0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Забременяване на 40+
« Отговор #200 -: Май 14, 2014, 08:19:10 am »
Цигу  :bighug:

Re: Забременяване на 40+
« Отговор #201 -: Май 14, 2014, 09:33:12 am »
Цигу, как ни изненада всички! Колкото и да те успокояваме, ти си знаеш, че трябва да изминеш поредицата стъпки, докато настъпи успокоението, че всичко ще бъде наред. Пожелавам ти го от сърце!
Тази година една много късметлийска изглежда, поне в моите очи. Около нас има още няколко двойки, чакали дълго желана бременност, при които вече наближава развръзката. Подредили сме се с термини през юни, август, септември, октомври.
*
Re: Забременяване на 40+
« Отговор #202 -: Май 14, 2014, 10:51:23 am »
Цигу, направи денят ми по-слънчев! Сега прочетох добрата новина, стискам палци всичко да се развие по най-добрият за теб начин. :bighug: :bighug:

Аз също не съм писала в тази тема отдавна. Направихме опита в Турция  през ноември и за първи път в живота си видях положителен тест - беше подарък за рожденият ми ден, навърших 42 години.
Преди това имам 4 неуспешни опита. Бременността ми се развива нормално, скоро влизам в седмия месец и дай боже през август да родя живо и здраво детенце.
« Последна редакция: Май 14, 2014, 10:52:55 am от stoeka71 »
*
Re: Забременяване на 40+
« Отговор #203 -: Май 14, 2014, 10:59:42 am »
Ехееее, Цигу  :bighug:
Страхотна новина! :) Честито!
И без страхове, всичко ще е ОК! :)
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Забременяване на 40+
« Отговор #204 -: Май 14, 2014, 11:04:26 am »
Цугу, прекрасна новина   !  Пожелавам страха да отмине и да настъпят само положителни емоции и радости!  Всичко да е наред  :balk_21:


Re: Забременяване на 40+
« Отговор #205 -: Май 14, 2014, 13:56:04 pm »
Цигу, прекрасна новина!  :kiss:
Безпроблемни оставащи месеци ти желая!
*
Re: Забременяване на 40+
« Отговор #206 -: Май 14, 2014, 14:15:19 pm »
Момичета... тук лъха хлад... никоя не е писала след мен :-(... от 29 октомври 2013 г.... а аз си мислех, че тук кипи дискусия !!!...
Ами... ако има население пишете... че то .. сама да си пиша...
Дискусии има, но в други теми с оглед конкретния проблем.

Имам замразени ембриони, но в последните месеци зациклих на тема лигавица  :), все не успяваме да я доведем до нужната дебелина и структура, за да направя ендометриална биопсия за имунологични показатели.
И когато всичко е наред, ще последва замразен трансфер.

Много се радвам на успелите момичета и желая късмет на всички останали!   :)

*
Re: Забременяване на 40+
« Отговор #207 -: Май 15, 2014, 08:24:52 am »
Цигу, какво по-хубаво от такава изненада. Не ги мисли толко всички аномалии. Ще направиш всички необходими изследвания и ще си спокойна.
Родих първото си дете на 40 г., здраво и нормално, без каквито и да е проблеми през бременността. За миг не съм спряла да искам второ, което се случи доооста по-трудно, но все пак е факт. През май навърших 43 г. и се радвам на добре развиваща се втора бременност и вярвам, че ще е успешна докрай.
Успех на всички по-големи  :D момичета!


Re: Забременяване на 40+
« Отговор #208 -: Май 15, 2014, 09:29:38 am »
Маги, ти си нашия светъл пример. Дано всички се похвалим с успешния завършек на първата си бременност в по-късна възраст, а който е решил и има възможност /и необходимост :)/ - и с втора.
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Забременяване на 40+
« Отговор #209 -: Май 16, 2014, 08:19:45 am »
Цигуларче, толкова много се зарадвах на прекрасната новина  :D :D :D :D :D
Желая ти само щастливи емоции и отлични резултати от изследвания, ти го заслужаваш.  :cloud9:
*
Re: Забременяване на 40+
« Отговор #210 -: Май 19, 2014, 22:33:39 pm »
Ей, Цигу, прекрасна новина  :D Честито!
Само хубави емоции до края ти пожелавам.

п.п. продължава правилото, че който стане модератор - забременява  :D
*
Re: Забременяване на 40+
« Отговор #211 -: Май 20, 2014, 11:30:59 am »
Предполагам това означава, че hope-love и stoeka могат да се готвят за модератори  :P
Честито и на трите!   :bighug:
Re: Забременяване на 40+
« Отговор #212 -: Май 23, 2014, 14:45:49 pm »
Здравейте дами на 40+,

И аз съм една от вас, на 42 години съм и вчера разбрах, че съм бременна.
Поради това, че имам един аборт по медицински причини и притесненията отностно рисковете на късната бременност ме е страх да се радвам много.
Надявам се да ме приемете във вашите редици :)

Хубав ден от мен.
*
Re: Забременяване на 40+
« Отговор #213 -: Май 23, 2014, 15:43:11 pm »
Привет, аз имам още 1,2 годинки докато навърша 40г., но новината на Цигу много ме зарадва. Честито от сърце, Цигу! Пожелавам ти много скоро да преминеш през всички прегледи, които ще внесат увереност в теб, че бременността ти е ОК. Успех до финала!  :D
*
Re: Забременяване на 40+
« Отговор #214 -: Май 26, 2014, 19:51:42 pm »
Браво, момичета! Цигу, hope-love, stoeka71, mgstra  :bighug:!

Аз не съм типичния пример за успешно забременяла и родила на 40+ :), но е факт, че вече съм майка на две прекрасни същества  :D. И хич не ми пука, че съм на 48  :P. Казвам ви го, за да видите, че има и такива примери. Не знам дали това дава надежда, но внася някакъв нюанс към темата :).

Успех на борещите се момичета!
*
Re: Забременяване на 40+
« Отговор #215 -: Май 26, 2014, 20:18:42 pm »
Аз също не съм типичния пример. Родих след като навърших 44. Дори вече се замислям и за замразените   :). И на мен не ми пука - от какво?! Скоро срещнах една наборка, на която първите думи й бяха да  се похвали че има внучка. Бях толкова щастлива да й кажа "е, аз пък си имам дъщеря". Бременността ми бе прекрасна, съжалявам само, че поради многото страхове не можах да й се насладя напълно.
Успех момичета !!!!
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Забременяване на 40+
« Отговор #216 -: Май 26, 2014, 20:41:52 pm »
тази тема става все по-готина и усмихната!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Забременяване на 40+
« Отговор #217 -: Май 27, 2014, 09:27:05 am »
Здравейте момичета,

И моите страхове са големи, не мога да се зарадвам и да помечтая.

Моля ви разкажете  как минаха бременностите ви, имаше ли проблеми породени от възрастта.

Хубав ден :)
Re: Забременяване на 40+
« Отговор #218 -: Май 27, 2014, 09:55:08 am »
Здравейте момичета, а някоя от вас ползвала ли е тази пред имплатационната ген. диагностика (моля простете ако греша) и тя какво показва? Сериозна гаранция ли е ?
Ще потърся и сама повече инфо, но ще е полезно ако някоя от вас сподели....
благодаря предварително и хубав ден!
*
Re: Забременяване на 40+
« Отговор #219 -: Май 27, 2014, 10:39:26 am »
Здравейте дами на 40+,

И аз съм една от вас, на 42 години съм и вчера разбрах, че съм бременна.
Поради това, че имам един аборт по медицински причини и притесненията отностно рисковете на късната бременност ме е страх да се радвам много.
Надявам се да ме приемете във вашите редици :)
Mari Mari, добре дошла!  :) Това е чудесна новина, желая ти лека и спокойна бременност!!!
Имах успешна бременност на 42г., много лека и без никакви усложнения. Бременността ми беше стриктно проследена заради годините- правих няколко пъти ФМ, също БХС и амниоцентеза, всичко беше наред. Имаш ли лекар, който да те следи?
Добре е да се свържеш с добър специалист, в който имаш доверие, за да си спокойна. Дано всичко да е наред този път!  yahoo_17
« Последна редакция: Май 27, 2014, 10:47:11 am от marsi »