0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Количките
« Отговор #200 -: Септември 01, 2007, 20:57:32 pm »
Нашата е съвсем същата, само че червено и бежово, но е от подобрената версия със страхотен зимен чувал, който се закопчава доста високо и бебето остава на закътаничко :D Толкова километри е навъртяла, че гуми не й останаха вече, но не се предава :lol:
*

    sami

  • *****
  • 1148
  • Обожавам малките ми куклички!!!!!!!
Re: Количките
« Отговор #201 -: Септември 02, 2007, 16:36:49 pm »
Близнашки мамита,
избора за близначетата е много труден и ограничен,всички го знаеме.
Аз искам да ви помогна в избора на количка,като изкажа мнението ми за нашата!
Много е хубава,здрава,с големи багажници,хубави гуми,хубава качулка двойна,на три степени са облегалките,удобна за бебоците!
Е вярно,малко е тежка,но пък тежките са здрави! :wink:
Отпред това дето се хващат децата е на две степени.Има и две големи
 чанти отзад!Лесно се разкача да се пере,и се сгъва с едно движение!
Събира се лесно в багажника на кола!Много е устойчива!
Ето я нашта:


http://www.zdravei.bg/videos/id_6940/title_v
torija-rojden-den/http://bg-mamma.com/ticker/69256
Re: Количките
« Отговор #202 -: Септември 03, 2007, 08:53:18 am »
И моята количка  е втора ръка :P - не виждам нищо лошо в това :P Освен това чисто нова гони 1200лв.
Евала на майката, която я е ползвала, защото не и личи никак, че е ползвана :)

*
Re: Количките
« Отговор #203 -: Септември 24, 2007, 08:50:11 am »
Имам един въпрос за количките. За сега сме се спрели на тези два модела:

http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/cPath/3_171/products_id/791

http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/cPath/3_277/products_id/2149

За втория вариант да ви кажа че я гледахме вчера в Премама за 840 лв. обаче имат само в кафяво. Та по същество - знаете ли къде мога да видя на живо колички на Джордани и по специално тази от първия линк?Някоя мама ползвала ли е такава?
*
Re: Количките
« Отговор #204 -: Септември 24, 2007, 11:12:08 am »
Мимчо,ако си от София ще ти кажа един магазин, в който гледах количките на Джордани.Намира се на бул.Гоце Делчев - пресича се бул.България в посока към южния парк и от лявата страна малко след кръстовището се намира един детски магазин(не се сещам как се казваше).Там съм ги разглеждала тези на Джордани.
*
Re: Количките
« Отговор #205 -: Септември 24, 2007, 12:11:02 pm »
Мимчо,ако си от София ще ти кажа един магазин, в който гледах количките на Джордани.Намира се на бул.Гоце Делчев - пресича се бул.България в посока към южния парк и от лявата страна малко след кръстовището се намира един детски магазин(не се сещам как се казваше).Там съм ги разглеждала тези на Джордани.

Благодаря ти. От София съм и се сещам за магазина. Определено ще го посетя.
*
Re: Количките
« Отговор #206 -: Септември 26, 2007, 09:19:36 am »
Моля споделете мнение за този модел количка:
http://911.bg/a2/offers.asp?parent=7011&p=1764607
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Количките
« Отговор #207 -: Септември 26, 2007, 09:23:21 am »
Според мен същата работа ще върши и дуо-то,а е два пъти по-евтин вариант, СтефиЗ има Чико и е супер доволна от количката, аз първоначално също мислех да си взема Дуо.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Количките
« Отговор #208 -: Септември 26, 2007, 09:31:37 am »
Благодаря Мини! Просто бебето ще е зимно и мислех, че трябва да има зимен кош  :oops:.
И още един въпрос - кога купихте количка /преди или след раждането/?
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: Количките
« Отговор #209 -: Септември 26, 2007, 09:51:22 am »
Ние взехме модела дуо, аз просто реших, че няма да
ми трябва зимен кош. За сега нямам впечатления, но
не съм видяла и лоши мнения за нея. Купихме я още
през месец юли, но това е все пак въпрос на разбирания :D
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Количките
« Отговор #210 -: Септември 26, 2007, 09:59:23 am »
Ами вашето ще е малко по-зимно от нашето, искам да отбележа, че когато Стефания се роди нямаше внос нито Куини, нито Чико /местеха завода/, изобщо моделите които си бях харесала ги нямаше и трябваше да търсим изостанали по магазини из България, а внос се очакваше чак след април, което означаваше два месеца да си държа детето в къщи. Е, все пак намерихме количка в един бургаски магазин и веднага я взехме, така чеее ако можеш- вземи си я сега.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Количките
« Отговор #211 -: Септември 26, 2007, 10:30:35 am »
Има ли количка за тризнаци :D
*
Re: Количките
« Отговор #212 -: Септември 26, 2007, 11:03:10 am »
Аз също си взех количката преди повече от 1 месец. Такова проучване падна, че не можех да си представя после за 1 седмица някой да трябва да направи тази така важна покупка вместо мен. Освен това я хванах в промоция и спестих бая пари, така, че си прецени!
Песимистът вижда трудността във всяка възможност;
Оптимистът вижда възможността във всяка трудност!
*
Re: Количките
« Отговор #213 -: Септември 26, 2007, 12:04:51 pm »
Хубаво е по-големите и скъпи покупки, ако не да ги направите, то поне да ги проучите предварително и се спрете на конкретни. Аз оставих всичко, ама буквално всичко за "после" и съжалявах. Първо, "послето" ми излезе през носа, второ, едва ли успяхме да направим най-оптималните покупки и трето се лиших от това приятно изживяване да купуваш разни неща за бебето.
Re: Количките
« Отговор #214 -: Септември 26, 2007, 13:24:00 pm »
Аз си бях харесала количката и когато родих, мъжът ми отиде и я купи. Ако те притеснява нещо можеш просто да я капарираш.
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Количките
« Отговор #215 -: Септември 26, 2007, 13:51:11 pm »
Хубаво е по-големите и скъпи покупки, ако не да ги направите, то поне да ги проучите предварително и се спрете на конкретни. Аз оставих всичко, ама буквално всичко за "после" и съжалявах. Първо, "послето" ми излезе през носа, второ, едва ли успяхме да направим най-оптималните покупки и трето се лиших от това приятно изживяване да купуваш разни неща за бебето.

Подкрепям! Ако оставите нещата за накрая, става толкова тежко, че хич няма да ви е до обикаляне по магазините. Поне на мен от месец насам, за да се движа се изискват големи усилия. Да не говорим пък за след раждането да хукнеш по магазините или пък друг да пазарува за така чаканото ти бебе. Оставете суеверията зад гърба си и вършейте по магазините, бъдещи майчета!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Количките
« Отговор #216 -: Септември 26, 2007, 14:08:22 pm »
Всичко бяхме избрали предварително. За количката ни увериха, че няма да има проблем с вноса и затова я купихме след като се роди бебето. Креватчето го бяхме капарирали преди раждането и си го взехме след това. Дрешките, кошницата, стерилизатора и всички по-малки нещица си ги бях купила преди раждането. Ваната я бяхме избрали и ни я подариха след това, бебефонът също ни беше подарък.
<br />[link=http:
Re: Количките
« Отговор #217 -: Септември 26, 2007, 15:49:45 pm »
Има ли количка за тризнаци :D

Да. Но е доста оскъден изборът.
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Количките
« Отговор #218 -: Септември 26, 2007, 16:21:25 pm »
Има ли количка за тризнаци :D

Да. Но е доста оскъден изборът.

И количката е доста скъпа. Освен че прилича на тролей :wink:.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Количките
« Отговор #219 -: Октомври 27, 2007, 13:09:05 pm »
:flower:Момичета-кокичета, имам нужда от малко помощ!
Бора мила, повтарям твоите перипетии 1 към 1!

Избрах си аз количка лятото Chicco CT 0.2,
не съм суеверана, но не посмях да я купя!
Просто някак от двойна количака преминах на единична
и ми беше нещо "чоглаво" да седи така празна до края!
В магазина в който я видях ме увериха, че поддържат модела
и щом решим да я купим дори и да я няма, до 10 дни обикновенно пристигат!
Защото исках да капарирам и да я вземем по-късно.Да,да, ама не!
И тези дни търся аз в няколко магазина за подарък стерилизатора на  Chicco за микровълнова
и ми казват ми няма внос и мене като ме хвана вълната, ами щом него го няма то "колата" я няма!
И така се и оказа, ще я имат след нова година, евентуално.
От вносителите не можаха да ми кажат къде имат бройки!
Аз звънях в големите магазини тук в София, няма я!
Има само оранжевия вариант без стола за кола!
А аз си наресах тази...синичката.

http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/cPath/3_10/products_id/156

Та молбата ми е, ако случайно някъде я видите, дайте едно информирано рамо!

Не че няма да избера друга, но тази определено ми хареса!
А и от вас съм чела и чула само хубави неща за нея....
Няколко маминки я имат-Надин, Стефи З, Бората....



Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)