0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #800 -: Декември 07, 2010, 07:30:17 am »
Добро утро!Регистрирах се и аз!Да поздравим днес нашия доктор!Да ни е жив и здрав!


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #801 -: Декември 07, 2010, 07:57:59 am »
Ето я темата във Форума на Денят е прекрасен http://mama.btv.bg/forum/viewtopic.php?f=141&t=39855  :D
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #802 -: Декември 07, 2010, 09:12:38 am »
Добро утро, момичета.

Да ни е жив и здрав доктора и само най-хубавите неща да го спохождат  :D

Току-що изпратих съобщение в БГ мама

Приятен ден на всички  :D


Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #803 -: Декември 07, 2010, 10:05:18 am »
Мира, благодаря за темата!
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #804 -: Декември 07, 2010, 10:05:58 am »
Браво, Мира  :P

Тема за поздравления на д-р Стаменов:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=44365.0
« Последна редакция: Декември 07, 2010, 11:06:28 am от Мецани »
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #805 -: Декември 07, 2010, 15:25:59 pm »
Записът на предаването: http://www.ladyzone.bg/ladyzone-videos/video/1519420800-In_vitro__nadejda_za_nov_jivot.html
Много е вълнуващо.
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #806 -: Декември 07, 2010, 16:18:08 pm »
Док беше много развълнуван. Получи се страхотно предаване!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #807 -: Декември 07, 2010, 20:35:37 pm »
Здравейте, момичета!!! Предаването беше наистина изключително, д-р Стаменов беше изключително развълнуван и трогнат. Имате ли информация, дали клиниката ще започва да работи през януари с пациентки от фонда? Има ли някой, на който да му е обещано, че януари ще бъде започната стимулацията и след това направена процедурата? Питам, защото през октомври с д-р Персенска се разбрахме да започнем януари, но днес разбрах, че все още не са им изплатени старите задължения и засега не работят с пациентки от фонда! Уж, по медиите тръбят, че са отпуснати допълнително пари, а все още не са се издължили, какво ще става с тези, които са си получили заповедите, а с тези, които още чакат заповед. Защо всички мълчат, а не се престраши някой да излезе пред нас, пред обществото и да обясни какво става, какво ще бъде за напред.
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #808 -: Декември 07, 2010, 20:59:32 pm »
Здравейте, момичета!!! Предаването беше наистина изключително, д-р Стаменов беше изключително развълнуван и трогнат. Имате ли информация, дали клиниката ще започва да работи през януари с пациентки от фонда? Има ли някой, на който да му е обещано, че януари ще бъде започната стимулацията и след това направена процедурата? Питам, защото през октомври с д-р Персенска се разбрахме да започнем януари, но днес разбрах, че все още не са им изплатени старите задължения и засега не работят с пациентки от фонда! Уж, по медиите тръбят, че са отпуснати допълнително пари, а все още не са се издължили, какво ще става с тези, които са си получили заповедите, а с тези, които още чакат заповед. Защо всички мълчат, а не се престраши някой да излезе пред нас, пред обществото и да обясни какво става, какво ще бъде за напред.

Ивка, аз трябва да започна през януари , поне д-р Персенска така ми каза, да отивам на 2-3 ден за започване на стимулация.Заповедта ми изтича февруари.Но и аз почвам да се притеснявам, че ако не работят с пациенти по фонда, може и да ме отложат.
[link=http://www.mamaibebe.com][img noborder]http://www.mamaibebe.com/text/4b0030aa4d119.gif[/img][/link]
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #809 -: Декември 07, 2010, 21:28:28 pm »
Хубаво предаване се получи, Рада Домусчиева беше много истинска......Ани Салич ми дойде в повече!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #810 -: Декември 07, 2010, 21:34:47 pm »
Хубаво предаване се получи, Рада Домусчиева беше много истинска......Ани Салич ми дойде в повече!
:balk_103:


*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #811 -: Декември 07, 2010, 21:37:58 pm »
Ивката, една позната също ще започва по Фонда януари.

Къди, на мен Ани Сандалич в последно време ми идва доста в повече  :?
*

    Zai

  • ****
  • 955
  • Вкъщи сме вече 4 заека!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #812 -: Декември 08, 2010, 08:48:50 am »
Хубаво предаване се получи, Рада Домусчиева беше много истинска......Ани Салич ми дойде в повече!
И на мен! Много хубаво си личеше кой знае какво е да не можеш да имаш дете и кой ръси захаросани приказки.   

 
Спермограма - задължително с морфология по Крюгер и САМО в клиника по репродуктивна медицина!
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #813 -: Декември 08, 2010, 10:41:58 am »
Момичета, може ли телефон на др. Начев на лични. Благодаря ви.
*

    ayla

  • *
  • 4
  • Различието е ценост,а не преграда.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #814 -: Декември 08, 2010, 11:43:33 am »
Момичета, може ли телефон на др. Начев на лични. Благодаря ви.
Д-р.Начев  .......


На лични, моля :)
lemon
« Последна редакция: Декември 08, 2010, 13:39:13 pm от lemon »
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #815 -: Декември 08, 2010, 13:03:12 pm »
Много ви благодаря, мили момичета  :)
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #816 -: Декември 08, 2010, 13:28:28 pm »
Да се похваля .. ,или оплача ..и аз незнам.
Току що успях да запиша час за 12 януари. Ще правим ЗЕТ и сега незная дали да се радвам и дали януари ще успея да почна.На мен ще ми дойде на първи още и страшно се притеснявам на 12-я ден  дали няма да е късно. Писах и на няколко момичета на лични да ми кажат кога е бил техния трансфер на замръзените ембриончета , по скоро на кой ден от цикъла ,че никъде не успях да намеря нещо подобно.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #817 -: Декември 08, 2010, 14:29:47 pm »
Току що си записах час за преглед на 10 ден от МЦ след хистероскопия/за 13.01.2010/.Предният път след втората промивка ми казаха , че искат да видят как се възстановява лигавицата ...Така ми хрумна следното питане след колко време след хистерото ви се възстанови лигавицата , за да знам евентуално какво да очаквам ?

П.С.Казаха ми че започват работа на 10.01.2010 год.и ако имам изненади в цикъла да звъня от 10-и натам , за да променяме дата евентуално.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #818 -: Декември 08, 2010, 17:10:07 pm »
Току що си записах час за преглед на 10 ден от МЦ след хистероскопия/за 13.01.2010/.Предният път след втората промивка ми казаха , че искат да видят как се възстановява лигавицата ...Така ми хрумна следното питане след колко време след хистерото ви се възстанови лигавицата , за да знам евентуално какво да очаквам ?

П.С.Казаха ми че започват работа на 10.01.2010 год.и ако имам изненади в цикъла да звъня от 10-и натам , за да променяме дата евентуално.
След втората промивка, ме извикаха на 10 ден от м.ц за проследяване на лигавицата.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #819 -: Декември 08, 2010, 19:21:12 pm »
Току що си записах час за преглед на 10 ден от МЦ след хистероскопия/за 13.01.2010/.Предният път след втората промивка ми казаха , че искат да видят как се възстановява лигавицата ...Така ми хрумна следното питане след колко време след хистерото ви се възстанови лигавицата , за да знам евентуално какво да очаквам ?

П.С.Казаха ми че започват работа на 10.01.2010 год.и ако имам изненади в цикъла да звъня от 10-и натам , за да променяме дата евентуално.
След втората промивка, ме извикаха на 10 ден от м.ц за проследяване на лигавицата.
Въпросът е дали е възстановена след първият цикъл или не?