0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #740 -: Септември 01, 2011, 19:16:12 pm »
Здравейте, на мен прегнил не ми сложиха, защото док. каза че няма смисъл като ме видя, то така или иначе при мен много бурно се развиха нещата, но го носих със себе си и Ани ми го взе за да го даде на някакво момиче на което трябваше да му бият защото нямаха наличен. Така че всичко е индивидуално. Аз след пункцията бях на система заради големия брой яйцеклетки, но също нямах никакви болки. Така че спокойно не се притеснявайте за нищо. Успех :)
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #741 -: Септември 01, 2011, 19:17:38 pm »
Прегнила го бих снощи,днес нямам никакви инжекции,дали при всички е така или е индивидуално,кога точно се бие?Сигурно всички са на море и няма кой да отговори на обърканите ми въпроси

Това е стандартната схема преди всяка пункция: последна инжекция за узряване на яйцеклетките и предизвикване на овулация 36-38 часа преди пункцията. Бъди спокойна и не се изнервяй излишно, всичко ще мине добре. Успех!
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #742 -: Септември 01, 2011, 20:10:46 pm »
Прегнила го бих снощи,днес нямам никакви инжекции,дали при всички е така или е индивидуално,кога точно се бие?Сигурно всички са на море и няма кой да отговори на обърканите ми въпроси

Това е стандартната схема преди всяка пункция: последна инжекция за узряване на яйцеклетките и предизвикване на овулация 36-38 часа преди пункцията. Бъди спокойна и не се изнервяй излишно, всичко ще мине добре. Успех!
[/quията е нсote]
Цигу,а какво ще стане ако овулацията настъпи по рано от утре в 8?!Има ли такава опасност?Всичко ли пропада,ако стане това?Страх ме е,защото веднъж вече се слуи по време на инсеминация...яйцата се пукнаха по-рано от предвиденото.
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #743 -: Септември 01, 2011, 21:03:31 pm »
t.stankova, не се притеснявай излишно. Обикновено рядко се повтарят едни и същи неща. (То и мен така ме успокояват,  :wink:)
Колко фоликула имаш към момента?
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #744 -: Септември 01, 2011, 21:10:56 pm »
t.stankova, не се притеснявай излишно. Обикновено рядко се повтарят едни и същи неща. (То и мен така ме успокояват,  :wink:)
Колко фоликула имаш към момента?
Ами доктора каза 8 или 9,последно бях на преглед в понеделник.
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #745 -: Септември 01, 2011, 21:27:35 pm »
Много неща вероятно са различни от инсеминацията ти: схемата на стимулацията, броят и размерът на фоликулите към момента на поставяне на Прегнила... Успокой се и си изчакай деня на пункцията.
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #746 -: Септември 01, 2011, 21:39:04 pm »
Оооооо,Станкова,утре ли е важния ден????  Няма да се притесняваш! С нерви нищо не става,макар ,че това твоето е нормално "тръпнене" преди важния старт! :lol: :lol: Стискаме палци толкова силно и продължително,че просто нямаме възможност да пишем! това е -просто и ясно! :wink: Слушай Док и екипа и ще видиш, че приблизително  след 9 месеца пак ще си при него-за раждането!!! :D
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #747 -: Септември 01, 2011, 21:44:47 pm »
Оооооо,Станкова,утре ли е важния ден????  Няма да се притесняваш! С нерви нищо не става,макар ,че това твоето е нормално "тръпнене" преди важния старт! :lol: :lol: Стискаме палци толкова силно и продължително,че просто нямаме възможност да пишем! това е -просто и ясно! :wink: Слушай Док и екипа и ще видиш, че приблизително  след 9 месеца пак ще си при него-за раждането!!! :D
Ох,Рачо дето се вика златни ти устенца:)))Дай Боже да си добър пророк,ако познаеш ще черпя:)))Аз съм притеснена,ама мъжа ми е пред нервен срив милия.Акп утре чуете за припаднал мъж в Аг-то,моя е бил:))Благодаря на всички за куража и пожеланията,очаквайте ме утре с информация,знам че моите посестрими по съдба,на които им предстои ще чакат.Айде да се съмва и да минава ,че да не го мисля.
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #748 -: Септември 01, 2011, 21:49:22 pm »
Аааа,мъжът ти въобще да не се отпуска!!! :lol: :lol: такива като него ,са минали много през АГ-то!! Пълно е с припаднали мъже на 7я етаж/ даже и аз бях така в един момент/,но това въобще не омилостивява екипа!!! :? Номера -Не минава-АГ си е женско царство,затова да се стяга и да слуша нарежданията на док и твоите/след като се наспиш,естествено!  :wink: :wink:
п.п. точно тогава е момента да си поискаш нещо много много ,...което ти се иска.


п.п.п. манииии мъжете ще ме убият,че издадох тайната ,май.... 8O
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #749 -: Септември 01, 2011, 21:53:53 pm »
Аааа,мъжът ти въобще да не се отпуска!!! :lol: :lol: такива като него ,са минали много през АГ-то!! Пълно е с припаднали мъже на 7я етаж/ даже и аз бях така в един момент/,но това въобще не омилостивява екипа!!! :? Номера -Не минава-АГ си е женско царство,затова да се стяга и да слуша нарежданията на док и твоите/след като се наспиш,естествено!  :wink: :wink:
п.п. точно тогава е момента да си поискаш нещо много много ,...което ти се иска.


п.п.п. манииии мъжете ще ме убият,че издадох тайната ,май.... 8O
Ха ха ха ха,моя каза че изобщо не е колегиално от твоя страна,ама аз ти благодаря за хубавата идея,определено ще се възползвам от момента.Няма само аз да страдам я,то не бяха инжекции и прегледи и чудо,заслужила съм да се поглезя,осебено ако си снеса хубави и здрави яйчица:))Нищо няма да ми откаже:)))
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #750 -: Септември 01, 2011, 22:39:12 pm »
Станкова късмет утре и ще чакаме хубави новини :wink:
Няма нищо страшно на пункция, защото нищо не осещаш....само след нея леки болки  :wink:
пожелавам да имаш утре най-хубави яйчица :D, не държи на бройката....а на качество  :wink:

успех от нас  :wink:
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #751 -: Септември 01, 2011, 23:24:24 pm »
Момичета, спокойно, всичко ще мине като по вода  :wink:
На мен пункцията ми беше май най-приятното нещо. Лягаш, леко разкекерчен (сори за думата) и заспиваш най-сладкия сън. :lol: И после вече се събуждаш в стаята, доволно размазан и щастлив, че си свършил своята част от работа и нещата вече са в ръцете на Док и на Бог! Последния път ме караха да броя - абе стигам аз до 16 и си викам, аз няма ли да заспивам вече, те хората още на 10 отнасят плувката.....Казах влачейки 17-ииии и ............нани.  :lol:
А първия път екипа водеше много интересен разговор за най-красивите жени по света. Бяха и Малена, Анито, д-р Александров, д-р Кисьов, анестезиолога, проф. Козовски. Ама пусто, заспах и не чух края на разговора. После ми казаха, че като са ме будили, съм се хилила като ряпа....по коридора също.  :D  :oops:
Пиша ви това, да ви разсея, да не се страхувате и да ви пожелая много късмет на пункциите, трансферите и после положителни тестове, нали?!?

Аааа, аз лично предпочитах мъжо да не идва, че да не се притеснявам и за него. Само носих заветните "майсторчета" в чашката и повече мъжо не ми трябваше.... :lol: освен да ме прибере, де.
Хайде лека и успех утре, Станкова!
"Рибата става акула, когато излезе от водата, спре движението и ухапе полицай!"

*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #752 -: Септември 02, 2011, 14:50:20 pm »
Ех, Теди, цял ден за теб си мисля да знаеш :D И стискам палци!!! Идвай и разказвай, че да мога да си изчистя доволно къщата :lol:
Щастлива мама на трима :)
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #753 -: Септември 02, 2011, 15:14:33 pm »
Хихихих, разказа на Дживотинче мн ме изкефи. Аз няма да споделям моя опит от пункцията, само знам, че заради нея не искам да минавам пак през инвитрото.

Още й е рано на станкова, аз по това време бях с полуотворени очи в леглото и последното което си мислех е как да ви пиша тука. Макар че и аз чакам да каже колко яйца е снесла  :oops:. Не се стърпях, извинете  :D

Невенче, кога е твоята пункция? Май не остана? Бебета, доставени за 18 дена, виж колко бързо стават хубавите неща понякога :)

*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #754 -: Септември 02, 2011, 16:02:36 pm »
Аааа,мъжът ти въобще да не се отпуска!!! :lol: :lol: такива като него ,са минали много през АГ-то!! Пълно е с припаднали мъже на 7я етаж/ даже и аз бях така в един момент/,но това въобще не омилостивява екипа!!! :? Номера -Не минава-АГ си е женско царство,затова да се стяга и да слуша нарежданията на док и твоите/след като се наспиш,естествено!  :wink: :wink:
п.п. точно тогава е момента да си поискаш нещо много много ,...което ти се иска.


п.п.п. манииии мъжете ще ме убият,че издадох тайната ,май.... 8O

Рачо :lol: :lol: :lol:
Щастлива мама на трима :)
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #755 -: Септември 02, 2011, 16:35:23 pm »
Ех, Теди, цял ден за теб си мисля да знаеш :D И стискам палци!!! Идвай и разказвай, че да мога да си изчистя доволно къщата :lol:
Невенка,хубаво си ги стискала палците,защото всичко мина чудесно!Аз съм квачка рекордьор-11 яйчица и според Доц.Маркова,кое от кое са по хубави:)))Сега подробно-снощи не съм мигнала,днес в 8.00 бях в клиниката,процедурата започна в 9,прави ми я Маркова,много страх за нищо беше моята работа.Легнах на магарето анестезиоложката каза да броя бавнико,стихнах до 17 и...се събудих в стаята:)Излязох от упойката незабавно и видях мъжа ми готов да колабира:))След като си чух резултата изпитах облекчение и известна степен гордост,че се справих така добре с моята част на задачата.На пункцията присъстваха-Маркова,Александров,Ани ,Малена,анестезиоложката и ембриолога.В 12.30 вече си пътувах към хотела,сега имам някакви тъпи болки ,като при цикъл.Чувствам се страхотно с една крачка съм по-близо до бебчето ми:))Не искам да се тревожиш изобщо,моля те няма нищо страшно,гарантирам!Питай за всичко за,което се сетиш и си чисти спокойно:))
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #756 -: Септември 02, 2011, 16:42:54 pm »
Теди, така се радвам :D Браво момиче! :D
Знаех си, че няма нищо страшно и че ще се справиш с всичко. А най-важното е хубавия резултат. Дано сега всичките да се оплодят! И на финала едно или две бебчета :bori_007: :bori_002: Пожелавам ти от сърце :D :bighug:

Аз лично за пункцията не се притеснявам особено - все пак съм преминала през далеч по-сложната и тежка операция секцио... :D

Почивай си сега :bighug:
 
Щастлива мама на трима :)
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #757 -: Септември 02, 2011, 18:03:23 pm »
Бравооооо!!!! Свърши се! Сега е момента да си пийнеш хубаво, да изпушиш последната цигара, защото след 5 дена купона свършва  :P

Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #758 -: Септември 02, 2011, 18:17:46 pm »
Благодаря,момичета!Вени,то аз имам две операции,ама пак се тревожех.Мислех си ще устискам ли яйцата,аз все си се притеснявам,такава съм си:)Ти кога си?Ще се моля да чуеш същите добри новини,като мен!Чакай че сега си имам нова драма и аз и мъжа ми се разболяхме,гърло сополи пълна програма,та сега да видим той какъв материал е дал ,така на болно...И дано оздравея до трансфера.Пази се,че трябва да си здрава и силна.Аз съвсем се скапах,ама ще се взема в ръце,та да посрещна бебчо в благоприятна среда:))Успех на всички,които сега стартират в най-добрата клиника!
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #759 -: Септември 03, 2011, 13:39:22 pm »
Теди, ще се оправите, вероятно някаква настинка ви е пипнала, пийте топли напитки с много лимон, ако има и мед, още по-добре. Аз днес бях на последен преглед, в понеделник ще е пункцията. Днес си бих последния цитротид, и сега не знам без инджекции какво ще правя :lol: :lol: :lol: Не знам дали е нормално, но много се радвах всеки път като дойде време да си бия инджекция. Казвах си ето, още една крачка към моето бебче :D В 22,30 ще си бия прегнила и утре инджекционна почивка :lol:

Дано Теди, дано всичко да е наред!
Щастлива мама на трима :)