0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3580 -: Март 19, 2007, 07:08:36 am »
Здравейте и от мен! Можете ли да ми кажете дали правилно съм отбелязала О-вуто, ако е имало такова. На десетия и на четиринайстия ден съм спала само 4 часа така, че реалната БТ може и да е по-ниска. Слънчев ден на всички! :D
Добре си го отбелязала  :D.
Дано да е станало. До тук графиката ти е добре.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3581 -: Март 19, 2007, 08:29:28 am »
Моля,ви момичета,вижте и мойта графика!Цикълът ми е 26 дни!Малко не съм в час с тези неща,затова искам вашето мнение. :(Много Ви благодаря!
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3582 -: Март 19, 2007, 09:19:15 am »
ДЕНИС, извинявай пак,погледни и моята Бт особено последните дни ,защото не иска да спадне и седи горе долу на 37.00 до 37 и 2. нямам признаци и на М. и на бременност защото няма и такава, но ве4е може би 2 седмица ме болят гърдите,даже ги усещам през дрехите си...  :P :)
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3583 -: Март 19, 2007, 10:01:56 am »
bubata77, влез в календара си, отляво от списъка избери лентички, харесай си картинка и кликни на нея. След това копирай генерирания код в подписа на своя профил във форума. Не забравяй в профила си да отметнеш, че желаеш графиките ти да са видими и за други потребители. Така ще можем да видим графиката ти  :)
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3584 -: Март 19, 2007, 10:43:55 am »
Добър ден, момичета :-)
Ще съм ви много благодарна, ако споделите мнението си за графиката ми. На 38г съм и от 6 месеца правим опити за бебе, но без успех. Имам история на предишно забременяване със същия партньор, но за жалост неуспешно преждевременно раждане.Онтово ви благодаря предварително.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3585 -: Март 19, 2007, 12:19:17 pm »
Моля,ви момичета,вижте и мойта графика!Цикълът ми е 26 дни!Малко не съм в час с тези неща,затова искам вашето мнение. :(Много Ви благодаря!
Тези стойности са недостатъчни за да се коментира каквото и да било.
Съжалявам.
Трябва да мериш поне още 10-на дни.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3586 -: Март 19, 2007, 12:21:51 pm »
ДЕНИС, извинявай пак,погледни и моята Бт особено последните дни ,защото не иска да спадне и седи горе долу на 37.00 до 37 и 2. нямам признаци и на М. и на бременност защото няма и такава, но ве4е може би 2 седмица ме болят гърдите,даже ги усещам през дрехите си...  :P :)
Твоята графика много ме затруднява.
Не съм сигурна в нищо.
Бих казала че може и да си бременна.  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3587 -: Март 19, 2007, 12:24:33 pm »
Мисля,че сега стана! :(
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3588 -: Март 19, 2007, 12:26:26 pm »
Дали сега се вижда графиката ми?
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3589 -: Март 19, 2007, 12:26:43 pm »
Добър ден, момичета :-)
Ще съм ви много благодарна, ако споделите мнението си за графиката ми. На 38г съм и от 6 месеца правим опити за бебе, но без успех. Имам история на предишно забременяване със същия партньор, но за жалост неуспешно преждевременно раждане.Онтово ви благодаря предварително.
Здравей!
МЦ - 21/02/2007 - не съм сигурна дали е имало О.
Макар Бт да се е повишика, както при О.
За по сигурно е добре да направиш ФМ.
Успех  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    california^

  • *
  • 11
  • Ще бъда грижовна мама
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3590 -: Март 19, 2007, 12:40:05 pm »
Здравейте отново! Ако имате вазможност , моля Ви да ми разгледате графиката!
Водя си и календар във www.fertilityfriend.com и днес след като си попълних там за деня БТ ми излезе , че О е била на 11 ден от цикъла ми ! Не е ли твърде рано за О на 11 ден при цикъл 28-29 дена? Мерси на всички , които ще си кажат мнението по вапроса  :)
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3591 -: Март 19, 2007, 18:19:56 pm »
Денис, съжелявам че те затруднявам. Графиката ми винаги е била трудна за разчитнане колкото и старателна да съм с меренето на БТ. Освен липсата на м. и това че ме болят гърдите , други признаци на евентуална бременност нямам. Очаквах м. на 8 март но нали знаеш че той е непредвидим и не е по часовник...
Спорде теб възможно ли е от Спиронолактона БТ да ми се е е вдигнала и от него да нямам още м. и както и от него да ме болят вече 2 седмица гърдите ?
Почнала съм го на 8 март и си го пия без спиране а тогава не ме болеше нищо...
Благодаря ти...  :P :) 8)
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3592 -: Март 19, 2007, 18:20:29 pm »
Благодаря ти, Денис. Не съм отбелязала, че правих ФМ - имаше един фоликел 32.1 и един 29.00 (на 8 ден от МЦ) после на 12 ден - казаха, че са се пукнали, но уви :-(
В четвъртък ще сом на преглед, за да правя хормонални и ендокринни изследвания. Доста напълнях да една година и кръвотечението ми е само 3 дни.
Ще споделям отново. Радвам се, че ви има.
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3593 -: Март 19, 2007, 20:58:23 pm »
здравейте момичета..... отдавна не съм се включвала.... може ли някой да ми погледне графиката.... дали има някаква надежда този месец :(








*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3594 -: Март 20, 2007, 06:55:13 am »
Здравейте отново! Ако имате вазможност , моля Ви да ми разгледате графиката!
Водя си и календар във www.fertilityfriend.com и днес след като си попълних там за деня БТ ми излезе , че О е била на 11 ден от цикъла ми ! Не е ли твърде рано за О на 11 ден при цикъл 28-29 дена? Мерси на всички , които ще си кажат мнението по вапроса  :)
Според мен няма още О.
 

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3595 -: Март 20, 2007, 06:59:22 am »
здравейте момичета..... отдавна не съм се включвала.... може ли някой да ми погледне графиката.... дали има някаква надежда този месец :(
Надежда има.  :DДано да е станало
Бт ти е доста добра /сравнено с минал МЦ/.
Трябвало е по отрано да мериш - не мога да преценя кога е била точно О.
Чакаме и стискаме палци ;)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3596 -: Март 20, 2007, 07:06:07 am »
Денис, съжелявам че те затруднявам. Графиката ми винаги е била трудна за разчитнане колкото и старателна да съм с меренето на БТ. Освен липсата на м. и това че ме болят гърдите , други признаци на евентуална бременност нямам. Очаквах м. на 8 март но нали знаеш че той е непредвидим и не е по часовник...
Спорде теб възможно ли е от Спиронолактона БТ да ми се е е вдигнала и от него да нямам още м. и както и от него да ме болят вече 2 седмица гърдите ?
Почнала съм го на 8 март и си го пия без спиране а тогава не ме болеше нищо...
Благодаря ти...  :P :) 8)
Не мисля че БТ се е повишила от него.За гърдите - може да те наболяват от него.
За тези неща, а и за други ако чувстваш дискомфорт - консултирай се с лекар.

 

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3597 -: Март 20, 2007, 13:02:39 pm »
Денис,благодаря за отговорите!
Днес бях много учудена водя си графики и в www.fertilityfriend.com когато попълних данните ми отчете О на 19 ден възможно ли е?
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3598 -: Март 20, 2007, 14:53:39 pm »
Denis, би ли погледнала и моята графика...как ти се струва до тук? Правилно ли съм определила О.?(цикълът ми е 25 дни). Предварително ти благодаря.
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3599 -: Март 20, 2007, 15:06:08 pm »
Denis мерси за бързия отговор...така се надявам да е станало... а не съм мерила защото бях решила, че много ме деприсира това мерене... но в един момент пък реших да проверя и така.... мерси отново ;)