0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Бандитска седмичка 20.10-26.10.2008
« Отговор #180 -: Октомври 24, 2008, 20:29:23 pm »
Скромната, скромната. Тя не ги гледа, само ги пуска.  :wink:

*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Бандитска седмичка 20.10-26.10.2008
« Отговор #181 -: Октомври 24, 2008, 20:37:27 pm »
Лелееее,лелеее...думи нЕмам! :twisted:
*
Re: Бандитска седмичка 20.10-26.10.2008
« Отговор #182 -: Октомври 25, 2008, 11:42:52 am »
Та, така... :lol:
Добър ви ден, деца!  :lol: :wink: :lol:
Явно днес сте я ударили на шетане или на почивка, тъй като няма никой! :(
Снощи след работа доста се мъчих да публикувам тук, но уви... :(
Да дам отчет!  :lol: В състезанието участваха 4 - Деси, Жеки, Тони и Мимка! За съжаление, никой не позна! Най-романтично беше предложението на Жекова, но най-ми хареса предложението за следващата годишнина на Нинчето!  :wink: :lol: Тя, обаче, живот и здраве, ще бъде 20-тата и смятаме да я празнуваме, както подобава!  :wink: :lol: А, наградата - за ваше съжаление - си остава при мен!   :( :lol: Та, все пак да кажа къде празнувахме - едва ли някой ще се сети! На един казан в едно селце - варихме ракия!  8O 8O 8O Нали ви казах - силно алкохолно!!! Моят мъж поръчал да го запишат за през седмицата, имало свободни дати само след 21-ви и го записали за първата свободна! Та, като се обадиха от казана за потвърждение - едва не го убих! Е, каквото сторено-сторено - въоръжих се с много въображение, взех дори бяла покривка, купих малко месце, мариновани свински ребърца, салатка...винце...и натоварена така в колата с бидоните и дървата...на казана...продължението - с тортата в спалнята е ясно!  :wink: :lol:
Желая ви приятен уикенд!
П.П. При нас неприятностите продължават!!!  :( Вчера ми излязоха и генетичните резултати - лоши са вероятно, щом ме викат в Плевен! Току-що пък мъжът ми закъсал с колата... :( :( :(

*
Re: Бандитска седмичка 20.10-26.10.2008
« Отговор #183 -: Октомври 25, 2008, 11:54:50 am »
Ох бе Светлееее, ма бива ли чак такава каръщина...двете с Ели ще се сърдим, настигаш ни..  :?
За изследванията чакам резултатите, дано грешиш !

Ей, то няма кой един Милър да пусне днес...



Нито пък някой НеМилър..



Или пък нещо за хапване...



Или за пийване...



Или пък човек има нужда от:



Лек и безоблачен уикенд на всички (за второто май е малко късно, ама...)
*
Re: Бандитска седмичка 20.10-26.10.2008
« Отговор #184 -: Октомври 25, 2008, 11:58:39 am »
П.П. При нас неприятностите продължават!!!  :( Вчера ми излязоха и генетичните резултати - лоши са вероятно, щом ме викат в Плевен! Току-що пък мъжът ми закъсал с колата... :( :( :(
Душе, никакви черни мисли! Понякога има такива моменти, но да си гледат работата! Ти горе главата!  :kiss:


Мимче, както си ги наредила, то не ми трябва днес от компа да мърдам... Благодаря!
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
Re: Бандитска седмичка 20.10-26.10.2008
« Отговор #185 -: Октомври 25, 2008, 12:32:54 pm »
Добро утро мацки!
ДУШЕЕЕЕ  е нема как да се познае какви са ви били плановете,но крайният резултат е важен:Страхотно преживяване и вечна любов между вас,то сред толкова алкохол около вас,само от изпаренията сигурно сте се опиянили  :lol:

Стискам ти палци за хубави изследвания и а дано спрат каръщините в семейството  :bighug: :bighug: :bighug:

Мимка ти днес такава закуска си приготвила,че никой няма право да гъкне,че няма за него  :lol: Аз въпреки,че не съм от запалените фенки МИЛЪРКИ ще добавя,че така издокаран ми харесва повече от по-разголените му снимки!
Re: Бандитска седмичка 20.10-26.10.2008
« Отговор #186 -: Октомври 25, 2008, 13:01:12 pm »
 8O 8O 8O 8O 8O
Ама, че закуска! Тъкмо сега се излюпвам от кревата и добре ще ми дойде хапването(дюнера, сандвичите,портокаловия сок имах предвид). Мъжете само ще ги огледам критично, докато хапвам :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Душеееее, това празнуване ще го помните цял живот! :D :D :D Много ексцентрично място  :lol:, и да бяхте се напъвали да го измислите - едва ли щеше по-добре да се получи! :lol:
А относно изследванията в Плевен - не бъди такава черногледа! Не се знае, знае ли се... :wink:


П.П. А Мимка и Фъстъка да не се бутат пред кака си (сиреч мен), относно каръщината - имат още много хляб да изядат, дорде я настигнат! :lol: :lol: :lol:
*
Re: Бандитска седмичка 20.10-26.10.2008
« Отговор #187 -: Октомври 25, 2008, 13:56:15 pm »
Ох, Мимс, благодарско за закусчицата и допълненията към нея, че аз съм само на кафенце от сутринта!  :lol:
Нинче, благодаря ти за пожеланията! Дано!  :lol:
Оги, и аз не искам черни мисли в главицата си, ама на последък все такива се навират в нея!  :(
Слънце, наистина ще я запомня тази годишнина, още ходя замаяна, ама не чак толкова!  :wink: Кво е това ставане в 1 часа на обяд бе, пиле?  8O
Мимка, ognyana, nin4eto, слънчице - благодаря ви за стиснатите палци за изследванията! Ще пиша, когато има повече инфо за това!
А иначе - поне едната лошотия се размина! Ами трябвало някой да каже на пишман шофьорката, че тая кола била пълна инжекция и се карала, освен с газ, и с бензин и трябвало да се сипе малко и от тази течност!  :oops: :oops: :oops:
Айде, приятен ден!
И си мисля, след като поошетах малко за едно топло кафенце пред едно филмче, а? От давна не ми се е случвало! Дали няма да се получи, н-р точно днес, че навън е доста хладничко и за друго не става?!  :wink: :lol:

*
Re: Бандитска седмичка 20.10-26.10.2008
« Отговор #188 -: Октомври 25, 2008, 13:59:56 pm »
Та, като казах кафенце, то се знае, че следобедното и особено в студен ден, като днешния не върви без парче торта... :oops: В тоя ред на мисли...вчера ходихме с мъжо на сладкарница "Неделя" - бе много скъпи тия торти, бре... поръчахме си едно парче от тая прословута - бяла неделя, но не ми хареса и едно от оная прословута бургаска тортичка  :wink: и си ги разделихме... Мъжо хареса повече втората и му викам, видя ли какво изгуби, като не дойде на срещата?!  :wink: :lol:

Re: Бандитска седмичка 20.10-26.10.2008
« Отговор #189 -: Октомври 25, 2008, 14:03:13 pm »
Душе, това много ми се отдава - да спя до обяд! :lol: :lol: :lol: Талант, какво да го правиш! :lol: :lol: :lol:

Малееееее, таман щях да пиша, че скоро не си идвала насам и гледам си писала пак... Бързо си измисли наказание, задето не са обади! :lol: :lol: :lol:
*
Re: Бандитска седмичка 20.10-26.10.2008
« Отговор #190 -: Октомври 25, 2008, 14:07:38 pm »
и едно от оная прословута бургаска тортичка  :wink: и си ги разделихме... Мъжо хареса повече втората и му викам, видя ли какво изгуби, като не дойде на срещата?!  :wink: :lol:

Тъй де!Та оная се казваше Сахер и наистина беше много хубава ;)
Еееех, трябва да помислим за още една такава срещичка, че се затъжих за вас, само по Скайпа да се мляскаме на влизане и излизане  :oops: :oops: :oops:
Re: Бандитска седмичка 20.10-26.10.2008
« Отговор #191 -: Октомври 25, 2008, 14:13:29 pm »
Тъй де!Та оная се казваше Сахер и наистина беше много хубава ;)
Еееех, трябва да помислим за още една такава срещичка, че се затъжих за вас, само по Скайпа да се мляскаме на влизане и излизане  :oops: :oops: :oops:

Хубава, я! Кой я избира? :P :P :P Другия път ще поръчам две торти  :lol: :lol: :lol: - да има и допълнително, че едно парче не можеш да го усетиш! :lol: :lol: :lol:
*
Re: Бандитска седмичка 20.10-26.10.2008
« Отговор #192 -: Октомври 25, 2008, 14:27:48 pm »
Да бе, а кой те тормози всеки Божи Ден около 10 дни докато се наканиш да избереш и поръчаш торта?  :P
Иначе на Неделя аз съм си вярна на Плодовата Пита ;)
*
Re: Бандитска седмичка 20.10-26.10.2008
« Отговор #193 -: Октомври 25, 2008, 14:40:02 pm »
 Добър ден!
 Само надзъртам, че имам гости /мама и татко/. Цял ден ще тупуркам, то се знае, отсега ме болят краката.
 А довечера и свекърското тяло ще се присъедини, тъй че трябва да съм на ниво  :wink:
Айде, весел уикенд на всички!
*
Re: Бандитска седмичка 20.10-26.10.2008
« Отговор #194 -: Октомври 25, 2008, 19:29:25 pm »
Е, поне нашите парчета бяха по-големки, пък тия в неделята много тънки бе...за единия зъб само! А пък 2-3 парчета - още по-добре! Както е казал Мечо Пух - "Колкото повече, толкова повече!" :lol: :lol: :lol:
Аз пък тая вечер ще мързелувам... :lol: Мъж ми е купил една торба слънчоглед от пазара, сега ще го пука. Аз съм купила торта и кола, та след сърмичките... и някой хубав филм, че друго не може... :oops:
Слънце, аз станах в 9 и викам - ау, късно, кога ще сколасам!? Пък не се обадих, щото бях с мъжо и то по задачи - основно строителни. :(
Пък викам от утре да си започвам пак любовта с бай Дюкан, че нещо много съм се заоблила около талията!  :oops: :( :lol:
Утре имаме празник на града! То, цяла седмица беше така - то не бяха празници, концерти... Днес имаше мотокрос на нашия полигон - супер беше, само, че мнооооого студено.  :( Дано утре да е хубаво времето, че инак и настроение нямат хората!  :( Сутринта - нали знаете, официална част, вдигане на знамето, реч на кмета, молебен и т.н. На обяд ще пеят нашите хора от "Тоника" + градските Ева и Гого. Вечерта ще пее и другото ни известно момиче - Ивана!!! Днес няколко камиона техника се изсипа на площада. Построиха нещо, като сцена. Няма ги, обаче прословутите цигански сергии и панаира, нещо кметът май не ги е пуснал. Има и пазар на нови коли на "Дачия", "Рено" и др. ... А, бре, що не дойдете поне за концерта вечерта - сега ми хрумна??? Особено тия, дето са по-близо! Концертът на Ивана не е за изпускане. В понеделник имаше друг хубав концерт - пак на известни момчета и момичета. Много ми хареса Павел Михов (помните го нали?)
Айде, лека ви вечер! Аз се опъвам до камината, че нещо май стана хладничко...

Re: Бандитска седмичка 20.10-26.10.2008
« Отговор #195 -: Октомври 25, 2008, 21:48:44 pm »
Душе,направо ме разби с тоя казан! :lol:
Пожелавам ти догодина да празнувате вкъщи, с едно ревящо човече! :D
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!
*
Re: Бандитска седмичка 20.10-26.10.2008
« Отговор #196 -: Октомври 25, 2008, 21:58:17 pm »
Душе,направо ме разби с тоя казан! :lol:
Пожелавам ти догодина да празнувате вкъщи, с едно ревящо човече! :D
Мерси, мила! Да ти се връща!  :bighug:

*
Re: Бандитска седмичка 20.10-26.10.2008
« Отговор #197 -: Октомври 26, 2008, 00:43:28 am »
Душе, ти ме разби с романтичното празнуване.  :wink:   Въобще не очаквах.

Re: Бандитска седмичка 20.10-26.10.2008
« Отговор #198 -: Октомври 26, 2008, 07:43:45 am »
Добро утро!
Нима съм първа  8O Ами днес съм ранобудна щото отивам на изпит

Успешен почивен ден за почиващите и работещ за работеите!
Айде една скромна закуска от мен,ама хранителна,щото другата СПЕЦИАЛНАТА Мимка ще си я сервира :D



*
Re: Бандитска седмичка 20.10-26.10.2008
« Отговор #199 -: Октомври 26, 2008, 08:59:13 am »
Добро утро и от мен!  :lol:
Снощи сменихме часа, нали си спомняте, и сега е още рано-рано!  :wink: :lol:
Нинче, успех на изпита!  :goodluck:
Вlue_sky, ами и аз не очаквах, мила, но така се получи по-добре!  :lol: Тази година и рожденият ми ден и годишнината преминаха по съвсем различен план, но стана купон пак!  :wink: :lol:
Днес имаме празник на града, но вън е много студено и май ще уважим само концертите!  :( Днес има празник и в град Сливен - там също празнуват на димитровден!
Честито на всички Димитровци и Димитринки! Да са живи и здрави!  :lol:
Аз съм още на кафенце - благодарение на Нинчето и чакам закуската от Мимка!  :wink: :lol:

Това е специално за Мимка!  :wink: :lol:

А това е за такива, като мен, които сутрин не могат да минат само с едно кафе!

Желая ви прекрасен и дано да е малко по-топъл ден!