0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #760 -: Декември 11, 2014, 10:43:13 am »
Здравейте момичета!Незнам дали някой от вас си ме спомня, защото мина много време откакто несъм влизала да ви следя, а и виждам че има много нови момичета!Искам да ви кажа, че вече имам бебче на почти 4-ри месеца и да благодаря на всички, които ме подкрепяхте тогава, когато се притеснявах дали ще забременея и когато това се случи и имах други притеснения, ме успокоявахте!При мен чудото стана, когато най-малко очаквах! Тогава съзнанието ми беше заето с други неща, защото имах други неприятности и точно тогава се е получило. Понякога май наистина психологическата нагласа е важна! Колкото повече го мислиш, толкова не се получава, поне при мен беше така! Пожелавам на всички ви скоро да видите двете мечтани чертички! Ще продължавам да ви следя и с каквото мога да се опитам да помагам! :bighug:
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #761 -: Декември 11, 2014, 10:59:24 am »
iva81n Страхотна новина! Да ти е живо и здраво малкото съкровище. И аз съм от новите момичета, които се надяват на чудото. :D

Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #762 -: Декември 11, 2014, 11:31:59 am »
аз си спомням за теб Ива радвам се че сте добре с бебето  :wink: и  според мен си права за психическата нагласа.чудото става,когато най-малко го очакваш.и при мен се получи ,когато най-малко очаквах имах разни притеснения -мислех че съм се разболяла пак и въобще не ми идваше на акъла че може да съм забременяла.симптомите ми приличаха точно на тези,които са когато се разболявам.а какво ти е детенцето момче или момиче?каквото и да е да сте живи и здрави да се гледате и да пораснете големи  :balk_5:
на другите момичета пожелавам много скоро  да забременеят и да усетят чудото на живота в тях да расте  :goodluck:

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #763 -: Декември 11, 2014, 11:48:20 am »
shinzou благодаря ти за пожеланията!И аз си те спомням! Кога си забременяла? Иначе аз имам прекрасна дъщеричка :)
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #764 -: Декември 11, 2014, 12:04:55 pm »
shinzou Погледнах ти графиката и видях че е станало през есента :) Радвам се за теб!Лека и безпроблемна бременност ти пожелавам!
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #765 -: Декември 11, 2014, 12:05:44 pm »
ива,честито,жива и здрава да ви е и много,много да ви радва
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #766 -: Декември 11, 2014, 13:03:55 pm »
Благодаря момичета! :)
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #767 -: Декември 11, 2014, 13:13:39 pm »
shinzou Погледнах ти графиката и видях че е станало през есента :) Радвам се за теб!Лека и безпроблемна бременност ти пожелавам!
Благодаря Ива днес бях на преглед и ми казаха че ще имам момченце  :) иначе съм 15 г.с.,но бебо е голям и е 16г.с+4 дена.Живи и здрави термина ми е на 7.06 догодина ще се гледаме  :D

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #768 -: Декември 11, 2014, 13:27:01 pm »
 :)shinzou Браво това са много хубави новини!Моята маймунка пък вървеше със седмица назад заради което отнесох известни притеснения,но при нередовен цикъл като моя трудно се изчислява термина.Важното е на финал да има едно живо и здраво бебе :bighug: !
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #769 -: Декември 11, 2014, 14:32:51 pm »
:)shinzou Браво това са много хубави новини!Моята маймунка пък вървеше със седмица назад заради което отнесох известни притеснения,но при нередовен цикъл като моя трудно се изчислява термина.Важното е на финал да има едно живо и здраво бебе :bighug: !
дай Боже всичко да е наред  :bighug:

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #770 -: Декември 12, 2014, 14:37:08 pm »
Съобщението на  mishanta, свързано с Коледната благотворителна инициатива на Сдружение "Зачатие", вече обиколи темите посветени на нашите деца, но за да бъде видяно от всички, публикувам и тук  :):

Вероятно сте забелязали усмихнатия Снежен човек в подписа на много от нас!


Той е лицето и активен линк към ежегодната ни инициатива "Коледно желание", с която Сдружение Зачатие подпомага двойки, които още не са сбъднали мечтата си да имат дете!
Във връзка с това направихме един усмихнат онлайн албум на страницата ни във Фейсбук с Децата на Зачатие, за да популяризираме нашата кауза! Да им вдъхнем вяра и надежда, че утре и те ще бъдат родители и ще усетят цялата неповторима и завладяваща емоция да бъдеш родител!
Моите деца са деца на Зачатие, ако и вашето е, може да ми пишете на лични и в дните до тегленето на жребия, а защо не и след това, да попълваме тази прекрасна галерия!


АЛБУМА - Децата на Зачатие ТУК ,
всяко едно наше Дете може да бъде в този Албум!

Всеки, който е сбъднал своята мечта, може да се свърже с  mishanta . Всеки, който е намерил приятели във форума, полезна информация в библиотеката на сайта, подкрепа в темите Опити за забременяване или Асистирани процедури, или темите посветени на най-малките .... всеки, който по един или друг начин се чувства свързан със "Зачатие" и го носи в сърцето си!

Коледната благотворителна инициатива е в подкрепа на онези от нас, които все още са някъде по пътя за сбъдване на своята мечта, да знаят, че не са сами!
« Последна редакция: Декември 12, 2014, 15:05:45 pm от marsi »

Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #771 -: Декември 12, 2014, 18:10:12 pm »
Здравейте може ли някой да ми каже какво мисли до сега за графиката ми защото вчера и днес ми се вижда ниска бт а ми е рано да ми идва лелката
Благодаря предварително
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #772 -: Декември 12, 2014, 18:18:47 pm »
Здравейте може ли някой да ми каже какво мисли до сега за графиката ми защото вчера и днес ми се вижда ниска бт а ми е рано да ми идва лелката
Благодаря предварително
Здраей, ако приемем че е имало ову на 24 ден, имаш още около 10 дни до началото на новия цикъл. Ако не дойде, направи тест за бременност. Успех!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #773 -: Декември 13, 2014, 19:43:59 pm »
Здравейте може ли някой да ми каже какво мисли до сега за графиката ми защото вчера и днес ми се вижда ниска бт а ми е рано да ми идва лелката
Благодаря предварително
Провери си терм-ра, може да се е повредил
Ако не - графиката ти дотук, не показва да е имало О.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #774 -: Декември 14, 2014, 03:32:53 am »
Термометъра ми е нов явно този месец съм без Овулация
Благодаря ти денис
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #775 -: Декември 14, 2014, 03:41:00 am »
Здравейте може ли някой да ми каже какво мисли до сега за графиката ми защото вчера и днес ми се вижда ниска бт а ми е рано да ми идва лелката
Благодаря предварително
Провери си терм-ра, може да се е повредил
Ако не - графиката ти дотук, не показва да е имало О.
А тестът за О на 24 ден ми отчете положителен защо??
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #776 -: Декември 14, 2014, 09:08:22 am »
Здравей Яна!Съжалявам да видя че още не се е получило при теб!Тестовете за овулация аз много им нямам вяра!На мен пък не ми отчитаха да съм имала овулация, а явно че съм имала все пак!А вие с мъжа ти правили ли сте си изследвания?
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #777 -: Декември 14, 2014, 09:12:27 am »
Здравей Яна, ако имаш поликистоза тестовете за ову няма да отчитат правилно, поради завишените нива на хормона LH по време на цикъла.
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #778 -: Декември 14, 2014, 10:40:08 am »
Здравейте момичета, този месец изкарах дълго пикочно възпаление с вадене на пясъци от бъбреци. Цикълът ми беше доста шантав, силен и дълъг. Почнах тестовете за Ову и двата са отрицателни, като първия е с малко по-ярка втора бледа черта от тази която видях вчера вечерта. Предвид факта, че съм прясна от възпалението все още и въпреки, че ограничих течностите за 2 часа има ли вероятност според вас да е минала Овулацията или все още предстои?  Благодаря ви предварително.

Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #779 -: Декември 14, 2014, 13:53:37 pm »
Здравей Яна!Съжалявам да видя че още не се е получило при теб!Тестовете за овулация аз много им нямам вяра!На мен пък не ми отчитаха да съм имала овулация, а явно че съм имала все пак!А вие с мъжа ти правили ли сте си изследвания?

Здравей!
И аз съжалявам работиме осилено този месец надявах се на коледно чудо но....
Правили сме си изследвания всичко било наред но мислим за ин витро 2015-та да си го платим без да чакаме одобрение.