0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #200 -: Април 24, 2008, 11:11:08 am »
Благодаря за подкрепата, дано всичко да се развие както трябва и да се вземе правилното решение!
Всичко ще е ОК,ще видиш!Кога ще ти е лапарото?

ВИЛИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ,КЪДЕ СИ????????????

Вчера се обаждах в Тутракан.Взех си час за 7-Май.Ще ми е 15-ти ден,но пък моята овулация е към 17-18-ти ден,така че ще имаме някакъв шанс да направим инсе през май!Между другото мисля да отида тук някъде да направя една фоликуметрия,за да видя дали има фоликул в ляво,инъче няма смисъл да ходим на 7-ми.Препоръчайте ми някой русенски гинеколог за целта.Аз мисля за Тончева-никога не съм ходила там,но доколкото знам има хубав видеозон.Мога да отида и до Тутракан,но защо да натоварвам допълнително доки за нещо,което е само информативно,вместо в това време той да помогне на някой наистина нуждаещ се..........
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #201 -: Април 24, 2008, 12:26:15 pm »
Кремче ами тъкмо на 15 ден ще видите дали има фоликул то това е фоликулометрията....а пък и като си си записала час...не би трябвало да се тревожиш. Пък ако има хубави фоликули ще се ориентирате кога да е инсеминацията. ЕЕ няма да изпуснете този месец.
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #202 -: Април 24, 2008, 12:47:35 pm »
Кремче ами тъкмо на 15 ден ще видите дали има фоликул то това е фоликулометрията....а пък и като си си записала час...не би трябвало да се тревожиш. Пък ако има хубави фоликули ще се ориентирате кога да е инсеминацията. ЕЕ няма да изпуснете този месец.
Мисълта ми беше,че може изобщо да не се наложи да ходим до Тутракан,ако фоликулчето е в дясно,защото само лявата тръба има шанс да пропусне нещо.
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #203 -: Април 24, 2008, 13:37:54 pm »
Да кремче като размисля си права! Дано другите момичета ти предложат лекар в Русе.
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #204 -: Април 24, 2008, 20:36:26 pm »
Искам да ви попитам, нормално ли е два дена след снимката да имам кървене и болки в кръста и ниско долу? :?
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #205 -: Април 24, 2008, 21:11:12 pm »
След моята цветна снимка слабо кървене имах даже 3-4 дни , но болки не.
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #206 -: Април 25, 2008, 02:26:30 am »
Тук съм Кремче,все не ми остава време да ви пиша  :(
Кремче да ти кажа Тончева наистина има хубав видеозон и можеш да я ползваш за фоликулометрия,но имай в предвид,че много се чака там,трябва да отидеш по раничко,ако не искаш да чакаш.Тя работи от 16.00,аз съм ходила в 15.30 и имаше 7 момичета преди мен  8O.Кремче дано да е вашият този месец,ще стискам силно палци.
Аз инъче си работя и чакам О.,но най-лошото е,че не мога да я следя,защото работя и нощи смени и няма начин за следене  :(,ще видим какво ще стане след 14 дни
 :?
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #207 -: Април 27, 2008, 15:18:48 pm »
Христос воскресе,момичета!!!!!!!

 :balk_40:

Вивичка,прави си тестове за овулация,щом неможеш да си мериш температурата.Пък то може и случайно да стане и без да правиш нищо,пожелавам ти го :wink:

И аз кървих няколко дни след цветната снимка.Силни болки нямах,само леко неразположение.Оправи ли се вече,Изи?

*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #208 -: Април 27, 2008, 18:02:40 pm »
Христос Воскресе!Бъдете щастливи момичета и не се отказвайте от мечтите си :wink:
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #209 -: Април 27, 2008, 23:45:54 pm »
Во истина воскресе,нека да бди над нас и ни дари с нашите най-съкровенни мечти.
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #210 -: Април 28, 2008, 09:41:35 am »
Христос Воскресе!
Наистина възкресе!
Ние си бяхме на Старо село два дни и много добре се разсеяхме от ежедневието. Момичета днес ми е малко превъзбудено, но това е от утрешната среща с д-р Стаменов. Дано имаме по-скоро схема за действие.
Приятен ден от мен.
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #211 -: Април 28, 2008, 10:15:14 am »
Честит празник и от мен!
kalimera, дано всичко да мине както трябва , веднага разказвай като се върнеш!Стискам палци :balk_103:
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #212 -: Април 28, 2008, 10:55:47 am »
Наистина възкресе!
Ние си бяхме на Старо село два дни и много добре се разсеяхме от ежедневието. Момичета днес ми е малко превъзбудено, но това е от утрешната среща с д-р Стаменов. Дано имаме по-скоро схема за действие.
Приятен ден от мен.
Пожелавам ти успех,всички ще бъдем с теб мислено и ще ти стискаме палци!Ще те чакаме с нетърпение да разказваш :goodluck:.
Сигурна съм,че веднага ще начертаете най-удачната за вас схема на действие и ще поставите началото на една жадувана бременност,а пък после ще си провлачиш краченцата  за нас :wink:
Вероятно знаеш,че много се чака при д-р Стаменов,така че ако искаш си вземи книжка,въпреки че те най-вероятно имат списания,но за всеки случай........
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #213 -: Април 28, 2008, 11:16:48 am »
Пожелавам ти успех,всички ще бъдем с теб мислено и ще ти стискаме палци!Ще те чакаме с нетърпение да разказваш :goodluck:.
Сигурна съм,че веднага ще начертаете най-удачната за вас схема на действие и ще поставите началото на една жадувана бременност,а пък после ще си провлачиш краченцата  за нас :wink:
Вероятно знаеш,че много се чака при д-р Стаменов,така че ако искаш си вземи книжка,въпреки че те най-вероятно имат списания,но за всеки случай........
Благодаря за пожеланията cream и изи.
Кремче за чакането съм се въоръжила с търпение, в името на мечтата всичко ще изтърпя. Ще ви пиша веднага щом се върнем от Софето.
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #214 -: Април 28, 2008, 11:23:44 am »
Хей момичета от Русе сега се сетих да ви питам: понеже имах разговор с една позната, която е малко негативно настроена към д-р Бойчев, а пък много "възхвалява" д-р Зарзаланов от Русе. На вас какво ви е мнението за този лекар? Просто ми е любопитно...аз разбира се недадох да се говори срещу нашия лекар, ее  но и се съобразих с това - че "всеки има право на мнение и избор на лекар". Ако някои има впечатления да сподели за въпросния док.
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #215 -: Април 28, 2008, 16:00:24 pm »
За мен д-р Бойчев е по- добрият доктор. Разбира се и той е човек и той предполагам е грешил. И не на последно място техниката му е на светлинни години от на д-р Зарзаланов.

[/url]
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #216 -: Април 29, 2008, 08:55:09 am »
Напълно съм съгласна с ЕVIQ.
Дори и д-р Бойчев да е допускал грешки,те със сигурност не са толкова много,колкото на колегата му.Поне аз съм чувала само едно положително мнение за д-р Зарзаланов.
Друг е въпросът,че в Русе ще се прави клиника по стерилитет и Зарзаланов ще бъде шеф,поне така разбрах.В момента е завеждащ кабинета по стерилитет.Може пък да е добър специалист,но да няма необходимата техника.Но освен всичко,със сигурност му липсва опита на нашия добричък док :lovedock:!
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #217 -: Април 29, 2008, 20:56:54 pm »
Благодаря за споделеното мнение!

Ние се завърнахме от София. Накратко все още не говорим за инвитро. Д-р Стаменов ми разгледа документите със изследванията и каза, че засега ще ми изпише естрофем/или хормона естрадиол/ и на 14 ден от цикъла ще се видим пак. След това отново ще говорим. Направихме и спермограма, но резултатите ще разберем на следващата си среща. Не са много новините около нас, но това е....ще видим какво предстои. АА и аз като за първи път бях малко стаписана и притеснена и предполагам другия път повече неща ще питам, че сега не ми дойде на ум нито едни въпрос. :oops:
Лека вечер и сладки сънища момичета!
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #218 -: Април 30, 2008, 09:13:31 am »
Аз мисля,че инвитрото е последната стъпка,така че ако има друг вариант е добре да се използва.Чудесно е,че все пак поставихте началото.
На 14-ти ден какво ще правите в Сф?Този месец ще опитвате сами,до колкото разбирам.
Успех ти желая от сърце!!!!!!!!!!
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #219 -: Април 30, 2008, 12:14:06 pm »
Аз мисля,че инвитрото е последната стъпка,така че ако има друг вариант е добре да се използва.Чудесно е,че все пак поставихте началото.
На 14-ти ден какво ще правите в Сф?Този месец ще опитвате сами,до колкото разбирам.
Успех ти желая от сърце!!!!!!!!!!
Кремче аз съм чела,че естрофема го изписват при тънка лигавица/аз имам такъв проблем/ и предполгам ще види дали ще имам фоликулчета. Поне така аз разсъждавам....до сега май съм нямала овулация без лекарства???? :ask: или по-точно сега ще разберем.
Значи ще пия естрофема от първия ден на МЦ 7 дни 2*1 и 7 дни3*1, ако на някои нещо му говори по-вече тази схема да пише.