0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #760 -: Август 28, 2018, 13:36:40 pm »
Мишо уж рано тръгна и пак е имало 50 човека пред него. До обед седя там. Беше полудял. Той е интроверт, а жените, чакащи за заповед изглежда са доста приказливи :D
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #761 -: Август 28, 2018, 13:59:06 pm »
И аз май мисля да отида по раничко, ама то може ли да се влезне вътре и да се чака пред стаичките? Или е една стаичка. Нищо нз, пращах ги с куриер при подаването.
Е добре те нали ги разпределят по дни... не звънкат ли макс на 20-30 жени за заповед? При все че раздават по около 400 бр за един месец, ми се струва много 8 дена само да раздават?
Този Мишо какъв е карък хахах той от Пловдив ли рано е тръгнал? хаха горкия.. и азз исках да изпратя моя ама няма как
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #762 -: Август 28, 2018, 14:10:49 pm »
Тери, и аз много се вълнувам за теб... Имам едно приятно усещане, че са се получили нещата.
Ще ме извините, че не пиша момичета, чета си ви само напоследък. Нищо ново няма при мен и малко съм се натъжила, добре че са задачите на работа, да забравям и да не мисля за това, което ми се случи.

Успех на всички  :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #763 -: Август 28, 2018, 14:25:16 pm »
Слънцемое, не мисля, че раздават всеки ден заповеди. Може и да греша. Може и Мишо да преувеличава заради преживяването.
Точице, често се сещам за теб. Не остана. Мисля към октомври трябва да имаш заповед, нали? Докторката ще вземе предвид предишната стимулация и този път ще изкарате повече яйцеклетки, и ще замръзите даже  :bighug:
Танче, и теб те мисля, където и да си летуваш.
Но аз как съм убедена, че са ми сложили момче. Мисля си нещо в просъница за Мишо и си помислих за него като: "Бащата на сина ми" :D
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #764 -: Август 28, 2018, 15:24:39 pm »
Точица, радвам се че писа.Размислила съм се тук за няколко момичета и ти си едно от тях.Дано и другите пишат скоро!

Слънцемое, един коридор е чака се пред една стаичка.Има и седалки за сядане, но а малък коридора тесен, и като се съберат 5 човека изглеждат като 50.Сега раздават повече заповеди не са 400 на месец и от там са и повече хората, а и наистина зависи от часа.Много от хората пътуват и според мен отиват към 11 часа на място та тогава става скупчването.Но това е мое мнение де!

*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #765 -: Август 28, 2018, 16:32:43 pm »
Точице, здравей. Радвам се, че си добре  :D
Тери, утре ще ставам в 6:30 и ще очаквам снимков материал на положителен тест 😋  Прави му сметка  :bighug:
Мише, забравих да ти отговоря. Мисля, че ти ме беше питала, колко време ще пробваме спонтанно забременяване. Ами не съм го обсъждала с доки, но си мисля, че 6 месеца са ок.
Ох, хайде и твоите инжекции да приключват и да взимате решение. Все си мисля, че може да започнете процедурата преди първия цикъл.
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #766 -: Август 28, 2018, 16:37:57 pm »
Маги мерси за отговоря. Май и аз към 10 някъде ще отида, че ще трябва да дойда  до офиса. Дано по това време да има по малко. А иначе миналия бяха 400  заповеди, иначе ако бяха по повече още миналия месец щяха да ми звъннат. Факт че много бързо въврят.
Точице знаеш че винаги можеш да разчиташ на нас.  :bighug:
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #767 -: Август 28, 2018, 17:26:13 pm »
Лейди и аз мисля, че 6 месеца е добре като срок. Пожелавам ти дори и толкова да не ти се налага да чакаш. Ти на преглед ходи ли? А аз взимам заповед началото на октомври, така че от тази гледна точка няма да има забавяне, но ако каже да чакаме цикъл, този път няма да избързвам. Защото си мисля, че е възможно и това, че дадох зор и две седмици след операцията започнахме опита, да е допринесло за лошия резултат.
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #768 -: Август 28, 2018, 18:26:24 pm »
Здравейте момичета ! Тери душицо не знам как не си направила вече теста 😀 ако бях аз до сега 5 да съм направила. Все пак знам че утре ще ни се похвалиш! Аз днес бях на цветна снимка,тръбата за щастие пропуска,но си имам септум,който трябва да махнем с хистероскопия. Това е новото от мен. Хубава вечер на всички!
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #769 -: Август 28, 2018, 19:59:42 pm »
 :D Тери, браво за търпението и аз стискам палци утре да ни зарадваш
Един миг обич може и ще направи света съвършен.
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #770 -: Август 28, 2018, 21:26:27 pm »
Мише, другата седмица ще ходя на преглед. Да видим има ли овулация.
Милиарда, радвам се, че проблема има решение.
Важното е да вървим напред.
Успех момичета  :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #771 -: Август 28, 2018, 21:44:03 pm »
Милиарда,кога ще я правиш?Сега заради септума трябва ли да се пазите?
В нашето семейство стана почти"жената каза и ние решихме",чакаме до края на годината,след премахнати сраствания и толкова бързо получила се бременност  мислим че е разумен срок.След това инсеминация.Цикъла ми ме изненада днес на 26тия ден,инак е точен ,на 27мия че и по едно и също време,не съм се разочаровала защото от 1ви септември сме отпускари,имаме планове,на 6ти съм рожденничка,и разни други вълнуващи неща сме намислили.
Тери,успех утре.Стискам палци отдавна🤞.
Лейди,дано има ,че и да е ползотворна😊
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #772 -: Август 28, 2018, 22:08:09 pm »
Слънчицето мисля септември да я правя,докторката каза че не е нужно да се пазим а и овулацията ми е в дясно(там имам тръба),и язък за овулацията,защото ще се пазим. Страх ни е да не се получи като предния път. Живот и здраве ще подновим след хистероскопията.
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #773 -: Август 28, 2018, 22:18:54 pm »
Дано след нея да не трябва да се пазите.При първата ми доктора каза да се пазим 3 цикъла,при втората да не се пазим ,но да не правим 15 дни секс.Много лека процедура е,въобще не се тревожи.
Страха винаги ще го има.И мен ме е страх,и тая сутрин вярвай като ми дойде,изобщо не се натъжих,да не кажа че малко се зарадвах.Някои от нещата които ми предстоят,бременна не бих предприела,може би затова.
Така или иначе,страха от втора извънматочна си е нормален.Но от друга,как да разберем какво ще стане ако не се хвърлим в боя.Надявам се да сме на финалната права :bighug:
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #774 -: Август 28, 2018, 22:57:29 pm »
Тери, мерси че се сети за мен. Влизам и си ви чета всеки ден. Просто нямам какво да споделя, а и нещо психиката ми е леко срината след като баба почина. Може би нямаше да съм в това състояние ако не беше починала по този нелеп и глупав начин, но явното съдбата така е отредила. Радвам се много, че при теб всичко е минало, и аз като другите момичета очаквам с трепет да видим положителния ти тест утре, но си мисля, че ще си мама на дундичка :wink:
Нашата почивка ще е към края на септември, за сега сме спрели с инсета и всякакви такива. Чакаме да видим какво ще стане с благотворителната кауза и ако не ни изберат съм решила да се пробвам в Ню Лайф. Гого също е съгласен да се махнем от Надежда. Не му хареса "вятърничевата" докторка, която ни се падна :D Имаш силно стиснати палци от мен за утре. Пожелавам и успех на всички останали, както и на себе си де :D До година трябва вече да бутаме колички с най-сладките бебета в тях :)
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #775 -: Август 28, 2018, 23:21:10 pm »
Ами чета различни неща относно пазенето,но до сега толкова чакахме,та още 2,3 месеца ли ще ни бутнат 😀. Абе аз се бях навика яко да почваме,ама ММ не та не снимката да мине и сега като разбрах за този септум и ми секна д-то хах ама каквото такова,аз вярвам че това е финалната права и след като се премахне всичко ще си дойде на мястото. Дано за всички тук да му се види края и всички накуп в бременната група  :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #776 -: Август 29, 2018, 01:34:22 am »
Тери, мен по принцип ми казват, че съм като ходещ ехограф по отношение на бременните жени, до сега може би само 2-3 пъти да съм грешила, ни и аз мисля, че ще са розови гащичките, пък да видим...
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #777 -: Август 29, 2018, 04:02:19 am »
Поредният ми отрицателен тест. 4 през нощта е, но се бях будила вече 4 пъти, защото ми се пикаеше. Вече не успях да устискам. Изкарах половин литър и си помислих:"Е ако това не е бременност", нооо поредния бял фон на тест за бременност. Ще ида на кръвен, дано много разредена да е била урината заради количеството, ама знам ли все си мисля, че щеше да отчете уронен, ако ще с много бледа. Правих Sure check.
Ех, тези две черти много труд изискват. Ако наистина е отрицателен, съм повече разочарована, че ще започна да търся проблеми в себе си и за следващия трансфер кой знае как ще се държа.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #778 -: Август 29, 2018, 07:06:03 am »
Тери, да не забряваме, че това е уринен тест и е рано за него. Чакаме високо чхг. Хайде!!!
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #779 -: Август 29, 2018, 07:07:44 am »
Ех Тери недей така. Отивай да правиш кръвен. Може да не го е отчел все още ако е малко чхг. Вярвай и не се разочаровай. Все още има надежда.  :bighug: