0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #880 -: Септември 14, 2011, 09:15:48 am »
roska Колко време е размразяването?Как протича цялата процедура на ЗЕТ  в деня,моля ..

ili, Малена ми каза да дойда към 12:30ч, като отидох ми каза че док. ги размразява в момента. Към 13:00ч. дойде Александров и ни каза че и двата са се размразили успешно, като единия бил перфектен, както се изрази. Изчакахме да прегледа останалите пациентки и тогава направи трансфера. Оставиме последна. Този половин час докато чакахме да разберем какво ще се случи ни се стори цяла вечност. Успех ili, дано всичко да мине гладко.
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #881 -: Септември 14, 2011, 09:18:14 am »
Добро утро! Ще,ще,няма друг начин Ili!!!! osi_9
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #882 -: Септември 14, 2011, 20:40:44 pm »
2=2
Всичко мина супер.Ще чакаме :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Ама чакането е ужасно...до 15ч направо беше ...ад.Но си заслужаваше osi_9
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #883 -: Септември 14, 2011, 20:44:44 pm »
Или, браво на ембриончетата, успех и дано накрая резултата да е много ревлив :D
Щастлива мама на трима :)
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #884 -: Септември 14, 2011, 21:28:59 pm »
Ееее, знаех си аз....Тириририри :bellydance:
А, и ако си чела предните теми, да знаеш, че който ме е видял покрай пункция или трансфер, резултата е двучертичков :wink: Сега да не се излагаме !
Късмет!

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #885 -: Септември 15, 2011, 07:48:56 am »
Ох,мерси.Ти видя колко чакане.
Сега стягам ученика.
ЧЕСТИТ ПЪРВИ УЧЕБЕН ДЕН НА ВСИЧКИ !!!
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #886 -: Септември 15, 2011, 09:30:13 am »
Прекрасни новини ili. osi_9
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #887 -: Септември 16, 2011, 13:43:09 pm »
Абе, не настана ли време за тестове? Или вие ще чакате по 14 дена  :ask:

станкова, от 4-ти до днес 12 дена минаха, вече трябва да се е хванало малкото дяволче :)
« Последна редакция: Септември 16, 2011, 13:45:01 pm от KiaraTiara »
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #888 -: Септември 16, 2011, 13:45:29 pm »
Ейй, Киара, не разбунвай духовете :) Не всички имат нерви да правят тестове, докато покажат две черти :lol: Да си чакат до датата, за да е сигурен резултата :wink:

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #889 -: Септември 16, 2011, 16:48:42 pm »
Еми, какво се умълчаха  :ask:

Аз тука ги мисля повече от самите тях. Дисциплинирана работа, явно ще си чакат датите.
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #890 -: Септември 16, 2011, 16:58:48 pm »
Ами при мен нищо ново, затова не пиша. Малко съм се спекла, че нямам грам болки в гърдите и са меки, но...каквото Бог е решил, това ще е! А вчера и онзи ден имах почти през целия ден и нощта болки - като предменструални :?
Щастлива мама на трима :)
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #891 -: Септември 16, 2011, 19:56:55 pm »
Абе, не настана ли време за тестове? Или вие ще чакате по 14 дена  :ask:

станкова, от 4-ти до днес 12 дена минаха, вече трябва да се е хванало малкото дяволче :)
Киара тихооооо,още не ми е дошло,ама много ме е страх да казвам нещо или да правя тестове,защото корема ме боли точно като за цикъл,подута съм и се будя точно в 6 всяка сутрин.Затова си чакам кротко до неделя,както ми пише на листчето.Ако устискам до тогава и не текна,ще съма най-щастливата.А на Невена и "забраних "да прави тестове,защото аз с моя на 8 ден се скъсах от рев:)))))
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #892 -: Септември 16, 2011, 20:33:35 pm »
Теди :bighug: дано мила, дано да е станало :D :hug2:
Щастлива мама на трима :)
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #893 -: Септември 16, 2011, 20:40:32 pm »
Теди :bighug: дано мила, дано да е станало :D :hug2:
Ох,да не бяха тия пусти болки да ми мътят главата..Ама не съм се отказала да вярвам и ти недей,чуваш ли!!!!!!
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #894 -: Септември 16, 2011, 20:51:44 pm »
Eйййй, момичета,никакво отказванееееее :) :)!! Айдеее,не остана до новите ++++,само още около 24-36 часа! :lol:
Киара,абе един път ти се размина това късане на уши,но сега вече ще те намеря вСофия и ще ти ги скъсам,еййййй :wink: :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #895 -: Септември 16, 2011, 21:00:40 pm »
Eйййй, момичета,никакво отказванееееее :) :)!! Айдеее,не остана до новите ++++,само още около 24-36 часа! :lol:
Киара,абе един път ти се размина това късане на уши,но сега вече ще те намеря вСофия и ще ти ги скъсам,еййййй :wink: :wink:
Ако стане вече за мен ще бъдеш Св.Рачо пророка и аз лично ще ти паля свещи за здраве :)))))Моя мъж вика,аз до неделя ще карам на пост и молитва,щото и без това 34 ден съм на въздържание,таман ще използвам да се причестя:)))
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #896 -: Септември 16, 2011, 23:11:43 pm »
Теди, ти станкова ли си?   8O

*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #897 -: Септември 17, 2011, 00:01:32 am »


t.stankova, моят успешен трансфер беше на 2 ден на едно ембрионче, разделено на 4-ри. Процедурата ми беше на спонтанен цикъл и само една яйцеклетка се пунктира. Щом д-р Александров е направил трансфер, нещата не са загубени.

От цялото си сърце ти желая успех! Не отписвай процедурата! Деленето на ембриона е динамичен процес.
Deep нямам думи да ти опиша колко надежда ми вдъхна писмото ти,това се каза хубаво начало на деня,благодаря!Ние обсъждахме с доктора,ако не дай си Боже не успеем този път,следващия да е на ЕЦ.Би ли ми разказла как протичат нещата там,никаква стимулация ли няма,понеже аз съм от другия край на България,направо за пункцията ли идвам или пак трябва да стоя 20 дни?Може и на лични да ми пишеш,когато ти остане време от бебчо:)))


t.stankova,

На 9 ден от цикъла направихме преглед имаше 2 фоликула в левия яйчник, док. предложи да включим минимална доза Пурегон, за да се борим за 2 яйцеклетки, успоредно с това започнахме и Цитротид. Пунктира се една яйцеклетка, направихме трансфер на 2 ден на ембрион разделен на 4. За наша радост на 15 ден от трансфера ЧХГ теста показа 996.  :D От 9-ти ден на цикъла бях във Варна, на 15 ден беше пункцията, трансфера на 19-ти ден от цикъла а на 3-ти ден след трансфера пътувахме обратно до Пловдив.

Успех, очаквам хубав резултат след 2 седмици!
« Последна редакция: Септември 17, 2011, 00:06:00 am от deep »

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #898 -: Септември 17, 2011, 10:22:09 am »
Здравейте момичета!Киара да,за съм Теодора Станкова.Датата за теста е утре,но аз днес направих тест-отрицателен е.Не ми е дошло,не знам какво става дали да направя и кръвен тест или да изчакам няколко дни?Възможно ли е Шуър Чека да греши?
Deep,благодаря ти за отговора,доколкото разбрах около 10-ина дни си била във Варна.Някой има ли представа,ако реша да опитам на ЕЦ,колко време трбва да изчакам от този ми опит,който явно е неуспешен :( :(Ако е възможно още след месец бих отишла.
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #899 -: Септември 17, 2011, 10:30:34 am »
Ако имаш възможност, направи кръвен тест, за да знаеш какво става със сигурност. Аз така бих направила. Няколко дни за нов уринен биха ме побъркали.
Стискам палци.

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !