0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #980 -: Декември 24, 2012, 11:42:27 am »
linapoli Благодаря ти миличка  :bighug:
Прегръщам ви и ви целувам всички и съм ви благодарна за подкрепата.  :bighug:
 tree2a Весели празници, успешна и плодородна година за всички, които очакват мечтата    ylinfant им да се сбъдне !!!  :dance2: ornaico1
*
Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #981 -: Декември 24, 2012, 12:07:43 pm »
Здравейте момичета!
Прекрасни новини прочетох,честито на успелите момичета,а на другите дано вашите съкровени желания ,пожелани в коледната нощ ,се превърнат в реалност.На всички весели празници и една по-хубава и плодовита година да бъде следващата! tree2a santa2

Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2
« Отговор #982 -: Декември 24, 2012, 14:25:43 pm »
Весело посрещане на празниците момичета! Много здраве желая на всички, сбъднати мечти коледни чудеса и уеспешна и плодотворна година  :wink:



Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #983 -: Декември 25, 2012, 18:11:39 pm »
Имам си страхотен подарък - ЧХГ 22 днес и положителен уринен тест вчера. Добри стойности като за 1 имплантиран ембрион и слава Богу, в моя случай е страшно важно бременността да е едноплодна.

Виждам положителен тест за първи път от повече от 2 години, след 1 извънматочна и 2 ранни аборта, а после 2 неуспешни опита. Големите притеснения започват сега, но днес ще се отпусна и един ден поне няма да ми се плаче.

Весела и щастлива Коледа на всички. Дано добрите мечти се сбъдват.
*
Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #984 -: Декември 25, 2012, 18:14:18 pm »
Ей,страхотен коледен подарък,мила!
Стискам палци всичко да е наред и една лека и спокойна бременност!
Весела Коледа!
*
Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #985 -: Декември 25, 2012, 18:56:36 pm »
Честито, получила си най-желаният коледен подарък! Пожелавам ти спокойни и безпроблемни девет месеца. По коледа наистина стават чудеса, ти си доказателство.

 mc101
Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #986 -: Декември 26, 2012, 02:40:05 am »
Имам си страхотен подарък - ЧХГ 22 днес и положителен уринен тест вчера. Добри стойности като за 1 имплантиран ембрион и слава Богу, в моя случай е страшно важно бременността да е едноплодна.

Виждам положителен тест за първи път от повече от 2 години, след 1 извънматочна и 2 ранни аборта, а после 2 неуспешни опита. Големите притеснения започват сега, не е високо ЧХГ-то (все пак тестът е правен на 8-ми ден от трансфира), но днес ще се отпусна и един ден поне няма да ми се плаче.

Весела и щастлива Коледа на всички. Дано добрите мечти се сбъдват.
*
Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #987 -: Декември 26, 2012, 08:07:56 am »
Heaven_New много се радвам за теб миличка  :hug2: .
Най-хубавият подарък.Пожелавам ти всичко да върви добре и да се радваш на една спокойна бременност.
Весели празници!

Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #988 -: Декември 26, 2012, 10:10:16 am »
Имам си страхотен подарък - ЧХГ 22 днес и положителен уринен тест вчера. Добри стойности като за 1 имплантиран ембрион и слава Богу, в моя случай е страшно важно бременността да е едноплодна.

Виждам положителен тест за първи път от повече от 2 години, след 1 извънматочна и 2 ранни аборта, а после 2 неуспешни опита. Големите притеснения започват сега, но днес ще се отпусна и един ден поне няма да ми се плаче.

Весела и щастлива Коледа на всички. Дано добрите мечти се сбъдват.
честито мила,наистина по-Коледа стават чудеса..страхотен подарък.желая ти лека и безпроблемна до края и на финала едно прекрасно бебенце :bighug:
*
Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #989 -: Декември 26, 2012, 10:13:06 am »
Heaven_New  :bighug: честито  :bighug: Лека бременност и след 9 месеца  :cloud9: да си гушнеш живо и здраво бебче.  :hug2:
*
Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #990 -: Декември 27, 2012, 08:23:05 am »
Имам си страхотен подарък - ЧХГ 22 днес и положителен уринен тест вчера. Добри стойности като за 1 имплантиран ембрион и слава Богу, в моя случай е страшно важно бременността да е едноплодна.

Виждам положителен тест за първи път от повече от 2 години, след 1 извънматочна и 2 ранни аборта, а после 2 неуспешни опита. Големите притеснения започват сега, но днес ще се отпусна и един ден поне няма да ми се плаче.

Честито миличка!Желая ти леки  :cloud9: бъди спокойна и мисли позитивно. вярвам, че мъничето ще бъде с теб до края, през август 2013 ще гушнеш най-сладкото  :babyflips:
Цитат
Весела и щастлива Коледа на всички. Дано добрите мечти се сбъдват
по Коледа стават чудеса и "добрите мечти се сбъдват", защото ние го заслужаваме. Аз също скоро видях  :bfp: След 7г борба за бебе/ 2 спонтанни аборта и 2 неуспешни опита, с тежък мъжки фактор/ забременях спонтанно.
Затова момичета ВЯРВАЙТЕ  в чудесата и не забравяйте да мечтаете!
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ !
Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #991 -: Декември 27, 2012, 08:52:48 am »
Heaven_New Невероятна радост ми създаде с тези новини!!! Живо и здраво бебче след 9 м. ти пожелавам!!!
OPTI Пожелавам и на теб най-прекрасното чудо - да го прегръщаш и целуваш с толкова благодарност и обич, колкото само едно чакано толкова дълго детенце може да получи!

 :bighug: :bighug:
Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #992 -: Декември 27, 2012, 15:23:29 pm »
Честита Коледа мили момичета! Желая на всички ви здраве, огромно щастие и сбъднати мечти!  mc101
Честито и на новите бременни момичета Heaven_New и OPTI, които получиха своя коледен подарък  santa2!
Дай Боже все такива новини да се чуват.
Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #993 -: Декември 28, 2012, 13:59:07 pm »
момичета днес не само видях двете си точици,но и им чух и сърчицата :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: толкова съм щастлива..пожелавам го на всяка една от все сърце да го изпита това чувство невероятно е :bighug: :bighug:
Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #994 -: Декември 28, 2012, 14:15:36 pm »
Heaven_New, Миличка в друга тема прочетох за лошия резултат :( Пожелавам ти бързо възстановяване и скорошна успешна докрай бременност  :bighug:
marieta25, честити сърчица! Лека бременност до края!



Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #995 -: Декември 28, 2012, 14:25:46 pm »
Heaven_New   :bighug:

marieta25 Честити  :heartbeat: :heartbeat:
И ние днес видяхме нашето  :heartbeat:
Невероятно усещане!!!
Присъединявам се към пожеланието на marieta25 :)
*
Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #996 -: Декември 28, 2012, 15:15:45 pm »
никоя, marieta25 Честити  :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat:
Аз все още съм в очакване да чуя сърчицето на моето малко чудо. Днес бях на преглед,точицата ни е пораснала от 8,3мм на 17,5мм, отговаряме на 6г.с. но е можахме да чуем сърдечна дейност. д-р Белчева предполага че е късна имплантация - ДАНО...Другата седмица пак на преглед.
« Последна редакция: Декември 28, 2012, 15:18:08 pm от OPTI »
Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #997 -: Декември 28, 2012, 15:57:12 pm »
OPTI Явно малките слънцета си се развиват всяко за себе си :) На мен ми казаха 8-ма, а аз съм 6 и малко. После споделих със снахата и тя каза че на всеки преглед "отговаряла" найната бременност с +/-2 седмици. Другата седмица ще се похвалиш, хем и актуално фото ще имаш  :D
Само ако може да ми разкажете, от къде ги виждате тези размери??? Че го гледам това отпечатаното листче и нищо :)))
*
Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #998 -: Декември 28, 2012, 19:28:37 pm »
Другата седмица ще се похвалиш, хем и актуално фото ще имаш
Дано е така. не спирам да вярвам, че нашето мъниче ще порасне  здраво и пухкаво :babyflips:. Въпреки това сърцето ми се е свило

Цитат
Само ако може да ми разкажете, от къде ги виждате тези размери??? Че го гледам това отпечатаното листче и нищо :)))
На моята снимка е показано долу в дясно, а и доки ми каза размера. Сега си погледнах снимката от 1-та бременност преди 5г - в горния десен ъгъл пише Gs 3,88mm. Така че явно зависи от УЗ с който ви гледат.
Re: Ин витро / икси - октомври, ноември, декември 2012 - част 2
« Отговор #999 -: Декември 29, 2012, 10:18:07 am »
marieta25 Честити   :heartbeat: :heartbeat:
И ние вчера видяхме нашето  :heartbeat:
Невероятно усещане!!! Не можах да повярвам че толкова силно може да бие. :heartbeat: