0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #580 -: Ноември 13, 2008, 13:18:13 pm »
Браво Чани,радостни новини,относно подутия корем ще спадне много бързо то най-малко може да те притеснява.Браво на тази която започна този форум,толкова полезни неща,добре че ви има всички вас. :D
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #581 -: Ноември 13, 2008, 14:32:06 pm »
За вливанията е хубаво да си носите кока-кола. На мен една банка имуновенин ми я вляха за 4-5 часа. Замайваш се, но се изтрайва. През 15 мин ни мериха кръвното, анестезиолога беше постоянно при нас и една сестра.

[/url]
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #582 -: Ноември 13, 2008, 17:48:05 pm »
Браво на тази която започна този форум,толкова полезни неща,добре че ви има всички вас. :D
"Виновничката" е cream. Браво Кремче, че направи тази темичка и ни сбра толкова много момичета  :D.
Аз не съм забравила за бъдещата тема "Бебета Бойчев"  :balk_68:
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #583 -: Ноември 13, 2008, 18:00:29 pm »
Аз също съм ЗА форум бебета Бойчев,дано скоро някоя от нас ни зарадва.Която е първа трябва много да черпи и да си провлачи краката,че всички след това да я последваме   :D :D :D
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #584 -: Ноември 13, 2008, 19:29:45 pm »
Privet i ot men momicheta :hello: :hello: :hello:

Mnogo se radvam che chuvam hubavi novini ot vsiaka ot vas.Minalata sedmica biahte dosta otchaiani 4e i az sas vas :(
Eto 4e i az minah pri nashia doktor vchera i rezultata e che veche zapochnahme s bebepraveneto :oops toi vidia che sam v ovulacia i ligavicata mi e dosta dobra :oops: i kaza da deistvame oshte ot sashtata vecher.Izpisa mi edni hapchenca zaradi leko zavishenite mi TAT i MAT. Of monicheta krai veche s doktorite,izsledvaniata i Sofiq i Pleven i kade li oshte nehodih.Krai.Kato mi go kaza doktora taka mi olekna ako znaete i taka se uspokoih i se usmihnah :balk_48:
Obache me e strah i da se usmihvam veche,zashtoto mnogo smiah ne e na hubavo.Kakto i da e ,gore glavite na vsichki.Vse niakoga shte stane tova koeto iska vsiaka ot nas.Pozdravi i kasmet :goodluck: az sashto sam za tema"Bebeta Boichev".
« Последна редакция: Ноември 13, 2008, 19:31:45 pm от maya_20 »

Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #585 -: Ноември 13, 2008, 19:55:48 pm »
Здравейте момичета  :D :D Много ви благодаря за полезната темичка - аз също съм от бъдещите пациентки на д-р Бойчев. От почти 2 години се опитваме да си направим бебче и не се получава. Опитах се още преди време да си запиша час в Тутракан, но ми предложиха за след 3-4 месеца и аз се отказах тъй като по принцип живеем в чужбина и нямаше как. Много моля някоя от вас да ми даде актуален номер на клиниката, може и на лични. Също така да ви питам там правят ли се спермограми. Предварително се извинявам, ако вече е писано, но нямах време да прочета цялата тема. Благодаря ви и успех на всички!


За мъничката ми принцеса, завинаги в сърцето ми, 26.02.2009 - http://www.youtube.com/watch?v=TgxfvM1K7yI
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #586 -: Ноември 13, 2008, 20:26:13 pm »
Здравей Шери,номерът на клиниката е 086660560,правят и спермограми.Много правилно си се ориентирала,малко се чака но е за добра кауза.Успех
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #587 -: Ноември 13, 2008, 22:01:07 pm »
Благодаря Деси за бързия отговор. При първа възможност ще си запиша час при д-р Бойчев, виждам, че мненията за него са много положителни и съм обнадеждена  :D Дано да помогне на повече двойки!


За мъничката ми принцеса, завинаги в сърцето ми, 26.02.2009 - http://www.youtube.com/watch?v=TgxfvM1K7yI
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #588 -: Ноември 14, 2008, 13:19:18 pm »
Добре дошла Шери,
И аз те съветвам да изчакаш за преглед при Бойчев. Аз имам час чак за края на януари, но съм ходила при него преди и мога да гарантирам за себе си, че е много добър- и като специалист и като човек имайки предвид деликатността на прегледа.
Не зная от къде си, но ако си от град където няма голям избор на лекари може да предпишат лекарства, които да ти навредят. На мен един лекар в Разград ми предписа Клостилбегит без да имам всички необходими изследвания преди това, без да ме вика на фоликометрия и т.н. Благодарение на дамите от форумите тук разбрах колко е опасно това.
А и според мен е добре да започнеш при един специалист и после да си ходиш само при него. След това вече няма да чакаме толкова дълго за час.
Успех ти желая!
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #589 -: Ноември 14, 2008, 23:43:32 pm »
Благодаря ти, Дени, за топлото посрещане! Ние сме от Русе като повечето от пишещите тук. Имам чувството, че от цяла вечност се лутам между лекари, мнения, кабинети, погрешни лечения, и накрая нищо.
Решила съм твърдо да се запиша, надявам се да има свободни часове най-късно март месец. За мен е много важно отношението, да ми се обърне внимание и да ми се обясни, а не да ме карат на конвейер. Виждам, че всички споделяте колко е внимателен и добър и това доста наклони везните. Започвам да следя темичката редовно  :D
Успех и на теб, и на всички момичета тук!


За мъничката ми принцеса, завинаги в сърцето ми, 26.02.2009 - http://www.youtube.com/watch?v=TgxfvM1K7yI
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #590 -: Ноември 15, 2008, 01:32:31 am »
Кремче много се радвам за теб,мечтата ти става все по близо до теб,януари месец ще стискаме палци с ръце и крака за теб  :bighug:
 
Аз сега съм малко в депресия,нормално състояние за мен,в понеделник и аз ще званя за преглед при нашия док.,така силно се надявах да не ми се налага,но...,за съжаление ще трябва да се посещава.
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #591 -: Ноември 15, 2008, 10:54:16 am »
Здравейте момичета!!! Всичко при мен мина успешно. Док. ми каза, че е не е очаквал толкова добър резултат от лапарото. Махнал ми е един миомен възел и малко сраствания, каза че сега и двете ми тръби пропускат и че имам много голям шанс да забременея.Много съм щастлива и се чувствам сравнително добре. Стомаха ми е малко подут и това ми пречи , но се надявам скоро да ми мине.
Дано отсега нататък си пишем само за хубави неща!!!!
След лапарото шансовете се увеличават доста, а и с две пропускащи тръбички си е направо супер!!!!!!! Браво, Чани!!!!!!!! Чакаме с нетърпение развръзката :bori_006:

а лигавицата този месец не сме я мерили, но аз си пия естрофема заради нея. На 24 сме на преглед в София. Чакам с нетърпение развръзката ...
На 24 ноември ли? Значи ще започваме заедно следващата година, ако всичко е наред. Супер!!! Да не забравиш да напомниш на Стаменов за Бойчев, за да можеш да стартираш при него.
Аз сигурно ще започна около 21 Януари с първите инжекции, по къс протокол. Вчера звънях в Тутракан, защото трябва на първия ден от менструацията да съм при Бойчев, а пък незнам кога ще е, за да си запазя час. Ванчето ми каза, че няма никакъв проблем, в деня трябва да звънна и да се разберем за часа.
Имуновинина е на ампули, нали? Можеш ли да ми кажеш приблизително колко струва едната и колко бройки ти вливат на теб.
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #592 -: Ноември 15, 2008, 11:04:04 am »
Здравейте момичета,може ли някоя от вас да ми разясни повече за инсеминацията при доктор Бойчев,защото аз мисля да се ориентирам към това.Сега като отида в сряда ще говоря с него все пак да видим той какво мисли.Ще съм ви благодарна ако ми дадете повече информация за инсе.Искам да бъда по-подготвена.Много се радвам че при повечето от нас нещата вървят към по-добро.Вярвайте че всичко ще завърши успешно.
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #593 -: Ноември 15, 2008, 16:19:28 pm »
Здравейте момичета,може ли някоя от вас да ми разясни повече за инсеминацията при доктор Бойчев,защото аз мисля да се ориентирам към това.сичко ще завърши успешно.
На 10-ти ден от МЦ си на преглед. Док разглежда фоликулите, лигавицата и т.н. с вагиналния видеозон. Изчислява точно кога трябва да си биеш инжекция прегнил, който си купуваш от аптеката, заедно с игла и спринцовка. Хубаво е да си го купиш още сега, защото понякога го няма в аптеките и можеш да изпуснеш датата. Биеш си прегнила и на следващия ден отиваш за инсеминация. Док ти казва точно в колко часа трябва да сте там с милото. Давате материал и отивате на разходка, защото отнема около два часа, докато го обработят. След това ви казват кога да се върнете и се качваш на магарето :wink:. Док ще вземе един катетър, в който са "бебетата" и ще ти ги транспортира до матката :D. С усещанията всичко е индивидуално. При повечето момичета няма никаква болка, освен неприятното усещане от спекулума. При мен специално инсетата минават ужасно-нещо не ми е наред и док неможе да вкара катетъра. Първото ми инсе го прави брат му на док - д-р Богомил Бойчев. Честно казано, не че му правя реклама, обаче тогава ме боля по-малко. Предполагам, че и той е много добър лекар, но може би рекламата му е малко и аз смятам да се погрижа :lol:
Ако нещо друго се сетиш, питай! Всичко ще е наред, не се тревожи.
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #594 -: Ноември 15, 2008, 16:25:26 pm »
Кремче много се радвам за теб,мечтата ти става все по близо до теб,януари месец ще стискаме палци с ръце и крака за теб  :bighug:
Аз сега съм малко в депресия,нормално състояние за мен,в понеделник и аз ще званя за преглед при нашия док.,така силно се надявах да не ми се налага,но...,за съжаление ще трябва да се посещава.
Да не съм чула за депресии! Коледа идва и настроенията трябва да са позитивни. Трябва да се отпуснем, да се насладим на празниците и току виж бебчетата се получили :bed:
Стискам ти палци за прегледа, който ти предстои. Ще те чакаме да разказваш. Желая ти много късмет :bighug:!
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #595 -: Ноември 15, 2008, 16:50:11 pm »
За вливанията е хубаво да си носите кока-кола. На мен една банка имуновенин ми я вляха за 4-5 часа. Замайваш се, но се изтрайва. През 15 мин ни мериха кръвното, анестезиолога беше постоянно при нас и една сестра.
Какво ще правя толкова дълго време, незнам. Май освен кока-колата, ще трябва да си взема и списания. На теб в Плевен ли ти го вливаха?

Аз също съм ЗА форум бебета Бойчев,дано скоро някоя от нас ни зарадва.Която е първа трябва много да черпи и да си провлачи краката,че всички след това да я последваме   :D :D :D
Аз мисля, че трябва първата, която роди при него да започне темата "Бебета Бойчев", защото независимо къде ще забременеем, пак при него ще си ходим и даже предполагам, че повечето ще искате да родите там, аз например задължително, ако мога ще родя при нашия док, е или при брат му :lol: /минутки за реклама/......... Така, че май ЕVIQ ще трябва да сложи началото след има-няма месец - желая ти много късмет, мила ЕVIQ!!!

Izpisa mi edni hapchenca zaradi leko zavishenite mi TAT i MAT.
Какви хапчета ти изписа? Успех с бебеправенето и ти пожелавам по-малко :dishes: и повече :bed:!!!

Благодаря Деси за бързия отговор. При първа възможност ще си запиша час при д-р Бойчев, виждам, че мненията за него са много положителни и съм обнадеждена  :D Дано да помогне на повече двойки!
Добре дошла в нашата темичка! Док е жесток, в добрия смисъл, разбира се :D. Сигурна съм, че на все повече двойки ще успяват да помогнат, с общите усилия на всички в клиниката.......... :wink:

Не зная от къде си, но ако си от град където няма голям избор на лекари може да предпишат лекарства, които да ти навредят. На мен един лекар в Разград ми предписа Клостилбегит без да имам всички необходими изследвания преди това, без да ме вика на фоликометрия и т.н. Благодарение на дамите от форумите тук разбрах колко е опасно това.
И аз пих клостилбегит около 4 месеца, назначен ми беше от русенски гинеколог. След като не се получи, се ориентирах към Бойчев и той ми откри запушването на тръбите. Не искам да си помислям какво можеше да се случи - извънматочните бременности не са шега работа. Така че който не е чувал още - КЛОСТИЛБЕГИТ НЕ СЕ ПИЕ, ПРЕДИ ДА Е НАПРАВЕНА ЦВЕТНА СНИМКА ЗА ПРОХОДИМОСТ НА ТРЪБИТЕ!!!!!!!!!!!

Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #596 -: Ноември 15, 2008, 21:08:08 pm »
Благодаря ти за бързият отговор Крем,в сряда ще разбера как ще процедираме по-нататък.Но наближават коледните празници и сигурно няма да работят.Но остават още няколко дни и ще видим.Ще споделя веднага след като се върна
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #597 -: Ноември 15, 2008, 21:17:27 pm »
Благодаря ти за бързият отговор Крем,в сряда ще разбера как ще процедираме по-нататък.Но наближават коледните празници и сигурно няма да работят.Но остават още няколко дни и ще видим.Ще споделя веднага след като се върна
А защо не направите инсе в този цикъл? Видях, че днес ти е осми ден.
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #598 -: Ноември 15, 2008, 22:32:46 pm »
Защото ми е първи цикъл след лечението,нямах цикъл от юли месец,Бойчев ми каза на последната инжекция "сега като ди дойде цикълът ще дойдеш на 12 ден за да видим кое как е",каза ако всичко е наред ще пробваме сами,но четох във форума за ендометриоза че тая пуста болест бързо се връща и най-добре е да забременея,това е единственото лечение за нея.Благодаря ти Крем че се преобщаваш и отдаваш на всяко момиче и проблем.Много си силна.
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #599 -: Ноември 16, 2008, 14:57:23 pm »
Защото ми е първи цикъл след лечението,нямах цикъл от юли месец,Бойчев ми каза на последната инжекция "сега като ди дойде цикълът ще дойдеш на 12 ден за да видим кое как е",каза ако всичко е наред ще пробваме сами,но четох във форума за ендометриоза че тая пуста болест бързо се връща и най-добре е да забременея,това е единственото лечение за нея.
В такъв случай, щом трябва веднага да забременееш, значи е по-добре инсето да е още сега, а не да пробвате сами. Аз така разсъждавам, но явно нещо не ги разбирам мислите на док :lol: Явно не трябва да се правят манипулации след лечението, така ли? Това не означава ли, че и сами не трябва да опитвате? Нещо се обърках.......

Благодаря ти Крем че се преобщаваш и отдаваш на всяко момиче и проблем.Много си силна.
Изобщо даже не съм силна. Ако знаеш как плаках преди лапарото, такава съм пъзла :lol: