0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #440 -: Март 29, 2011, 22:09:17 pm »
New Love , първо имаш едно голямо  :bighug: :bighug: :bighug:
Съжалявам за случката във вас , но вярвам , че всяко зло е за добро , колкото и нелепо да звучи сега ...
Относно хистерото и отлагането не знаех , че след удължените 6 мес.веднъж , може още веднъж 3 мес., както е написала ДариД,но може би наистина има такава опция , която на този етап е приемлива до толкова , че поне няма да направиш обречен опит , предвид ситуацията , само и само за да има опит.От друга страна е кофти , че разтакаването при теб стана меко казано прекалено и предвид годините не беше лошо да има организация , за да имаш възможност-дано не се наложи  :crossfingers: ,но да направиш и друг опит по Фонда ...
Стягай багажа и бегом в София , че като чета на сума и народ се обещава операция , а дефакто /както и с мен се получи някога/ не става точно така и висиш в списъците на изчакващите ...
Дано имаш късмет и мине това проклето четвърто хистеро , че чак мен ме дразни вече  osi_7

 :goodluck: :goodluck: :goodluck:
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #441 -: Март 29, 2011, 22:19:26 pm »
Нещо много мрачна стана тази тема, айде дано някой по-скоро се похвали поне с положителен резултат. Благодаря на всички за отговорите на моят въпрос.


*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #442 -: Март 29, 2011, 22:24:42 pm »
Здрасти New Love, само да ти кажа, че днес д-р Стаменов беше в клиниката. Но не знам кога и дали изобщо ще остъства, така че звънни да питаш дали ще ходи на конгрес.  
« Последна редакция: Март 29, 2011, 23:34:40 pm от iva17 »
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #443 -: Март 29, 2011, 23:56:18 pm »
Благодаря момичета, Ивче дано и утре е там...Ще попитам сутринта и ще тръгна към София. Не мога да бъда нахална и не мога да се бутам , ама вече се чувствам толкова притисната до стената, че да ме прощават момичетата утре , но ще се вмъкна на всяка цена да говоря с него. Благодаря на всички за коментарите и съветите!

Зина , ако имам какво хубаво да напиша, вярвай ми, ще го напиша и то много пъти. И аз все се чудя защо не пишат всички, които са в опити и още повече тези с успешни такива. Това щеше много да ни подобри тона и настроението.
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #444 -: Март 30, 2011, 00:27:23 am »
New Love  :hug2: успех утре! Дано се подредят нещата! И дано да намерят и крадците! Да пишеш какво си направила в клиниката!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #445 -: Март 30, 2011, 08:38:48 am »
New Love успех ти желая днес.Мисля че докторите ще са там и днес, до колкото разбрах от утре няма да ги има!Стискам палци и вярвам, че няма да ти откажат! Разпитай и за удължаването все пак, за да имаш някаква застраховка!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #446 -: Март 30, 2011, 08:53:50 am »
Ох чета и все повече се притеснявам.На 17.03 като се видях с д-р Персенска и попитах как става записването за хистероскопиа,ми обясни че с идването на цикала и си запазвам час,а сега като чета май няма да се вредя за час.Как да е планувам месец напред,ми ако нещо се обърка 


*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #447 -: Март 30, 2011, 09:21:39 am »
Това е положението, аз от октомври миналата година не мога да направя операциите!Още не съм приключила!Ноември месец началото се бях записала за януари т.е. два месеца предварително и всичко беше ОК, ноооо обявиха грипна епидемия точно в моята седмица, а на следващия месец пък се счупи хистероскопа...мал шанс....какво да ти кажа....нищо не е сигурно докато не легнеш на операционната! :wink:
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - те
« Отговор #448 -: Март 30, 2011, 09:38:01 am »
В темата "Ин-витро на естествен цикъл" мълчат, а аз нямам търпение да получа отговор, така че моля ви, кажете кога най-рано след пункцията мога да очаквам да ми се обадят с информация какво става - има ли няма ли оплождане и т. н. Пункцията ми беше вчера и извадиха една яйцеклетка. Няма да правят ИКСИ, а са оставили да се опложда ин-витро
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #449 -: Март 30, 2011, 09:50:09 am »
кажете кога най-рано след пункцията мога да очаквам да ми се обадят с информация какво става - има ли няма ли оплождане

Днес  :) Най-късно до 12.00-13.00 ч ще получиш обаждане от ембриолозите.
Успех!

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #450 -: Март 30, 2011, 09:59:01 am »
Благодаря. Ще чакам и... хубаво, лошо - с вас ще споделя.
*

    Zai

  • ****
  • 955
  • Вкъщи сме вече 4 заека!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #451 -: Март 30, 2011, 09:59:50 am »
кажете кога най-рано след пункцията мога да очаквам да ми се обадят с информация какво става - има ли няма ли оплождане

Днес  :) Най-късно до 12.00-13.00 ч ще получиш обаждане от ембриолозите.
Успех!



Да, точно така. УСПЕХ, hope-love! yahoo_17 :balk_103:

 
Спермограма - задължително с морфология по Крюгер и САМО в клиника по репродуктивна медицина!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #452 -: Март 30, 2011, 10:02:39 am »
Благодаря, благодаря. Оттеглям се да поработя,че да минава по-бързо времето и да не психясам напълно.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #453 -: Март 30, 2011, 11:29:32 am »
Здравейте, няма да ходим днес, заминава извън страната ми казаха, кога ще се върне няма съвсем яснота. Ще чакам да си дойде и заминавам. Дано успея да говоря с него.

Свързах се със Силвия - няма никаква възможност за повече удължаване от отпуснатите еднократно 6м. Твърдо и категорично - не, няма 3м, няма нищо.
« Последна редакция: Март 30, 2011, 11:48:43 am от New Love »
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #454 -: Март 30, 2011, 11:48:42 am »
Еееее голям карък си New Love....можеш съвсем заслужено да се конкурираш с мен!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #455 -: Март 30, 2011, 11:56:50 am »
New Love , съжалявам ужасно много. Ох, дано успееш да се "вмъкнеш" във времето. Най-искрено ти го пожелавам  :bighug: :bighug: :bighug: :crossfingers: :crossfingers:


Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #456 -: Март 30, 2011, 11:58:57 am »
Дари - винаги има шанс нещо да се оправи или още повече да се развали - дерзай мила, а определено съм карък на каръците , може да се състезаваме, че да стане по-весело и награда тиквен медал да си окачим накрая. Редувам писането тук с разпити от полицаи...кво още не са разбрали се чудя...имало е кражба наблизо вчера по обяд...дано го хванат!

luce - Дай Боже!
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #457 -: Март 30, 2011, 12:03:36 pm »
New LOve, мисля, че до 5-ти април беше конгреса. После отивай на място както са те посъветвали, няма начин да няма начин.
 Пък, кой знае, ако приключа с биопсиите може да си дружим на процедура... но засега и при мен е Х - неизвестно, почнах зимата всеки месец без пропуск, и накрая ей ме на - изпролетих
« Последна редакция: Март 30, 2011, 12:25:26 pm от Тара »
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #458 -: Март 30, 2011, 12:04:53 pm »
Нещастието никога не идва само - личен опит, но след лошото живеем с надежда за нещо хубаво, пожелавам го на New Love и на останалите момичета от сърце!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #459 -: Март 30, 2011, 12:09:16 pm »
New Love в момента съм в стимулация и ме следи д-р Шефкетова, защото д-р Персенска и д-р Стаменов ги няма. Д-р Шефкетова ми каза че ще се върнат на 03.04., но дали ще са тогава на работа или на 04.04. не съм сигурна. Затова най-сигурно идвай на 04.04 и смело говори с д-р Стаменов.
Късмет!

[/url]