0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #900 -: Септември 17, 2011, 11:34:32 am »
Ама защо винаги скачате на Шуър чек в началото? Той отчита по - висока концентрация на ЧХГ. Престо е за ранна бременност, а днес е събота и не знам къде ще направиш кръвен. Колко отрицателен е тоя шуър чек? Не я вярвам тая работа. Ще чакам до понеделник за кръвен.
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #901 -: Септември 17, 2011, 11:57:33 am »
Теди,до като не видиш даните от кръвния,нищо не е сигурно на този свят! само кръвен може да ти даде 100% отговор!! И престанете с тия уринарни на 8-9 ден,това е пълна щуротия!!! :x само си изпилявате нервите! Айде сега,почивай и в понеделник сутринта на лабораторията за кръвен,който естествено ще е  :bfp:!! И никакво,ама никакво спиране на лекарствата osi_3! Ако искаш,обади се на док или Малена или Ани,но и те ще ти кажат същото! Сега спокойствие и здрава храна! :bighug:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #902 -: Септември 17, 2011, 12:03:33 pm »
Kiara, днес е събота, ама е работен ден,  :wink:
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #903 -: Септември 17, 2011, 12:25:26 pm »
Теди, аз бих те посъветвала същото както и другите момичета са ти казали - прескочи си направи един кръвен, днес е работен ден. Стискам ти палци, а за уринарния може и наистина да е рано, особено шуър-чек. Моля се за теб и чакаме добри новини!

Ей да ви кажа това е най-кошмарното чакане в живота ми. Представете си до колко съм неспокойна, след като мъжът ми днес, ставайки от сън беше много обезпокоен за мен - каза ми че цяла нощ съм се стряскала на сън и съм бълнувала... :? И постоянно сънувам, на вечер по няколко сънища сънувам. Вече искам да се свършва с тази агония :?
Щастлива мама на трима :)
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #904 -: Септември 17, 2011, 13:03:59 pm »
Надежда,аз се чувствах по същия начин точно както го описваш 8O.И корема ме болеше ама точно като за цикъл едно към едно.А и главоболие имах силно но то като чета може и да е било от естрофема.
Стискам ви палци момичета :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:.Вярвайте.
Теди ,мила кръвен най-добре.Аз си правих на 14 ден уринарен шуар чек и едвам се виждаше втората черта супер бледа ,а кръвния ми беше +.
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #905 -: Септември 17, 2011, 14:15:43 pm »
Момичета и Рачо,веднага изтичах в лаборатаорията,но във Велинград,няма такова понятие като работна събота:)))То лекар нямаше,та камо ли лаборант.Отдавна са се запили,даже и жените са набили по един път вече:)))Обадих се в Пазарджик там да отида,но те пък работели до 11.Явно ще се чака до понеделник.Утре сутринта пак ще направя тест пада се 14 ден от трансфера.Лекарствата си ги пия,ама главата ми се пръска от тоя Естрофем.По принцип датата за цикъл този месец ми беше 15,но е възможно и от стимулацията да ми закъснява.Силно се надявам гадната една черта да е някаква грешка!Вени,никакво отчайване ти си бременна,ще видиш!Последните дни са най-изнервящи,но ще издържиш много мина мъничко остана до победата:))Гледай си филмчета тъпчи се с вредна храна и си почивай,аз гледам Клъцни-срежи  цял ден и ям чипс:)Не знам дали съм бременна,но добре наддавам:))
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #906 -: Септември 17, 2011, 19:22:47 pm »
Ехооо къде се изпокрихте всички?Трябва да ви кажа нещо странно,днес сутринта нали си правих тест излез отрицателен.Обаче към 2 часа реших да го изхвърля и видях,че се е появила още една мноооооооого бледа чертичка,трябва бая въображение да я видиш.Викнах и мъжа ми и той каза,че я вижда.Изстреляхме малката до аптеката за тест,пак направих на 10 минута нищо след час пак много бледа,даже по бледа от сутринта...Не знам какво да си мисля,на кутийката пише,че теста не може да се зачита след повече от 10 минути,ама все пак...дали имам право да се зарадвам?!Как ме яд ,че не работеше пустата лаборатория!Може ли заради Утрогестана и Естрофема да показва бледата черичка?Пишете,че полудяях :D
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #907 -: Септември 17, 2011, 19:35:51 pm »
Теди, смени марката на теста. И го направи с първа сутрешна урина, защото концентрацията на ЧХГ тогава е най-висока.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #908 -: Септември 17, 2011, 19:41:49 pm »
Теди, смени марката на теста. И го направи с първа сутрешна урина, защото концентрацията на ЧХГ тогава е най-висока.
Охх,в аптеката имало само Шуър Чек и дъщеря ми такъв купила,сутринта пак ще опитам ,а в понеделмик в ранни зори на кръвен,ама до тогава печене на бавен огън:)))
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #909 -: Септември 17, 2011, 19:45:09 pm »
Ей, направо да доживеем до понеделник. Имаше такъв филм. Ами освен да пробваш да мислиш за друго. Ужасно е трудно. И моята глава се пълнеше с лоши мисли от четене как на някои жени им показало плюс на 10-и, 9-и и 8-и ден. Очаквах вече някоя жена да се похвали с плюс на 4-и ден,  :wink: Тази несериозност от моя страна е малко за разсейване. Успех!
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #910 -: Септември 17, 2011, 20:43:34 pm »
 :crossfingers: :crossfingers:
 :bighug:
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #911 -: Септември 18, 2011, 00:05:33 am »
Хей, внимавайте с тези уринни тестове, че доста послъгват понякога  :wink:
Имаше тук момиче, на което няколко уринни - отрицателни, а пък си беше бременна, че и детенцето и вече е големичко даже  :lol:
Макар, че нашия доктор повече разчита на уринните /може би заради различните лаборатории за кръвните/, но все си мисля, че най-удачно е кръвен тест след 10-ти ден от трансфер!
Успех, момичета, и не се изнервяйте! Мислете си за хубави неща - например как ще ви се гади по време на бременността  :wink:  :lol:

Бременни сте до доказване на противното, а то няма да бъде доказано  :wink:
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #912 -: Септември 18, 2011, 08:01:07 am »
Тедиии, а дано де :D Ще стискам палци до утре, кръвния да е положителен. Няма как от естрофема или утрогестана да ти показва бледа втора черта на уринарния, по-вероятно е да е по-късна имплантация! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: Ех, че ме зарадва рано сутринта :D
Щастлива мама на трима :)
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #913 -: Септември 18, 2011, 09:22:24 am »
Тедиии, а дано де :D Ще стискам палци до утре, кръвния да е положителен. Няма как от естрофема или утрогестана да ти показва бледа втора черта на уринарния, по-вероятно е да е по-късна имплантация! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: Ех, че ме зарадва рано сутринта :D
Добро утро!Вени вече не знам какво става,днешния ми тест е напълно отрицателен,вчерашните бледи чертички ги няма...А и цикъла ми го няма.Така се бях обнадеждила,цяла нощ не можах да спя.Няма х търпение да стане 6 часа и да направя теста,уви...Утре ще направя и кръвен.Още един ден и една нощ на терзания.Искам да разбера дали има нещо,защото не издържам на тази неизвестност.Ти как си ?Кога е датата за теста?
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #914 -: Септември 18, 2011, 13:06:58 pm »
Теди, кръвния тест е най-сигурен. Моята дата е 21-ви, има още цели три дни...Вчера през деня и през нощта ме боля кръста, цяла нощ съм се въртяла, място не можах да си намеря, иначе друго няма - ни гърди, ни дявол. Приемам си лекарствата и чакам, дано имаме късмет. Днес ходихме до един много хубав манастир, запалихме свещичка и пак се помолих... :D
Щастлива мама на трима :)
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #915 -: Септември 18, 2011, 16:04:43 pm »
Да,вяра трябва! Без нея сме направо  загубени!Аз съм сигурен ,че ще стане ,ще се получи при всички ни! Всеки ще опита от щастието! :D :D Сега,този септември ще са Станкова и Надето,а през октомври може и да сме ние! :lol: Кой знае??? :wink:
Приятна вечер,моми!
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #916 -: Септември 18, 2011, 17:05:18 pm »
Най-големия ми страх стана реалност,дойде ми.Съсипана съм,така се надявах..Благодаря на всички ви за подкрепата и съпричасността!Сега ще си пострадам и като се съвзема,ще започна да обмислям следващия опит,няма да се отказвам.
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #917 -: Септември 18, 2011, 17:20:37 pm »
Теди :bighug: много съжалявам мила! Каквото и да кажа в момента, едва ли ще мога да те успокоя, но искрено се радвам, че ще продължиш да се бориш до сбъдване на мечтата ти, а аз съм сигурна, че това е най-правилното. Аз когато съм най-тъжна и отчаяна, обичам да си чета един от стиховете на Дамян Дамянов, който много ме успокоява, сега ти го пействам за теб, дано ти помогне, както на мен ми помага:

Когато си на дъното на пъкъла
Когато си най тъжен и злочест
От парещите въглени на мъката
Си направи сам стълба и излез
Светът когато мръкне пред очите ти
И притъмнява в тези две очи
Сам слънце си създай и от лъчите
Създай си стълба и по нея се качи
Когато от безпътица премазан си
И си зазидан в четири стени
От всички свои пътища премазани
Нов път си направи и сам тръгни
Трънлив и зъл е на живота ребуса
На кръст разпъва нашите души
Загубил всичко, не загубвай себе си
Единствено така ще го решиш

Теди, въпреки житейските страдания, които имаме и двете и благодарение на това се запознахме, аз искам да ти кажа че много се радвам че се познаваме, макар и задочно и че си споделяме и подкрепяме в тези не така радостни моменти от живота ни. Ти си един много готин и добър човек и аз съм уверена, че ще успееш! Вярвам в това, моля те вярвай и ти и не спирай да се бориш! :bighug:
« Последна редакция: Септември 18, 2011, 17:23:24 pm от *Надежда* »
Щастлива мама на трима :)
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #918 -: Септември 18, 2011, 17:52:48 pm »
Вени,благодаря ти мила това,че бяхме заедно през цялата процедура беше много важно за мен.Не се разстройвай и не ме мисли,ти си бременна трябва да си спокойна.Да не си посмяла да си мислиш "и при мен ще стане така",няма да се случи при теб,защото ти имаше 3 ембриончета и съм сигурна,че поне едно е вече закрепено.Поне ти трябва да успееш иначе ще обезверяваме момичетата,които сега започват.Аз съм добре,сега говорих с док в сряда съм на преглед,цветна снимка и ще мислим какво ще правим следващия месец.Няма да се оставям на депресията,няма!
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #919 -: Септември 18, 2011, 18:21:53 pm »
TEDI 81 Горе главата, след 1-2 мес. пробваш отново, док. няма да те остави да не забременнеш.От тази тема всички излизат бременни.