0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #700 -: Юли 04, 2014, 12:03:28 pm »
Ако имаш възможност можеш да го пуснеш още днес и да си вземеш номерче за онлайн резултати,аз така направих и двата пъти :)
Стискаме палци и чакаме новини  :wink:
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #701 -: Юли 04, 2014, 12:48:54 pm »
Ягодке,аз имах едноккратно кафеникаво зацапване точно 14 дена след предполагаемата О.Надявам се да е станало,направи си тест и ако не отчете но МЦ не дойде,пусни кръвен за по сигурно :)

Благодаря за отговора Дани86...Но моето зацапване е вече 3ти ден и май започвам да се притеснявам...,а до доки имам още 13 дена  8O 8O 8O
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #702 -: Юли 04, 2014, 13:18:31 pm »
колко силно е зацапването и имаш ли болки,от които ти изтръпва корема,ако мога така да се изразя?
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #703 -: Юли 04, 2014, 13:34:56 pm »
ами по - скоро  е като кафеникаво зацапване като преди цикъл смисъл не е силно но си го има не е 1 2 капки  8O незнам как да го обясня   :( имам болки в гърдите - поносими, а яйчника ме е болял 2 3 пъти за 3 дена , но също поносима и корема ниско долу пак поносимо....И ми е топлооо... Ехее колко изброих  :oops: :oops:
Благодаря  :bighug:
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #704 -: Юли 04, 2014, 13:57:48 pm »
Пусни си кръвен ягодке и ще стискаме палци за още една партенска  preggo
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #705 -: Юли 04, 2014, 14:01:07 pm »
... на 24,06 и 25,06 ( някъде 7 -8 дена след МЦ) правихме  :bed: . На 02,07 и 03,07 имам кафеникаво зацапване и много леко ме болят гърдите.Мислите ли че нещо е станало   8O 8O 8O Или както си мисля аз е много рано за това зацапване и изобщо нещо да е станало????? Имам час при доки на 17,07 защото си мисля да не е нещо друго някой проблем.Е надявам се да е по - хубавата новина.Как мислите  :ask:
Благодаря предварително целувки и Успех на всички :)
Началото на последния цикъл е 18.06. При така посочената продължителност на цикъла (макар и да варира), овулацията може да се очаква при всички случаи след 14-15 ден от МЦ. Няма логика О. да е била на 7-8 ден.
Зацапването от онзиден до днес, е на 15,16,17 ден от МЦ и си мисля, че по-скоро това са дните около овулация. Аз бих направила тест за овулация днес, макар че може да е била вчера или онзиден (и днес вече тестът да е отрицателен). При някои жени има леко зацапване около овулация.

Другият вариант е да има някакъв проблем (задържан фоликул, киста, ....), който да е причина за нередовния цикъл и зацапването в момента. Преглед (евентуално и изследвания), ще изяснят какво се случва. Не знам дали досега си правила някакви изследвания. Добре е, че си планирала консултация с лекар.
 
Успех, ако си правила някакви изследвания досега, напиши резултатите!
« Последна редакция: Юли 04, 2014, 19:20:54 pm от marsi »

Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #706 -: Юли 04, 2014, 14:21:29 pm »
Даже днес стана леко червеникаво   :( Няма да се получи този месец май  :?  ,но поне да не е нещо сериозно.
Благодаря ви момичета :)
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #707 -: Юли 05, 2014, 14:40:56 pm »
здравейте ,искам да попитам на някой случвало ли се е да има отрицателен тест за бременност а на по късен етап да е ставал положителен?имам закъснение от 9 дни днес е 9 тия ден и сутринта правих тест който е категорично отрицателен.имам пмс от 21 ден на цикъла до момента , болят ме гърдите ,имам доста развито обоняние и някой миризми не ми понасят като на цигари,бензин и други по силни и тежки миризми.тази сутрин мерих температурата 36.90 ми показа но предните дни не съм и не мога да направя сравнение.какво ще ме посъветвате да изчакам ли няколко дни и пак да направя тест или направо на лекар.
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #708 -: Юли 05, 2014, 15:00:06 pm »
Мила според мен отивай на гинеколог.нямаш цикъл а теста е отрицателен.на някои тук в форума също бяха с отрицателни ама излезе друго.такаче според мен въри.не се знае може теста да е сгрешил.пожелавам ти да получиш положителни резултати :)
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #709 -: Юли 05, 2014, 15:25:15 pm »
благодаря.
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #710 -: Юли 05, 2014, 15:37:17 pm »
Лилианче,,може да си имала късна ову.,затва сега да ти е бил отрицателен теста,повтори го след 48 часа или си пусни кръвен тест най-добре. Не се измъчвай стискам ти палци   :crossfingers:  :goodluck:

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #711 -: Юли 05, 2014, 16:08:42 pm »
благодаря shinzou притеснявам се защото март месец имах фоликулярна киста и сега да не е пак това,въпреки че правим опити за бебе и най добрия вариант е да е бременност дай боже.
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #712 -: Юли 06, 2014, 00:22:17 am »
liliana_78 аз бях с два отрицателни,но кръвните и двата са м и повече от положителни,мила.Пожелавам и ти да си следващото мартенско мамче  :bighug:
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #713 -: Юли 06, 2014, 01:25:56 am »
не вярвам вече Дани86 дано е така но другата седмица ще стане ясно.
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #714 -: Юли 06, 2014, 07:47:47 am »
Момичета не се предавайте,аз чакам повече от 4 години и точно когато се отпуснах,ето го чудото  :D
Утре ще чакаме хубави новини liliana_78  :wink:
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #715 -: Юли 06, 2014, 10:11:35 am »
аз имам голямо закъснение вече 10 дни при което теста вчера трябваше да покаже ако има бременност затова се отчайвам ,че най вероятно е киста пак.чета тук че на някой им показва доста късно но не мисля ,че при мен ще е така.
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #716 -: Юли 06, 2014, 10:58:18 am »
Теста показва само ако имаш ЧХГ над 80,това ми го каза доки,не знам колко е вярно.Кръвният тест е най-чувствителен и затова отчита дори минимално повишение на хормона  :wink:
Не го мисли много,почивай си и утре отиди си пусни кръвен,във всяка лаборатория го правят.Моя струваше 12лв,не знам как е при вас.Но поне ще знаеш какво да предприемеш от тук нататък :)
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #717 -: Юли 06, 2014, 14:12:58 pm »
благодаря Дани86  ще се опитам тази седмица да направя кръвен тест защото в града където живея няма такава лаборатория и ще пиша какъв е резултата.
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #718 -: Юли 06, 2014, 18:29:02 pm »
Ще чакаме положителните резултати  :wink:
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #719 -: Юли 07, 2014, 12:09:06 pm »
Извинявам се много за въпроса, но mIU/ml  равно ли е на U/l, тъй като като гледах таблица с стойностите там мерните едници отговарящи на хормонна в различните г.с беше mIU/ml , а в моите изследвания е U/l.   :roll:
Няма разлика, еквивалентни са http://www.cvt24.com/calculator/unit92.html

Ти беше писала, че цикълът е много нередовен понякога около 35 дни, също над 40, овулацията може да е била по-късно от така определената дата, изчакай си предполагаемия ден на цикъла,
пък дано да не дойде :), и тогава тествай отново.
Но отделно от проверката дали има бременност в този месец, препоръката ми е да се обърнеш към специалист, за да се потърси причината за нередовния цикъл чрез преглед и нужните изследвания.


Ох, мила marsi , благодаря за препоръките и насоките. Мисля да си запиша час за преглед тази седмица, защото ми е притеснено вече. Това не ми е най-голямото закъснение, но пък може да има проблем  за разрешаване . Днес ми е 37-я ден от МЦ и още няма и помен от "лелката". Все още нямам и признаци, че ще ми идва. Суринта си направих тест, не  с първа урина и пих кафе/ защото вчера забравих да взема тест през деня, да ми е готов за другата сутрин/ ...уви отрицателен, макар,че ми се привижда нещо като очертана сянка,където трябва да е втората черта, но предполагам е изпарителна черта. Теста беше от тези на лентичките " Lady test". За съжаление тук в моя град няма много добри специалисти, но ще се поинтересувам за специалистите в околността. Така ми се искаше и аз да засияя от радост този месец...  :balk_145: