0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Покана от "Часът на мама"
« Отговор #20 -: Декември 13, 2007, 10:54:07 am »

 :youwoman:
Момичета, браво за смелостта!

 :flower:Cvetelina  :flower:ellysot


 
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Покана от "Часът на мама"
« Отговор #21 -: Декември 13, 2007, 11:20:54 am »
Поздравления за участието! А кога ще се излъчат предаванията?


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Покана от "Часът на мама"
« Отговор #22 -: Декември 13, 2007, 11:49:16 am »
......записът ще бъде в сряда 05.12.07 12.00 часа, а ще се излъчва януари.......
:)  :flower:

Поздравления за отделеното време
и смелостта, момичета !



*
Re: Покана от "Часът на мама"
« Отговор #23 -: Декември 13, 2007, 21:41:52 pm »
Ще ви гледам!
Сигурна съм,че прекрасно сте се справили!
Re: Покана от "Часът на мама"
« Отговор #24 -: Декември 13, 2007, 23:54:58 pm »
Браво за смелостта и куража моми4ета ellysot Cvetelina поздравявам ви за смелосста,ще ви гледаме на 10.01и 21.01.08г.
 :balk_46: :bighug:
« Последна редакция: Декември 14, 2007, 14:39:13 pm от Виктория »
Re: Покана от "Часът на мама"
« Отговор #25 -: Декември 14, 2007, 00:09:01 am »
Браво на най смелите ни  момичета ще ви  :balk_127: с нетърпение. :bighug:

за основаване на фонд за ин-витро - подпиши се и ти  http://www.bgpetition.com/asistirana-reproduktsia/index.html
Re: Покана от "Часът на мама"
« Отговор #26 -: Декември 14, 2007, 12:16:29 pm »
Поздравления и от мен , момичета!
 :flower:
*
Re: Покана от "Часът на мама"
« Отговор #27 -: Декември 14, 2007, 13:20:08 pm »
Виктория, как на 21 октомври бе, душата, не е ли на 21 януари?
Поздрави и от мен за момичетата.
Re: Покана от "Часът на мама"
« Отговор #28 -: Декември 14, 2007, 14:41:17 pm »
 :oops: :oops: :oops:извинявам се нещо съм се пообъркала просто съм написала 10 месец про4етох 4е ще е януари  :sorry:
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Покана от "Часът на мама"
« Отговор #29 -: Декември 19, 2007, 16:00:44 pm »
След малко ще е явно първата част за темата "Инвитро" в Часът на мама.
Който има възможност да гледа.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Покана от "Часът на мама"
« Отговор #30 -: Декември 19, 2007, 16:06:09 pm »
Взимаме :sleepingbabyboy: и  :bori_006:,
 и сядаме пред  :balk_127:!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Покана от "Часът на мама"
« Отговор #31 -: Декември 19, 2007, 16:22:21 pm »
аз го гледам! :balk_127:

за основаване на фонд за ин-витро - подпиши се и ти  http://www.bgpetition.com/asistirana-reproduktsia/index.html
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Покана от "Часът на мама"
« Отговор #32 -: Декември 19, 2007, 16:33:00 pm »
Хубаво е че се появяват нови лица сред лекарите :)


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
Re: Покана от "Часът на мама"
« Отговор #33 -: Декември 19, 2007, 16:33:46 pm »
Дааа, току-що свърши. :)
Д-р Киров се опита да обясни в две минути за какво става дума и кога се стига до ин витро. :) Само не разбрах жената коя беше :oops:
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Покана от "Часът на мама"
« Отговор #34 -: Декември 19, 2007, 16:36:35 pm »
Водещата се държа ужасно грубо, вероятно имат план за новата рубрика, но тя го прекъсваше на два пъти. Беше доста неинформирана и груба. Д-ра не го познавам, но си личеше че ерудиран и много добре подбираше думите си, благодаря му за участието!
Късмет на момичето в процедура! :D

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: Покана от "Часът на мама"
« Отговор #35 -: Декември 19, 2007, 17:17:25 pm »
Момичето пише в Бг-мама с ник KayRen. Стискам й палци за второ Чудо.
Предаването е меко казано безобразно. :x Вече се замислям да пиша на мейла им.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Покана от "Часът на мама"
« Отговор #36 -: Декември 19, 2007, 17:22:00 pm »
Момичето пише в Бг-мама с ник KayRen. Стискам й палци за второ Чудо.
Предаването е меко казано безобразно. :x Вече се замислям да пиша на мейла им.
пиши им че и аз съм възмутена! :lol:

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: Покана от "Часът на мама"
« Отговор #37 -: Декември 19, 2007, 18:33:51 pm »
И така, спетнах това писъмце до екипа:

Добър ден на екипа на предаването „Часът на мама”.

Обръщам се към Вас, за да изразя възмущението си от начинът на водене на разговорите и завидната некомпетентност на водещите на предаването.
Не отива на журналисти с такъв медиен стаж да са толкова непросветени и незаинтересувани от темите, за които говорят. В и без това малкото време по даден проблем, те прекъсват по няколко пъти гостите, често в най-важните моменти. Канят специалисти, а често им взимат думата, за да дадат своето „компетентно” мнение. Нямат най-малка представа по доста от обсъжданите теми.
Конкретно по темата за Ин-витро от 19.12.2007:
1.   Да бяхте прочели (чрез Гугъл) поне основното за този метод, причините да се стигне до него, най-важните стъпки по пътя на стерилитета, най-добрите специалисти и най-необходимите изследвания. Така нямаше да прекъсвате д-р Киров именно, когато се опитваше да каже, че спермограмата се прави в специализирана клиника и е ПЪРВОТО изследване, което двойката трябва да направи. Добре, че поне бяхте „уцелили” подходящ специалист.
2.   Нямаше да гледате „като изтървани”, когато момичето, което сте поканили се опитва да разясни процедурата по ин-витро. Тя има много, какво да разкаже, но ... уви.
Защото този проблем засяга 270 000 семейства в България по официална статистика...
Мога да пиша още 100 страници по темата, но надали това Ви интересува. Отне ми 1.5 г., за да стигна до правилния лекар и да започна същинската борба за собствено дете. Още 1.5 г. Лечение, операции, изследвания и 3 опита ИКСИ, за да забременея...
Вълнувам се много от този проблем и се дразня, когато журналистите го засягат, само защото е „модерен”. Тази тема е не просто наболяла, тя е кошмар за близо 20% от населението в репродуктивна възраст. За съжаление, много малка част от тези хора има достъп до интернет и информацията, която помогна на мен и много други двойки да извървим по-бързо Пътя до нашата Мечта. Те разчитат на предавания като Вашето, а какво получават?!
По темата за захранването бяхте поканили педиатър с разбирания отпреди 20 години, без да се усведомите за най-новите съвременни тенденции в тази област, които насърчават изключителното кърмене на детето до 6 м. възраст и напълно отречените подходи за ранно захранване.  Така беше и с други теми в предаването.
Когато човек се захване с някаква обществено значима (и не само) дейност е добре да се потруди да има разностранна информация по въпроса, а не да разчита само на собствения си опит. Това, че сте отгледали по 2 деца, съвсем не е гаранция, че сте подходили по най-добрия начин. А все пак не правите авторско предаване, нали?
Надявам се, че все пак желанието Ви за професионално предаване, ще Ви накара да се замислите по тези въпроси. Оправдание за липсата на информация нямате. Доста са източниците и начините за намиране на информация от всякакъв характер в днешно време.

В случай че се интересувате от подробности по темата „Ин-витро” и искате да я развиете по най-добрия начин, това е най-доброто място за черпене на информация:
www.zachatie.org и форумите към него www.zachatie.org/forum

Надявам се и вярвам, че имате желание да правите съвременни и полезни предавания. Дано всичко дотук се дължи на „грешки на растежа”.

С най-добри чувства:
М. И., София


Моля ви за малко мнения и допълнения, за да го изпратя.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Покана от "Часът на мама"
« Отговор #38 -: Декември 19, 2007, 18:48:18 pm »
:good_post: White !

И на мен ми остана "горчив вкус" след предаването!

Темата е толкова дълбока, не бива повърхностно да се разглежда!

 :thankyousign: на Мила и д-р Киров!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Покана от "Часът на мама"
« Отговор #39 -: Декември 19, 2007, 19:55:13 pm »
Уайт, писмото е страхотно - стегнато, ясно и право в целта! Нямам какво да добавя. Гледах и аз и се възмущавах. Те водещите задминаха даже и Милен Цветков по прекъсвания и неподготвеност по темите.