0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Покана!
« -: Юни 14, 2007, 09:58:46 am »
Здравейте малки и големи бебешоци и сладурковци в коремите на мама. Аз съм бебе Стефания на мама mini и тати Ник. Вече съм голямо момиче и аз като тати обичам компютрите.
Реших да ви пиша, защото чух мама и тати да говорят че в събота ще има събиране на техните приятели в София, за да кажат на едни лоши лели и чичковци, че трябва да помагат на такива като мама и тати и другите тук да имат малки съкровища като нас. Искате ли да се наговорим да направим така, че нашите мами и татковци да отидат в събота на готино парти с балони- сигурно ще е много забавно? Ще се радвам да се запознаем вече с всяко едно бебешорче- мама за сега само снимки ми е показвала.
Оставям във ваши ръце по-нататъшните действия и се надявам нашето присъствие там да накара другите лели и чичковци да спрат да плачкат и да вярват, че и техните малки съкровища ще се появят скоро!
*
Re: Покана!
« Отговор #1 -: Юни 14, 2007, 13:42:03 pm »
Здравей Стефи,
доколкото знам ти си бебето на ДРЗ 2006. Искам да знаеш че всички ние много се радваме за това че избра точно тази дата миналата година за да се появиш и че избра точно мама Мини и тати Ники за свои родители - те са супер и най вероятно ти вече си го разбрала.

Пиша ти от името на твоята приятелка Деси. Тя тази година ще пропусне официалната част, но може да се видите преди или след това, защото мама и тати са много ангажирани с организацията а тя ще си играе с баба и дядо през това време.

Поздрави

ПС: мамо Мини и тати Ники пожелавам ви тази година да предадете щафетата за бебе на ДРЗ 2007 на други също така добри като вас бъдещи мама и тати, за които този ден ще се окаже деня на щастието.
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Покана!
« Отговор #2 -: Юни 14, 2007, 13:59:53 pm »
Просълзих се! Боже, спомням си колко се радвах, бебе Стефи, когато дори още не знаеше името си и когато мама и тати вярваха в тебе дори когато техният лекар беше изгубил вярата си. След такава тема всичко друго изведнъж става дребно и маловажно и ежедневните глупави проблеми ми се струват просто измислени.
Обичам те и ти благодаря за темата.  :balk_21:


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Re: Покана!
« Отговор #3 -: Юни 14, 2007, 14:39:16 pm »
Здравей,Стефи!

Аз още не съм родено и затова мама ще пише от мое име.Много се зарадвах на твоята покана,макар че ние вече знаем за това красиво парти с балони.С мама искаме твоята покана да стигне до повече мъничета като нас с теб-родени или чакащи да се родят,затова ще позволиш ли на мама да копира твоята покана и в един друг форум,който се казва БГ-мама
Re: Покана!
« Отговор #4 -: Юни 14, 2007, 16:19:41 pm »
Ей, защо не  пише в заглавиета на темата да не се чете от хора  на работа.
 :oops: Съвсем за изкукала ревла ще ме помислят.
Re: Покана!
« Отговор #5 -: Юни 14, 2007, 16:49:36 pm »
Ей, защо не  пише в заглавиета на темата да не се чете от хора  на работа.
И аз това питам и отговор не искам :)

Мило малко Стефи,
Ти не само си най-малкия член на форума, ами си и късметчето на Зачатие. Само заради теб да беше, пак си е струвало да има ДРЗ 2006! Сега ще трябва да предадеш щафетата на някое друго сладко бебе. А ние ще дойдем да ти помогнем с носенето на балоните. За озвучителната част със сигурност се справяш по-добре от всички лелички накуп :)
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Покана!
« Отговор #6 -: Юни 15, 2007, 07:41:47 am »

Привет Стефи!
Привет усмихнато сем.Слънчогледи!
  :sunshine: :sunshine: :sunshine:

Благодаря за поканата, ще дойда с удоволствие!
Срещата ни ще е много интересна, но ти имаш фантазия и ще ме познаеш, аз знам!
Ще ме носи под  :heartbeat: си една руса и синеока лудетина,
която ще бъде моята майка след 5 месеца!
Ще държи в ръката си балон на когото ще пише-
"Чакам те мое ЗАЧАТЪЧНО  БЕБЕ!"

Защото мило Стефи, ако го нямаше Зачатие русата лудетина и нейния любим мъж
нямаше да открият своя лекар :lovedock: и още щяха да имат тъжни усмивки!

Чакам утрешния ден с нетърпение!
Чакам да видя теб и всички които се борят за своето Чудо!


 


       П:П:
 Благодаря ВИ!
     :grouphug:
  "ЗАЧАТИЕ"
 промени моя,
 нашия живот!
 :flower:Обичам ви!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Покана!
« Отговор #7 -: Юни 15, 2007, 08:27:56 am »
Привет, Стефи!
Моята несъобразителна и леко изкуфяла майка ще ме води на море днес и няма да се видим! За което горчиво съжалявам / тя също/! Надявам се да прекарате добре и да има още много щастливи поводи да се виждаме от тук нататък!
Целувки!
Мати
Матей - 1.04.2006 г
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Покана!
« Отговор #8 -: Юни 15, 2007, 10:17:31 am »
Здравей, сладка Стефи! Ти си едно от бебетата на "Зачатие", което "бъдещата" ни майка най-много обича! И затова и ние вече те обичаме! Щастливи сме че ще се запознаем индиректно с такава хубава кака като теб! Твоите мама и тати не спираха да вярват, че ти ще се появиш и ето че съдбата им поднесе най-голямата изненада и най-голямото чудо-твоето зачеване и твоето раждане! Така че ние двамата си мислим, че ти си една щастлива принцеса, обсибана с много любов и грижи. Да знаеш, че и нашите мама и тати ни чакаха дълго и ние с нетърпение очакваме да се видим с тях и да усетим тяхната безмерна обич! Тя вече се усеща, а ние отвръщаме на мама с ритничета! Знаеш как е, нали?  :wink:
Нашата майка работи и уикендите /но наесен ще и се наложи да си остане вкъщи, за да се грижи за нас/, така че утре по някое време преди обед, когато се измъкне от работа ще ни срещне с теб. Ти и без това отдавна се каниш да ни погалиш, но внимавай ние как ще ти отвърнем!  :wink:
Така че, мила приятелко утре ние двамата те чакаме в София, а пък скоро време ще ти върнем визитата, защото мама много обича да пътува!
Целуваме те! Твои: Макс и Мориц /засега :wink:/
« Последна редакция: Юни 15, 2007, 10:19:15 am от kassi »


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Покана!
« Отговор #9 -: Юни 15, 2007, 14:47:03 pm »
Мила Стефи,
аз съм още в мечтите на мама и тати, но вече съм готово да се появя. Скоро ще бъда заченато с безкрайна любов, ще разплача мама за първи път когато види положителния тест, ще накарам тати да се хвали гордо, че съм на път. Много скоро... Тази година няма да може да се видим, но следващата - обещавам да дойда на Рожденния ти ден, ако ти обещаеш да ме целунеш по бузката :balk_21: Нямам търпение да се появя и да се запозная с всички дълго чакани, силно обичани и най-сладки бебчета - децата на Зачатие. Дано на всеки ДРЗ се събираме все повече мъничета :)
Целувки :balk_21:


*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Покана!
« Отговор #10 -: Юни 15, 2007, 16:41:44 pm »
Мило ми,  :babyflips:Стефи!
Днес моята майка плаче за втори път!
Първо сутринта от умиление, когато прочете поканата ти!
И сега защото е тъжна и няма да може да дойде!
Тя се безпокой за мен и е много притеснена!
Боли я силно и сърцето, и мястото където съм се скрило!
Тя иска да ме опази yahoo_17, за да мога да те видя догодина на живо!

Постави едно балонче и за мен!
Благодаря ти! :heartbeat:

Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Покана!
« Отговор #11 -: Юни 15, 2007, 17:25:46 pm »
Само аз ли не го разбирам този кодиран бебешки език?!  :D

P. S. Май схванах: говорите от името на вашите бебета. Като ми е чужд все още бебешкият език, така става! Съжалявам, че се намесих!
« Последна редакция: Юни 15, 2007, 19:02:22 pm от DivaRoza »
*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
Re: Покана!
« Отговор #12 -: Юни 15, 2007, 18:34:57 pm »
Мъничка сладка Стефания,  :butterfly:
и моята мама съжалява, че няма да може да присъства, но и на нея чичко доктор й каза да се пази, за да мога да ръста голямо и силно в коремчето й yahoo_17. Моето балонче :balk_16: ще е мислено, но макар и от дълеч ще сме с вас и ще ви подкрепяме.  :grouphug2:
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Покана!
« Отговор #13 -: Юни 15, 2007, 21:13:25 pm »
Който върже балон, ще получи бебе.
Който не може да върже балон, да изпрати картичка и също ще получи бебе.
*
Re: Покана!
« Отговор #14 -: Юни 15, 2007, 21:19:40 pm »
Който върже балон, ще получи бебе.
Който не може да върже балон, да изпрати картичка и също ще получи бебе.

Lali, аз пратих 3 картички от 3 мейла, може ли за мен 3 бебета?и къде ще ги раздавате да дойда да си взема? :lol:

извинявам се за спама! :oops:
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Покана!
« Отговор #15 -: Юни 15, 2007, 21:21:21 pm »
Щъркелът ще ти донесе напролет. :lol: Е, не знам дали ще има три, но едно със сигурност.
« Последна редакция: Юни 15, 2007, 21:23:28 pm от Lali »
*
Re: Покана!
« Отговор #16 -: Юни 15, 2007, 21:21:52 pm »
Който върже балон, ще получи бебе.
Който не може да върже балон, да изпрати картичка и също ще получи бебе.

А който прати картичка и върже балон, получава две (едновременно или едно след друго), нали :D
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Покана!
« Отговор #17 -: Юни 15, 2007, 21:22:32 pm »
С минутка-две разлика. :wink:
*
Re: Покана!
« Отговор #18 -: Юни 15, 2007, 22:08:25 pm »
Здравей Стефи, аз съм малко поспалива и ставам около осем, но мама обеща утре да направи всичко възможно да ме нахрани и облече бързо и да дойдем навреме за балончетата!


*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Покана!
« Отговор #19 -: Юни 15, 2007, 22:29:28 pm »
Мило Стефи. На мен ми избиха две зъбчета накуп и тази седмица не спирам да плача. Будя се и през ноща, не мога да спя и през деня. Много ме боли и съм много изнервено бебче. :(
Мама обеща, че ако утре съм по добре и не плача постоянно ще се разходим до НДК да вържем едно красичо балонче. Ако и тази нощ плача и не спинкам мама друг път ще ме заведе да се запознаем. С мама силно ви прегръщаме голями и силни бебета на Зачатие.
Без вас сега нямаше да сме заедно. :bighug:
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0