0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #280 -: Април 06, 2009, 03:12:52 am »
tsveti75  ти точно на 2.04 ли беше при д-р Стаменов?Пиши ми на лични

Извинявам се за спама!
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #281 -: Май 30, 2009, 16:27:43 pm »
Бях обещала като се върна от Тутракан да пиша.Вчера бяхме на преглед при д-р Бойчев с още 2 приятелки.Момичета ,това за мен е невероятен специалист и човек.Останах очарована от отношението на този лекар,прегледа, след това нещата които ми обясни, абе всичко.Толкова е близо Тутракан,пътя вобще не е натоварен, не си струва просто да се губи време при лекари в Русе.Аз съм на 37г, и толкова съм ходила по лекари,но това е МОЯТ лекар вече.За съжаление не мога да кажа същото за някой от Русе.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #282 -: Юли 03, 2009, 17:39:48 pm »
Мили дами може ли някоя от вас да ми каже кога д-р Хубчев преглежда в частният си кабинет и кабинета все още ли е а Борисова, дали има телефон да си запаза час?
Благодаря!
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #283 -: Юли 10, 2009, 17:59:06 pm »
Не, кабинетът му вече не е на "Борисова". Ето какво пише 4 страници по-назад:

Намира се в самото начало на ул. Николаевска.
Тръгваш от центъра, от р-т Щастливеца нагоре по Николаевска. Движиш си по десния тротоар и точно срещу Алфа банк има една нова голяма луксозна сграда. Там е кабинетът.
Успех!

Бъдете добри и не губете кураж! :)
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #284 -: Август 23, 2009, 20:59:55 pm »
Със сигурност е Др. Дуваджиев Той е акушер-гинеколог Работи с здравната каса даже има 3 де и 4 де измерни видеозон и главното е изключително мил и внимателен На визитката му има даже безплодие намира се в 3 поликлиника на 4 ет Аз лично съм много доволна от него до сега Относно Дойчинова тя многократно ме е обърквала майка ми също затова и я смених с Дуваджиев и не съжалявам :wink: yahoo_17 Желач на всяка 1 успех с бебеправенето
*

    tinnify75

Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #285 -: Септември 04, 2009, 11:57:58 am »
момичета. Имам сериозни съмнения и подозрения за хормонален дисбаланс. Причините са много-склонност към напълняване, независимо колко и какво ям, склонност към зачервяване на кожата, понижено либидо, раздразнителност...
Имам нужда да посетя добър ендокринолог, който да ми назначи изследвания на съответните хормони, за които сметне, че имам проблем.
Моля за съдействие. Ще съм благодарна ако някой сподели мнение от опит
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #286 -: Септември 05, 2009, 17:28:18 pm »
 Аз бих се доверила само на д-р Бисер Пейчев и по въпросите на хормоналния дисбаланс и въобще по какъвто и да било гинекологичен въпрос.Като лекар освен че е внимателен и компетентен от най съвременна гледна точка,той никога няма да те вкара в схемата "мотай без край",както правят почти всички русенски гинеколози.А повярвайте ми,имала съм причини да ги обиколя всичките и в крайна сметка да се убедя,че всеки иска да ти направи каквото може.
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #287 -: Септември 07, 2009, 14:54:29 pm »
Защо не попиташ момичетата от София за добър ендокринолог там? Аз не бих се доверила на никой в Русе... Навремето ходех при една софийска професорка и бях много доволна, но беше отдавна и още тогава тя беше възрастна...
"Всичко е възможно! Невъзможното просто отнема повече време"
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #288 -: Септември 07, 2009, 20:29:19 pm »
Относно темата за добър гинеколог в Русе - Аз лично горещо Ви препоръчвам да се консултирате с Др. Анил Саха тъй като той е добър специалист при много заболявания и наистина отделя внимание на пациентите си:
 http://ginekolog-ruse.timlegwear.com/

Др. Анил Саха - служебен телефон: 833 832 - всеки ден от 9:30 до 12:30 и от 15:00 до 19:00
Адреса на кабинета: ул.Николаевска N66 Русе(стоматологичната поликлиника,кабинет номер 616)
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #289 -: Септември 07, 2009, 21:52:13 pm »
Мартина, Мариана, защо обърквате допълнително момичетата от Русе с имена на лекари които представа си нямат от стерилитет??Нито д-р Пейчев нито Саха....Достатъчно специализирани клиники има в близост до Русе с доказали се вече лекари.
Да не говорим за престъпното отношение на Саха към някой процедури,които извършва на място в кабинета си. :xНапример инсеминация с необработен материал. :x
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #290 -: Септември 08, 2009, 09:30:15 am »
За Саха да допълня - неща като хидротубация или подобно, при което със слушалка гадае пропускат ли тръбите или не. Не правете тази грешка да се подлагате на процедури при него, за които няма оборудване.....
За ендокринолог - не мога да препоръчам нито един. Още преди години като тръгнах да обикалям /и аз със съмнения за хормонален дисбаланс и стерилитет/ всички твърдяха, че ми няма нищо. Сега, когато вече имам диагноза благодарение на д-р Тодорова, ми е голяма мъка с контролните изследвания по касата. Та моя съвет е при сериозни проблеми да се търси доктор извън Русе....
Успех момичета!


Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #291 -: Октомври 23, 2009, 02:50:44 am »
Интересува ме някой има ли мнение за д-р Боян Атанасов?
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #292 -: Ноември 08, 2009, 19:50:24 pm »
мен ме изражда др.Боян Атанасов и останах много доволна!много е внимателен!до мен друга бременна я изражда Зарзаланов и като видях какво я прави ми идеше да стана и да си ходя!
*

    Rib4o

  • ***
  • 211
  • Истински се вижда само със сърцето!
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #293 -: Ноември 08, 2009, 21:40:53 pm »
На мен д-р Боян Атанасов не ми говори нищо като име. Ако е млад лекар, ще се радвам да е успешен и да се докаже, защото Русе страда от хронична липса на АГ-специалисти /а между другото и на всякакви медицински висши специалисти/. Но не знам защо ми се струва, че се прави изкуствен и излишен PR на въпросния лекар от новорегистрирани потребители. Това, сигурна съм, няма да помогне. Д-р Атанасов, искрено се надявям след време във ваше лице да открием нашия лекар. Но за да се случи това, трябва сам да се докажете. Успех!
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #294 -: Ноември 17, 2009, 14:20:00 pm »
Здравейте,включвам се ,за да попитам за мнение за д-р Иванов в бившата 3-та поликлиника? Насочиха ме да се запиша там за жк и затова питам.
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #295 -: Ноември 17, 2009, 23:49:57 pm »
Ако ти трябва болничен, ще си добре при него, защото при него е ЛКК комисията и няма да се разкарваш излишно. Като лекар нямам впечатления, струва ми се точен. Забелязала съм, че пред кабинета му винаги се чака. Сестрата също е много готина и разбрана. Като за ЖК става.
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #296 -: Ноември 23, 2009, 13:39:37 pm »
Mieli, той ми следи проблемна бременост. Аз съм доволна. Родих живо и зраво дете.
Късмет.
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #297 -: Ноември 25, 2009, 10:23:20 am »
благодаря ви за мненията.днес отивам да се записвам при него.
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #298 -: Ноември 25, 2009, 14:45:07 pm »
Mieli, лека бременост и дано да си доволна от него.  :goodluck:
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #299 -: Ноември 26, 2009, 08:41:20 am »
Благодаря chibi.Аз ходих вчера,тъкмо започнахме прегледа и се оказа ,че личната ми лекарка объркала направлението та останах с час за петък.Ама поне видях и лекаря и мед.сестрата.Сториха ми се приятни.Лекарят усмихнат,говореше ,обесняваше ми.Сестрата и тя готина ми се стори.