0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Количките - 3!
« Отговор #180 -: Октомври 12, 2013, 23:20:28 pm »
beata, аз съм с бейби джогера и съм ужасно доволна - купих си е преди 2 години за 500 лева нова от амазон на промоция. Тъй че разгледайте английските сайтове - общо взето там всичко е по-евтино, не само количките.


*
Re: Количките - 3!
« Отговор #181 -: Октомври 14, 2013, 10:34:45 am »
Eille, благодаря за информацията. А ти купувала ли си нещо към количката - портбебета, кошове за новородени? На Mountain Buggy изглежда не им е необходимо нищо допълнително, може би само чувалчета, но Baby Jogger на живо не съм виждала.
Иначе поразгледах в сайтове и има добри цени, но, когато дойде време да купувам, тогава ще е по-важно какъв избор и на какви цени ще има.
Re: Количките - 3!
« Отговор #182 -: Октомври 15, 2013, 12:55:50 pm »
http://www.slunce-bg.com/productv/226/lupo-2v1-baby-design-2012g-.html
Това нашата количка.Много съм доволна от нея,с големи помпащи гуми,върви много добре по разбитите тротоари.
Нашата на вид е почти същатата, но е марка Тутек Грандер- уникално леко се движи а помпащите гуми създават невероятен комфорт за бебето-няма друсане , минава отвсякъде по чакълести улици мнооого съм доволна препоръчвам я - и един съвет купувайте колички с големи гуми (ако не са силиконови , а помпащи още по-добре) малките гуми първо много друсат и второ една клечка не могат да прескочат. Ето как изглежда нашата : http://rayatoys.com/baby/%D0%9A%D0%BE%D0%BC%D0%B1%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0-%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%87%D0%BA%D0%B0-TUTEK-Grander-Black-and-White-%D1%81-%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%B0-%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%BA%D0%B0-10635
А и друг съвет ще дам -не си купувайте бяла, аз направих тая грешка и съм я прала 10 пъти, добре,че другия кош е черен-вече сме с него, а и гледайте летния вариант да има напълно легнало положение. Успех
*
Re: Количките - 3!
« Отговор #183 -: Октомври 15, 2013, 13:01:20 pm »
аз пък установих че бебето много харесва да му подрусва.
заспива на петата минута и като спре подрусването се събужда.
така че предпочитам друсаща количка  :)

ние взехме Mutsy Evo, засега нямам забележки, по принцип е малко скъпа, но има предимството че може да се купи на части, например летния кош го взехме съвсем наскоро.
и така и не взехме кош за новородено, много се чудих дали да купим, и докато се начудя то дойде време да не ни трябва. използвахме кошницата първите месеци.
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Количките - 3!
« Отговор #184 -: Октомври 15, 2013, 14:15:11 pm »
Като се роди Ния братовчедка ми ни даде нейната Чико, вече отгледала 1 дете. Активно сме я ползвали 1 година, после детето да се е качвало на количката 10-на пъти. Ние нямаме кош за новородено, но е достатъчно добре измислена, за да минем и без него. Сега чакаме второ бебе, да е живот и здраве пак старата количка ще ползваме. Има само леки козметични дефекти, удобна ми е, е, ако имаше малко по-големи колела щеше да е идеална за нашите улици.
Re: Количките - 3!
« Отговор #185 -: Октомври 15, 2013, 14:35:04 pm »
Малко извън количките  :wink:
Момичета огледайте онлайн магазините, доста по-изгодни са. А и не е нужно да си видял размера на дрехите, все са си 0-3 месеца първите  :D
http://www.mothercare.com/
http://www.marksandspencer.com/ и още много други  :D

Здр. тези два сайта имат ли доставка до Б-я, аз се регистрирах, пробвах да поръчам, но не успях....
*
Re: Количките - 3!
« Отговор #186 -: Октомври 15, 2013, 14:42:55 pm »
Малко извън количките  :wink:
Момичета огледайте онлайн магазините, доста по-изгодни са. А и не е нужно да си видял размера на дрехите, все са си 0-3 месеца първите  :D
http://www.mothercare.com/
http://www.marksandspencer.com/ и още много други  :D

Здр. тези два сайта имат ли доставка до Б-я, аз се регистрирах, пробвах да поръчам, но не успях....
Доставката става през посредник. Порови малко в нета за инфо  :D

*
Re: Количките - 3!
« Отговор #187 -: Октомври 24, 2013, 14:23:10 pm »
Момичета,

Виждам, че близнашките колички не се обсъждам много в темата. Все пак ще ви попитам къде в София сте виждали да има? Дайте информация за магазини за колички в София. Засега само в Хиполенд има солиден избор на колички, макар и предимно единични. Успокоявам се, че имам време, но при този оскъден избор май трябва сериозно да се оглеждам :).
*

    Crystal

Re: Количките - 3!
« Отговор #188 -: Октомври 24, 2013, 17:18:44 pm »
Beata, виж тук www. pakostnik.com  Имат и реален, и интернет магазин. Аз редовно пазарувам от тях по интернет, коректни са.
*

    Asenceto

  • ***
  • 207
  • Ще успеем :))) всичко е въпрос на време ;)
Re: Количките - 3!
« Отговор #189 -: Октомври 24, 2013, 17:22:02 pm »
beata аз обиколих почти цяла София и повярвай ми няма никъде налични за близнаци освен в Хиполенд.Навсякъде ми вадят едни каталози да съм гледала  :x ама то така по каталог аз не бих рискувала.А аз те съветвам да ходиш точно сега,докато си по подвижна....че после става доста тежичко и тегаво.Моя корем вече е огромен  8O(вървя с 2-3 седмици по напред),тежи много,а да не споменавам качените ми 12 кг. как ме тормозят  :lol:
*

    Asenceto

  • ***
  • 207
  • Ще успеем :))) всичко е въпрос на време ;)
Re: Количките - 3!
« Отговор #190 -: Октомври 24, 2013, 17:26:47 pm »
Beata, виж тук www. pakostnik.com  Имат и реален, и интернет магазин. Аз редовно пазарувам от тях по интернет, коректни са.

Супер предложение Crystal :) там не съм била.....може би само там.Дано ги имат и налични ;)
Благодаря ти  :balk_7:
*
Re: Количките - 3!
« Отговор #191 -: Октомври 25, 2013, 10:29:41 am »
Момичета, когато аз бях бременна във Вис Виталис имаше доста колички. Но за близнашки не помня. Но не пречи да проверите :)

*
Re: Количките - 3!
« Отговор #192 -: Октомври 25, 2013, 11:01:38 am »
Благодаря, момичета!
Ники, и аз наскоро видях, че във  Вис Виталис има доста колички и ще отида да проверя там.
Crystal, и тази възможност ще я използвам.
Asenceto, и аз затова щъкам от сега  :), че след месец не знам как ще съм с теглото.
Re: Количките - 3!
« Отговор #193 -: Октомври 25, 2013, 20:45:06 pm »
Последно преди месец там имаше само mountain buggy, или Hauck (не помня коя точно). В Дундьо срещу майчин дом ходих вчера и има 3- маунтин бъгито, тфк, и още една...ох,забравих и името, x-lander май беше...във хиполенд пък имат на фил и тед и макларън... обиколила съм всички магазини за колички за един ден,така че питайте ме :D (моята я откраднаха оня ден :( )
Та един съвет и от мен-наистина докато можеш,ходи и бутай. виж,коя ти е най-удобна. Аз бях с АБЦ Дизайн. (ако някой се ориентира към нея,имам налични всички кошчета без рама :D ) Много стабилна и гот,че кошовете се свалят, и че тези за кола стават на количката,но беше и малко тежичка,отне ми време да свикна да я побутвам.
« Последна редакция: Октомври 25, 2013, 20:48:38 pm от afrodita279 »
*

    Crystal

Re: Количките - 3!
« Отговор #194 -: Октомври 28, 2013, 12:42:13 pm »
Аз имам количка Hauck, екплоатирана жестоко с първото дете и сега возя и второто в нея. Доволна съм, за близнаци не знам как са им количките, но да похваля марката  :D
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Количките - 3!
« Отговор #195 -: Октомври 29, 2013, 18:47:35 pm »

В този сайт също има доста колички за близнаци, някои с по-ниски цени :P отколкото се предлагат в БГ ;)




http://www.mytoys.de/Zwillingswagen/Kinderwagen/KID/de-mt.ba.ca02.07.06/


*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Количките - 3!
« Отговор #196 -: Октомври 29, 2013, 19:21:40 pm »

http://www.mytoys.de/Zwillingswagen/Kinderwagen/KID/de-mt.ba.ca02.07.06/
Сестра ми купи за децата столчета за кола с обща поръчка от този сайт, излязоха с по 150 лв. по-евтини.
*
Re: Количките - 3!
« Отговор #197 -: Октомври 30, 2013, 00:22:37 am »
Ако някой не е поръчвал от там, ще потърся из вкъщи дали нямам някой код за намаление за нови клиенти. Че все ми пращат, като си поръчвам от амазон, но няма на кого да ги давам и заминават в кофата.
И моята количка и едното столче за кола са купувани от там. Гумите на количката се бяха спукали от солта, която хвърлят по улицата. Писах им, пратиха ми комплект нови.

*

    Crystal

Re: Количките - 3!
« Отговор #198 -: Октомври 30, 2013, 08:17:49 am »
Малко извън темата, скоро ще имам за подаряване столче за кола за новородено Hauck. Ще го пусна в темата борса, но ако някой го иска да свирка от сега. Столчето е розово.
*
Re: Количките - 3!
« Отговор #199 -: Октомври 30, 2013, 14:53:22 pm »
Ако някой не е поръчвал от там, ще потърся из вкъщи дали нямам някой код за намаление за нови клиенти. Че все ми пращат, като си поръчвам от амазон, но няма на кого да ги давам и заминават в кофата.
И моята количка и едното столче за кола са купувани от там. Гумите на количката се бяха спукали от солта, която хвърлят по улицата. Писах им, пратиха ми комплект нови.
Ами аз по принцип мисля да поръчвам в близко бъдеще може би столче за кола, но не съм се спряла на точно определно. Ако нещо ще те имам предвид :-)