0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #360 -: Март 25, 2018, 10:59:42 am »
Честит празник и от мен. Дано всички скоро да чуем и видим благата вест.
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #361 -: Март 25, 2018, 11:29:26 am »
Момичета, закъснява ми втори ден... нямам никакви признаци нито за цикъл нито за бременност. Затова си мисля, че най-вероятно  е заради ненормалното време напоследък объркването.
Иронията е тази, че точно преди една година в края на Март месец видях двете чертички, за съжаление обаче всичко приключи в 5 г.с.
Мисля си случайност ли е, или  наистина организма ми помни тази бременност.
Тестове засега  няма да правя.
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #362 -: Март 25, 2018, 11:45:21 am »
Точице, дано е хубавото. Но може и от времето да е. И на мен ми закъсня 4 дена. Очевидно се опитваш да не се навиваш, така че няма да окуражавам и аз, но дано :) При вас си е възможно да се случи на теория по нормален начин от единия яйчник, ако правилно си спомням. Така че, дано, дано. Пък ако не, идва опитът инвитро. Обадиха ли ти се?
« Последна редакция: Март 25, 2018, 11:57:07 am от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #363 -: Март 25, 2018, 11:59:56 am »
Така е Тери, при нас е възможно и спонтанно забременяване, но не искам да се навивам излишно. Времето е доста необичайно и явно ще закъснее и при мен.  Фонда два дена звънят, после три почиват напоследък и в петък не стигнаха до мен...нооо тази седмица ги чакам.  :wink:
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #364 -: Март 25, 2018, 13:48:35 pm »
Оооо, и Хриси е писала. Радвам се, че се появи :)
Свекървата се върти нещо около мен, притеснена и накрая изплю камъчето: "Теди, аз искам да ти кажа нещо, ама да не ми се обидиш". И на мен лошо ми стана, че някоя беля съм направила или съм ги отровила с някоя моя манджа. И тя: "На една приятелка дъщеря й имала репродуктивни проблеми и отишли миналата година в една църква, където на Цветница раздават ябълки и след 1 месец забременяла. Ако искаш да разпитам да идем". Хайвана, аз на моята майка всичко й споделям, ама пустият ми съпруг седи и мълчи и тя сигурно се притеснява и ни мисли (дали има запетая преди "и ни мисли").
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #365 -: Март 25, 2018, 14:32:20 pm »
Честит празник и от мен, дано всяка една от нас чуе в най-скоро време благата вест.
Тери сигурно има предвид за рибната църква в Асеновград, милата, как се е притеснила. Аз с моята свекърва доста споделям, макар че за опитите нищо не сме и казвали.
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #366 -: Март 25, 2018, 14:49:11 pm »
Ох.. де толкова лесно да беше с една ябълка да зтава номера... аз не вярвам в такива неща.. ако беше така.. инвитро клиники нямаше да има...

Точица кой номер си? Ное сме 39237.. Сега сприл месец ще бъде моя номер... и ще чакам да се обадят.
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #367 -: Март 25, 2018, 18:03:11 pm »
Хриси 39193 малко преди вас. Чакам всеки момент да се обадят. Може с теб да сме в един ден повикани кой знае...
Тери аз ходих два пъти в с. Горно Воден до Асеновград. Църквата се казва Успение Богородично -Златната ябълка, може и за нея да говори свекърва ти. Важно е ти дали ще усетиш необходимост да отидеш до там. На мен определено ми подейства успокоително .
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #368 -: Март 25, 2018, 18:47:33 pm »
Ами аз й отказах, защото е важно да повярваш, че това ще ти подейства. А аз вярвам, че ако Господ ми е отредил да имам дете, то ще го имам.
Аз съм 40594 номер. Очаквам да се обадят към края на юни-юли. Като си представя двойките преди колко време са чакали да им се обадят.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #369 -: Март 25, 2018, 19:55:13 pm »
Момичета имам един въпрос можели след мисед да получа хемороиди, днес имам страшни болки в корема,като ту боли,ту спира и при изхождане имам пробождания и започна едно често уриниране ,може ли да са хемороиди или нещо чревната флора от антибиотика се е нарушила
« Последна редакция: Март 25, 2018, 20:58:52 pm от djuliq922 »
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #370 -: Март 25, 2018, 21:45:44 pm »
Джули, хемороидите се получават от рядко ходене на тоалетна, напъни и т.н. Аз имам. Появяват се и изчезват, зависи дали метаболизмът работи или не. От мисед да получиш не вярвам. Трябва да са някои много големи, за да те боли пробождащо. Аз имам от години, но болка няма. И лекари са ми казали, че болка има при пукане и при доста големи. И то ще си боли само в червата, не стомаха. По-вероятно от антибиотика стомахът ти да е зле.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #371 -: Март 25, 2018, 21:57:07 pm »
Джули, вземи си пробиотик, който да е подходящ с антибиотик. Питай в аптека и те ще ти кажат.

Късмет на всички!
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #372 -: Март 25, 2018, 22:09:58 pm »
Пих пробиотик Одеве,сигурно е от антибиотика,защото имам пускане в червата освен болките в корема и вече и разтройство
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #373 -: Март 25, 2018, 22:21:24 pm »
Лелеемила джулия... сега прочитам какво ти се е случило и на теб... много съжалявам :( уф че гадно... пожелавам ти много скоро пак да видиш + тестче (HUG)

Аз бях решила след моя аборт... да си поотпочина психически и хич да не мисля за бебета, бебеправения и инвитро... и затова не бях влизала даже и да чета, какво пишете... за което се извинявам... но ето че днес като по-часовник МЦ ми дойде ииии черните мисли ми се изпариха от главата... Въпреки че направих медикаментозен аборт, а не кюртаж... си се притеснявах за МЦ дали ще дойде навреме... сега ми падна камък направо...

Ииии си се включвам пак с пълна пара :) Удпех на всички ни 😘😘😘
« Последна редакция: Март 25, 2018, 22:53:06 pm от Hristinchet0 »
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #374 -: Март 26, 2018, 09:21:14 am »
Привет и то мен.

Христинче, радвам се,ч е си тук пак.Напред с пълна пара :)

Аз чакам цикъл вече утре трябва да дойде.Миналия месец ми закъсня, да видим тоя как ще е.

Джули, това не са хемороиди, това е просто от АБ лоша чревна флора.Като забременеете ще видите какво са хемороиди  :lol:

Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #375 -: Март 26, 2018, 10:26:37 am »
Mомичета аз доста се наплаших защото започна едно парене при уриниране и все едно имам вътрешна температура. Обадих се на доки да го питам да не става някаква инфекция,той каза че не би трябвало да е от това и каза да си взема ципрофлоксацин да пия
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #376 -: Март 26, 2018, 10:32:05 am »
Може да е цистит.Аз с такова се сдобих миналата седмица в петък.Точно ципрофлоксацина е за това.Ако имаш често уриниране, парене дори болка при уриниране и урината ти потъмнее, то си е чист цистит.

Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #377 -: Март 26, 2018, 10:34:54 am »
ами нямам често уриниране,само паренето и тази вътрешна температура, ина1е снощи я мерих показваше 37,3. По-скоро ме е страх да не е някаква инфекция след мисед
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #378 -: Март 26, 2018, 10:56:15 am »
Този дъждовен ден ми е на късмет. Ходих при доки и гадината я няма. Голямо облекчение. Звъннах до Надежда и си имам час за утре. Стана така както я бяхме планирали от самото начало да си започнем всичко март месец :)
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #379 -: Март 26, 2018, 11:03:37 am »
Браво, Таня. Пожелавам ти другия месец по това време да ни зарадваш с хубава новина.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света