0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Котката ми Рики избяга
« -: Май 31, 2008, 09:50:07 am »
Тази сутрин моят палавник е скочил от прозореца на трети етаж и избяга  :balk_146: :balk_146: :balk_146: :balk_146: :balk_146:
Сърцето ми ще се пръсне,видях го от прозореца,но докато слезна той изчезна  :balk_146:!Сега съм на работа и нямам търпение шефката да дойде и дано си ме пусне да ходя да си го търся !

*
Re: Котката ми Рики избяга
« Отговор #1 -: Май 31, 2008, 09:51:52 am »
Нинче не се претиснявай ще се върне ще видиш!
Друг път излизал ли е?
Re: Котката ми Рики избяга
« Отговор #2 -: Май 31, 2008, 09:53:52 am »
Не никога не съм го пускала на вън,нито е бягал!Само когато си ходим на Рудозем той излиза да играе по двора и си знае къде да се върне :( Тръпката е ужасна.И никва не мога да я свърша!
*
Re: Котката ми Рики избяга
« Отговор #3 -: Май 31, 2008, 09:55:42 am »
Ако не го намериш днес не се претиснявай-те сега са в любовен период :) но до 2-3 дни ще си дойде със сигурност.
Re: Котката ми Рики избяга
« Отговор #4 -: Май 31, 2008, 09:59:54 am »
Ако не го намериш днес не се претиснявай-те сега са в любовен период :) но до 2-3 дни ще си дойде със сигурност.

 :balk_145: Благодаря за куража  :bighug:
*
Re: Котката ми Рики избяга
« Отговор #5 -: Май 31, 2008, 10:08:17 am »
Нинче, сега ги тресе лИбоФФ, няма страшно, ще си дойде.Питай Мери!Не се шашкай толкова! :wink:
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Котката ми Рики избяга
« Отговор #6 -: Май 31, 2008, 10:44:22 am »
Нинче,дано се върне бандита! :crossfingers:
*
Re: Котката ми Рики избяга
« Отговор #7 -: Май 31, 2008, 11:22:11 am »
Ох много гадн наистина.Но те са невероятни котенцета-знаят как да си намерят дома.ЩЕ видиш!
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Котката ми Рики избяга
« Отговор #8 -: Май 31, 2008, 11:40:16 am »
Нинче, разгонил се е и сега го тресе любовна тръпка. Ше си додИ :) Моят Чопър го няма по седмица и си издва изпит като глист, от сексуален тормоз. Но по-добре, че забягва, иначе вие като пожарна из двора и ми иде да го удуша, не може да се спи, а ако се съберат повечко ухажори, симфонията е непоносима.
Спокойно, ще се върне  :D
Re: Котката ми Рики избяга
« Отговор #9 -: Май 31, 2008, 18:12:21 pm »
Обиколих целият квартал и не мога да го намеря  :balk_144: :balk_145:
Кажете ми къде може да се скътават котките като избягат?????????
Re: Котката ми Рики избяга
« Отговор #10 -: Май 31, 2008, 18:17:05 pm »
Нинче, виж в мазето, но! ако е момче, не се притеснявай, ще се върне след някой друг ден... В момента може да е по мацки на... даже 10 километра от къщи...

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Re: Котката ми Рики избяга
« Отговор #11 -: Май 31, 2008, 18:26:10 pm »
Нинче, виж в мазето, но! ако е момче, не се притеснявай, ще се върне след някой друг ден... В момента може да е по мацки на... даже 10 километра от къщи...

В мазето го няма-проверих и ДА-мъжки е,но не спирам да се притеснявам!Като се свечери пак ще излезна да го диря  :(
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Котката ми Рики избяга
« Отговор #12 -: Юни 01, 2008, 13:33:13 pm »
Нинче и моят бандит е изчезвал. Сега са в такъв период. Преди две седмици го нямаше 5 дни. И аз вече го бях отписала. Какво ли не ми мина през главата. Мъжа ми се приготви да вдига банкет. Те не се обичат много двамата. Котака обича да му сваля изолацията на тръбите за парното в мазето, той я сменява 3-4 пъти и от тогава са във война :lol:. та тъкмо да отвори шампанското и мацо мина със 120км в час покрай нас. Викам аз мацо, мацо, не. На края на двора удари едни спирачки и взе че се върна  :lol:
Котешка работа. Като се налудее ще се появи, не се притеснявай. :)
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
Re: Котката ми Рики избяга
« Отговор #13 -: Юни 02, 2008, 17:04:35 pm »
Ей, Нинче - горе главата...прискитало му се е на момчето и е хукнал на разходки и любовни срещи..А като изпосталее съвсем, ще се върне. :D
На леля съкровището - 3 години и 8 месеца
*
Re: Котката ми Рики избяга
« Отговор #14 -: Юни 02, 2008, 17:10:11 pm »
 Нинче, не се ли върна вече тоя бандит Рики?
Re: Котката ми Рики избяга
« Отговор #15 -: Юни 02, 2008, 18:40:07 pm »
Още го няма-болна съм  :balk_145:
Търсих,търсих ............. и нищо  :( а не му е познат района и ме е страх да не се е изгубел или да не се е притрепал при падане и ............  :balk_146:
Толкова съм го свикнала,от мъничък си го гледаме и ми е мнооого болно,ама наистина много  :(
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Котката ми Рики избяга
« Отговор #16 -: Юни 02, 2008, 18:59:21 pm »
nin4eto, много жалко.
Дано си дойде бандита.

Лошо е, че не е излизал и не познава района. Иначе не се притеснявай за скока от високо, нали знаеш, че котаците имат 9 живота. Ако това може да те успокои.

 Аз на моето Кети ( имах  сребриста булонка ) бях купила каишка със звънче ама така и не и я сложих, за да не я дразня. Че тя беше много чувствителна на тема " звънене "  :lol: и лаеше много.

Стискам палци да се прибере... зная колко е болезнена раздялата.

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
Re: Котката ми Рики избяга
« Отговор #17 -: Юни 02, 2008, 19:49:26 pm »
Пак обиколих квартала и нищо  :(

Ето една снимка от него  :balk_145:

Re: Котката ми Рики избяга
« Отговор #18 -: Юни 03, 2008, 20:56:29 pm »
И днес няма ни кост,ни вест от Рики!
Сега ги разбирам хората като казват,че когато загубеш нещо -то тогава разбираш колко ти е било скъпо то  :balk_144: :balk_145: :balk_145: :balk_145:

Боли!Боли!Боли!
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Котката ми Рики избяга
« Отговор #19 -: Юни 03, 2008, 21:05:14 pm »
  Нинче,знам какво ти е. :( Търси,не спирай,питай навсякъде,дано скоро го намерите.Дано! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: