направи спермограма и да му се предпишат съответните лекарства. Много го е страх от това, което ще му кажат след направата, по принцип ти ли съобщаваш резултата? Изписвате ли лекарства след това?
Отново въпрос за Цветна снимка
« Отговор #41 -: Май 07, 2005, 17:00:22 pm »
Ади, риска си е за теб. Ти решаваш. Още една такава инсеминация и ще си имаш прекрасни антиспермални антитела. Надявам се да не се стига до по-тежки усложнения. Искрено ти желая всичко най-хубаво.
Няма да споря за качествата на лекарите в София и големите градове и тези в малките градове (ще ме извиниш, но Търново е малък град).
Успех!
Отново въпрос за Цветна снимка
« Отговор #42 -: Май 07, 2005, 17:52:21 pm »
Ади, вместо да се радваш на добрите резултати, ти се оплакваш...
ми не те разбирам!
Все едно си очаквала резултатите от София да са лоши и сега ти е гадно, че не са
*

    Anonymous

Отново въпрос за Цветна снимка
« Отговор #43 -: Май 07, 2005, 18:57:14 pm »
Не, Диде, не че съм се надявала на по-лоши резултати, просто толкова време, докато се опитвахме да си направим дете, живях с мисълта, че проблемът е в мен и непрекъснато го търсих, че още не мога да се отърва от това усещане. Не, че приятелят ми ми помагаше да се отърся от това, но грешката ми по отношение на него  си е само моя. Трудно е в днешно време да попадне човек на мъж, който ще те разбира, ще те подкрепя и ще бъде с теб във всичко, което правиш, радвам се, че вашите мъже са свестни и ви подкрепят, моят бивш приятел, веднъж не дойде с мен на гинеколог, през всичко през което преминах, преминах без него. Не съм щастлива от изследванията по простата причина, че сега съм сама, каква полза от тях, като това са само изследвания. Няма го това, към което явно съм се борила сама. Вие трябва да сте щастливи, защото сте срещнали мъже, които са с вас във всичко, борите се за една цел заедно и ще я постигнете един ден. Още ме боли, като се връщам назад и като си помисля, как бях сама във всичко, надявам се, че ще срещна друг мъж някой ден, от който да поискам отново да имам дете и той да бъде различен от този,  с който бях до скоро, но дотогава изследванията могат да се променят няколко пъти. Както са сега добри,  след месец, два може да не са, да не говорим след година. Това е положението просто едни изследвания. :cry:
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Отново въпрос за Цветна снимка
« Отговор #44 -: Май 07, 2005, 19:35:40 pm »
Ади, ми такива са мъжете, да. Трябва повече да ги водиш, да ги насочваш, да вземаш решения вместо тях.

По принцип аз съобщавам резултатите от спермограмата, защото предпочитам в разговора да обясня кое какво е, а не само да получат бланка с цифри. След това, в зависимост от нуждите, ги насочвам към уролог, ендокринолог, генетик или към асистирана репродукия.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Отново въпрос за Цветна снимка
« Отговор #45 -: Май 07, 2005, 19:47:31 pm »
Ади.. чак ми стана мъчно...
По-важно е, че сега си свободна и ще си намериш мъж, който да те цени и уважава!
Оцени свободата си, колкото и да ти е трудно мила.
*

    Anonymous

Отново въпрос за Цветна снимка
« Отговор #46 -: Май 08, 2005, 08:31:27 am »
Незнам защо си мислите, че спермата не е била обработена при "доктора то малкия град". Предварително се обработва и тогава се прави процедурата. Незнам защо се заяждате. Адреиана просто казва, чу няма смисъл да се ходи до Сф, тъй като и в провинцията има добри лекари и се радва, че резултатите са същите.
*

    Anonymous

Отново въпрос за Цветна снимка
« Отговор #47 -: Май 08, 2005, 08:32:27 am »
Дили пък вие не трябва да дойдете при въпросния доктор.....Може и да ви помогне....
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Отново въпрос за Цветна снимка
« Отговор #48 -: Май 08, 2005, 09:02:50 am »
Как ли пък не?
За лекар, който прави инсеминации без обработката на материала не искам и да чувам.
Само проблеми да ми създаде.
Отново въпрос за Цветна снимка
« Отговор #49 -: Май 08, 2005, 09:52:46 am »
Цитат на: Anonymous
Незнам защо си мислите, че спермата не е била обработена при "доктора то малкия град". Предварително се обработва и тогава се прави процедурата. Незнам защо се заяждате. Адреиана просто казва, чу няма смисъл да се ходи до Сф, тъй като и в провинцията има добри лекари и се радва, че резултатите са същите.

Цитат
Дили пък вие не трябва да дойдете при въпросния доктор.....Може и да ви помогне....


Тръгвам веднага  :lol:
ввв, веднъж те попитах каква обработка прави, ти не ми отговори. Когато ми дадеш отговор на този въпрос, обещавам, че веднага ще си променя мнението!