0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #140 -: Март 02, 2011, 21:36:23 pm »
Естествено пуснах теста в клиниката, видях се с док и спрях лекарствата по негова преценка. Резултат 1-5 се води небременни, не знам защо, но забелязвам тенденция на "последната надежда" аз предпочитам истината пред заблудата.

Не съм се и съмнявала в това, но в случая става дума за резултат над 1, при референтни граници 0-1, т.е. нещата са различни. Възразих защото в предният ти пост има твърдение, което колкото и да е вярно, е подвеждащо, защото предоставя само част от информацията.

Моите тестове винаги досега са били под 1 и ако видя нещо повече, определено ще изчакам. Особено ако става дума за толкова ранен ден.

Ранните тестове винаги предизвикват повече тревога, отколкото дават информация - ама не е ли ниско, дали ще нарасне, има ли надежда. Не че не ги правя и аз...
*

    TaIChi

  • **
  • 125
  • Няма отстъпление. Има маневра. :)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #141 -: Март 03, 2011, 10:08:59 am »
Естествено пуснах теста в клиниката, видях се с док и спрях лекарствата по негова преценка. Резултат 1-5 се води небременни, не знам защо, но забелязвам тенденция на "последната надежда" аз предпочитам истината пред заблудата.

Моите тестове винаги досега са били под 1 и ако видя нещо повече, определено ще изчакам. Особено ако става дума за толкова ранен ден.

Ранните тестове винаги предизвикват повече тревога, отколкото дават информация - ама не е ли ниско, дали ще нарасне, има ли надежда. Не че не ги правя и аз...

lemon, то и аз така малко се замислих тази единица може ли нещо да означава, защото иначе все 0-ли съм виждала.
Иначе на спешния телефон като се обадих ми казаха да си продължавам с лекарствата, но друго и не очаквах, те не са привърженици на ранните тестова, така или иначе.

КЪДИ, то при мен "последната надежда" си замина като видях ембрионите още - никакво съответствие с естетическите норми за красиви ембриони :) Просто както казах и по-горе, единицата поне ми се иска да е показател, че е имало нещо като имплантация.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #142 -: Март 03, 2011, 13:18:52 pm »
никакво съответствие с естетическите норми за красиви ембриони :)
...леле...Това е шега, нали?  8O  Няма начин да покрием критериите, с мъжо не сме първи красоти  :oops: :D  :wink:

пп. във фейса се натъкнах на клип от руска тв, в който се показва жена родила 10 бебета...наведнъж, доносени...не била ходила на лекар...не успявам да го взема от ю тюб за да ви го покажа... Хъм?!?

« Последна редакция: Март 03, 2011, 13:22:38 pm от New Love »
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #143 -: Март 03, 2011, 13:32:04 pm »
http://vbox7.com/play:460358b4

За този случай ли става въпрос? На мен ми се струва крайно невероятно, 10 и всички 2-3 кг...  8O
*

    TaIChi

  • **
  • 125
  • Няма отстъпление. Има маневра. :)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - те
« Отговор #144 -: Март 03, 2011, 13:43:15 pm »
никакво съответствие с естетическите норми за красиви ембриони :)
...леле...Това е шега, нали?  8O  Няма начин да покрием критериите, с мъжо не сме първи красоти  :oops: :D  :wink:


New Love, шегувам се до някъде, но истината е, че ембрионите просто не бяха добре разделени, имаше и фрагментации, затова казвам, че не отговаряха естетически
« Последна редакция: Март 03, 2011, 14:10:12 pm от TaIChi »
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #145 -: Март 03, 2011, 16:00:22 pm »
http://vbox7.com/play:460358b4

За този случай ли става въпрос? На мен ми се струва крайно невероятно, 10 и всички 2-3 кг...  8O
Това е невъзможно бе хора!Направо сме потресени...а и мъжа избягал :lol:


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #146 -: Март 03, 2011, 21:12:01 pm »
Същото!!! Добре си го намерила, аз какво ли не написах и тц...
И аз се чудя и мигам на парцали...ще питам една приятелка докторка чувала ли е  идоколко е възможно да е истина...

TaIChi - дано поне едночко естетичничко да се  е промушнало...желая ти го от сърце!!! Като гледам на 4-тия етаж колко снимки на промушнали се има...защо не и при нас...Дано! Дай Боже!
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #147 -: Март 04, 2011, 09:53:35 am »
Някъде съм чела,че матката издържа някъде около 6 кг.със околоплодни води,плаценти и бебе//бебета.Така,че това ми се вижда невъзможно,но може да има и изключения в природата.
« Последна редакция: Март 04, 2011, 09:55:12 am от asi73 »
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #148 -: Март 04, 2011, 15:12:19 pm »
Днес гледах филмче - матката е със вместимост около 6 литра, когато има едно бебче може да бъде от 2,5-5,5 кг, при 2-чки -между 2-3 кг и когато са 3-чки -  1,5-2 кг.

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #149 -: Март 04, 2011, 16:57:52 pm »
http://vbox7.com/play:460358b4

За този случай ли става въпрос? На мен ми се струва крайно невероятно, 10 и всички 2-3 кг...  8O
Това е невъзможно бе хора!Направо сме потресени...а и мъжа избягал :lol:
[/quot
Това се казва чудо на чудесата едва ли има нещо такова някъде по света, направо е за рекордите на Гинес!:-))))))Толкова е хубаво!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #150 -: Март 05, 2011, 11:35:17 am »
anichka отива със заповед от фонда. Понеже скоро носих заповед на приятели, които идват от д-р Даскалов имам някакви наблюдения. Силвия ме изпрати за час при секретарките, каза да запиша по средата на цикъла 14-15 ден.
В общия случай те си идват с готови основните изследвания и само им определят по какъв протокол са и започват.

Ето на това ме е най-много яд! Идват наготово, а хората които с години чакат остават на стен бай! За това разбира се вина има клиниката, но пък ако отказва приема пак лошо......нож с две остриета.

Момичета, и аз чакам близо година вече. Все тая, че ме препратиха от Тутракан. А ходя по специалисти по стерилитет от година и половина, защото преди това години наред ми казваха, че съм "добре". Не смятам, че има по-малко и повече прецакани, защото всички сме в тази борба.
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #151 -: Март 05, 2011, 13:18:29 pm »
Малкият ми затри телефона,а спешно ми трябва тел на доц.Балтаджиева.
Може ли на ли4ни някой да ми прати мобилния?


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*

    Zai

  • ****
  • 955
  • Вкъщи сме вече 4 заека!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #152 -: Март 06, 2011, 22:40:27 pm »
Момичета, имам процедурен въпрос.

Трябва ли да си махам лака за пункцията? Питам, защото съм с особен лак, който само с лакичистител не пада. Ако се усетят след като са ме приспали, че им трябва чист нокът, ще падне диво стъргане. :D

 
Спермограма - задължително с морфология по Крюгер и САМО в клиника по репродуктивна медицина!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #153 -: Март 06, 2011, 22:59:32 pm »
Те слагат на пръста нещо, което мери някакви неща, ще забележат лака преди да те приспят. Но пък всички казват, че за манипулации под упойка е добре да няма лак по ноктите, едва ли ти е проблем да го махнеш.

Някой да има записан час между 9 и 21 март? Дали ще работи клиниката през това време?
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #154 -: Март 06, 2011, 23:24:23 pm »
При всяка операция трябваше да съм без лак, за да се виждат ноктите, ако започнат да посиняват.
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #155 -: Март 07, 2011, 00:17:38 am »
Здрасти Заи, аз съм била на операция с лак, но не съм знаела, че трябва да се маха, нито някой от клиниката някога ми  е казвал. Но вече ще го има предвид.Ти да не си с гел лак, който може да ти махне само маникюристката? Аз висях половин час в салона, с увити в станиол пръсти, за да ми го махнат :)

Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #156 -: Март 07, 2011, 07:24:24 am »
Клиниката си работи,графика е пълен,аз съм на 12 март.
Този ши лак,наистина е най-добре да го махнеш.Първо виждаш ,че ти самата се притесняваш,а може и на екипа да пречи.Аз лично бях без лак на всички процедури и въобще не съм се замисляла.


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #157 -: Март 07, 2011, 11:07:06 am »
На операциите съм била винаги без лак, на пункцията си бях с лак и никой не ми направи забележка. Мисля, че лака не е проблем  :wink:
Успех!

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #158 -: Март 07, 2011, 11:13:51 am »
Аз също съм била с лак.Махни си лака на краката :D или питай за по-сигурно.
*

    Zai

  • ****
  • 955
  • Вкъщи сме вече 4 заека!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #159 -: Март 07, 2011, 13:51:36 pm »
С гел лак съм, да, и на краката.  :oops: Това нещо много трудно се маха. Нямам кога да ходя да ми го махат, сама ще се боря.

За пункцията използват краткотрайна венозна упойка, вероятно затова не се формализират толкова за лака.

 
Спермограма - задължително с морфология по Крюгер и САМО в клиника по репродуктивна медицина!