0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Сигурно си спомняте това филмче от преди 2 години ,което се излъчи по бТВ репортерите. Сърдечни благодарности на журналистката Боряна Гидикова за прекрасния обзор на темата в този филм, наречен Ин Витро - ето тук можете да го изгледате целия
Много ми е мил този филм - само приятели в него, един след друг, кадър след кадър.

Във вторник по покана на Боряна Гидикова в студиото на Денят е прекрасен ще видим продължението на една история. На гости в студиото ще бъде нашата evro - една от главните героини във филмчето преди 2 г., а сега има една красива дъщеричка Мария :)

Евро, с нетърпение ще те гледам :)
« Последна редакция: Април 23, 2010, 23:23:57 pm от Елфи »
*
cygnus, линка нещо не се отваря :? Може и да е от моя "телевизор" :oops:, но да провериш :wink:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Оправих го  :D
*
Дони, благодарности за информацията! Ние, работещите, ще гледаме на запис.
Евро, успешно представяне!  :hug2:

cygnus, огромни благодарности за информацията :D
Точно този филм ми повлия да взема окончантелно решение за избор на клиника и сега след 2 години въпреки, че още се боря за детенце знам че не съм сгрешила с избора си :D
Често в главата ми отекват думите на мъжа на evro "Как може да се сърдиш на човек, който се опитва да ти помогне" :D
Успех evro, ще те гледаме задължително :cuddle:
Очаквам с нетърпение предаването!
Като се сетя какъв рев му ударихме тогава вкъщи...
Евро, успех!
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!
*
cygnus, благодаря ти за филмчето и за информацията!  :D
Ще гледам, задължително и аз! :D
Успех Евро!
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Не бях гледала филмчето. В момента съм много развълнувана от него.
И аз ще пожелая успех в предаването на Евро.
Съжелявам, че съм на работа и няма да имам възможност да го гледам :( Ако не видя записа, надявам се вие да разкажете как е минало  :D
И аз много благодаря за този филм.Не го бях гледало, но и не съм гледала по-добър досега...инстиско ме развълнуваха всичките герои от този филм :flower: и дори да знам вече съдържащата информацията само искам да поздравя авторката за добър журналистически материял.Долавила е много аспекти на проблема стерилитет и е преразположила героите да споделят толкоз емоционални неща...запомнящо е всичко от този филм.Благодаря ви!
На евро и пожелавам успех и още сбъднати мечти! yahoo_17
И аз не бях гледала този филм (cygnus, благодаря за линка!).
Поплаках си доста, но се замислих и за това, колко много неща са се променили за тези 2 години - Мъките със здравната каса ги няма вече. Съществуването на Фонд инвитро е огромно постижение. Момичетата, които са водили борбата за него, са постигнали нещо невероятно и заслужават уважение и признателност! 
Това ми дава надежда, че след още 2 години може и проблемите с възрастовото ограничение да са намерили решение. Сурогацията и осиновяването също. За мен ще е малко късно, но все пак има значение.

Стаменов наистина е уникален човек. А Евро и другите момичета направо ми стопиха сърцето.

На теория и практика, животът е едно. В действителност - съвсем друго.
*
Ще гледам и аз. Пък се надявам много скоро Боряна Гидикова да направи и второ продължение със щастлив край и за Миси. :babyflips:
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Тази новина ме върна почти три години назад, когато нещата бяха действително много по-трудни и сложни за хората с репродуктивни проблеми. Давам си сметка колко много сме постигнали за сравнително кратко време. Но и колко още предстои ...

Поздравления за Боряна Гидикова, още тогава, когато снимахме филма, обеща да направи продължение и спази обещанието си.

Ели, успешно представяне във вторник.  :)


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Ели, успех ти желая и все така да бориш всяка пречка в живота си.

Колко много неща се промениха наистина оттогава и колко много искам и се моля да има още едно продължение с още един герой.
*
Ели, успех ти желая и все така да бориш всяка пречка в живота си.

Колко много неща се промениха наистина оттогава и колко много искам и се моля да има още едно продължение с още един герой.
Ще има! :) Сигурна съм!
Ели, успех ти желая и все така да бориш всяка пречка в живота си.

Колко много неща се промениха наистина оттогава и колко много искам и се моля да има още едно продължение с още един герой.
Ще има! :) Сигурна съм!

Дано, дано!

Ели, успех и от мен!

 :bighug:
*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!

Гледах пак филма, да тогава беше много трудно и рядко се говореше за ин витро, но въпреки това много оптимистично, чак романтично съм била настроена. Ако снимахме филма сега, май нямаше да е така...

Благодаря за пожеланията момичета!
Ели, не се съмнявам, че ще се представиш на ниво, ти си страхотна, искрена с голямо сърце!  :bighug:
А за Боряна Гидикова каквото и да кажа ще е малко - голям ЧОВЕК, професионалист, приятел!
Извинявам се първо , че пиша в тази тема , но имам един въпрос къде мога да намеря предаването Горещо от снощи 24.04.2010 , където гостенка е била жина правила инвитро и доколкото разбрах е имало и двойка , на която това и предстои !Може да греша нещо , за което се извинявам , но рзбрах , че тематиката е била такава ...
Благодаря предварително !
*
На Горещо май не ги качват в сайта на Нова тв. Предаването вчера беше със специален гост Параскева Джукелова, майка на 8 месечна дъщеричка, родила след трети опит ин витро. Също имаше и семейство, спечелило процедура от предаването в клиника Надежда.
На Горещо май не ги качват в сайта на Нова тв. Предаването вчера беше със специален гост Параскева Джукелова, майка на 8 месечна дъщеричка, родила след трети опит ин витро. Също имаше и семейство, спечелило процедура от предаването в клиника Надежда.
Благодаря ти Сиа!
А как са спечелили финансирането на процедурата чрез предаването Горещо ?
Много добре си спомням филмчето, историите на Миси и Евро. Дъщеря ми и Мария на Евро имат няколко дни разлика.
Много е постигнато от тогава до сега, смятам че се говори все повече и все по-свободно за репродуктивните проблеми, а фонда - шанс за повече бебета!