0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #520 -: Юни 30, 2010, 11:48:43 am »
Здравей те:)) Искам да ви кажа, че са стигнали до 6330. Надявам се, да се позабързат малко, защото като следя нещата до преди 2 седмици, като че ли вървяха по-бързо, а сега прекалено са бавни. Но, не ни остава друго освен да чакаме,аз поне наблягам на ученето, за да не го мисля. Препоръчвам го и на вас:)) Късмет на всички:))
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #521 -: Юни 30, 2010, 21:10:46 pm »
Здравейте! Кандидатствам за втори път. В понеделник получих съобщение от куриера, че документите ми са предадени, но така и никой не  се обади да ми каже входящ номер. Вече се замислям да звънна и да попитам...!!! Като кандидатствах първия път още същия ден, в който  получиха документите ми се обадиха, за да ми кажат номер, а сега ...??? Нали и при второ кандидатстване пак се дава входящ номер и си чакаш  реда? Не искам да ги притеснявам, но така аз не съм спокойна !!!
*
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #522 -: Юни 30, 2010, 23:20:21 pm »
Здравейте! Кандидатствам за втори път. В понеделник получих съобщение от куриера, че документите ми са предадени, но така и никой не  се обади да ми каже входящ номер. Вече се замислям да звънна и да попитам...!!! Като кандидатствах първия път още същия ден, в който  получиха документите ми се обадиха, за да ми кажат номер, а сега ...??? Нали и при второ кандидатстване пак се дава входящ номер и си чакаш  реда? Не искам да ги притеснявам, но така аз не съм спокойна !!!
не чакай никой няма дати се обади , на мен не само , че не ми се обадиха, но и много трудно се свързах с тях.Пробвай сама да се свържеш с тях! Късмет!
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #523 -: Юни 30, 2010, 23:50:05 pm »
Момичета, здравейте
Моля Ви други въпроси, различни от тези дали има одобрени обсъждайте в подходящи теми. Хиляда пъти влизам на ден за да следя до къде са стигнали номерата, но какво прочитам нещо съвсем различно. Моля тук споделяйте тези, които сте одобрени.
Не ме разбирайте погрешно, но съм сигурна,че и други като мен чакат с нетърпение, някой да сподели за дългоочаквано обаждане от фонда.
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #524 -: Юли 01, 2010, 21:27:22 pm »
Здравейте! Кандидатствам за втори път. В понеделник получих съобщение от куриера, че документите ми са предадени, но така и никой не  се обади да ми каже входящ номер. Вече се замислям да звънна и да попитам...!!! Като кандидатствах първия път още същия ден, в който  получиха документите ми се обадиха, за да ми кажат номер, а сега ...??? Нали и при второ кандидатстване пак се дава входящ номер и си чакаш  реда? Не искам да ги притеснявам, но така аз не съм спокойна !!!
не чакай никой няма дати се обади , на мен не само , че не ми се обадиха, но и много трудно се свързах с тях.Пробвай сама да се свържеш с тях! Късмет!
здравей, със сигурност трябва ти да и се обадиш за да научиш номера си.аз подадох документи на 12април тази година чаках малко и те не ми се обадиха,понеже ми е за първи път не смеех да звънна веднага.(мойте документи също бяха изпратени по кориер).така че аз позваних казах си имената и датата на подаване и жената ми каза номера.позвъни не се бави.незнам дали се вманиячавам,но аз се свързвам все към 10часа сутринта иначе после е почти невъзможно.успех.:)
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #525 -: Юли 02, 2010, 10:27:56 am »
Хайде, де няма ли някой да пише, че е одобрен??????
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #526 -: Юли 02, 2010, 13:22:59 pm »
Защо не пишете,няма ли одобрени? :(
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #527 -: Юли 02, 2010, 16:57:17 pm »
Защо не пишете,няма ли одобрени? :(

Какво е това затишие, да не са спрели да се обаждат тези хора от фонда, интересно наистина защото те всъшност до края на месеца ще раздават заповеди, нали после няма да работят...аз съм номер 7627 надявах се към края на октомври да получа заповед ама да видим... :?
*
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #528 -: Юли 02, 2010, 19:08:20 pm »
И аз надниквам с надежда за по-бързо движение на номерцата , макар да съм  почти след 2000 номера .Не мога да си обясня само как за 3 месеца се разгледаха близо 2000 молби/ това означава по над 600 месечно/, а когато аз се наредя на опашката разглеждането е по 400 на месец? :?Дано до края на юли се одобрят до 7000 номер иначе аз отивам за ноември, а може би и декември ?!?
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #529 -: Юли 02, 2010, 21:50:31 pm »
И аз се чудя до кой ли номер ще стигнат до края на юли. Дали не е добра идея някой да се обади и да пита докъде ще приключат на 30.07.? Мисля, че не е само въпрос на нетърпение. Така някак ще можем да се ориентираме и малко и ние да планираме нещата си, изследванията ( ако има такива да правим). Защото при мен става така, че всичко се върти около тези процедури. Може би е по-добре един да се обади и да пита и после да го съобщи във форума. Ако още средата на април са одобрени около 6000-я номер, ( така написа едно момиче преди)би трябвало до края на юли да са стигнали до одобрението на 7000-я.
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #530 -: Юли 03, 2010, 15:11:51 pm »
и аз не почвам работа, че иначе като получа заповедта трябва да напускам.
Последно около 6300-6400 номер бяха, което е доста бавничко, поне така мисля. Май месец бяха към 5800-6000-ния номер.
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #531 -: Юли 03, 2010, 15:19:57 pm »
Ако е така, момичета по тази логика вече трябваше да са стигнали и до моя номер (6571), но нямам от никъде обаждане???? Колкото и пъти да звъня във фонда все неуспявам да се свържа, ако някой има по-голям късмет нека да пробва и да каже до къде са стигнали.
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #532 -: Юли 04, 2010, 01:41:53 am »
здравейте момичета,и аз все още чакам да се обадят.наистина има някакво затишие което ни изнервя.аз съм №6445,след понеделник ще се обадя до софия да видим какво ще кажат,и ще пиша пак... :ask: osi_1.горе главите,БОГ ще ни помогне и ще чуе молбите ни...довиждане и ви прегръщам много силно.. :D
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #533 -: Юли 04, 2010, 10:04:59 am »
GERGANA, ако се обадиш и разбереш нещо, ще е от голяма полза да пишеш каквато информация получиш. Мисля, че всички ще сме много благодарни. За мен още е рано да звъня. Успех. Дано скоро да е твоят ред и всичко да е успешно.
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #534 -: Юли 04, 2010, 17:44:26 pm »
здравей Мая,дано получа адекватен отговор,и всички да се успокоим малко... :comm:усмивки и прегръдки приятели...
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #535 -: Юли 05, 2010, 13:56:12 pm »
Здравейте,момичета.
В петък на 02.07.2010 г. подадох документи да фонда.Моят номер е 8415 и ми казаха да очаквам обаждане към ноември , декември...Голямо търпение и ...молене да стане !
*
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #536 -: Юли 05, 2010, 15:35:38 pm »
Мариета от къде имаш информацията че са стигнали до 6330? Аз съм с номер , който е преди 6330, но все още не съм получила обаждане? И се замислям дали да не взема да звънна и аз, но се въздържам все още. Ще почакам още малко. Дано се обадят
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #537 -: Юли 06, 2010, 11:52:31 am »
здравейте аз съм 7151 за втори опит подадох ги април и още чакам . Казаха ми че до края на юли най-късно ще ми се обадят обаче като гледам .....незнам. Да се надяваме по бързо да работят . Звънях и в министерството но не ми отговарят . Това е момичета ще чакаме и късмет на всички. :bori_007: :bori_007: :bori_007:
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #538 -: Юли 06, 2010, 13:58:42 pm »
IOLII 
Видях го във форума bg.mama- че номер 6330 са му званяли:)) Дано и на теб ти се обадят скоро щом си преди този номер. Успех:)))
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #539 -: Юли 06, 2010, 16:39:29 pm »
Какво става защо никой не пише че е одобрен? Дали някоя папка пак не е забавила в министерството?