0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Anonymous

Как да се включим в инвитро програмата на НЗОК
« Отговор #80 -: Март 27, 2006, 11:51:58 am »
Здравейте момичета. Днес пратих майка ми да подаде документите в Касата. Там са приели всичко. Но са и върнали здравната книжка и два от протоколите.
Тъй като нямах време след като ги взех от лекаря да ги прочета подробно, незная дали протоколите са по 2 екземпляра и са върнали по 1 и за мен или не са приели 2 от протоколите. Бихте ли ме осведомили, който си е внасял лично нещата. Аз мислех че всичко остава при тях!
*
Как да се включим в инвитро програмата на НЗОК
« Отговор #81 -: Март 27, 2006, 12:04:22 pm »
На мен ми върнаха само рецептурната книжка.Трите протокола останаха при тях.Връщат ги след одобрение от Националната каса.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Как да се включим в инвитро програмата на НЗОК
« Отговор #82 -: Март 30, 2006, 11:20:00 am »
Госта съм била аз - Габи.
*
Как да се включим в инвитро програмата на НЗОК
« Отговор #83 -: Март 30, 2006, 11:20:55 am »
А те попълват ли нещо в протоколите? Направо недоумявам защо са ги върнали?
Дали да не ходя да се разправям!
*
Как да се включим в инвитро програмата на НЗОК
« Отговор #84 -: Март 30, 2006, 11:23:14 am »
Отиди да питаш.В моите попълниха само пореден номер на протокола.После протоколите се заверяват от НЗОК и тогава би трябвало да ти ги върнат.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    Anonymous

Как да се включим в инвитро програмата на НЗОК
« Отговор #85 -: Март 30, 2006, 11:34:49 am »
Ясно. Май ще се разкарам още утре до там!
Точно се опитвах ровейки се в страницата на НЗОК, да открия точно необходимите документи, но    не успях. Явно не търся където трябва!
*
Как да се включим в инвитро програмата на НЗОК
« Отговор #86 -: Март 30, 2006, 11:44:24 am »
Здравей!
На мен също ми върнаха три протокола, а други /със същото съдържание/ три останаха при тях. Рецептурната книжка също остана при мен. Когато ходих да си ги взема ми дадоха същите тези протоколи, които останаха при тях, само че с подпис и печат. Документите ми бяха подготвени от центъра на д-р Владимиров. Мисля, че нямаш повод за притеснение ако от центъра са ти подготвили общо 6 протокола/един оригинал и едно копие на всеки от протоколите/. Стискам палци да успееш и в тази и в следващата борба:)


*

    Anonymous

Как да се включим в инвитро програмата на НЗОК
« Отговор #87 -: Април 04, 2006, 12:14:54 pm »
МЕрси на всички.  Не съм ходила до касата, но говорих с администратортакат във клиниката на Владимиров и тя каза че ги подготвят в 2 екземпляра!
Re: Как да се включим в инвитро програмата на НЗОК
« Отговор #88 -: Февруари 15, 2007, 14:27:11 pm »
"Протокол за предписване на лекарства, заплащани от НЗОК/РЗОК”
Получават се от АГ специалист, работещ със ЗК, който нанася в отделни протоколи всяко от лекарствата посочени в т.3.
В протоколите също се посочва номер на рецептурна книжка, която предварително се купува (2 лв.) от книжарницата в РЗОК и се заверява от личния лекар."
- момичта, задължително ли е АГ специалиста да работи със здравната каса, за да издаде този протокол?

И още един въпрос - необходима ли е цитонамазка или не.

Благодаря ви момичета
« Последна редакция: Февруари 15, 2007, 15:01:14 pm от Vanina_sss »
Re: Как да се включим в инвитро програмата на НЗОК
« Отговор #89 -: Февруари 15, 2007, 15:50:27 pm »
Ванина, моите протоколи ми ги даде докторът, при който ще правя ин витрото. Поискай ги от някоя клиника по стерилитет. Ако нямаш такава, питай в сайта на НЗОК от къде.

А за цитонамазката - не се изисква.