0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.



    Здравейте ! Искам да попитам има ли лекарства за забавяне на цикъла с няколко дни до 1 седмица ? Имат ли странични действия и може ли без консултация да се приемат ?

  Благодаря Ви предварително !
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
не, няма такива.

ако ти трябва да си отлагаш цикъла заради море, има достатъчно добри тампони.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

не, няма такива.

ако ти трябва да си отлагаш цикъла заради море, има достатъчно добри тампони.

  Въпроса ми бе свързан с неудобството по време на път, за болките които не искам да търпя за определен период от 2 до 3 дни. Аз лично не ползвам тампони, те ми създават дискомфорт, не ми помагат в този случай.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
тогава се консултирай с гинеколог.

това ще е добре и във връзка с болките, за които говориш.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!