0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #140 -: Март 06, 2012, 16:06:34 pm »
Рамирез, в клиниката не продават освен ако на някое момиче не му е останал и не го е оставило да го "продадат" на когото не му е стигнало. Преди поне можеше така. Оставяха да продават или подаряват останали лекарства.
*

    megi79

  • ***
  • 231
  • Маргаритка
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #141 -: Март 06, 2012, 16:08:54 pm »
Имам прегнил 5000 за подаряване спешно че му изтича април срока на годност!
Ще се боря до край, за да те имам!
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #142 -: Март 06, 2012, 16:12:58 pm »
Меги,в "подарявам" някой търсеше ,май!!
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    megi79

  • ***
  • 231
  • Маргаритка
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #143 -: Март 06, 2012, 16:30:23 pm »
Рачо исках първо да проверя дали на някое от нашите момичета не му трябва иначе утре го пускам  в подарявам. На мен ми беше подарен, но не успях да го използвам!
Ще се боря до край, за да те имам!
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #144 -: Март 06, 2012, 16:37:59 pm »
Хи хи,то май всеки стиска по едно таков,"късметлийско" в хладилника.  :lol: :lol:Пускай го,той късмета няма да те остави.Най-много и на друг да му провърви! :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #145 -: Март 07, 2012, 09:37:55 am »
Здравейте момичета извинете ме че изчезнах за малко, се задълбала малко с четене...
Радвам се да чуя добри нови.
Слънце мила цели трички са ти върнали, това е прекрасно,ще ставаш майка на две двойки близначета  :D :D :D Те двечките вече големи, тъкмо да си припомниш как е било  :D :
Шугари и на теб ти пожелавам две бонбончета синьо и червено  :D

Идва пролет, позволено е само добро настроение, много слънце и никакви сълзи!
Аз въпреки че ще правя опита в друга клиника ще си мисля за вас и ще ви чета редовно!
Късмет на всички!


Меги:bighug: :bighug: :bighug: Без значение къде ще ти е опита, ти пожелавам да е успешен и скоро семейството ви да е с поне 1 член по-голямо. И да не забравиш да минеш да ни се похвалиш!  :goodluck:


Слънце, гледай към адаша ти нагоре и си свиркай  :lol: Пролет идва - ще станете много Слънца  :lol:  :lol:  :lol:
А дано така стане!

Драгони къде се изгуби? Прибра си децата и се покри.  :?

Мен нещо ме тормози от вчера, та да ви попитам. Колко време след трансфера ходихте по малка нужда? Аз едва устисках около 30 мин. и отидох. Това дали е проблем?
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #146 -: Март 07, 2012, 09:45:09 am »

Мен нещо ме тормози от вчера, та да ви попитам. Колко време след трансфера ходихте по малка нужда? Аз едва устисках около 30 мин. и отидох. Това дали е проблем?


Слънчице, не си тормози главицата излишно. Няма никакъв проблем в това, че си се изпишкала, ембриончетата не могат да изпаднат  :wink: И аз се бях закахърила след моя трансфер, че устисках само 30 минути, но попрочетох малко и се убедих, че това хич не е от значение. Четох за една жена, която само 10-ина минути е лежала, след това е пропътувала цяла България и тестчето й е  :bfp: Така че - живей си живота спокойно  :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #147 -: Март 07, 2012, 09:52:04 am »
Хи,хи ,Слънчо,на този въпрос, Док май че щеше да ти отговори нещо от рода на "спокойно бе,това да не са картофи,че да изпадат" :lol: :lol: Или нещо подобно беше,нали момичета...  :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #148 -: Март 07, 2012, 10:14:51 am »
Да ,Рачо"тва да не ти чувал с картофи ,та да го изсипеш"Това му е мохабета:)
Слънце,аз след 20 мин се изпишках,ама бебо си остана на мястото,не се тревожи изобщо:)Аз и тук да си попитам нещо макар,че не е по темата може някой да знае и да ми спести притесненията.Искам да попитам чували ли сте,че при всички бременни има завеишени левкоцити,защото организма приема бебето ,като чуждо тяло,дали наистина е така ?Ако някой знае моля да ми пише,благодаря!
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #149 -: Март 07, 2012, 11:34:49 am »
Теди, уайт ти е писала при бременните.
Нормално е да са завишени.

Успех на всички момичета и рачо!

*

    megi79

  • ***
  • 231
  • Маргаритка
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #150 -: Март 07, 2012, 13:51:13 pm »
Пикочния мехур не е в матката, а доколкото зная се връщат в най-горната част, така че едва ли има някакво значение кога си се изпишкала. Като настъпва нормална бременност, едва ли някой следи кога са имплантират, че да не пишка  :D. Дори си мисля, че нормално когато не знаем че сме бременни правим много повече неща, които биха могли да навредяят и въпреки всичко настъпва бременност. А сега като знаем че ни връщат ембриончета се пазим много повече.
Да си призная, преди 5 години направих аборт по желание(ех тогава ако знаех, че така трудно ще е после), че тогава спортувах много и съм забременяла и когато разбрах започнах да спортувам още повече, да вдигам тежко, да правя по 100 лицеви опори на ден, но то така се беше захванало милото за мама, а аз..... :(, както и да е, взела съм си поука.
Ставаше въпрос за пишкането, мисля че и веднага след това да се изпъшкаш ако ще става това няма да попречи!

Теди а за левкоцитите нямам идея, но има логика ако организма приема плода като чужд да са завишени!
Ще се боря до край, за да те имам!
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #151 -: Март 07, 2012, 15:51:33 pm »
На мен ми предстои пункция може би в понеделник или вторник и искам да ви попитам трябва ли след пункцията да си остана няколко дни вкъщи да почивам? Аз ще си пускам отпуска и се чудя колко дни да си пиша. Извинявам се, ако задавам тъпичък въпрос  :oops:

Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #152 -: Март 07, 2012, 16:21:55 pm »
Рийвс, успех на пункцията. То до няколко дни след нея ще ти е трансфера, така че ако можеш- почивай! Сега ти се е паднало, дет се вика.

Благодаря ви за разясненията за картофите и ходенето до 00.  :lol:
Мислих, че втория път ще съм по-спокойна, ама..нъцки  :?
« Последна редакция: Март 07, 2012, 16:30:14 pm от **слънце** »
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #153 -: Март 08, 2012, 09:23:23 am »
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #154 -: Март 08, 2012, 09:53:50 am »
Честит празник! На всички пожелавам да сте много обичани и желани и дано скоро да бъдем обичани и от нашите толкова желани бебчета :balk_16:

Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #155 -: Март 08, 2012, 09:55:20 am »
Честит празник и от мен, момичета!
Мъжът ми днес ми пожела догодина да празнувам осми март вече като мама, от все сърце го пожелавам и на вас!


Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #156 -: Март 08, 2012, 10:33:56 am »
Честит празник на бъдещите мамчета!
Мили,момичета когато ви е най тежко и ,когато сте най-отчаяни си представете как едно мъничко човече ви гушка сънено на този ден и ви каза обичам те ,мамо колкото земята и небето!Не спирайте да се надявате и да се борите,защото този миг си струва всички мъки ,изплакани сълзи и трудности!
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #157 -: Март 08, 2012, 10:45:09 am »
Честит празник,мили момичета!! :balk_7: :balk_7:Да сте мног здрави,усмихнати,румени,щастливи и преди всичко много обичани :balk_21:-като съпруги,но преди всичко като майки!!!
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #158 -: Март 08, 2012, 15:28:40 pm »
Честит празник момичета!  :D

Сега да ви дам отчет какви ги свърших... :wink: ами щастлива съм, защото днес ми върнаха две бебета ... както казах и на мъжо...едни такива хубави, синеоки  :D

Пожелавам на всички ни...и разбира се на Рачо...по скоро да се сбъдват мечтите ни и да се пълнят къщите ни с деца :)

Рачо...значи договорки правиш с доктора, а?  :wink: Аз казах на мъжо, че ще си купя розова нощница за момиченце...а той отцепи...искам и момче  :lol: Така че каквито и да са...ще си ги обичаме  :D
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.


Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #159 -: Март 08, 2012, 15:37:50 pm »
Честит празник момичета!  :D

Сега да ви дам отчет какви ги свърших... :wink: ами щастлива съм, защото днес ми върнаха две бебета ... както казах и на мъжо...едни такива хубави, синеоки  :D


`Чудесен осмомартенски подарък,Драгони  :D. Дано кой каквото си е пожелал във вашата къща да му се сбъдне.Ето,че и първото ти желание се сбъдна-трансфер на 5 ден  :D ,ако не се бъркам.
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю