0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #480 -: Април 01, 2011, 16:14:07 pm »
New Love,влез на лични,мила.Дано ти хареса това,което ще прочетеш и си пооправиш настроението.Целувки.

От вторник следобед загубих интернет връзка, сървара нещо подменяли. Видях и определено съм впечатлена, благодаря! Настроението ми, обаче, ще се оправи, когато разкрият наглия крадец, който лиши дечицата ми от новия служебен лаптоп...миличките, така свикнаха с красивите игри... Да знаете и в най-увреденото детенце се крие комп. гений, за 3м така да им прилегна, ама на...няма ли късмет за повече..тююю...
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #481 -: Април 01, 2011, 18:35:17 pm »
Днес бях в клиниката, секретарките са там ( само една ) и записват часове.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #482 -: Април 01, 2011, 18:52:12 pm »
Благодаря ви за отговорите.
Цитат
Късмет на следващият опит, защото след четвъртия поред малко ми е безразлично.
.
Скъпа Felindra, аз също съм ветеранка.И на мен ми беше 4 опит(първи в Малинов).С риск да прозвуча малко еретично за момента днес след отрицателния тест почувствах облекчение след това огромно напрежение и очаквания.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #483 -: Април 01, 2011, 20:20:18 pm »
Леле...пак аз...хитрата сврака с двата крака
Заради записването, единственото възможно, за хистеоскопия на 21.04.
изчаквах с пиенето на дуфастона - 8 дни
май множко дойдоха
днес следобед цъфнах... цикъл..за първи път от години без лекарства
20 дни по-рано от предвиденото
ха сега...

и седя и се чудя какво да правя
то че ще се тича до София за разговор с д-р Стаменов, ще се тича , ама май и за незабавно хистеро ще го моля...малеее..съвсем я втасах...
« Последна редакция: Април 01, 2011, 20:24:24 pm от New Love »
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #484 -: Април 01, 2011, 20:23:29 pm »
New Love, 20 дни по-рано?! Възможно ли е да е нещо друго? То ти знаеш по принцип, ама аз да питам.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #485 -: Април 01, 2011, 20:28:07 pm »
rtfrtf - 20 дни по-рано от евентуалната дата за хистеро
Ако не бях търсила напасване, което за жалост не ми е за първи път, щях да съм започнала пиенето на дуфастона и нямаше да стигам до тая дилема.

Сега се чудя, ако въпреки тия жалки няколко капчици взема да пия дуфастона, дали е възможно да върна нещата в релси. Ама то какви релси, като то не ми е твърд часа за хистерото -  резерва съм, я камилата , я камиларя...
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #486 -: Април 01, 2011, 20:37:11 pm »
О, New Love, щом си резерва, май е по-добре да тичаш до клиниката и да кършиш пръсти за по-ранна дата.  :crossfingers:
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #487 -: Април 01, 2011, 20:42:59 pm »
ще тичам, само се притеснявам , че ще е от днес за утре...за това казвам, че я втасах съвсем
не смея да започна дуфастона и да отложа , ама мисля си, то и колко да отлагам...
всичко ме притиска

аз да попитам, може би някой знае - защо са тези срокове на заповедите , не ги разбирам
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #488 -: Април 01, 2011, 21:29:58 pm »
От личен опит знам, че тръгне ли МЦ дуфастона и да го пиеш и да не го все тая.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #489 -: Април 01, 2011, 23:26:32 pm »
някой знае ли за Велигден дали ще почиват лекарите и от кога? имам час за 16 но се притеснявам да не би да излезнат ваканция. моля ако някой има информация да сподели
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #490 -: Април 01, 2011, 23:41:54 pm »
Днес бях в клиниката, секретарките са там ( само една ) и записват часове.
  Благодаря ти Ikar.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #491 -: Април 01, 2011, 23:50:07 pm »
IОLII ако почиваха нямаше да ти запишат час за тогава.За това,че не се притеснявай излишно :bighug:А 16 е доста преди великден.Аз на 7 съм там,че да видим какво ще правим с падането пак на тия показатели на половинката

*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #492 -: Април 02, 2011, 00:14:49 am »
Здравейте, знае ли някой как работи клиниката тези дни / имам предвид от 04-10 април/, защото ми предстои да записвам час за след ову за прглед и проследяване за биопсия?Питам във връзка с ежегодните конгреси ,които лекарите посещават?
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #493 -: Април 02, 2011, 10:08:22 am »
Благодаря ви момичета. За първи опит ще съм. Не сме с мъжки фактор със запушени тръби съм. Имам миналата година март извънматочна и окт. втора лапароскопия за прекъсване на тръбите. След операцията бях готова за опит, но по ред съображения изчакваме да се обадят от фонда. Мисълта ми е, че миналата година бях подготвена за започване. Сега незнам как ще са ми показателите и предполагам всички изследвания ще се правят наново.
Очаквам заповед до средата на юни. Притеснявам се и се чудя дали ще успеем преди август. От друга страна толкова сме чакали 1-2 месеца не са фатални, важен е крайният резултат.
Пожелавам късмет на всички ни и споделени радости.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #494 -: Април 02, 2011, 10:38:00 am »
New Love, и на мен са казвали, че с Дуфастона не можеш да спасиш положението след като МЦ е тръгнал. Аз също пробвах така, но не стана.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #495 -: Април 02, 2011, 12:51:33 pm »
Да се отчета и аз макар, че рядко пиша и предимно ви чета  :oops: на 29.03 направена лапароскопия, премахната дясна тръба, както и се очакваше.Сега чакаме спермограмата и следва среща със д-р Стаменов, за да видим какви ще ги вършим.
Успех на всички.

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #496 -: Април 02, 2011, 18:37:32 pm »
Здравейте, можете ли да ми кажете какви изследвания на щитовидната жлеза назначават в клиниката?
Предстои ми първичен преглед при д-р Персенска и искам да си ги направя преди това.
Благодаря предварително :)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #497 -: Април 02, 2011, 19:40:23 pm »
Кимби - имаш ли причина да искаш предварително, без лекарско предписание да изследваш щитовидната си жлеза? Ако имаш причина редно е да отидеш на ендокринолог. Той назначава нужните хормони, на кой ден от цикъла и прави ехографски преглед. Мен и с ръце ме опипваха по гушата, разговаряхме и т.н.
Д-р Персенска е гинеколог, ако се усъмнява ще ти препоръча преглед, но може и да не. Хормони и антитела са над 100лв + прегледа , не е малка сума. Прецени си. А не са изследвания, които ще те забавят кой знае колко. Днес даваш кръв, вдругиден са резултатите, нещо такова.
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #498 -: Април 02, 2011, 20:38:40 pm »
Кимби, не зная дали скоро ти предстои ин витро или не, но аз ходих на първичен преглед при д-р Персенска преди първия ми опит. Тогава носех  изследвания на половите хормини-LH, FSH, Prolactin и Estradiol и изследвания на щитовидната жлеза- TSH, TAT и MAT. TSH се прави сутрин, без да си пила кафе, кола и без да си яла и пила нещо съдържащо кофеин, какао. Не съм сигурна дали да е на гладно. Но според мен е важно за какво отиваш при д-р Персенска. Ако не ти предстои ин витро или имаш много време до започването му, може да изчакаш д-р Персенска да ти каже какво и кога да изследваш. Но ако скоро ще взимаш заповед или вече си я взела и отиваш на първичен преглед, направи изследвания, защото тя така или иначе ще те накара да ги пуснеш. Някъде по-напред пак някой беше питал за тези изследвания и ги имаше кои, кога се правят. Мисля, че тези трите за щитовидната като начало са достатъчни. Успех
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #499 -: Април 03, 2011, 09:28:54 am »
Добро утро  :lol:
Ще ми дадете ли телефон, на който мога да запиша час за спермограма на милото, че искам да е готова и да е нося за първия ми преглед на 26-ти. И има ли значение каква спермограма да пуснем?
Знаете ли ако е пуснем например сутринта, но не сме в процедура дали ще ни е направят същия ден или не?