0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #900 -: Юли 03, 2019, 09:45:34 am »
Тери, признавайки, че има проблем, който е реален и в него (аз не обичам него, нея. Семейството е едно цяло) ти сваля от плещите товара на целия стремеж за дете. Това осъзнаване ще ти спести и пари, което не е малко. Говорете с Мели. Не сте в път без изход, но все още не го виждате.

Хелиантус, съжалявам. Моята първа бременност беше естествена. После 4 г. нищо по естествен начин. Обърни се към клиниката в Англия. Питай за инсеминация. Докато се задейства машината си опитвайте. Кураж!

Късмет, момичета!
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #901 -: Юли 03, 2019, 10:33:34 am »
Знам момичета, че не става винаги веднага, но просто като цяло вече много чакане се насъбра и ми идва в повече,вие най- добре разбирате,  знам че има и по -дълго чакащи от мен...
Павла , нямам никакъв шанс тук да направят нещо или да се трогнат,ще ми кажат,че година опити трябватслед последната бремнност, нищо че като цяло вече от почти две години пробваме а дете няма, те даже биохимичната не я броят за неуспешна бременност. Мен ,ако питаш и утре отивам на инсеминация или каквото и да е само да е по-добре скоро...
« Последна редакция: Юли 03, 2019, 10:45:56 am от HELIANTHUS »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #902 -: Юли 03, 2019, 10:38:47 am »
Няма ли начин да ги позабързаш? Много е бавна и тромава системата.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #903 -: Юли 03, 2019, 10:46:31 am »
Хелиантус, а нещо от рода на Клостилбегит не ви ли препоръчаха да пробвате. Тук в България като бонбонки ги предписват. Няма да коментирам колко е грешно и т.н, но при теб всички изследвания са направени. Може би леко да подтикнете нещата, на мен за инсеминация ми го изписваха и не ме следяха, само в деня около овулация ме викнаха, за да сме сигурни, че има. Но трябва да се взима в месец без кисти и в малки дози. Осъзнавам колко може би погрешно е предложението ми при положение, че няма кой да те следи, но тази система ми се струва абсурдна наистина. Да искаш да си платиш и да няма на кого.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #904 -: Юли 03, 2019, 10:50:30 am »
Здравейте, имам въпрос втори цикъл ми е след неуспешно инвитро и ми закъснява вече втори ден, правих си уринарен тест вчера и разбира се е отрицателен. Аз с ендометриоза няма май как естествено да забременея. Сигурно ще ми дойде, но миналия си ми дойде веднага, а сега чакам да ми дойде да си запазя час.
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #905 -: Юли 03, 2019, 11:08:33 am »
Нелита, възможно е вторият цикъл да закъснее. А иначе също е и напълно възможно да има естествено забременяване при ендометриоза, но зависи от доста неща - степен, какви щети е нанесла, има ли овулация и т.н
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #906 -: Юли 03, 2019, 11:14:26 am »
Да, такова е абсурдно тук...То има частни клиники за репродуктивни проблеми , ама само прегледа е 300 паунда, сега с къщата не можем да си позволим да дадем не знам си колко хиляди паунда на тях...Ако се наложи разбира се ще намерим ...То и при тях май с направление от GP се ходи, не съм ги проучвала задълбочено. Иначе ,ако не е станало до 6 месеца след биохимичната може да пробвам да им се обадя да ги питам дали нещо...Това значи още месец да не се получи. Сигурно и на Калчев ще звънна след месец да видя какво ще каже. Може пък другият месец да се получи, но ми е странно сега да не става, а предишните 2 бременности от първи път, знам че в общия случай това не е проблем, ама чак мъжът ми се ошашка какво става, просто защото не е типично за нас. Извинявайте, момичета, че мрънкам точно на вас за това как не става от все пак малко опити този път, но това ми преля чашата,просто след операцията ноември очаквах да стане бързо ,а то нищо не става. Извинявайте !
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #907 -: Юли 03, 2019, 11:22:52 am »
Helianthus, не ни се извинявай. Тук сме да си споделяме и мисля, че всички те разбираме.  Не като от 2 месеца да правите опити. Какво ли не изследва и ти, кой ли орган не си прегледа. Просто пустия шанс всеки месец. Аз затова ти дадох Джулия за пример. Просто все са дърпали късата клечка.  При вас знаеш, че става. Просто ще отнеме някой и друг месец. Хайде като си дойдеш другия път в България може да направим пак някоя среща, да се потъркаме в корема Мишето.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #908 -: Юли 03, 2019, 12:00:31 pm »
Да, знам че е така...просто вече не ми е останал позитивизъм и търпение.

Ще се радвам да си направим една среща :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #909 -: Юли 03, 2019, 14:58:29 pm »
HELIANTHUSче, много е тъпо това с чакането. Понякога се шегувам "Господи, дай ми търпение, но ми го дай ВЕДНАГА" ... То тук съвет няма. Единственото, което мога да кажа е да споделяш, друго е да има кой да те разбере. И да пробваш всичко, звъни питай. Ние сме насреща за хвалби, мрънкания, настроения.

Тери, напълно те разбирам. Затова се и изразих така вчера. На мен ми кипна мък за Митко, че не може дас е откаже от минимални неща като пушене и тн, пък аз през какво ли не минах. Просто повечето мъже си им трябва бутане (ама леко) или по-скоро водене, но без да се усетят. На мен лично ми е много трудно, защото като има ситуация повдигам веднага и говоря конкретно. Гушкам те!
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #910 -: Юли 03, 2019, 15:26:54 pm »
Лина с теб какво става? Кога ще ходиш на преглед?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #911 -: Юли 03, 2019, 15:41:19 pm »
Слънцемое <3 , ами бях днес при проф . Паскалева, тя не прие резултатите на Токуда, иска си нейни изследвания в кардиологичната. Направихме. В нормата са ми изследванията, със фраксито всеки ден х 0,4. До 14-15 седмица оставам на тази доза без аспирин. После минавам на 0.6 5 дни и отново контол. Отказах се от НК клетки. Единствено исках да видя ЧХГ как върви, но няма смисъл с този хоримон на 6 дни дето го бия. Иначе си драйфам от време на време и петък съм при АГ.
« Последна редакция: Юли 03, 2019, 15:43:20 pm от Lina88 »
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #912 -: Юли 03, 2019, 16:16:01 pm »
Е сега ще дойде петък споко. Да си видиш точицата :) ама много ме дразнят като почнат оо аз тия изследвания не ги приемам.... а това че ние даваме парите не ги интересува.
При мен има много леко гадене и това е.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #913 -: Юли 03, 2019, 16:37:06 pm »
129 лева само за професорката, като нали 70 е прегледа. И преди това лекарства стотина... абе тегава работа. Мене си ми се гади. само от плодове не, но внимавам там със захарта заради ИР. А на работа ходиш ли, че изпуснах
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #914 -: Юли 03, 2019, 16:57:59 pm »
Ходя си плътно. Само ден си бях взела за трансфера и това ми е.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #915 -: Юли 03, 2019, 17:04:27 pm »
Геройче си ти, Слънцемое. Абе, цялата съм в синини от фраксито, освен да мажа с арника не знам какво друго бих могла да направя
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #916 -: Юли 03, 2019, 17:17:52 pm »
Аз карах моя мъж да ги бие в ръцете. Там посинявах в пъти по-малко.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #917 -: Юли 03, 2019, 18:43:19 pm »
Magi_st , Митко няма шанс да ги направи а сам човек в ръката май няма как
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #918 -: Юли 03, 2019, 19:58:52 pm »
Лина,ако искаш в ръката,чувала съм че с една голяма шнола защипваш кожата,и с другата се боцкаш.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #919 -: Юли 03, 2019, 20:13:56 pm »
Остави я тази работа. Аз в ръцете, лятото не бия. Да посинея и после за ме е срам за сложа тениска. Всяка жена има поне малко паласки, дори и най-слабата. Пробвай там.