0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    minim

  • ***
  • 460
  • Сбъдната мечта !
Re: Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #200 -: Юни 28, 2006, 18:30:48 pm »
понеже и аз съм на твоето положение...
вчера звънях на др. Клисурска - жената, която се занимавала точно с това....
та тя каза, че още не се приемат...за да не се изчерпат количествата още по средата на годината.
на въпросът - кога да се очаква? Тя отговори : звъннете към края на юли, може би ще има яснота по въпроса, просто звънете профилактично и настоятелно.
така че, мацки.....приятна почивка това лято и на есен с песен.
явно няма какво да направим повече по въпроса, просто ще си чакаме.
успех и търпение на всички.
 :)
*
Re: Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #201 -: Юни 28, 2006, 18:43:50 pm »
Званях днес на телефоните които ми дадохте момичета.На някои не ми дават пак инфо.но пък на другите ми казват че не са ми разгледани документите още :(И пак нищо с други думи!Казаха ми че понеделник се очаква още една"партида" документи.Силно се надявам да съм там :balk_133: A coookie,minim,мисля че няма да е лошо профилактично да проверявате за новия прием.В НЗОК така мигновенно се променят решенията че..Дано скоро да започнат да ги приемат момичета.Стискам ви палци.
*
Re: Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #202 -: Юни 29, 2006, 09:59:57 am »
Днес звънях на д-р Клисурска. Неможа да ми каже нищо, беше в заседание, каза да и звънна слетобяд. Адски се изнервям вече!!!!!
Някой знае ли от кои дати молби са одобрени? :(
Re: Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #203 -: Юни 29, 2006, 11:08:16 am »
Куки и Миним, и аз съм във вашето положение! От месец и половина чакам, звъня телефони и дебна като копой за новини за възобновяване приема на доккументи.

вчера звънях на др. Клисурска - жената, която се занимавала точно с това....
та тя каза, че още не се приемат...за да не се изчерпат количествата още по средата на годината.

Уф, толкова са смешни с техните "мерки срещу ранното изчерпване на количествата" :x Нали в крайна сметка пак същия брой ще отпуснат, просто сега ще ни карат да чакаме и да се изнервим до крайност. Като не искат толкова рано да се свършва, догодина повече бройки :o
*
Re: Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #204 -: Юни 29, 2006, 16:25:13 pm »
Успях най после да се свържа - резултата е че все още нямам отговор :balk_146:
НЕ пожелаха да ми кажат и кога ще има пак заседание. Да проверявам.... казаха. Типично по Български!
*
Re: Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #205 -: Юни 29, 2006, 16:32:01 pm »
Абе тия направо се подиграват с мъката на хората  8O
Какво им пречи поне човешки да обяснят какво що
Направо нямам думи
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*

    balmi

Re: Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #206 -: Юни 29, 2006, 17:21:21 pm »
Успях най после да се свържа - резултата е че все още нямам отговор :balk_146:
НЕ пожелаха да ми кажат и кога ще има пак заседание. Да проверявам.... казаха. Типично по Български!
На мен ми казаха, че заседание ще има на четвърти юли т.е. следващия вторник. Ще чакаме .....
Re: Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #207 -: Юни 29, 2006, 17:37:08 pm »
Не са наред тези в Касата, аман от тях :x
Благодаря ти, Бени!







Re: Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #208 -: Юни 30, 2006, 11:41:02 am »
Момичета, току-що ми се обадиха на мобилния да ме уведомят, че съм одобрена! Подадох документи на 10-ти март - това за тези, които се чудят до къде са стигнали с датите.
Вчера им звънях и ми казаха, че още няма отговор - явно в петък получават пратка от НЗОК :)
Целувам ви и стискам палци по-скоро да ви отговорят.

Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*
Re: Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #209 -: Юни 30, 2006, 11:49:57 am »
Камбозола, честито  :D
Е, сега чакаме хубавата новина и от Балми - и тя май на 10 март беше внесла документите в касата  :D
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*
Re: Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #210 -: Юни 30, 2006, 14:12:23 pm »
Eй, страхотно! Значи не спят чак много дъбок зимен сън 8)
Честито и успех!
*

    balmi

Re: Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #211 -: Юни 30, 2006, 16:51:27 pm »
Камбозола, честито  :D
Е, сега чакаме хубавата новина и от Балми - и тя май на 10 март беше внесла документите в касата  :D
Аз ги подадох на 14-ти март, значи във вторник (4 юли) ще бъдат разгледани и моите документи. Ура !!!! Веднага ще се похваля щом ми се обадят.   :bighug:
Камбозола миличка честито и успешна манипулация !!!!
Re: Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #212 -: Юни 30, 2006, 16:56:38 pm »
Камбозола, честито! Хайде сега с успех и късмет :D
Благодаря ти, Бени!







Re: Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #213 -: Юни 30, 2006, 21:10:52 pm »
Здравейте, момичета.
Днес към 10.00ч. ми се обадиха в къщи и ми съобщиха, че съм одобрена. Документите ми са подадени на 13 март.
Желая успех на всички!
*
Re: Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #214 -: Юни 30, 2006, 21:23:50 pm »
И аз съм подала на 13 март, но още нямам отговор.

Re: Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #215 -: Юни 30, 2006, 21:40:04 pm »
Момичета, току-що ми се обадиха на мобилния да ме уведомят, че съм одобрена!
Браво! Много късмет на процедурата! Определено петък е денят, в който се обаждат.

Магдаленито, късмет и на теб!
*
Re: Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #216 -: Юни 30, 2006, 21:56:51 pm »
Честито момичета и от мен :blob10: Желая ви процедурата да мине успешно.Аз съм от Русе и днес ходих в София да проверя как стоят нещата с документите.Подала съм ги на 10 март.Казаха ми че още не са разгледани.Дано грешат :( Написах жалба до директора на НЗОК-така ме посъветваха!!!И да ви се похваля днес ми биха първата инжекция.Др.седмица ще следим естрадиола.Дано всичко е наред.И започваме стимулация.Дано получа отговор скоро че да си взема поне останалата част от лекарствата от касата.УСПЕХ на всички
Re: Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #217 -: Юли 03, 2006, 19:34:54 pm »
Ох, нямам време напоследък, но сега специално се включвам да благодаря за пожеланията!  :D

Стискам палци на всички участници в НЗОК-томболата и дано сме сред спечелилите две чертички, пък и две бебчета - защо не  :lol:

Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*
Re: Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #218 -: Юли 04, 2006, 11:20:34 am »
За тези, които се интересуват кога ще рестартира приема на документи по Програмата ин витро - ориентировъчна дата 01.09.2006: http://www.nhif.bg/bg/default.ph

*
Re: Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #219 -: Юли 04, 2006, 13:09:04 pm »
Не се отваря тази страница за съжаление.