0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Мили момичета,

както знаете тази година е честта на Пловдив да бъде домакин на ежегодния форум, който организира Сдружение Зачатие - Ден на Репродуктивно здраве.

От името на всички пловдивски членове на Зачатие, които сме емоционално ангажирани с идеологията на Сдружението, не можем да останем безразлични към това важно и значимо предстоящо събитие.  

Ще се радваме да се организираме и сътворим един наистина незабравим ден за всички. Да докоснем много хора и много семейства да достигнат своята Мечта след ДРЗ 2010 - Пловдив.

Нека, който има желание да се включи заедно с нас, да пише и даде своите идеи и принос за това!

Анонса е към всеки, моля, само да се вписва местожителството, за да бъде по-лесно в организирането на задачите.


« Последна редакция: Януари 17, 2010, 22:52:23 pm от deep »

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*
Re: ДРЗ 2010 Пловдив - Да сътворим незабравим ден!
« Отговор #1 -: Януари 17, 2010, 22:28:48 pm »
Аз сега живея в София и ако има задачи дистанционно като набиране на текстове или каквото и да е за компютър-имам достатъчно свободно време.
*
Re: ДРЗ 2010 Пловдив - Да сътворим незабравим ден!
« Отговор #2 -: Януари 17, 2010, 22:33:10 pm »
Аз съм пловдивчанка, макар и не по настоящо местожителство, но много бих искала да се включа в подготовката. Имам семейство и приятели в града, които мога във всеки момент да помоля за съдействие. Кажете само какво има да се прави - брошури, писма, настаняване, каквото и да е - насреща съм!




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Re: ДРЗ 2010 Пловдив - Да сътворим незабравим ден!
« Отговор #3 -: Януари 17, 2010, 23:16:28 pm »
Нямам личен опит/участие в ДРЗ, само изчетох каквото успях да намеря по темата. Това ми дава понятие за крайния резултат, а не за самото организиране на събитието обаче... :oops:
Ако кажете конкретните неща, които трябва да се свършат, ще улесните новите (като мен)
да се ориентират с какво евентуално могат да бъдат полезни.
П.С. от Стара Загора съм.
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: ДРЗ 2010 Пловдив - Да сътворим незабравим ден!
« Отговор #4 -: Януари 17, 2010, 23:49:18 pm »
С вас съм :wink:
С каквото мога ще помагам на драго сърце.
В София съм. :wink:
Re: ДРЗ 2010 Пловдив - Да сътворим незабравим ден!
« Отговор #5 -: Януари 18, 2010, 09:11:37 am »
Аз също нямам опит в организирането на такива събития,но ако мога да бъда полезна с нещо ще се радвам.От Пловдив съм.


“Не се заблуждавай, че щом някой се опитва да те утеши, той живее безметежно сред простите и нежни думи, които понякога ти помагат. В живота му има много трудности и тъга, далеч надхвърлящи твоите. Как иначе би намерил подобни думи!?!" Райнер Мария Рилке
*
Re: ДРЗ 2010 Пловдив - Да сътворим незабравим ден!
« Отговор #6 -: Януари 18, 2010, 21:27:54 pm »
 Deep, крайно време беше и това нещо да се случи в Пловдив. По принцип имаш ли идея какво точно ще се прави. На коя дата точно ще се проведе. Ще мислим ли пак мото? В някой от хотелите ли ще бъде? Плакати ще има ли? Или ние ли ще решаваме. Дай повече подробности. Каквото можем ще направим. Съжалявам, че не успях да остана на последната среща, сигурно сте говорили нещо.
*
Re: ДРЗ 2010 Пловдив - Да сътворим незабравим ден!
« Отговор #7 -: Януари 18, 2010, 21:29:17 pm »
И да не забравя, трябва да представим достойно града.
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: ДРЗ 2010 Пловдив - Да сътворим незабравим ден!
« Отговор #8 -: Януари 19, 2010, 13:48:07 pm »
Момичета, благодарим на всички, изявили желание да се включат.

В хода на организацията е необходимо да направим работа среща отностно ДРЗ 2010, в която всеки на местно ниво да се включи пълноценно.

За това предлагам да не губим време, да решавеме кога, за къде, предлагам отново Сентрал парк, че е просторно и последния път беше спокойно. Ако има други предложения, казвайте!

Аз съм на разположение с изключение на утре вечер, нека всеки даде преложение, имам предвид кога му е удобно!

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: ДРЗ 2010 Пловдив - Да сътворим незабравим ден!
« Отговор #9 -: Януари 19, 2010, 16:46:08 pm »
Без понеделниците и четвъртъците съм ок.

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: ДРЗ 2010 Пловдив - Да сътворим незабравим ден!
« Отговор #10 -: Януари 19, 2010, 16:55:28 pm »
Давайте да се събираме и да разпределяме задачите. Ако искате утре. През седмицата е по спокойно.
Re: ДРЗ 2010 Пловдив - Да сътворим незабравим ден!
« Отговор #11 -: Януари 20, 2010, 14:46:47 pm »
и аз се включвам имам много свободно време :D. Давайте ако трябва да се правят рекламни материали-брошури, дипляни,снимки в рамки, мога да направя ключодържатели с картинка, чаши с лого и картинка, тениски и т.н.Моят мъж е професионален фотограф и полиграф.Това са примерни рекламни материали за кампанията. Остава да се реши какво точно ще се изписва върху рекламните материали.
« Последна редакция: Януари 20, 2010, 15:37:36 pm от tina799 »
 
Re: ДРЗ 2010 Пловдив - Да сътворим незабравим ден!
« Отговор #12 -: Януари 20, 2010, 17:10:02 pm »
Тина799, има предложения за чаша и тениски в другата тема. Дай ценички да се сравнят офертите, ако все пак се пускат такива неща. Има идея да се направи щанд и да се продават. А срещата смятахме да я направим евентуално в събота през деня. Който е свободен да се включи.
*
Re: ДРЗ 2010 Пловдив - Да сътворим незабравим ден!
« Отговор #13 -: Януари 21, 2010, 21:55:57 pm »
Тази събота, нали. Въпреки че ще бъде много студено. Пак на същото място. Но по кое време?
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: ДРЗ 2010 Пловдив - Да сътворим незабравим ден!
« Отговор #14 -: Януари 21, 2010, 23:05:19 pm »
Не сме уточнили, сега избистряме мястото на събитието, имам предвид ДРЗ 2010. Ще пишем като имаме дата за срещата.

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
Re: ДРЗ 2010 Пловдив - Да сътворим незабравим ден!
« Отговор #15 -: Януари 22, 2010, 09:54:10 am »
Предлагам следната оферта за направата на рекламни материали за събитието за 50 и повече броя:
посочените на снимката по горе:
ключодържатели със собствени материали и труд -1лв./бр.
чаши с щампа със собствени материали и труд-8лв./бр.
Може да се обсъди какво точно ще се изпише на ключодържателите и чашите.
Нямам възможност да присъствам на срещата утре. Само мога да ви дам оферта писменно  :lol: :wink:  Може да я обсъдите и да ми пишете ако има още нещо.
« Последна редакция: Януари 22, 2010, 10:09:29 am от tina799 »
 
*
Re: ДРЗ 2010 Пловдив - Да сътворим незабравим ден!
« Отговор #16 -: Януари 22, 2010, 10:01:30 am »
Момичета, аз немога да присъствам на срещата утре, но ме имайте предвид в разпределянето на задачите.




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: ДРЗ 2010 Пловдив - Да сътворим незабравим ден!
« Отговор #17 -: Януари 22, 2010, 15:05:43 pm »
Ще има ли среща утре и ако да, в колко часа и къде?

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: ДРЗ 2010 Пловдив - Да сътворим незабравим ден!
« Отговор #18 -: Януари 22, 2010, 15:11:17 pm »
Дари утре в колко часа, мястото е Сентръл парк на Младежкия.
Re: ДРЗ 2010 Пловдив - Да сътворим незабравим ден!
« Отговор #19 -: Януари 22, 2010, 20:22:53 pm »
Записвам се, за да не пропускам темата.
Срещата да не се отлага? Май ще досждам на Дари по телефона...  :D

На теория и практика, животът е едно. В действителност - съвсем друго.