0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #580 -: Юни 25, 2011, 16:35:13 pm »
Тук си е направо студено. Беше 17 градуса и валеше. Не, мерси, за разходките  :P
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #581 -: Юни 26, 2011, 20:37:52 pm »
Ейййй,Варненската бандааа,видяхте ли какъв концерт спретна 4Зачатие" в петък вечерта??? Маниии,музикалното събитие на лято 2011 г.!!!! :lol: Абе т сцената струяха щастливи усмивки и ухаеше на много бебета!!  :D
п.п. основно от многото присъстващи бебешоци !!!! :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #582 -: Юни 28, 2011, 13:33:41 pm »
Май и аз като лудите взех да си пиша и отговарям сам?? :( какво става в тая тема??? :oГолямо затишие!? Все пак,макар и много от вас да не са от Варна,чуствам се задължен да благодаря на "местните" за доброто посрещане във Варна и успешния ДРЗ! Успешен и ползотворен,предполагам,за много двойки в нужда! да не забравяме,че беше съчетан и с много емоционален ,незабравим концерт! :D   Или 7372,напиши нещо!!Моля те!!
« Последна редакция: Юни 28, 2011, 13:36:40 pm от ra40 »
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #583 -: Юни 28, 2011, 17:16:03 pm »
Извинявай,ама изчаквам и за това не пиша.Утре ще пускам кръвен тест,за да се види какво е.Никой не знае какво ще става.Чудо.За мен ще е на есен на ЗЕТ ,но малена не се дава.
Много тъпо ,ама...Не смея да се наплача още.В понеделник не съм пускала нищо,само уринарен-лека черта.Усещането ми е -,но...
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #584 -: Юни 29, 2011, 13:36:47 pm »
...и настъпи края.Поне вече е ясно-няма го/ги...отидоха си. :balk_144:

ЧХГ падна още.Дори не ми се и плаче,поне не сега.Говорих с Малена.И на тях им става тъпо,ама какво да се прави,то ни е ясно ,че шанса не е 100%.Говорихме за ЗЕТ през септември-октомври-както си реша.
 :bighug: 
Да сме живи и здрави и на есен пак.Мерси на всички,които стискахте палчета!!!
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #585 -: Юни 29, 2011, 13:41:06 pm »
ili7372 съжалявам, но никакво отказване докато не прегърнеш един, може и два сладки бебока. Почини и събери сили да продължиш, а септември или октомври съм сигурна че ще бъде твоят месец. :bighug:
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #586 -: Юни 29, 2011, 14:10:08 pm »
ИЛИ,съжалявам и аз ,момиче!! Ако ти олекна-поплачи си! Няма лошо! Има време за планове,но е хубаво ,че оптимизма не те е напуснал! Няма как,тоя път не е лесени за това сме събрали всички тук!
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #587 -: Юни 29, 2011, 14:48:46 pm »
Или много съжалявам мила!
 :bighug: :bighug:
Поплачи си, почини си, а ние наесен пак ще стискаме палци!
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #588 -: Юни 29, 2011, 14:57:35 pm »
Някой може ли да каже нещо за ЗЕТ в Варна.Има ли момичета опитали,успели,неуспели...Малко ми е  :?
От цялата ситуация поне икрънках един болничен.Изтичаше ми и мойто JP ме пусна на ЛКК,нали ми беше +  и сега ще ми пуснат бая дни... :oops:  Малко ми е тъпо,ама...поне на есен ще си ползвам отпуската за ЗЕТ...
Нека някой пише с ЗЕТ,моля
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #589 -: Юни 30, 2011, 08:54:43 am »
Или, съжалявам да прочета за несполуката ти, но не губи надежда. Почини си сега лятото и наесен, с нови сили ще успееш. Не една или две жени са успели със ЗЕТ. Аз също съм за септември - може и да си правим компания на горещото диванче...
Щастлива мама на трима :)
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #590 -: Юни 30, 2011, 10:27:29 am »
Ще се радвам  :)
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #591 -: Юли 02, 2011, 17:59:02 pm »
Или, съжалявам! Пожелавам ти да се усмихнеш... отново.

Аз съм в болница, получих кървене. Бебетата, две мъжки, за сега са добре.

Никога не знаеш какво изпитание ти праща съдбата. Успех, Или.
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #592 -: Юли 02, 2011, 18:01:56 pm »
Киара, пази се, дано всичко се оправи и скоро да се приберете вкъщи.
Значи сини гащи а, еййй доктора не направи малко моми :)

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #593 -: Юли 02, 2011, 18:20:08 pm »
хихииихих Сисее то и ти гледам се гласиш за мома с това ервено вързопчее,ама ай да видим златните ръце какво са направили  :lol: :lol: :lol: да не дойдеш и ти в клуба на свекитатааааааааа :))
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #594 -: Юли 02, 2011, 18:26:52 pm »
Аз до сега не познавам никой с женско от Александров. Тоз човек дали си води статистика, много искам да я видя.
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #595 -: Юли 02, 2011, 18:29:08 pm »
Аз до сега не познавам никой с женско от Александров. Тоз човек дали си води статистика, много искам да я видя.
оооо, мойто е момиченце, на deep също и ощо има...
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #596 -: Юли 02, 2011, 19:34:15 pm »
Мънкич, честно вързопчето не съм го избрала целенасочено :D
Тя и нощницата ми беше червена сега на последния опит :wink:
Скоро ще се разбере в кой клуб съм, но няма значение...важното е бебета да има!

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #597 -: Юли 02, 2011, 21:43:37 pm »
Скоро ще се разбере в кой клуб съм, но няма значение...важното е бебета да има!
Много точно казано, Сис!  osi_9
След толкова чакане нямаме претенции за пола, нали?!?
Пък и свекита.......ще го мислим след години, "кат додат снахите".

Или7372, голяма прегръдка от нас.
"Рибата става акула, когато излезе от водата, спре движението и ухапе полицай!"

*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #598 -: Юли 02, 2011, 21:57:44 pm »
Аз до сега не познавам никой с женско от Александров. Тоз човек дали си води статистика, много искам да я видя.
Не си се запознала с цялата варненска група затова:) Да видиш какви красиви момичета (деца) има за ужас на бащите им:) Не, че момчетата им отстъпват:)))
Пожелавам успехи на всички и много се надявам скоро в която и тема да е, да прочета добра новина за още едно рачешко семейство.:):):)
Рач, радвам се, че те познавам и следващия път да сте семейно:))))))
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #599 -: Юли 03, 2011, 14:01:31 pm »
Аз до сега не познавам никой с женско от Александров. Тоз човек дали си води статистика, много искам да я видя.

Киара, нашето бебе е момиченце и е заченато в АГ Варна при д-р Д-р Александров, има и още мами с розови панделки.    :wink:


Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън