0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Последни ноемврийски дни само с +++новини/28.11-5.12/
« Отговор #20 -: Ноември 30, 2010, 09:43:47 am »
Добро утро сладурки :)

Ето ме и мен, напоследък къде се включвам, къде заспивам на дивана(хихих) и пропускам да се включа.. (само да уточня, при вас като е рано сутрин-при мен е късно вечер  :balk_126:)
Миме, закуската е страхотна.. размечтах се за лято и къс ръкав.. и слънце  :sunshine:
Чоки, мило, как си?? Липсваше ни :)
Колко ловуващи имаме в списъка... Успех милички, дано напълните темичката с много :bfp: :bighug:
От мен лек ден и много усмивки  :lol:

Re: Последни ноемврийски дни само с +++новини/28.11-5.12/
« Отговор #21 -: Ноември 30, 2010, 10:45:47 am »
Добър ден, момичета! С толкова много ловуващи, дивеча ще е щастлив, а ловът успешен.
Мария, закуската е страхотна, но аз от няколко дена имам апетит за цялата компания и ако се наредя се съмнявам, че ще остане за другите след мен :D.
Момичета, имате ли вече коледно настроение? tree2a
Аз още не съм се сдобила с такова, а утре е 1 декември.
Лек, спокоен и успешен ден!
« Последна редакция: Ноември 30, 2010, 10:48:55 am от roshka2311 »

*
Re: Последни ноемврийски дни само с +++новини/28.11-5.12/
« Отговор #22 -: Ноември 30, 2010, 16:42:08 pm »
Ами лека полека идва и коледното настроение,само да си довършим ремонта на нашата стая,и ще стане време и за украсата на елхата tree2a  :D.Сега ще се отърколи и декември....и хоп Нова година 8O.
Нещо напоследък малко щъркелчета летят тук,като че ли бившите щъркелани/бременелки/ сме повече тук :ask:,ааааа не така момичетааааааа osi_6 :D

Re: Последни ноемврийски дни само с +++новини/28.11-5.12/
« Отговор #23 -: Ноември 30, 2010, 20:22:41 pm »
Малееее,Мони много ме стресна и реших да се запиша и аз за днес ;) Ама то какво ли и да пиша де.Карам едни ненормални смени,дето не знам кога идвам и кога си отивам.Пък и за изпити се стягам,че не ми остава много време да пиша.Утре съм при доки на фоликулометрия,че да видим дали ще мога да си пусна и генетичните изследвания.Ама това ще го решим утре.
Виждам,че вече и коледно настроение има :) Моето нещо се е изпарило,ама като дойде Коледа и настроението ще дойе ;)
Лека вечер,момичета и успешен лов на ловуващите!!!
[/url]
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Последни ноемврийски дни само с +++новини/28.11-5.12/
« Отговор #24 -: Ноември 30, 2010, 20:59:36 pm »
Добър вечер дами :) Има раздвижване в темичката ни-това е добре :):)
Чудна закуска сте имали-леко съм я пропуснала...отново  :D ама работа какво да се прави  :wink: Малко остана! На 15.12 официално излизам в болничен..
moniks_s мила и аз съм замислила когато попревърша малко с наредбата у нас да започна и с украсата..Мъжа ми отсега е в паника :) Аз като започна за Коледа и Нова Година да украсявам и изкупувам всичко по магазините.Всяка година си казвам:Стига имаме толкова много неща,но уви...Винаги излиза нещо прекрасно и светещо  :D
bebeshori мила как мина прегледа сладурче-дано всичко е наред и с нови сили напред! :) roshka2311 миличка ще ти дойде настроението-не се притеснявай :)
krasi(ahiito) успех на изпитите и дано има хубави фолита :):)
Мonkey :) както винаги ръсиш като за петима :) Именно затова дано всички прихванат от твоите вирусчета :) Айде и аз малко да пусна и отивам да хапвам..Лека вечер
 :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:
*
Re: Последни ноемврийски дни само с +++новини/28.11-5.12/
« Отговор #25 -: Ноември 30, 2010, 22:38:07 pm »
хихихихи ами да- стреснете се Краси :lol: :lol: :lol: :lol:това е в кръга на шегата де,надявам се да не се обиди някой :wink:
Краси ,успех на фоликулометрията ,дано има хубави фоликулчета osi_9 !
Сарич ама то наистина настроението идва като купиш нещо красиво,като украсиш,и ние миналата година си купихме хубава елха,която като я украсихме наистина си донесе настроение,колкото и да ми е било скапано като я погледна....бе друго си е :lol:
Чокенце,как си душко?Снежи и тя не пише.....пък за Йолито да не говорим :?Надявам се да сте добре всички :crossfingers:
Фовчо,Бебешори :grouphug:!Хайде лека вечер и от мен :balk_126:

Re: Последни ноемврийски дни само с +++новини/28.11-5.12/
« Отговор #26 -: Декември 01, 2010, 06:00:40 am »
Добро утро на всички!
Дано не ставам нахална,ама пусто като куквам в 5:30 не мога да се сдържа да не ви наредя масата.Днес обаче ще ви поглезя  :)-ще ви поднеса закуската в леглото.Да ви е сладко.

Много късмет на всички ви :bighug:
Приятен и спокоен ден на всички!


Re: Последни ноемврийски дни само с +++новини/28.11-5.12/
« Отговор #27 -: Декември 01, 2010, 06:53:54 am »
Добро утро на всички, днес съм в преповдигнато настроение, чувствам се добре
Мария добре си се справила със закуската
Лек ден момичета
*
Re: Последни ноемврийски дни само с +++новини/28.11-5.12/
« Отговор #28 -: Декември 01, 2010, 07:07:58 am »
Добро утро и от мен!
Честит 1 декември.....как си изминава и тази година 8O 8O 8O
Мария,не ставаш нахална разбира се :wink:сядам да похапна макар и виртуално :D
Аз от днес съм сутрин на работа и малко не мога да смогна ама  :oops:не мога да Ви пропусна :DЛек ден и от мен за начало :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: 

*
Re: Последни ноемврийски дни само с +++новини/28.11-5.12/
« Отговор #29 -: Декември 01, 2010, 09:30:00 am »
Щъркелчета ,добро утро!

Всеки ден ви чета,радвам се и се ядосвам с вас!Поглеждам  с нетърпение за да разбера дали някоя от вас не  е сбъднала мечтата си за +++ тест.
Искам да напиша нещо,но просто няма какво!Седя и чакам да дойде новия лов,а после пак очакването на резултата.

Наистина когато започнах редовно да отварям форума  темите бяха мн по-оживени, имаше мн повече хора които пишеха и мн нови въпроси ...а сега е доста празно  ,но предполагам че и др като мен нямат какво да кажат.

Напоследък се включвам само за да пожелая успех на някого или да изразя подкрепа.
Мони е права че е доста пусто,но като че ли хората са се отчаяли малко.Много от нас се записват с надежда всяка нова седмица ,а в неделя тя угасва...
Какво да се прави...ЖИВОТ!

Продължавам  да се опитвам да се радвам на нещата които имам и да не мисля за тези  които живота ми взима или не ми дава.
Надявам се не съм помрачила и без това мрачния ден!
Усмихвайте се и дано коледното настроение ви завладее!

П.С.
Мими благодаря за закуската-чудесна е ,а в неделя ми се случи на живо!
 :hug2: :hug2: :hug2:


Re: Последни ноемврийски дни само с +++новини/28.11-5.12/
« Отговор #30 -: Декември 01, 2010, 09:35:11 am »
Добро утро, момичета!
Аз започвам да се настройвам за Коледа. Довечера вадя коледната покривка, а за неделя съм обещала на малката да украсяваме къщата.
А по темата, аз май не съм хванала яйцето и този месец, снощи имах леко зацапване, макар и доста по-рано от цикъла ми. Това малко ме притесни, но ще видим как ще се развият нещата и май ще се ходи на лекар.
Успех на ловуващите, късмет на очакващите!

Re: Последни ноемврийски дни само с +++новини/28.11-5.12/
« Отговор #31 -: Декември 01, 2010, 10:06:02 am »
Здравейте милички сладурки  :)!
А Мимии много ще ни разглезиш така  :) закуска в леглото  :) страхотна е

Бебешорче нищо не пишеш за прегледа вчера, как мина


Ами Жени писах в моята си темичка викам тук да не спамя темичката  :oops:
Прегледа мина добре взеха ми малко кръвчица за някои хормони да видим как са.Набелязахме от тук нататък какъв ще е плана  :)
Ще направим цветна снимка като дойде новия цикъл,ще следим фоликулите как растат, ще пуснем микробиология и естествено ще тестваме и мъжо  :) да видим всички тези неща как са дали са наред или не.Много сме обнадеждени  :)
Сарии наближава вече да се поглезкате ти и бебо  :)
shkembelina :cuddle:
Успех на всички ловуващи  :crossfingers: да хванете яйчицата  :sperm2:
Прегръдки за всички  :bighug:

Вярвам!!!!
*
Re: Последни ноемврийски дни само с +++новини/28.11-5.12/
« Отговор #32 -: Декември 01, 2010, 10:09:52 am »
Добро утро и от мен.
Миме, страхотно си се справила със закуската.И на мен ми се случва чат пат да хапна в леглото. :-)
И аз като Шкембелинка ви гледам всеки ден да разбера дали няма някое  :bfp:
Аз мисля да откривам рано ловния сезон, че с моя различен по продължителност МЦ, кой знае кога ще е О. osi_10
 Пожелвам на всички момичета да ги завладее Коледното Настроение, което да се подсили с едно :bori_001: а може и  :bori_016: :bori_019: ;-)

лек ден на всички


*
Re: Последни ноемврийски дни само с +++новини/28.11-5.12/
« Отговор #33 -: Декември 01, 2010, 17:26:18 pm »
Ето ме и за следобедния преглед на темата :D
Шкембенце,права си ,че преди беше по оживено,така е ....Непрекъснато споделяхме всякакви неща....
Не трябва обаче Надеждата за сбъдване на най-съкровената ни мечта да се изпарява в неделя..Все пак тук има момичета ,които пишат от доста време и борбата продължава,със или без този форум...Просто като споделяме по-малко боли ....поне за мен е така...
Затова и все още влизаме и пишем в тази тема,за да дадем кураж на всички ,че мечтата се сбъдва,рано или късно...
 :grouphug:на всички и наистина дано четем само хубави новини занапред :crossfingers:

Re: Последни ноемврийски дни само с +++новини/28.11-5.12/
« Отговор #34 -: Декември 01, 2010, 19:09:07 pm »
Здравейте на всички,

И аз като вас влизам в този сайт всеки ден с надежда да видя хубави новини.. но уви не винаги се случва това, което искаме. Предполагам, че сега преди празниците е по-пусто, защото всеки се приготвя лека полека за празниците.. :)
Пожелавам на всички много щастие и сбъдване на мечтите !!


Re: Последни ноемврийски дни само с +++новини/28.11-5.12/
« Отговор #35 -: Декември 01, 2010, 22:57:18 pm »
Здравейте,милички,аз най-накрая се добрах за по-дълго време до комп :)
Аз се върнах от доки и даже вече съм на работа.Ауууу,колко съм работна само хихихихи ;) Справили сме се успешно с уреаплазмата-резултата вече е отрицателен.Фоликулчето ми и то расте.Петък пак съм там,да го видим дали се е спукало.
Еми това е от мен.Лека вечер и успех на всички!!!
[/url]
*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Последни ноемврийски дни само с +++новини/28.11-5.12/
« Отговор #36 -: Декември 02, 2010, 03:01:13 am »
Здравейте момичета! Отдавна не съм ви навестявала... Та съм пропуснала... лошите новини. Жени, Фови  :bighug:...
Гале, снегът ти най - после пристигна и в Чикаго, цяло денонощие вали  :).
При мен - добри БХС резултати, след 2 седмици сме на ехо да видим какъв цвят вирусчета ще ви пускам  :lol:.
Засега ще са двуцветни  :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:
Стискам палци на всички - никакви лоши новини за новия месец!
Re: Последни ноемврийски дни само с +++новини/28.11-5.12/
« Отговор #37 -: Декември 02, 2010, 06:06:55 am »
Добро утро на всички!
Хайде каня ви на закуска и кафе.

Краси поздравления за хубавия реултат.
Бебешорче и на теб много  :crossfingers: :crossfingers: за по-нататък-хубаво е когато надеждата се върне отново.
Шкембелинке не така миличка дай малко по-ведро-идва Коледа,а на Коледа стават чудеса.Което не се получава с борба,се получава с голяма борба  :)-ние ще се борим заедно.Няма да се отказваме. :bighug:
Много  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: на всички ви,кой за каквото му трябвата.
Желая ви един лек ден пълен с много настроение!
« Последна редакция: Декември 02, 2010, 06:08:40 am от mariq_81 »


Re: Последни ноемврийски дни само с +++новини/28.11-5.12/
« Отговор #38 -: Декември 02, 2010, 06:12:20 am »
Добро утро,щъркеланки :)
Ааааа,Миме,много си сръчна.Тъкмо си мислех,че тази сутрин ще те изпреваря,ама...Е нищо де,тогава ще седна на готово :)
Еле,радвам се,че ни наглеждаш и че при вас всичко е наред :hug2:
Аз след час и половина отивам да нападам мъжо,така че си вземам от вирусите на еле.Следобед да ми запазите и от другите,които ще наръсите ;)
Лек ден,момичета и успех на всички.Прегръщам ви  :grouphug:
[/url]
Re: Последни ноемврийски дни само с +++новини/28.11-5.12/
« Отговор #39 -: Декември 02, 2010, 07:16:24 am »
Добро утро милички
днес ще пиина само кафе, смятам да пропусна закуската
Успех на ловуващите и много усмивки днес