0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 6
« Отговор #980 -: Февруари 20, 2011, 16:52:18 pm »
Момичета може ли от Утрогестана да имам температура 37.00 градуса или да търся друга причина ?Трябва ли да пия Парацетамол или ?

П.С.След 30 мин.без пиене на хапче е 36.6 , после пак я мерих беше 36.8 , сега е 36.50  ... :ask:

Ставам нощем по 3 пъти до тоалетна , а иначе не ставам въобще.Имам страшни киселини вечер , по скоро през нощта , които си минават сами ... абе всички "екстри" на лекарствата явно си ги имам !
« Последна редакция: Февруари 20, 2011, 17:37:38 pm от evita1717 »
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 6
« Отговор #981 -: Февруари 20, 2011, 17:35:12 pm »
Евита, успокой се. Първо, 37 градуса все още се води нормална температура, второ- както беше дискутирано вече в темата нормално е от лекарствата температурата ти да бъде леко завишена. Не търси във всяко нещо под вола теле, както се казва. Колкото си по-спокойна, толкова по-добре за теб и ембрионите. Гледай да си отвличаш вниманието с нещо приятно и забавно, а не да мислиш постоянно за нови и нови причини за евентуален неуспех. Мисли позитивно, колкото и банално да звучи. И все пак колкото и да са добри лекарите ни, колкото и педантично да спазваме всички инструкции за успех, зачатието си остава и божа работа.  
« Последна редакция: Февруари 20, 2011, 17:45:14 pm от iva17 »
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 6
« Отговор #982 -: Февруари 20, 2011, 17:58:55 pm »
evita1717 имам абсолютно същите симптоми ,моята температура пада вечер ,през деня е точно 37  ни по-вече ,ни по-малко,киселини и пишкане,редовно ме придърпва корема и ме боли кръста .Не мисля обаче ,че това са симптоми предвестници а по скоро част от картинката  :D,моля те бъди по-спокойна и не го мисли толкова  :bighug:
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 6
« Отговор #983 -: Февруари 20, 2011, 18:42:40 pm »
Току-що ми дойде,а днес ми е 20 ден.По мои сметки трябваше да е другата седмица,но...4-5 дни по-рано.Искам да ви питам,дали да звъня утре в клиниката и да настоявам за час за хистероскопия и деня вие ли си го избирате?Може ли да кажа този петък или следващия понеделник,или трябва да е конкретен ден?Само пради 1 седмица ме бяха записали в изчакващи и между 7.02-11.02.никой не ми се обади.Сега ми дойде и малко по-рано и ми е още по-притеснено.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 6
« Отговор #984 -: Февруари 20, 2011, 18:46:59 pm »
Току-що ми дойде,а днес ми е 20 ден.По мои сметки трябваше да е другата седмица,но...4-5 дни по-рано.Искам да ви питам,дали да звъня утре в клиниката и да настоявам за час за хистероскопия и деня вие ли си го избирате?Може ли да кажа този петък или следващия понеделник,или трябва да е конкретен ден?Само пради 1 седмица ме бяха записали в изчакващи и между 7.02-11.02.никой не ми се обади.Сега ми дойде и малко по-рано и ми е още по-притеснено.
Хистероскопиите се правят между 5 и 10 ден и няма как ти да си избереш ден ,тъй като графиците са препълнени .Желая ти успех!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 6
« Отговор #985 -: Февруари 20, 2011, 20:01:05 pm »
evita1717 имам абсолютно същите симптоми ,моята температура пада вечер ,през деня е точно 37  ни по-вече ,ни по-малко,киселини и пишкане,редовно ме придърпва корема и ме боли кръста .Не мисля обаче ,че това са симптоми предвестници а по скоро част от картинката  :D,моля те бъди по-спокойна и не го мисли толкова  :bighug:
Благодаря ти Вали сега  я мерих пак и отново е точно 37.00 пфууу Ще се опитам да не се шашкам , въпреки че не ми е в стила  :wink:
Успех и дано скоро успеем да се похвалим ! :bighug:

Току-що ми дойде,а днес ми е 20 ден.По мои сметки трябваше да е другата седмица,но...4-5 дни по-рано.Искам да ви питам,дали да звъня утре в клиниката и да настоявам за час за хистероскопия и деня вие ли си го избирате?Може ли да кажа този петък или следващия понеделник,или трябва да е конкретен ден?Само пради 1 седмица ме бяха записали в изчакващи и между 7.02-11.02.никой не ми се обади.Сега ми дойде и малко по-рано и ми е още по-притеснено.
Цеци 75, не искам да те отчайвам , но едва ли ще се вредиш за хистеро толкова бързо още повече с промяната в цикъла ти !Звъни и говори от сега , защото е претъпкано с момичета чакащи за операции и не е никак лесно !Успех и от мен!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 6
« Отговор #986 -: Февруари 20, 2011, 20:33:23 pm »
Евита, дали пък тази температура не се дължи на боядисването, а?
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 6
« Отговор #987 -: Февруари 20, 2011, 20:35:23 pm »
Евита, дали пък тази температура не се дължи на боядисването, а?
Не съм се боядисвала КЪДИ!
Не мисля , че е уместно да се подиграваш ...
« Последна редакция: Февруари 20, 2011, 20:40:51 pm от evita1717 »
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 6
« Отговор #988 -: Февруари 20, 2011, 20:54:39 pm »
Цеци75 освен че графиците са препълнени, хистероскопа е развален, утре трябваше да правя хистеро и лапаро комбинирано, но останах само с лапарото!Така че графиците ще станат още по натопорчени  :(
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 6
« Отговор #989 -: Февруари 20, 2011, 21:02:14 pm »
Д-р Стаменов казаха,че ще отсъства от 9 до 21 март,така че ще станат още по-претоварени.
Момичета за нова тема сме.Май трябва да я пусне mgstra:))


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 6
« Отговор #990 -: Февруари 20, 2011, 21:05:53 pm »
Мисля утре да си запиша час за първичен преглед и да стана потенциална пациентка на клиниката /знам колко се чака, но времето и така си тече/.  :)

Имам и един въпрос към вас, мога ли да кандидатствам по Фонда, без да съм омъжена или да имам партньор? Никъде не видях нещо писано по въпроса, а в тази тема сте най-активни и затова ви питам. :)

Успех на всички!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 6
« Отговор #991 -: Февруари 20, 2011, 21:09:46 pm »
Най-добре е да се свържеш със Силвия,а ако отидеш на място в клиниката ще свършиш отлична работа.Телефона е на 1 страница.


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 6
« Отговор #992 -: Февруари 20, 2011, 21:14:50 pm »
Цеци75 освен че графиците са препълнени, хистероскопа е развален, утре трябваше да правя хистеро и лапаро комбинирано, но останах само с лапарото!Така че графиците ще станат още по натопорчени  :(
Еееее Дари!Пак ли проблем , не вярвах.Съжалявам миличка!Стискам ти палци за лапарото :bighug: :bighug: :bighug: и ще чакам добри новини във Вторник!
Момичета за нова тема сме.Май трябва да я пусне mgstra:))
:good_post:
Нека я пусне mgstra и да повлече крачета в новата тема!
« Последна редакция: Февруари 20, 2011, 21:17:03 pm от evita1717 »
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 6
« Отговор #993 -: Февруари 20, 2011, 21:20:41 pm »
Мисля утре да си запиша час за първичен преглед и да стана потенциална пациентка на клиниката /знам колко се чака, но времето и така си тече/.  :)

Имам и един въпрос към вас, мога ли да кандидатствам по Фонда, без да съм омъжена или да имам партньор? Никъде не видях нещо писано по въпроса, а в тази тема сте най-активни и затова ви питам. :)

Успех на всички!

Serendipity, успех! Пожелавам ти да бъдеш мама преди да се наложи да ползваш бъдещия си час.
По втория въпрос: Аз съм НЕомъжена към настоящия момент и съм кандидатствала за финансиране от ФАР без партньор. Одобрена съм. Предстои ми втори опит по ФАР. Заплаща се допълнително донорския материал. Фондът не го поема. Ако имаш някакви притеснения, ще те насоча.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 6
« Отговор #994 -: Февруари 20, 2011, 21:46:25 pm »
Благодаря ти, rtfrtf! :) Нямаш представа колко ме зарадва. Изчетох всичко, но навсякъде в условията за кандидатстване се споменаваше само за "двойки" и "партньори" и нямах никаква надежда. Сега съм много по-спокойна, обичам да си имам план Б, а от изчетеното във форума се убедих, че тази клиника е най-добрата за ин витро процедури /ако се наложи/.
Би ли споделила с какъв фактор кандидатства по фонда /може и на лични, за да не спамя повече темата/? Благодаря ти още веднъж и ще стискам палци вторият опит да е успешен! :)
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 6
« Отговор #995 -: Февруари 20, 2011, 22:17:52 pm »
А дали немога тази хистероскопия да е направя тук в Пловдив при д-р Даскалов,знам,че работят в екип със Стаменов.Цветната снимка тук е правих.Или е най-добре в Надежда,какво ще ме посъветвате,притеснявам се,че така мога да отлагам за дълго.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 6
« Отговор #996 -: Февруари 20, 2011, 22:26:36 pm »
Дари,успех.Момичета,вече се оплаках,че на 14.02. трябваше да ми бъде лапарото,но ме отложиха в последния момент.Дадоха ми нова дата за 23.02.,но ме е страх да не ми дойде цикъла.Пада се 20-ти ден,но знам ли,цикъла ми варира-22-26 дни.Казаха ми да пия вит.С,това забавяло.Ще съм благодарна,ако се включите с някакви съвети.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 6
« Отговор #997 -: Февруари 20, 2011, 23:10:33 pm »
ceci, аз съм правила и лапаро и хистеро в клиниката в Тутракан - при д-р Б. Бойчев. Той също работи с д-р Стаменов. Ако от Надежда нямат нищо против и ти си спокойна, можеш да направиш хистерото и на друго място. Стига да си сигурна, че от Надежда приемат това. Много момичета са правили така.
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 6
« Отговор #998 -: Февруари 21, 2011, 10:24:56 am »
Благодаря момичета за доверието, което ми гласувахте. За първи път ми е да пускам нова тема, но се надявам да съм се справила. :P Ако нещо съм пропуснала, моля да ме допълните.