0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Еми Рошка какво да ти кажа :oops:. Сигурно и главата някъде ще си забравя от разсеяност :lol:. Както и да е. И точицата да ти е честита :wink:.

*

    polisia

  • ***
  • 291
  • Силата е в теб! Използвай я...
Здравейте момичета,

Иванита, честита точица! Пожелавам ти да расте и да се превърне в едно хубаво, здраво и умно бебе!
Lioni_R, повечето кръвни изследвания е най-добре да се правят сутрин на гладно.

При мен естествено няма нищо ново... Надявам се на един по-хубав и успешен цикъл...

Пожелавам ви на всички месец януари да е успешен, късметлийски и да се сбъднат мечтите ни за  :bfp:
Здавейте миличкии,за тези който чакаха днеска ами вече си имаме офицялна дата за секциото на 17.01.2011 г. дано издържим до тогава и нещата минап както му е реда :)
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Здравейте и от мен  :) Аз  тези дни пропускам закуските, ама много работа и само смогвам да ви прочета отгоре отгоре седмичната темичка, и кой как върви,но даже няма време и да отговоря :balk_83:  А вечер или си почивам или не мога да се вредя до лаптопа от моя - настава голяма битка  :fighting:  :lol:
Искрено ви благодаря за поздравленията,опората и куража, който ми давате :grouphug: :kiss:  Дано всичко е наред занапред. Забравих да кажа, че вчера докторката официално ми предписа утрогестана, :) както и нош па и ФК, но аз нея си я пия от одавна :D
Каза след 10-на дни пак да отида. По този повод да ви попитам горе долу около коя седмица се чува сърчицето???
фе, дано на прегледа да чуете съчицето :-) :crossfingers:
Мънки дано секциото мине по план а и всичко останало.
А бе за да не пропусна някой стискам палци здраво на всички, за каквото му трябва :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
и  много  прегръдчици на всички  :grouphug: :bighug: :bighug:


Добро утро!
Май още спите.Тогава ще ви поднеса закуската в леглото.

Мънки ами то на хубав празник ще дойде твойто :babyflips:.
Рошка и аз май съм забравила твоята точица-на патерици честито.
На всички вас много  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:.
Прияен ден на всички!


*
Re: Януари пак дойде и раздава от сърце чертич
« Отговор #45 -: Януари 05, 2011, 07:37:49 am »
Добро утро и от мен!  :D
Мария, благодаря ти за прекрасната закуска! :wink: Присъединявам се за компания към теб! :wink:
Иванита, Рошка - честита ви точица милички!  :D
Краси, какво става мила, Как мина прегледа? Очакваме новини! :wink:
Йолииии, скоро ще си в лова беее!  :wink:
Маймун, честита ви датичка! :wink: Дано бебо устиска до нея! :wink:
За да не пропусна някой - на всички стискам палчета, кой за каквото има нужда!
Лек и спорен ден от мен и за късмет -  :babydust: :babydust: :babydust: :babydust: :babydust:
*
Добро утро милички. Май си поспивате още  :balk_126:
Миме, благодаря за закуската, ще си хапна.
Лек ден на всички, а аз се захващам за работа :(


*
Добро утро и от мен.
Ей един ден да успея да се доредя и аз до закуската. Миме супер си.
Мънки честита дата. Бебо да седи още на топличко да не излиза преди 17-ти  :)
Хайде момичета аз ви пожелавам хубав ден и се захващам да работя.
А и да не забравя да ви наръся с вирусчета  :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1:

Добро утро и от мен
Мария-невероятна закуска както винаги
Иванита, Рошка - честити точици
И при мен нищо ново, утре ще изследвам прогестерона и вече съм в графата на НЕчакащите
Лек ден
Благодаря ви милички :)
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Лиони, добре ти се заформя графиката ;-)
Ще стискам палци


*
Лиони, успех и от мен!
Честита точица и на Рошка, аз също бях пропуснала  :oops:
Мънки, 17 е хубава дата, така че дано това е Датата  :D


 

*
Здравейте на всичкииииии, Исе значи на 17-ти ще имаме маймунче  :D стискам палци всичко ще бъде наред миличка  :wink:
Аз май приключих с лова, ама то и моя мъж го няма че пропуснахме май момента, ама каквото - такова
Лек ден сладурки и много успех на всичкииииииии  :D
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Eй как сте щъркелчета :) Аз имах лека фалшива тревога..засега поне де :)
Прибирам се у нас да почивам.Искам да честитя точките на хубавите ни бременелки :) Да сте живи и здрави и все такива новини да ни носите :) на Иси вече и честитих че имат избрана дата-дано мине всичко по мед и масло :) Лионка наистина имаш наченки на хубав финал :)Пожелавам ти от сърце миличка :)
Ами това е от мен засега .Наръсвам ви вирусчета и до скоро
 :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:
*

    vitanova_1981

  • ***
  • 418
  • аз съм твоя подарък,пази ме
Привет и от мен!!!Хей честити да са ви малките точки Роше,Иве и всички сладки бременелки пазете се много,мислете позитивно и не спирайте да се усмихвате,лека бременност и безпроблемно раждане,струва ми се че ще има поводи за черпене тоз месец,дано!
Иве в 6г.с се виждат пулсациите на ембриона,а в 8г.с може да се чуят и ударите на сърчицето на малкото човече,ти не ги мисли тия работи всичко ще си дойдена място,ето вече го видяха,нямаше нужда от нерви и притеснения,така че споко и въоще не е малко(44-16=28)точно 4г.с си
Целувки и  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp: :bighug: :bighug: :bighug:
*
Е,да се включа и аз като е заръсила Сарито да ръсна и аз някой вирус :lol: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:
Хайде,щъркелчета чакаме новини вече  :balk_24: :bfp1:

Привет и от мен днес.Със огромно :balk_145: :balk_146: искам да ви кажа,че  :witch: дойде.Направо нямям сили вече osi_8.
Късмет на всички чакащи  :bfp1:
Привет,момичета!
Пете,ами аз вчера си полежах из нас и всичко отшумя-нито зацапване,нито контракции,все едно някой с ръка ги взе.Та не стигнах до лекаря.Обаче успях да се поразболея :( Запушен нос и зачервено гърло.Личната ми лекарка и аптекарката ми се убиха да ми се карат.Та сега две седмици ще пазя леглото и съм на какпи за нос и чайчета-нищо повече.Сега ми остана да се моля да не слезне надолу,че тогава...
Маймунче,каква хубава дата само :) Дано всичко мине нормално и без тревоги!!!
Лионче,хубава графика се заформя,мила,стискам ти палци!!!
sismondi,не се отчайвай,мила.Съжалявам,че и този месец не е бил успешен,но като си тръгне лелката и пак ще започнете лова ;) И дано този път вече е успешен.
Не искам да пропусна никоя,така е силно ви прегръщам всички и ви стискам много много палци!!!
[/url]
Ейй сисмондии,какво значи нямаш сили вечееее,я се стягай момичееее,такива неща да не виждам написани вече,по силна си отколкото предполагаш,а и нямаш право да си слаба щом се бориш за нещо толкова скъпо а именно детето :).Горе главата сладур,ще стане ако не следващия ,то последващия месец,но няма отказване и пиосване ...  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Ооо Маймунче гледам вече ще раждаш мила много се радвам че всичко при вас е добре. Леко раждане ти желая и един сладък бебок  :bori_020:
Момичета успех и на вас в бебеправенето и не се отказвайте, живота е борба  :D
   Подай ръка, може би някой има нужда!