0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #680 -: Януари 16, 2014, 21:20:29 pm »
Здравейте,аз бях на ФМ при доц.Томова и съм доволна.И мойто време наближава.Нямам си лентичка,но днес влизам в 38 г.с.
Няма да изпадам в подробности,защото и аз имам още неща за вършене и дори и да ви чета едва ли ще намеря време за писане.
Май наведнъж ще завалят поне две-три бебета :balk_46:
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #681 -: Януари 16, 2014, 21:23:51 pm »
Драматизъм, доколкото го има е поради факта, че за края на 01 и началото на 02 нняма вече свободни часове, а и не навсякъде, където правят ФМ имат квалифицирани специалисти.
За Фемина ли няма свободни часове? :ask: Това ме изненадва, там са доста хора. А иначе, при тях поне, специалистите са квалифицирани. Няма нищо лошо да се доверяваш на доказаните имена, но това не означава, че другите са по-лоши от тях... :)
« Последна редакция: Януари 16, 2014, 21:53:34 pm от Бубулина »
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

*
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #682 -: Януари 16, 2014, 21:49:54 pm »
Ще се радвам всеки който иска да има темичка от мен  :)
На всички едно леко и безпроблемно раждане на дългоочакваните рожби
и на всички леки месеци до дългоочакваната среща на тези който сега се включват!  :?
*
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #683 -: Януари 16, 2014, 22:48:33 pm »
Здравейте и от мен! Най-накрая успях да се докопам до компютъра.
Днес бяхме на преглед. Бебка расте и се развива добре, вече е около 700 гр. Криеше си лицето, но лекаря успя да я размърда, за да ни се покаже за снимка. По-шавлива се оказва от братчето си и доста ритничета ми изпраща. Аз успях да прихвана нещо от таткото и малкия и в момента съм с ужасна хрема. А за капак започваме и последната фаза от нашият ремонт. Но и това трябва да се отметне преди да съм наедряла доста.
Виждам че си имаме нови попълнения в темичката. Добре дошли на всички момичета и здрави бебета на термин.
На всички приятна вечер! :bighug:


*
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #684 -: Януари 17, 2014, 10:11:59 am »
Добро утро!
Лили благодаря,дано  :hug2:
beata,ra4ko75 браво за добрите новини от прегледите  yahoo_33
avallon когато дойде момента нека да мине всичко леко,много малкичко остана  :)
Хубав ден момичета!

*
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #685 -: Януари 17, 2014, 11:19:20 am »
avallon, много се радвам за теб. Кога всъщност се очаква щастливото събитие? На мен също ми предстои лек януарски ремонт от понеделник :). Пожелавам ти все така леко и спокойно да я караш до края, а после да имаш най-милото бебе :).

joly, май наистина ще има бебевалеж в края на януари :). И други мами са се прицелили натам. Леко раждане на теб и на останалите!

geri03_73, ти ли питаше за витамини за бременни? Аз пия Витамам и съм доволна. В тях има фолиева киселина, желязо, магнезий и др. На мен ми понасят добре.

Хубав ден, момичета!
*
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #686 -: Януари 17, 2014, 12:18:26 pm »

Привет на всички!
Вчера най-после се записах на ЖК. Малко ми се накараха, че съм била закъсняла, тя, половината бременност била минала...
Нещо друго обаче ми стана много интересно. Нали попълват един картон с всички подробности - за предишни бременностти и т.н. Та, след като записа, че бременността е след инвитро, както и първото ми дете, записа, че опититте ми за забременяване са от близо 15 год...в графата "лекуван ли е стерилитет?" - д-ра записа с големи думи НЕ... :?
Аз пък все съм си мислела, че инвитрото всъщност е начин да се "излекува" стерилитета...



*

    VeryMe

  • ***
  • 198
  • Любовта можеш да задържиш в длани, а не в юмруци
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #687 -: Януари 17, 2014, 14:19:08 pm »
Драматизъм, доколкото го има е поради факта, че за края на 01 и началото на 02 нняма вече свободни часове, а и не навсякъде, където правят ФМ имат квалифицирани специалисти.
За Фемина ли няма свободни часове? :ask: Това ме изненадва, там са доста хора. А иначе, при тях поне, специалистите са квалифицирани. Няма нищо лошо да се доверяваш на доказаните имена, но това не означава, че другите са по-лоши от тях... :)
Току що се записах за Фемина-обаче края на февруари


*

    Starshine

  • ***
  • 494
  • "When nothing is sure, everything is possible."
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #688 -: Януари 17, 2014, 14:39:42 pm »
Привет, бъдещи мамчета!
Лили, в този пост най-напред искам да ти кажа - Добре дошла, лека бременност и леко раждане на термин! И след това едно сладко, пухкаво бебче! (Последните постове все си казвам, да не забравя да ти честитя и накрая пиша нещо и хоп, забравя! :oops: Та сега - първо на теб пиша! :D )
f_29, сигурна съм, не убедена съм, че всеки в този форум иска темичка от теб! :P И аз си мечтая за една такава като ми дойде времето! :lol:
Nedda, ти моят картон ако видиш какво мазало е :lol: ще ти падне шапката! Важното е ти и следящият те АГ да знаете как стоят нещата, другото е само бумащина. На мен на направлението за приемане за раждане бяха написали, цитирам: "Семейно положение Х Неженен"  :o И това е най-малкото, добре, че лекарката ми поправи тук-там най-важните неща! А при записването на ЖК не мога да ти опиша как ме изтормозиха и как глупаво и гадно ми задаваха въпроси. Тааа, идеята ми е, хич да не ти пука за това! Гледай ти и бебешорчето да сте добре! :)
beata, ra4ko75, avallon, много се радвам, че при вас всичко върви добре!
Пожелавам ви усмихнат и много спокоен ден! :bighug:




Quiet people have the loudest minds.
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #689 -: Януари 17, 2014, 16:37:24 pm »
Не видях отделна тема за покупките и пиша тук  :wink: Дилемата ми е относно шишетата томи типи или авент http://www.babyoutletzone.com/#!tommee-tippee/c1lmh тук има много одбри комплекти на добри цени. Чудя се кои са по-добри.

*

    Starshine

  • ***
  • 494
  • "When nothing is sure, everything is possible."
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #690 -: Януари 17, 2014, 16:49:50 pm »
Кати, не знам кои са по-добри. Аз взех един комплект от 4 шишета на Авент, една залъгалка и четка за миене. На мен ми се струват много хубави. Но нямам изобщо никакъв опит с шишетата.




Quiet people have the loudest minds.
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #691 -: Януари 17, 2014, 17:08:13 pm »
И аз тях гледах, ти кои взе обикновенните или от новите?

*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #692 -: Януари 17, 2014, 18:13:40 pm »
Кати, не знам кои са по-добри. Аз взех един комплект от 4 шишета на Авент, една залъгалка и четка за миене. На мен ми се струват много хубави. Но нямам изобщо никакъв опит с шишетата.
Авент са хубави :wink: Томи Типи не са лоши, но Ивайло не можеше да яде с тях, давеше се...Нещо не ми допаднаха особено...
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

*

    Starshine

  • ***
  • 494
  • "When nothing is sure, everything is possible."
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #693 -: Януари 17, 2014, 18:26:52 pm »
Кати, взех от новите, по-скъпите.. Не знам дали има кой знае каква разлика иначе :)




Quiet people have the loudest minds.
*
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #694 -: Януари 17, 2014, 19:50:07 pm »
И моите са на Авент,препоръчваха ми и Томи типи,но аз се доверих на другите. :wink:

*
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #695 -: Януари 17, 2014, 20:10:15 pm »
Не видях отделна тема за покупките и пиша тук  :wink: Дилемата ми е относно шишетата томи типи или авент http://www.babyoutletzone.com/#!tommee-tippee/c1lmh тук има много одбри комплекти на добри цени. Чудя се кои са по-добри.
Купувала съм всички шишета на пазара  :oops:
Авент са най-добри, както са писали и по-горе момичетата.

Неда, не знам къде си се записала на ЖК, ама компетентност от тях не чакай. Аз моята я записах, ако се наложи да взема болничен. Даваше без проблем. До началото на 9-ти месец не ме попита къде ще раждам, камо ли да помогне с избор на болница. Не,че щях да я слушам, ама на.
За тях е важно да си мерят кг, корем и те така.

*
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #696 -: Януари 17, 2014, 21:18:26 pm »
Неда, не знам къде си се записала на ЖК, ама компетентност от тях не чакай. Аз моята я записах, ако се наложи да взема болничен. Даваше без проблем. До началото на 9-ти месец не ме попита къде ще раждам, камо ли да помогне с избор на болница. Не,че щях да я слушам, ама на.
За тях е важно да си мерят кг, корем и те така.

Да, бе, ясно ми е, че е така. Аз и не очаквам от тях нищо, освен стандартните ПКК, урина, мерки и теглилки. То затова и не бързах да се записвам. Да ти кажа, и те май си го знаят това, де... Вчера, след целият разговор директно ме попитаха "и сега с какво можем да ви бъдем полезни - болнични?"
Въпреки всичко ми стана много интересно...Какво аджеба означава "да си лекуван от стерилитет"? И при това д-ра е написал във визитката си доп. квалификация - безплодие...
Иначе се записх в МБАЛ Доверие, че ми е близо хем до вкъщи, хем до работата.



*
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #697 -: Януари 17, 2014, 21:49:02 pm »
Въпреки всичко ми стана много интересно...Какво аджеба означава "да си лекуван от стерилитет"? И при това д-ра е написал във визитката си доп. квалификация - безплодие...
Дано не попадат на него двойки да им лекува "безплодието"  :x

*
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #698 -: Януари 17, 2014, 22:03:44 pm »
момичета здравейте,днес ме пуснаха от болницата-бях за да следят тоновете на бебчо,за сега всичко е ок,другата седмица се очаква момчето да се появи на бял свят
*
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #699 -: Януари 18, 2014, 13:05:09 pm »
Ехааа,наистина се очертава хубав бебевалеш! Ми то като няма снеговалеш...  :D