0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #600 -: Октомври 10, 2014, 09:00:34 am »
Добро утро!
Тара, всичко ще се оправи, то все пак изследвания ти назначават  :D
Цитонамазката и при мен я пратиха в кабинета, явно никъде не може.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #601 -: Октомври 10, 2014, 09:13:58 am »
Добро и слънчево да е петъчното утро! Работещите да не се преуморяват, че уикенд идва  :wink:
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #602 -: Октомври 10, 2014, 09:56:13 am »
Добро утро!
И ад имам малко задачки днес, ама още ми е студено и не ми се излиза още. Ще пийна и на Зайко кафето, пък дано събера топлинка.

п.п. Петък е - не се преработвайте, много! 8)
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #603 -: Октомври 10, 2014, 11:58:54 am »
Момичета влизам да помоля, който му харесат картичките да гласува за мацката :) http://olx.bg/atelie/people/922241/ тя дари на Зачатие картички, който сега продаваме в сувенирите.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #604 -: Октомври 10, 2014, 16:36:22 pm »
Здравейте и от мен!
Ние преди малко се върнахме от плажа ;)
Страхотно беше времето, направихме си чудесен пикник с децата, а гмуркача ни зарадва с рибка за вечеря.
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #605 -: Октомври 10, 2014, 18:24:00 pm »
Момичета влизам да помоля, който му харесат картичките да гласува за мацката :) http://olx.bg/atelie/people/922241/ тя дари на Зачатие картички, който сега продаваме в сувенирите.

Готово  :D
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #606 -: Октомври 10, 2014, 18:41:30 pm »
http://www.boredpanda.com/funny-packaging-fails/#post0 На да се посмеете. Особено с едни наденички - сълзи ми избиха  :lol:
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #607 -: Октомври 10, 2014, 19:24:16 pm »
Ами може да е музикален пистолетът,  :wink: Вместо пук да се чува някоя забавна мелодия.

В неделя ще правя поредния базов лагер в Стара Загора, ама тоя път смятам да пътувам по-рано и да направя едно кръгче покрай езерцето на "Славянски" и "Руски", а после да се пусна по "Руски", че последните ми маршрути бяха Автогарата - "Братя Жекови" - Автогарата. Или като бяхме с кола - Калитиново, Преславен, Хрищени, "Братя Жекови", Хрищени и към София.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #608 -: Октомври 10, 2014, 22:34:34 pm »
Ами може да е музикален пистолетът,  :wink: Вместо пук да се чува някоя забавна мелодия.

В неделя ще правя поредния базов лагер в Стара Загора, ама тоя път смятам да пътувам по-рано и да направя едно кръгче покрай езерцето на "Славянски" и "Руски", а после да се пусна по "Руски", че последните ми маршрути бяха Автогарата - "Братя Жекови" - Автогарата. Или като бяхме с кола - Калитиново, Преславен, Хрищени, "Братя Жекови", Хрищени и към София.
Иииииииии  да не забравиш да се обадиш, поне за кафенце на Езерото :)
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #609 -: Октомври 10, 2014, 22:57:55 pm »
http://www.boredpanda.com/funny-packaging-fails/#post0 На да се посмеете. Особено с едни наденички - сълзи ми избиха  :lol:
Джбруле, ние си имаме Сеир.бг   :)  на да се посмееш още малко  http://seir.bg/search/?p=1&keywords=%D0%BC%D0%BB%D1%8F%D0%BA%D0%BE%20%D0%B1%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0%20%D0%B0%D0%BF%D0%B5%D1%82%D0%B8%D1%82

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #610 -: Октомври 10, 2014, 23:25:13 pm »
Дядовия сух шпек а?  :lol: :lol: :lol: Мерси Марси  :D
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #611 -: Октомври 11, 2014, 05:54:31 am »
Добро утро, милички  :D

Ние отиваме до Сръбско, малко на разходка. Хубав ден!

Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #612 -: Октомври 11, 2014, 08:35:13 am »
Добро утро и хубав уикенд!
Зайче, добре да си изкарате в сръбско. Не съм била там, но знам че много хора ходят само заради някакъв ресторант със сръбска скара близо до границата.
Аз да ви почерпя със сладкиша, който правих вчера от рецептурника на Зачатие. Визията не е много добра, но съдържанието е ями ями ....
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #613 -: Октомври 11, 2014, 08:51:54 am »
Добро утро и от мен, ранобудници!
Благодаря за кафето на Зайко и сладкиша "ями ями" на Смайли! :D
Маги, и аз гласувах за картичките, които са прекрасни!
Хубав и слънчев уикенд!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #614 -: Октомври 11, 2014, 10:06:12 am »
Добро утро!
Зайче, приятна разходка!
Смайли, наистина е ями, ями  :D
Помислих си, че няма да мога да гласувам за картичките, че гласувах за друг, но то явно може за колкото си харесаш  :D

С това вече няколко пъти се смея и реших да го споделя с вас  :lol:
https://www.facebook.com/video.php?v=245816645580164&set=vb.100004554902833&type=2&theater
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #615 -: Октомври 11, 2014, 11:19:38 am »
Момичета включвам се лично да благодаря на тези които са гласували за мен, благодаря ви от сърце. Държа да кажа, че не искам да участвам в играта на всяка цена и с цената на всичко за това нека гласуват тези които наистина им харесват картичките ми. Има много участници които трупат гласове само защото имат много фейсбук приятели. Аз целя единствено публичност да се видят от повече хора, а вече който ги хареса сам да си прецени да гласува. Не искам никой с нищо да насилвам както и да призовавам за гласове. Вкус другар няма и съм далеч от мисълта, че всички трябва да харесват и оценяват работата ми. Доста хора се заблудиха, че като харесат само се брои за глас, а трябва да се натисне гласувай за да се зачете и събрах много лайкове , а по малко гласове, но въпреки това съм доволна, защото това означава, че въпреки повечето лайкове хората ги харесват.Още веднъж благодаря на тези които са гласували и харесали работата ми , това за мен е най- голямата награда когато някой е харесал картичките или е доволен когато е бил купил от мен. Надявам се и картичките които дадох да се продадат всичките до една и да съм успяла да помогна с нещо дори и малко.
Успешен ден на всички.
Желанието поражда вяра,
вярата поражда надежда,
надеждата дава сили да погледнем реалноста
в очите и да се борим за своето щастие.
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #616 -: Октомври 11, 2014, 11:39:11 am »
Evm123, картичките са много красиви!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #617 -: Октомври 11, 2014, 11:44:31 am »
Благодаря ти. Само ще кажа, че съм задобряла и сега правя много по хубави. Повечето с които участвам и повечето от тези които дадох на Зачатие са ми от по първите на които се учих, защото само те са ми останали вкъщи. За бъдеще ще има по- хубави, защото съм купила и нови материали. По нататък ще видя да ви покажа снимки на нови които ще направя :)
Желанието поражда вяра,
вярата поражда надежда,
надеждата дава сили да погледнем реалноста
в очите и да се борим за своето щастие.
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #618 -: Октомври 11, 2014, 12:18:25 pm »
Добър ден.
Ще пийна още едно кафе с вас, докато се прибере домочадието.

evm123, ще се радвам да видя и новите ти произведения. Опитвам се да си харесам една (не е лесно да знаете), та да купя и това на бъдещата си рожденичка.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #619 -: Октомври 11, 2014, 12:47:12 pm »
Благодаря, радвам се, че ви харесват. Задължително тогава ще ви показвам новите. :)
Желанието поражда вяра,
вярата поражда надежда,
надеждата дава сили да погледнем реалноста
в очите и да се борим за своето щастие.