0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #960 -: Февруари 09, 2015, 20:00:59 pm »
detence1993 успех ти желая, да се похвалиш, ами и аз преди си купувах от тези тестове и бях доволна, тези oview нещо не ми харесаха,ето снимах този от днес и от вчера който е изсъхнал, иначе вчера двете черти бяха почти еднакви, аз доста бързах но той отчита от 15 до 30 минута, явно той е положителен.
Според мен утре или други ден  ще са положителни,не спирай с тестовете,когато видиш две еднакви черти,или тестовата да е по-наситена от контролната,почваш секс през ден до 21 ден на цикъла,желая ти успех!  :D

Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #961 -: Февруари 09, 2015, 20:11:14 pm »
Милички,краката ми се подкосиха,резултата от цитонамазката ми е 3А група...много съм разстроена,това рак ли означава  :? :? :? :oops:

Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #962 -: Февруари 09, 2015, 20:58:52 pm »
Мисля че не, но си в рисковата група ще ти направят допълнително изследване, а раничка имаш ли?
Един съвет от мен, направи си на друго място още една цитонамазка.Иначе знам че се изписват лекарства .
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #963 -: Февруари 09, 2015, 21:19:13 pm »
Милички,краката ми се подкосиха,резултата от цитонамазката ми е 3А група...много съм разстроена,това рак ли означава  :? :? :? :oops:
Ти как толкова бързо си разбра резултата? Нали днес са ти взели цитонамазка?!
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #964 -: Февруари 09, 2015, 21:35:26 pm »
Не зная,излезе днес Патологоанатомия
Забележка: *****



Задоволителна намазка

Епителни клетки с реактивни промени, клетки с лека дискариоза

Слуз, масово възпалителни клетки

Препоръка: микробиологично изследване, лечение и / или контрол след 3 м.

PAP III A
Име на теста (изследването)   Резултат   Единици   Референтни граници
Цитология на 2 пр. от цитонамазка от женски п.орг.   PAP III A   

Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #965 -: Февруари 09, 2015, 21:40:53 pm »
Свържи се с доктора ти, какво ти каза, аз ходя и вземам резултата от доктора и съответно той коментира и ако нещо не е наред ще ти каже какво следва. Ти от къде ги вземаш? Задължително са нужни и други изследвания и лечение.
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #966 -: Февруари 09, 2015, 21:44:57 pm »
И аз съм взимала резултатите от цитонамазката от лекарите, които са ми я правили. Принципно не е добър резултатът, коментирай го с лекаря си и вземи спешни мерки.
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #967 -: Февруари 10, 2015, 08:41:33 am »
Днес ще ходя да говорим, той има колпосколоп, но не знам дали ще иска пари, а аз нямам много, по здравната каса ходих вчера... Много  ме е страх, какво означава силно възпалени клетки а лека дискариоза

Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #968 -: Февруари 10, 2015, 08:49:28 am »
Миличка, запази спокойствие, не се плаши предварително, след като си с направление , той е лекуващият ти лекар, не би трябвало да ти вземе пари. А и това е здравето ти, не го подценявай, пиши като мине прегледа ти, и като ти каже как ще те лекува, със сигурност се пият хапчета и това дискариоза  си мисля че е раничка, раничките знам че се мажат с нещо, или ако е повече се изрязват не знам точно.
Ето за това са тези прегледи и цитонамазки, да се реагира на време.
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #969 -: Февруари 10, 2015, 10:15:55 am »
Деси, гледах ти графиката днес и БТ не се е вдигнала. Според мен продължи с тестовете, колкото и да е досадно :) Стискам палциии  :bighug:
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #970 -: Февруари 10, 2015, 10:35:01 am »
Деси, продължавай не само с тестовете, все пак е седмицата преди св. Валентин. :wink:
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #971 -: Февруари 10, 2015, 11:05:27 am »
Добре, защо тогава в неделя беше наситена тестовата колкото контролната , а в понеделник не се вижда почти???? Значи има спад! Но да все пак е св Валентин! Ще видим.
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #972 -: Февруари 10, 2015, 11:25:23 am »
Я вижте моята графика как е,за пурви месец си меря базалната температура не нещо немга да схвана,на мен ми е нещо много ниска температурата :( незнам и аз
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #973 -: Февруари 10, 2015, 12:18:56 pm »
Я вижте моята графика как е,за пурви месец си меря базалната температура не нещо немга да схвана,на мен ми е нещо много ниска температурата :( незнам и аз
Здравей, как мериш температурата?
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #974 -: Февруари 10, 2015, 12:37:38 pm »
Я вижте моята графика как е,за пурви месец си меря базалната температура не нещо немга да схвана,на мен ми е нещо много ниска температурата :( незнам и аз
Здравей, как мериш температурата?
Ми всяка сутрин по едно и също време през устата с електронен термометар,даже я меря по 2 пути за да видя дали има ралика в резолтата но няма
*

    Nianaa

  • **
  • 107
  • Sometimes dreams come true!
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #975 -: Февруари 10, 2015, 12:40:59 pm »
Пепита Оралното измерване е най неточното! Моя съвет е следващия месец да почнеш да мериш или анално или вагинално  :)
Иначе да знаеш , че ел.термометър се оставя още 2-3 мин след сигнала.
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #976 -: Февруари 10, 2015, 14:15:45 pm »
Пепита Оралното измерване е най неточното! Моя съвет е следващия месец да почнеш да мериш или анално или вагинално  :)
Иначе да знаеш , че ел.термометър се оставя още 2-3 мин след сигнала.
Да, подкрепям с две ръце поста на Гери. Колкото и да не ти е приятно, най-точно може да се измерва температурата в дупето. Трябва да не си ставала преди това минимум три часа, т.е. тялото ти да е било в покой и да не си ходила до тоалетна например. Гледа се първата температура. Не я мери по няколко пъти, че ще се объркаш. Успех!
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #977 -: Февруари 10, 2015, 18:49:13 pm »
Добре, защо тогава в неделя беше наситена тестовата колкото контролната , а в понеделник не се вижда почти???? Значи има спад! Но да все пак е св Валентин! Ще видим.
Деси, за мен теста е доста далеч от положителен, трябва да ти снимам мои стари - чертата ми става наситена, колкото контролната. Тъй като съм  с по-дълъг цикъл, съм имала тестове, които в поредно дни започват да се насищат, после чертата избледнява, после пак се насища, докато стигне пика. Аз за това се ориентирах основно по ЦС - като се увеличи, започвам с тестовете, а след време и без тестове се ориентирах - само по ЦС и БТ. Ако имаш принципно ЦС - изчакай да започне и тогава почни тестовете. А ако нямаш - просто продължавай с тестовете :) Успех :)
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #978 -: Февруари 11, 2015, 07:18:37 am »
Здравейте,момичета!Пожелавам на всички,които желаят да видят двете чертички да им се сбъдне в най скоро време! :P
И аз съм една от вас,искаме да исмаме второ детенце и при предишната ми бременност ,по -точно периода преди да забременея бях в този форум и много ми помогнаха с разчитането на графиките,особено Дезниз  :D.Тогава забременях благодарение на стимулация с клостилбегит.Сега опитваме по същият начин .От 5 ден на МЦ започнах Клостилбегит 2 по 1 хапче.И започнах да меря базална температура от 11 ден.Може ли да погледнете графиката ми.Днес е 16 ден ,а май овулацията тепърва предстои?
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #979 -: Февруари 11, 2015, 07:25:56 am »
Момичета ,маркирала съм да се вижда графикатеа ми,а не се вижда>Къде бъркам?