0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    pimpa77

  • ***
  • 284
  • pozitivnata misal pravi jivota 4udesen!!!
Re: Темата на бременните - 50
« Отговор #280 -: Декември 15, 2009, 22:04:13 pm »
Добре дошли на новите попълнения,а на очакващите скоро среща с тяхните ангелчета незабравими емоции :P
Re: Темата на бременните - 50
« Отговор #281 -: Декември 16, 2009, 09:13:13 am »
Бубе добре дошла при нас  :D Желая ти леки и незабравими оставащи месеци до финала!
*
Re: Темата на бременните - 50
« Отговор #282 -: Декември 16, 2009, 09:44:57 am »
Силве,Веселушко,стискам палци всичко да мине по вода и срещата с чаканите съкровища да е незабравима :D!
На останалите лека бременност и да стоите на топло :D!Поздрави от нас!

Re: Темата на бременните - 50
« Отговор #283 -: Декември 16, 2009, 12:09:10 pm »
Бубе, добре дошла сред нас. Лека и безпроблемна бременност и живо и здраво бебче на термин.
Бони, наистина е ужасно това което ти се е случило. Абортите са нищо в сравнение с това, че си загубила три годишното си дете. Надявам се че с тази бременност всичко ще е наред и ще се сбъдне мечтата ти за момиченце. Не се притеснявай, че може да му има нещо на бебо. Все пак са те гледали толкова лекари, все някой щеше да види ако има нещо притеснително.
Момиче ще е, ще видиш ;)


*
Re: Темата на бременните - 50
« Отговор #284 -: Декември 16, 2009, 12:17:03 pm »
Буба добре дошла!Лека и безпроблемна бременност!
Бони,много си преживяла!Дано всичко е наред и този път да гушнеш така дългоочакваната дъщеричка!Е и момченце да е само да ти е живо и здраво!
На мамите които си очакват коледните подаръчета много стиснати палци! :D

Re: Темата на бременните - 50
« Отговор #285 -: Декември 16, 2009, 12:33:27 pm »
   Здравейте момичета .Ние вчера бяхме на консултация -всичко е ОК-много се забавлявахме Доки каза да се стягаме за мома .Таткото беше за първи път с нас и като чу седна на стола малко разочарован - така се надяваше милия за момче.Гледа ме доктора мери главичката ,мери крачетата (трябвало да бъдат 5см) ,гледа,  гледа и вика ами тя ще е с малко дълги крака  това беше за капак .Нашия татко се облегна на стола и вика "олеее трябва да си търся пушка " .Много се посмяхме двамата с доктора ,а "тати" беше в стрес .
За мен не представляваше голям интерес да науча пола - каквото и да е искам си го живо и здраво да си го гушна.Целувки и лек ден на всички .
 
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Темата на бременните - 50
« Отговор #286 -: Декември 16, 2009, 12:51:43 pm »
Бубе, добре дошла и от мен! Лека и безпроблемна бременност ти желая!!!
Госка, честити ти розови гащички! А тати ще види зора с дългокраката мома   :lol: :lol: :lol:
Re: Темата на бременните - 50
« Отговор #287 -: Декември 16, 2009, 14:05:29 pm »
Госка, честити розови памперси :)  :bori_007:
Аз днес така съм спала...до 13h osi_12 Звъннаха на вратата от пощата да връчт препоръчано писмо в 8, взех го, разписах се и си легнах обратно. И така до 13 :)
[/url][/url]
Re: Темата на бременните - 50
« Отговор #288 -: Декември 16, 2009, 14:28:58 pm »
Буба добре дошла - пожелавам ти лека бременност и живо и здраво бебе накрая  :D
Silvi4ka и при теб не останало значи - ще си имаш новогодишен подарък- стискам палци миличка всичко да мине по мед и масло  :crossfingers: yahoo_17
Тини  благодаря ти  :balk_21:
goskata честити розови гащи  :D
boni нямам думи да кажа колко съжалявам за всичко, през което ти се е наложило да преминеш. Този път ще си имаш живо и здраво бебенце и ще му се радваш дълги години. А колкото за пола- да възможно е да е сгрешила сега докторката. Следващият път ще се вижда още по- ясно !
*
Re: Темата на бременните - 50
« Отговор #289 -: Декември 16, 2009, 15:22:35 pm »
Спете сега,че после и да искате нямааа. :D
*
Re: Темата на бременните - 50
« Отговор #290 -: Декември 16, 2009, 15:42:22 pm »
аси, не плаши хората! Аз пък си спя.  :wink:  Само в началото беше повечко зор, но гледах да наваксвам за сметка на домакинската работа.  :lol:

Re: Темата на бременните - 50
« Отговор #291 -: Декември 16, 2009, 16:10:51 pm »
Аз да питам мами ветеранки - запасихте ли се предварително с шишета и колко, каква марка, помпа за кърма същата като шишетата ли е? Мисля да кърмя, ако всичко е наред, но си правя списък с покупките и гледам да разхвърлям по-големите по месеци, за да не ми натоварят бюджета. Гледам марки и се чудя каква е разликата, освен цените?
[/url][/url]
*
Re: Темата на бременните - 50
« Отговор #292 -: Декември 16, 2009, 16:38:34 pm »
Бони, добре дошла! Всичко ще е наред, вярвай в това!
Гоше, честити ви розови гащи. А тати като се осъзнае, сигурно ще стане най-ревнивия мъж на света за дългокраката си принцеса.
Бубеееееееее, добре дошла. Време ви е на АГ-Варна да подновите темата. Щото ние скоро ще излизаме от нея и ни трябват достойни заместнички в бременните редици.
Веселушче, стиснали сме палците за 23-ти.
Силве, за теб са за 28-ми.
После за мен ще помоля малко палчета - ние сме 14.01
Жасмин, аз си купих комплекта за новородено на Авент - има 2 малки, 2 големи шишета, 4 малки биби, 2 големи биби, залъгалка и четка. За помпата още не знам какво да правя. По принцип съм решила на Авент, но вчера ме спряха все още от покупката. Днес по съвет на приятелка мисля върху следното - за болницата ще си купя най-евтината от аптеката за 5-6 лв., а после като видя как са нещата - може и Авентската. Между другото в помпата имало две малки шишета, та не знам дали не сгреших с комплекта шишета и дали не се натъпках с много. Но...., свърши вече, пък и да има - все ще ги използвам за нещо.
Мацки, няма да ви изброявам, че съм много склери  :oops: и ще забравя някоя мама.
"Рибата става акула, когато излезе от водата, спре движението и ухапе полицай!"

*
Re: Темата на бременните - 50
« Отговор #293 -: Декември 16, 2009, 17:01:53 pm »
Благодаря ви момичета  :)и се надявам да сме достой ни заместници .
Re: Темата на бременните - 50
« Отговор #294 -: Декември 16, 2009, 17:28:15 pm »
Дживотинче  :balk_21: Аз от сега съм ги стиснала за 14.01 ти какво си мислиш  :D
jasmin_veni   аз лично си купих помпата на Авент- вътре е в комплект с 2 малки шишенца с биберони. За сега не мисля да купувам други шишета. От всичко което изчетох реших, че тази помпа е доста добра и ще ми свърши най- добра работа, защото има много момичета, които казват, че тези ръчните помпички не  били хубави и са пращали мъжете си да им купуват Авентската. Разбира се при всеки е индивидуално.
Re: Темата на бременните - 50
« Отговор #295 -: Декември 16, 2009, 17:45:09 pm »
Дживотинче, не се притеснявай, че си се презапасила. Аз четох, че пластмасовите шишета трябва да се сменят по-често заради една вредна съставка с пластмасата - Бисфенол А - мисля, че беше.
Аз се колебая между помпата с шишета на Авент и подобен комплект на Томи Типи. И се чудя от тук ли да ги взимам или да поръчвам от ибей, че там чакането е повече докато се получат. То и затова толкова рано съм се размислила де :)
[/url][/url]
*
Re: Темата на бременните - 50
« Отговор #296 -: Декември 16, 2009, 18:24:08 pm »
Здравейте и добре дошли на новите попълнения. Никакви проблеми в износването до термин ви пожелавам и здрави доносени бебета. Да, това е моето коледно пожелание към всички вас момичета в тази тема.
Аз да ви кажа нищо, ама нищичко не съм купила още. Минавам покрай бебешките щандове, поспирам се, пипвам нещичко и заминавам, боже кво глупаво суеверие е това мойто.  :oops:Ми то след толкова аборти   :ask: Ама си викам да минат празниците и да влезем в новата година и ще почна помалко със дрешки и шишенца. Аз сигурно няма да мога да кърмя, че трябва след 3тия месец да почвам работа, ама ще видим. Има ли някой като мен още нищо да не е купил? :fighting: :ironing: :bori_006: :bori_003: :crib:
Как се справяте с глада, бе хора. Аз съм вечно  :hungry:
На адашката Бони, не се тревожи за пола. На мен за сина ми до последно твърдяха момиче, да ама не. Та милия първите месеци носеше розови гащи и елечета, но с тях стоеше само вкъщи, веднага почнахме да сменяме цвета. Само да е живо и здрво, другото божа работа.
Re: Темата на бременните - 50
« Отговор #297 -: Декември 16, 2009, 18:35:53 pm »
Бони, и аз като теб още незнам суеверна ли съм не съм ли. Нищичко не съм купила и също като теб съм намислила живот и здраве в новата година това да ми е основното занимание. Знам, че ще е много вълнуващо и вече нямам търпение. Само дето незнам от къде да започна. Ще взема да си напарввя един списък, пък да видим :)


*
Re: Темата на бременните - 50
« Отговор #298 -: Декември 16, 2009, 18:48:01 pm »
Добре дошла BUBA12! Желая ти лека и безпроблемна бременност!  :crossfingers:

Чистит розови гащи на goskata!

На veselyshko и на Silvi4ka пожелавам леко раждане и незабравима среща с малките им слънчица.  yahoo_17

Дживотинче, ние с теб сигурно ще сме горе-долу по едно време, но това ще доуточняваме с док другата седмица на прегледа. Дай Боже всичко да е наред дотогава и до края! Но въпреки всичко си имаш и моите стиснати палци, да знаеш!  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Аз засега съм купила само едно шишенце, което ще е за болницата.  :) Така че bony2 не си сама - аз едва преди седмица-две взех да пазаря за бебо и даже не се разпускам много от пусто суеверие.  :oops: Но иначе и аз съм се спряла на помпата на Авент, с двете шишета вътре. Даже в една аптека тук я продават с подарък едно шише, което е с дръжки отстрани. А евентуално, ако ми потрябват повече шишета ще ги купувам на бройка.

Те така! :)
Хубава вечер от мен! :)