0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #920 -: Декември 06, 2011, 10:02:38 am »
Днес започваме стимулация за нашето първо ICSI.

OPTI, честито начало - дано този опит е и последен и да завърши след 9 месеца  :bori_007: :bori_004:



   La vita è bella
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #921 -: Декември 06, 2011, 15:42:01 pm »
birzata, мисля, че по-скоро на гладно трябва да е, защото на втори ден взимат кръв и за ПКК. Сестрите изрично ме питаха дали съм жадна и гладна.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #922 -: Декември 06, 2011, 15:52:13 pm »
мен никога не са ме питали дали съм гладна и жадна.

кръв се взема на гладно и жадно, когато се изследва кръвна захар, защото влияе върху резултата. а в тия изследвания не влиза кръвна захар.
ПКК не се влияе от това дали си ял или пил.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #923 -: Декември 07, 2011, 08:44:39 am »
На мен и кръвна захар ми изследваха преди стимулацията. Явно затова са ме питали дали съм закусвала.
OPTI, и аз стискам палци за успешен финал  :goodluck:
« Последна редакция: Декември 07, 2011, 08:56:12 am от Туци »
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #924 -: Декември 07, 2011, 10:07:31 am »
мен никога не са ме питали дали съм гладна и жадна.

кръв се взема на гладно и жадно, когато се изследва кръвна захар, защото влияе върху резултата. а в тия изследвания не влиза кръвна захар.
ПКК не се влияе от това дали си ял или пил.

и на мен миналия месец в началото на стимулацията ми пуснаха кръвна захар, при предишната не са, може би вече я пускат задължително.
А питаха единствено дали съм закусвала, аз тогава не закусвах, а пиех кафе без захар и те казаха така е ок.
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #925 -: Декември 07, 2011, 10:30:30 am »
Добър ден,девойчета!!!! :D Минавам на една бърза "визитация", :lol: :lol:,че последните дни ми е доста натоварено/за съжаление с "непродуктивни"ангажименти  :x/ и пожелавам успешно начало на всички стартиращи- Опти,Хеван,Бирзата ,ако има и други, също!!! Среща отново тук или в друга тема,но след 9 месеца!!! Приблизително,де,не държа да е с точност до ден!!! :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #926 -: Декември 08, 2011, 16:33:52 pm »
момичета,прочетох че д-р Владимиров ще отсъства до 8.01.12г и много се разтревожих,защото ми каза да отида януари м/у 3-5 ден на цикъла,за да почвам подготовка(т.е. план за действие за февруари),да ама си сметнах дните на цикъла и за да отида на 9 ще ми е 6ден от цикъла,това значи че ще изпусна датата,освен ако не ми закъснее цикъла...незнам какво да правя....
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #927 -: Декември 08, 2011, 17:20:05 pm »
marieta25, д-р Димитрова също поема подготовките за процедури, така че тя ще те прегледа. Не се тревожи  osi_9
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #928 -: Декември 08, 2011, 17:43:06 pm »
туци благодаря ти за бързия отговор,незнаех че д-р Димитрова може също да задейства нещата....лека вечер!!!
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #929 -: Декември 08, 2011, 21:19:14 pm »
Мацки днес бях на 1-вия си преглед след началото на стимулацията.След 3 дни на GONAL F 225 и  14 бр. DECAPEPTIL 0,1 съм успяла да си "завъдя" 19 фоликулчета / 11 в дясно и 8 в ляво/. Димитрова сомена , че фоликулите били 2,5 см, което нямам представа добре ли е, зле ли е. А и не питах. Малееееее такава съм шматка, като вляза в кабинета на док. и си глътвам езика. А после в главата ми нахлуват всевъзможни въпроси, ама късноооооооо. е ще си чакам следвщ преглед. пък дано имам повечко акъл в главата. Сега продължаваме с DECAPEPTIL O,1; GONAL F 150/ден и МЕРИОНАЛ 150 IU/ден. На 10.12. отново на преглед.
 Имам само едно въпросче към момичетата минали вече по този път. Колко време преди пункцията Владимиров ще определи датата. знам че при всяка жена е различно. Но питам , ориентировъчно, за да може с милото да планираме малко отпуск. А и нали се иска 3дни въздържание, че да даде качествен материал после. Ще съм ви благодарна, ако ме ориентирате кога горе долу да очаквам пункция/ днес съм 4-ти ден от стимулация и 5-ти ден на МЦ/
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #930 -: Декември 09, 2011, 09:08:27 am »
здравей Опти, много добре върви процедурата! Стискам палци! За пункцията, док ще ти каже поне 2-3 дни по-рано, така че не се притеснявай.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #931 -: Декември 09, 2011, 09:11:06 am »
Момичета, моя много близка приятелка прави ин витро при Владимиров. Вчера й беше 10 ден след трансфера, ЧХГ 10. Теста определено е положителен, но достатъчно ли е това ЧХГ :? как мислите?
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #932 -: Декември 09, 2011, 09:40:22 am »
Важно е какво е казал доктора!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #933 -: Декември 09, 2011, 10:27:51 am »
Заповядайте в новата тема:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=47259.0
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!