0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #40 -: Ноември 15, 2012, 14:22:53 pm »
Здравейте момичета, мина пункцията вчера, сънувах под упойката ,че пътувам по магистралата  8O, извадиха ми 24 бр. Днес ми се обадиха и казаха,че имам 21 бр. оплодени и утре ни викат на разговор с доктора.
Суууупер!!!Честито!!!
Ще си имате и за фризера!
Аз съм голям фен на замразените - скоро очакваме нашата ледена принцеска!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #41 -: Ноември 16, 2012, 08:43:08 am »
клиниката има много висока успеваемост със замразени :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #42 -: Ноември 16, 2012, 18:25:25 pm »
Здравейте момичета,копирам си поста тук,ако може някой да ми отговори.Писах в друг форум но там публикациите са по-стари:
много моля някой да сподели за противозачатачните-накратко след неуспешно ИКСИ  се насочих към д-р Владимиров,вчера бях на преглед установи ми 3см  киста,явно след стимулацията се е получила изписа ми май мерионал ама ми е много неудобно да му звъня не разбрах  кога да започна да ги пия ,ситуацията е такава:на 08.10 кръвен тест ЧХГ-отрицателен,спрях хапчетата и на 09.10 ми дойде цикъла този месец още го чакам....никакви индикации че ще ми идва...и не разбрах сега ли да ги пия или след като евентуално ми свърши???Много моля някой ако знае да сподели,много се обърках.
А за генетичното изследване моя братовчедка в понеделник го направи и сега чака резултата,щял да излезе след двайсетина дни,и аз обмислям -още повече че важи за цял живот,имлатационния прозорец е точно определен.
благодаря предварително на всички,че нещо се скапах
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #43 -: Ноември 16, 2012, 18:41:16 pm »
Todorovaaa, най-вероятно ти е изписал марвелон, а не мерионал/той е за стимулация/. Пие се от 4-5 ден на цикъла една опакова докато свърши и след това до 2-3 дни чакаш новият цикъл и съответно на преглед.
Цялата мъдрост на човечеството се побира в две думи - търпение и надежда!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #44 -: Ноември 16, 2012, 18:51:33 pm »
todorovaaa, наистина ти е изписан Марвелон, а не Мерионал.

един общ съвет - ако не си сигурна относно пиенето на лекарства, обади се на лекаря, който ти го е изписал. не се притеснявай. това е важно.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #45 -: Ноември 16, 2012, 18:56:28 pm »
Значи,чакам да ми дойде,броя 4-5 дни и започвам? :)май разбрах мерси за бързия отговор!И аз така си мислех,направо ми омръзна от кофти отношение на лекари по телефона,за това ако не е важно не обичам да звъня,просто....и аз вече незнам.Мерси
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #46 -: Ноември 16, 2012, 21:38:23 pm »
Значи,чакам да ми дойде,броя 4-5 дни и започвам? :)май разбрах мерси за бързия отговор!И аз така си мислех,направо ми омръзна от кофти отношение на лекари по телефона,за това ако не е важно не обичам да звъня,просто....и аз вече незнам.Мерси

разбирам те напълно, но д-р Владимиров не е такъв. разбира се, редно е да се звъни в подходящо време и да се задава точен и конкретен въпрос.

от личния ми опит, най-добре е да се звъни между 14:00 и 16:00 часа.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #48 -: Ноември 20, 2012, 09:47:29 am »
Здравейте, момичета при нас имаме 2 бр. върнати бластоциста и 9 бр. замразени. Сега остава само голямото чакане. Стискайте палци  :wink:  :crossfingers:




*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #49 -: Ноември 20, 2012, 10:07:12 am »
Ехей, браво! Да се грижиш добре за дечицата! Успех!  :goodluck: Ще чакаме новини за :bfp:.
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #50 -: Ноември 20, 2012, 11:11:07 am »
Браво, desii. Чудесни ембриони си имате. Стискам палци да станат чудесни бебета :goodluck:



   La vita è bella
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #51 -: Ноември 22, 2012, 17:53:03 pm »
Браво desii!Имаш силно стиснати палци и чакаме да се похвалиш с  :bfp: резултат.
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #52 -: Ноември 23, 2012, 10:09:55 am »
Благодаря момичета за стиснатите палци  :), в момента се люшкам от едната крайност " станало е" в другата крайност "не е станало". Направо полудявам  osi_12. Нямам никакви симптоми и това още повече ме плашии  8O .




*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #53 -: Ноември 23, 2012, 10:14:32 am »
не е необходимо да има симптоми!! Дори въобще не се "филмирай" да ги търсиш! :lol: :lol:Хич не ти трябва! Това е най -неприятния момент - "люшкането" докато не видиш +++.Споко,то такъв ще е резултата,но трябва да се чака! :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #54 -: Ноември 26, 2012, 09:27:36 am »
Добро утро, момичета днес е часът на истината. Сутринта пуснах кръвен, но ще е готов в края на деня  8O. Стискай те палци  :crossfingers:.




Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #55 -: Ноември 26, 2012, 10:48:19 am »
успех. От мен имаш стиснати и на краката. Ще чакаме добри вести.
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #56 -: Ноември 26, 2012, 11:46:17 am »
Добро утро, момичета днес е часът на истината. Сутринта пуснах кръвен, но ще е готов в края на деня  8O. Стискай те палци  :crossfingers:.
Стискаме  :bori_007: :bori_004: :bori_002: :bori_006: :bori_003: :bori_010: :bori_012: :bori_013: :bori_015: :bfp: osi_19
Някоя вече правила ли е това изследване чрез метода ЕРА? Моля нека сподели малко инфо, как протича и резултатите най-вече, как са  :D


Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #57 -: Ноември 26, 2012, 12:21:43 pm »
Добро утро, момичета днес е часът на истината. Сутринта пуснах кръвен, но ще е готов в края на деня  8O. Стискай те палци  :crossfingers:.

Много стиснати палчета и от мен  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:  за   :bfp:
  
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #58 -: Ноември 26, 2012, 16:05:08 pm »
Е, момичета всичко приключи - 3,76 -отрицателен :( . Благодаря за стиснатите палци. Успех на другите ,който чакат.




Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #59 -: Ноември 26, 2012, 16:44:47 pm »
Деси, съжалявам, поплачи си хубаво и после отново на ринга, снежинките ти те чакат  :bighug: